Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.9.2013, 12:22   #1
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom gsdgsdgsgsdg

Ovako uzeo sam racunar pre otrpilike mesec dana mozda malo vise od pre par dana kako ga upalim on nece da mi ocita sistem (windows 8 64bit) nego jednosanvno bude crn ekran...i onda moram da ga restartujem tako sto ga izbodem iz struje a zatim ponovo ukljucim... Posumnjao sam na 2 stvari ili napajanje ili sistem... Jutros mi se isto to desilo i kad sam ga ponovo upalio pre pokretanja sistema mi je izbacio kao da ima neki problem sa sistemom i da restartujem sistem i tu sam imao par opcija da ga srkoz restartujem i da se sve vrati na fabricko stanje odnosno da mi obrise sve fajlove ili da ga restartujem tako sto cu sacuvati moje fajlove naravno izabrao sam drugu opciju on je to sve odradio i restartovao i tu se javio prvi problem nakon narednog paljenja racunara upalio ga je iz prve znaci sve u fullu ali kad sam pogledao bolje izgled mi je bio skroz drugaciji nije kao sto je bio ranije.Posle toga sam pokusao da udjem na Team Speak 3 al mi je izbacilo neki error i nije teo da mi udje i ja sam ga skroz obrisao i ponovo instalirao za 64bita (misleci da mi je 64bita sistem) i posto opet nije htelo instalirao sam za 32 bita i onda ga je otvorilo... a sto je najgore kad idem na propertis na my computer meni tamo i dalje pise da mi je sistem 64bita...


http://www.dodaj.rs/f/42/yr/5IRwdjF/...830-200625.png


Eto tu slika znaci de se sve vidi,inace radi se o laptopu...
Ne znam sad kako to da vratim na staro ako uopste mogu da vratim dal je to neki bag ili sta vec...

(Naslov je ovakav kakv je jer nije uopste htelo da mi postavi temu.... i onda sam bukvalno lupio po tastaturi da vidim da li bi tako htelo -.-")
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 13:30   #2
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: gsdgsdgsgsdg

Citat:
Djolle kaže: Pregled poruke
(Naslov je ovakav kakv je jer nije uopste htelo da mi postavi temu.... i onda sam bukvalno lupio po tastaturi da vidim da li bi tako htelo -.-")
Ne znam za tvoj problem, ali što se postavljanja tema tiče, kada neće da postavi, probaj s kraćim naslovom.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:09   #3
Marko93
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 3.097
Zahvalnice: 513
Zahvaljeno 679 puta na 573 poruka
Određen forumom Re: gsdgsdgsgsdg

Posto verovatno nisi isao u osnovnu skolu, da ti pokazem kako bi ova recenica trebalo da bude napisana, naravno nisam ni ja ekspert za srpski, ali sam isao u skolu:

Citat:
Djolle kaže: Pregled poruke
Ovako uzeo sam racunar pre otrpilike mesec dana mozda malo vise od pre par dana kako ga upalim on nece da mi ocita sistem (windows 8 64bit) nego jednosanvno bude crn ekran...
Ovako, uzeo sam racunar pre otprilike mesec dana, mozda malo vise. Od pre par dana, kako ga upalim, on nece da mi ocita sistem (Windows 8 64bit), nego jednostavno bude crn ekran...
Marko93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:12   #4
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: gsdgsdgsgsdg

A dobro sad, razumemo sta je hteo reci, ali gresi na ponekim recima, i naslov je.
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2013, 14:20   #5
Djolle
Član
 
Član od: 4.7.2013.
Poruke: 33
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: gsdgsdgsgsdg

Ok ajde da idemo redom.Prva stvar sto se tice naslova takav je kakav je jer mi nista al apsolutno nista nije hteo drugo izbaciti,sve sam pokusavao.Samo kad idem na postavi temu ocitava i izbaci mi kao neku gresku servera,onda sam ja udario rukom po tastaturi iznerviran i isao na postavi temu i onda je uspeno postavio.Sto se tice skole skolu sam osnovnu uspesno zavrsio ...Taj tekst gore koji sam pisao je pisan u zurbi i nisam uopste pazio niti me je interesovalo kako ce to da izgleda...I to sto me ispravljate nece resiti moj problem,pitao sam vas za savet sta da uradim a ne da me ispravljate i da se podsmevate.Ako ne znate i ne mozete da pomogne jednostavno prosetate sa teme i nista ne komentarisete.
Hvala
Djolle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Djolle na korisnoj poruci:
zakimon (9.9.2013)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com