Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.2.2007, 22:24   #1
alien
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Poruke: 97
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Problemi sa Shockwave HT1000

Pre neki dan kupio sam Shockwave ht 1000.Zasto svi zvucnjaci treba da su podeseni kao mali jer u suprotnom nece da radi vufer(zasto postoji opcija large).Dalje, zasto kada smanjim ton ispod 15 jedinica cuje se jako sustanje iz svih zvucnjaka.Dalje,zasto nema zvuka na televizoru iako sam prikljucio sve kablove, 2 stereo izlaza i jedan video izlaz( da budem precizniji na televizoru ima stereo zvuk samo pod uslovom da sam iskljucio 5.1 sistem tj. izvukao kablove iz stipaljki).Zatim zasto nema opcije za testiranje tona iako u uputsvu pise da ta opcija postoji.Sve sam lepo podesio kao u uputsvu i onako kako su mi rekli prodavci ali zvuk je nepodnosljiv ispod 15 jedinica (iritirajuce sustanje ne prestaje i cuje se podjednako iz svih avucnjaka).Ja sam otiso u prodavnicu da kupim dw 330+ sw250 a mene su vasi prodavci ubedjivali da je ht1000 bolji home theatre i da vredi razliku u novcu.Prodavac mi je rekao da vratim player,ja sam to uradio i zamenio novim ali simptomi su isti.Zatim smo pozvali servisera i on je rekao da je to zbog aktivnog hladjenja ali sum nije u plejeru vec u zvucnacima tako da je gledanje DivX filmova namoguce(kao da su mi zmije u sobi).Sada neznam sta da radim, prodacvi mi kazu da slusam iznad 15 jedinica ali to je nemoguce u nekim situacijama.Da li je problem u firmwaru ili u necemu drugom.Ocekujem vasu pomoc.
alien je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2007, 1:47   #2
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Problemi sa Shockwave HT1000

Citat:
Zasto svi zvucnjaci treba da su podeseni kao mali jer u suprotnom nece da radi vufer(zasto postoji opcija large).
ovako, ti imas male zvucnike i vufer... e sad po pravilu, samo visoki i srednji tonovi idu na satelite a niski bas ton ide na vufer.. kad se ukljucu opcija large tada se podrazumjeva da si skopcao neke "velike" zvucnike i da na njima ide i srednji i visoki i bas zvuk, tada ti je nepotreban vufer i on ne radi na toj opciji, nadam se da si ovo skontao..

ton na tv-u ne kontam,... imas one kablove od skarta.. znaci skart u tv a imas tri ona cinca, jedan onaj zuti je za sliku a ostala dva je levi-desni zvucnik.. e ta dva levi i desni kopcas na OUT.. predpostavljam da si tako skopcao ali ne razumem kako sad radi, sad ne radi..

testiranje svakako treba da bude.. ne znam zasto nema

to sustanje ne sme da bude, definitivno ne sme da se nesto tako desava, mjenjaj to pod hitno jer koce sad da slusa stalno dernjavu, u ostalom ne sme da se nesto tako cuje i ispod petice a kamoli 15..

moj savet je da menjas taj shit
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problemi sa zvukom Rocker Kvarovi 265 18.2.2022 15:46
Problemi sa CD/DVD uređajima Rocker Kvarovi 746 5.9.2017 20:41
problemi sa tv out-om Djordje Andzic Grafika 12 4.8.2008 0:33
PROBLEMI SA "USB Mass Storage Device" Chemist Kvarovi 0 23.10.2006 19:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:16.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com