Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.8.2010, 1:40   #121
simets
Veteran
 
Član od: 12.6.2009.
Lokacija: U-83, Type VIIB
Poruke: 608
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 89 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Hehe, ne mogu da verujem, kada su rekli da rade na sledecoj TW igri molio sam Boga da to bude dvojka prve i neponovljive igre TW serijala sa sjajnom atmosferom. A ako ne to onda bar Rome 2.
Kad ono Bogovi mi uslisili molbe
Sve TW osim prvog medievala sam igrao i nijedan mi nije imao tako dobru atmosferu i toliko prirastao za srce kao Shogun. Za dlaku iza njega mi je naravno Rome Total Realism
Jeeej, happy days
simets je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2010, 20:44   #122
OrthodoxBabec
Banned
 
Član od: 8.6.2010.
Lokacija: Čačak,Srbija
Poruke: 624
Zahvalnice: 451
Zahvaljeno 164 puta na 91 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Gameplay:http://tv.esl.eu/de/vod/22344
OrthodoxBabec je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OrthodoxBabec na korisnoj poruci:
pentraksil (28.8.2010)
Stara 27.8.2010, 21:20   #123
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Mnogo s*** o grafici nadam se da nece to da bude glavni i jedini adut igre ...
Deluje kao da cu morati da kupujem novi kompjuter za ovo ...
Ne verujem im za ono 46.000 ljudi odjednom ... Nema niceg novog isti total war samo Japan opet ...
"Realistic combat" ... Da li se to meni cini ili nema krvi ? Kako je to realisticno ?
I i dalje bi hteo igru smeshtenu u Evropi ...

Poslednja ispravka: Dimo (28.8.2010 u 1:21)
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M1L0SH na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (29.8.2010)
Stara 28.8.2010, 14:28   #124
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Nema niceg novog isti total war samo Japan opet

I i dalje bi hteo igru smeshtenu u Evropi ...

A u ostalim je bilo mnogo toga novog? Da Japan "opet" jer je Evropa bila svega par puta
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 17:08   #125
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A u ostalim je bilo mnogo toga novog? Da Japan "opet" jer je Evropa bila svega par puta
Ne mozesh da me krivish za to shto sam rodjen u Evropi pa mi Japanska istorija nije zanimljiva ...
Ipak su Evropljani oblikovali svet kakav znamo ...
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M1L0SH na korisnoj poruci:
divljak (28.8.2010)
Stara 28.8.2010, 20:47   #126
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
Ne mozesh da me krivish za to shto sam rodjen u Evropi pa mi Japanska istorija nije zanimljiva ...
Ipak su Evropljani oblikovali svet kakav znamo ...
Ne krivim te ja sto zelis igru sa Evropom, nego su valjda Evropu dovoljno izmuzli za sad. Ima vremena sledeci ce Rome. Japanska kultura je itekako zanimljiva
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Dejan16 (28.8.2010), Stepski Vuk (28.8.2010)
Stara 28.8.2010, 21:48   #127
Dejan16
Veteran
 
Član od: 23.8.2010.
Poruke: 588
Zahvalnice: 308
Zahvaljeno 137 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Potrebno je ovom fantasticnom serijalu malo drugacije okruzenje...
Dejan16 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2010, 21:56   #128
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

A dosta novijih igraca TW ne zna koliko je Shogun (prvi) napredniji u nekim delovima nego njegovi naslednici. AI, izbalansiranost (osim za gejshe ), ekonomija i strategija. Sve je imalo smisla.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
simets (7.9.2010)
Stara 29.8.2010, 4:04   #129
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A dosta novijih igraca TW ne zna koliko je Shogun (prvi) napredniji u nekim delovima nego njegovi naslednici. AI, izbalansiranost (osim za gejshe ), ekonomija i strategija. Sve je imalo smisla.
Jooooooooooooooj, kad za 10 godina neko ovde udari u kuknjavu, uoci izlaska Medievala 4 ili sta vec, kako je Empire bio mnogo dobar, ima da se smejem
Odlika ljudi je da pamte samo ono sto zele.
Ne kazem da Japanska kultura nije zanimljiva, ali jedno je kad se pretvaram da me zanima kad cura objasnjava kako je kupila knjigu o origamiju i kako je to mnogo lepo, ili kad odgledam Rosomona ili Sedam samuraja, a sasvim je drugo kad nabiju najbolju strategiju na nekoliko ostrva, a navikli smo na kontinente.
To mi dodje kao da mi neko kaze da batalim Bundesligu, Premiership, Seriua A, Primeru, Ligu 1 i da gledam J-ligu, koja me zanima kao...hmmmmmm pa... ne... nemam poredjenje sta me manje zanima.
Sto se mene tice ovo je s konja na magarca, i morace da bude nenormalno dobro odradjena da bi je uzeo u razmatranje.
A i meni tu nesto smrdi vezano za 46 000 ljudi na bojistu. Je l` to iz nekog zvanicnog izvora, ili je neko sebi dao masti na volju?

Poslednja ispravka: Anceloti`85 (29.8.2010 u 4:21)
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
divljak (29.8.2010)
Stara 29.8.2010, 12:12   #130
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Nema nikakvog "nabijanja" total wara na nekoliko ostrva. Sem toga i Medieval 2 Kingdoms je isto bio na "nekoliko ostrva", tj. mini kampanje pa im nista nije falilo.

Poredjenje sa fudbalom je bezveze stvarno Ne vidim kakve veze ima japanska fudbalska liga sa samurajima
Pa i ljude koji se raduju shogunu 2 (ukljucujuci i mene), sigurno ne zanima japanska liga nista vise nego tebe

PS
Ne vidim kako ljubitelje strategije i istorije ne moze da zanima bilo koji deo istorije koji je obradjen u total waru
Sta vise kad se deo istorijskog perioda tako lokalizuje, onda postoji mogucnost da se mnogo bolje i detaljnije obradi.

Poslednja ispravka: Bascelik (29.8.2010 u 12:52)
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Bascelik na korisnoj poruci:
Silent Otto (1.9.2010), simets (7.9.2010)
Stara 29.8.2010, 12:57   #131
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
Bascelik kaže: Pregled poruke
Nema nikakvog "nabijanja" total wara na nekoliko ostrva. Sem toga i Medieval 2 Kingdoms je isto bio na "nekoliko ostrva", tj. mini kampanje pa im nista nije falilo.

Poredjenje sa fudbalom je bezveze stvarno Ne vidim kakve veze ima japanska fudbalska liga sa samurajima
Pa i ljude koji se raduju shogunu 2 (ukljucujuci i mene), sigurno ne zanima japanska liga nista vise nego tebe
Poredjenje ima savrsenog smisla. Da uprostim.
Japanski fudbal je za mene kao i japanska istorija; svestan sam da postoji, mozda je nekom i zanimljiv, ali u poredjenju sa Evropom nije vredan paznje.
Kingdoms kampanje su bile ekspanzije, a ovo je cela nova igra.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
divljak (29.8.2010), M1L0SH (29.8.2010), Nestor (29.8.2010)
Stara 29.8.2010, 13:03   #132
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Pa fudbal im je *****e , sto se ne moze reci za istoriju. Kontam ja da je zanimljivija Evropa, sto je i logicno,ali mislim da je Shogun 2 bio pravi izbor.
+ prave pauzu od Evrope,+ je Shogun bio prvi TW +samuraji itd.
Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2010, 14:12   #133
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Jooooooooooooooj, kad za 10 godina neko ovde udari u kuknjavu, uoci izlaska Medievala 4 ili sta vec, kako je Empire bio mnogo dobar, ima da se smejem
Odlika ljudi je da pamte samo ono sto zele.
Ne kazem da Japanska kultura nije zanimljiva, ali jedno je kad se pretvaram da me zanima kad cura objasnjava kako je kupila knjigu o origamiju i kako je to mnogo lepo, ili kad odgledam Rosomona ili Sedam samuraja, a sasvim je drugo kad nabiju najbolju strategiju na nekoliko ostrva, a navikli smo na kontinente.
To mi dodje kao da mi neko kaze da batalim Bundesligu, Premiership, Seriua A, Primeru, Ligu 1 i da gledam J-ligu, koja me zanima kao...hmmmmmm pa... ne... nemam poredjenje sta me manje zanima.
Sto se mene tice ovo je s konja na magarca, i morace da bude nenormalno dobro odradjena da bi je uzeo u razmatranje.
A i meni tu nesto smrdi vezano za 46 000 ljudi na bojistu. Je l` to iz nekog zvanicnog izvora, ili je neko sebi dao masti na volju?
Gde sma ja to kukao? Nikada nisam rekao da nisam uzivao u ostalom delovima.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 1:07   #134
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Lepo je biti pametan, a najlakse je ignorisati nesto o cemu imas prividno znanje. Ako te taj istorijski period ne zanima nemoj da sumnjas u celu igru. Ako si iskreni ljubitelj TW onda ces igrati bez obzira na svoje predrasude pa ti se mozda i dopadne. Izmedju ostalog imas bitku na youtubu pa vidi kako ce sve da izgleda, mene zaista mrzi da trazim da bi mi rekao kako ipak nije to to.
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 12:17   #135
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Lepo je biti pametan, a najlakse je ignorisati nesto o cemu imas prividno znanje. Ako te taj istorijski period ne zanima nemoj da sumnjas u celu igru. Ako si iskreni ljubitelj TW onda ces igrati bez obzira na svoje predrasude pa ti se mozda i dopadne. Izmedju ostalog imas bitku na youtubu pa vidi kako ce sve da izgleda, mene zaista mrzi da trazim da bi mi rekao kako ipak nije to to.
Total War nikad nije bio bash toliko detaljan po pitanju istorije ...
Mozesh da igrash igru a da nemash pojma ni gde je Japan ....
U igru sumnjam zbog aktuelnih trendova u igrackoj industriji i pogledaj kako je Empire ispao ...
Prodavace fancy grafiku, hardverski veoma zahtevnu igru (u zaveri sa proizvodjacima hardvera ne bi li mi morali da kupimo nove mashine) uz mnogo reklama i bez ikakve sveze ideje ... Po velikoj ceni ... U najboljoj opciji bice to graficki remake starog Shoguna ...
"Ako te taj istorijski period ne zanima nemoj da sumnjas u celu igru." Onda shta kazesh na "Stone Age Total War" ne sumnjaj u igru samo zato shto ti se ne svidja istorijski period !
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku M1L0SH na korisnoj poruci:
Anceloti`85 (31.8.2010)
Stara 31.8.2010, 13:11   #136
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
"Ako te taj istorijski period ne zanima nemoj da sumnjas u celu igru." Onda shta kazesh na "Stone Age Total War" ne sumnjaj u igru samo zato shto ti se ne svidja istorijski period !

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Ako si iskreni ljubitelj TW onda ces igrati bez obzira na svoje predrasude pa ti se mozda i dopadne.
Kolko god da sam ljubitelj serijala tesko da mogu sebe da nateram da igram neki period i prostor koji mi nije zanimljiv, taman i da je najbolja igra do sada, dzabe fensi grafika i dobar gampley (ako ga bude) kad me ne inspirise na velika dela .
Na kraju krajeva, pljuvali ili branili igru isto nam se vata svima, ko ima fetis na samuraje i katane ima da igra pa makar bilo i najvece njesra, a ja cu da pravim kiselu facu koliko god da bude dobra, a ostatak ce da proba cisto da vidi sta je.
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 13:30   #137
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Ti ocigledno nisi igrao Shogun-a. Da jesi, ne bi tako pricao! A o Japanskoj istoriji, kulturi i tradiciji, takodje izgleda da nemas pojma, jer opet, ne bi tako pricao. Polako, odigraces, naucices, a onda ces videti koliko si bio smesan..

P.S. Jedan samuraj bi sasekao, ko od sale, na desetine Engleza, Francuza.. A katana je najsavrseniji mac ikada napravljen, iza toga je stajala jedna cela filozofija i vestina, koja se vekovima usavrsavala..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
pentraksil (31.8.2010), simets (7.9.2010), _Maximus_ (31.8.2010)
Stara 31.8.2010, 13:43   #138
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ti ocigledno nisi igrao Shogun-a. Da jesi, ne bi tako pricao! A o Japanskoj istoriji, kulturi i tradiciji, takodje izgleda da nemas pojma, jer opet, ne bi tako pricao. Polako, odigraces, naucices, a onda ces videti koliko si bio smesan..

P.S. Jedan samuraj bi sasekao, ko od sale, na desetine Engleza, Francuza.. A katana je najsavrseniji mac ikada napravljen, iza toga je stajala jedna cela filozofija i vestina, koja se vekovima usavrsavala..
Nisam, inace bas se secam toga, bilo je kad sam uzeo prvi komp, otiso sam kod drugara da vidim da mi da neke igre...pokazao mi je to i Suden Strike...ne treba da objasnjavam sta sam izabrao... Inace kad je izasao prvi Medieval odusevio sam se...
Ja i ne tvrdim da znam bilo sta o Japanskoj istoriji i kulturi osim onoga sto je opste mesto i o sta se moras ocesati u zivotu. Ne zanima me.
U te klinacke fazone, tipa ko je jaci Brus Lee ili Godzila necu da ulazim.
O onome sto me zanima, kao evropski srednji vek, znam dosta i uciim jos svakog dana, ali ovo mi je deveta rupa na svirali. Dakle rec je o potpunoj nezainteresovanosti za zemlju izlazeceg sunca i manga stripova, sa moje strane.
Edit: Nego zaboravio sam ono najvaznije, obratio sam paznju na jedan od screenshotova, broj jedinica je i dalje isti max 20 po vojsci, najveca je 200 vojnika (ako sam dobro vido) konjica ima 60 cini mi se ...itd pretpostavljam da je to large a ne huge unit scale, pa ipak ne vidim da je to neko veliko poboljsanje u broju ljudi na bojistu.
Mada mozda je i huge...evo slike u boljoj rezoluciji.

Poslednja ispravka: Anceloti`85 (31.8.2010 u 14:02)
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.8.2010, 14:52   #139
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
M1L0SH kaže: Pregled poruke
"Ako te taj istorijski period ne zanima nemoj da sumnjas u celu igru." Onda shta kazesh na "Stone Age Total War" ne sumnjaj u igru samo zato shto ti se ne svidja istorijski period !
Pazi umro sam od smeha. Njegove predrasude o igri koja nije jos ni izasla i vlazan osecaj u podkolenici su zasnovane na tome sto se njemu jedan istorijski period i podneblje ne svidja. Nema problema onda, kad izadje igra onda sudi.

Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke

ko ima fetis na samuraje i katane ima da igra pa makar bilo i najvece njesra, a ja cu da pravim kiselu facu koliko god da bude dobra, a ostatak ce da proba cisto da vidi sta je.
Idi na totalwar.org i pogledaj koliko su ljudi razocarani sa zadnja 2 dela igre, pa su se i dalje trudili da izvuku najbolje igrajuci. Za ovih 5 godina nisam video da je neko pljunuo na Shoguna kao na losu i nezanimljivu igru. A od kad postoji forum ljudi prizeljkuju njegov nastavak. Nisi cak ni igrao keca, a dajes sebi za pravo kritiku.


Citat:
Anceloti`85 kaže: Pregled poruke
Nisam, inace bas se secam toga, bilo je kad sam uzeo prvi komp, otiso sam kod drugara da vidim da mi da neke igre...pokazao mi je to i Suden Strike...ne treba da objasnjavam sta sam izabrao...
U te klinacke fazone, tipa ko je jaci Brus Lee ili Godzila necu da ulazim.
O onome sto me zanima, kao evropski srednji vek, znam dosta i uciim jos svakog dana, ali ovo mi je deveta rupa na svirali.
Ti lepo imas temu za ProEvolution i Suden strike 13 pa se mozda i tamo pronadjes. Zadnjih 8 godina TW je na prostoru Evrope. Meni se Empire ne svidja kao ni Napoleon, pa sam ih igrao iz ljubavi prema istoriji. I bilo je delova koji su mi se dopali i nikada nisam napisao da je to s***je od igre. Bio sam skeptican ali uspeh Shogun 2 koliko god ljudi sumnjali je neminovan. Videcete i sami.

Evo vam i gameplay, bitka. http://www.youtube.com/watch?v=Mnrx51XjaJs
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku _Maximus_ na korisnoj poruci:
simets (7.9.2010)
Stara 31.8.2010, 15:08   #140
Anceloti`85
Veteran
 
Član od: 25.11.2009.
Lokacija: Nis
Poruke: 513
Zahvalnice: 200
Zahvaljeno 257 puta na 139 poruka
Određen forumom Re: Shogun 2 : Total War

Citat:
_Maximus_ kaže: Pregled poruke
Nisi cak ni igrao keca, a dajes sebi za pravo kritiku.
Dragisa Cvetkovic je rekao jednom prilikom, kada je trazio prevremene izbore:
Ne mora mi da izedemo celo g***o da vidimo da ne valja!
Prema tome ne moram da igram ni prvi ni drugi deo da bi ustanovio da me tema zanima kao povrtarstvo u Peruu. Kritikujem i izrazavam svoje nezadovoljstvo jer moj omiljeni serijal skrece na temu koja mi se ne svidja, na to imam savrseno pravo. Ako mi se nesto ne svidja ima da ga preskocim taman da je deo bilo cega, ili da je ne znam koliko popularno, a ako zbog toga zaboga nisam PRAVI fan serijala, i to me zabole.
Poenta je: da iako je Shogun bio dobar nisam igrao jer me nije zanimao, ako i ovo bude dobro verovatno preskacem jer me ne zanima.
S' druge strane, tehnicki aspekti me vrlo zanimaju, jer ce verovatno biti zastupljeni u nekom nastavku koji ce se baviti Evropom ili bar veleaziskim prostorom.
Cak je meni u interesu da ova igra bude dobra, jer ce se to preneti na potencijalni Rome 2, ali sto se teme kojom se bavi tice, sve je bolje od ovoga. Govorim strikno u svoje ime.

Poslednja ispravka: Anceloti`85 (31.8.2010 u 15:19)
Anceloti`85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Anceloti`85 na korisnoj poruci:
SmiljanRSK (24.9.2010)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
japan, shogun, total, total war, war

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Total Commander neće na FTP real022 Aplikativni softver 3 1.4.2009 14:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com