Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Zaštita

Zaštita Virusi, anti-virus programi, firewall...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.1.2009, 13:21   #1
starwriter
Novi član

Član od: 19.2.2007.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Kako proveriti...

prijatelj mi rece da u atachmentu koji sam mu poslao ima virusa.
Kak da proverim da li mi je racunar zarazen a da ne deinstaliram Aviru premium Suite za koju imam jos licencu za 19 dana?
Prilikom skeniranja mi nista ne javlja.
Da li je moguce uporedo ubaciti jos jedan antivirusni program a Aviru privremeno deaktivirati?
thanks
starwriter je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 13:32   #2
Mking
Banned

Član od: 4.10.2008.
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 10 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: kako proveriti...

ne mogu dva antivirusa istovremeno.....probaj nod32 ako ga vec ne koristis....ako ne nadje velika je vjerovatnoca da ga i nema.....
Mking je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 14:47   #3
Mking4ever
Banned

Član od: 9.1.2009.
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka

instalira ili nod32 ili kaspersky 2009 imas trial 30 dana....dolicno rade obojica mada ja preferiram kaspersky....jer je 2. najskigurniji antivirus....

dva anitvirusa mogu istovremeno ali najcesce dovode do zbrke i do padanja win-a i zato nije preporucljivo....

Poslednja ispravka: Mking4ever (21.1.2009 u 14:56)
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 17:10   #4
Chivan
Deo inventara foruma

Član od: 31.8.2005.
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka

Citat:
Mking kaže: Pregled poruke
ne mogu dva antivirusa istovremeno.....probaj nod32 ako ga vec ne koristis....ako ne nadje velika je vjerovatnoca da ga i nema.....
Ovo nije tačno, nema razloga da ne mogu da se instaliraju dva AV programa istovremeno. Ne preporučuje se da su oba aktivan istovremeno, jer bi to usporilo mašinu do neupotrebljivosti. Ali može upravo kako je rekao - jedan deaktivira, pa drugi instalira i iskenira.

Molio bih te da ne odgovaraš baš na svaku poruku, pa čak i kad nemaš dovoljno znanja. A očigledno ga nemaš.
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 17:12   #5
Mking4ever
Banned

Član od: 9.1.2009.
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Ovo nije tačno, nema razloga da ne mogu da se instaliraju dva AV programa istovremeno. Ne preporučuje se da su oba aktivan istovremeno, jer bi to usporilo mašinu do neupotrebljivosti. Ali može upravo kako je rekao - jedan deaktivira, pa drugi instalira i iskenira.

Molio bih te da ne odgovaraš baš na svaku poruku, pa čak i kad nemaš dovoljno znanja. A očigledno ga nemaš.
......sta ce kad vi "pametni" neodgovarate........i da obrisite mi akaunt nemogu citati vase gluposti i pametovanja vise......

Poslednja ispravka: Mking4ever (21.1.2009 u 17:20)
Mking4ever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.1.2009, 17:20   #6
Chivan
Deo inventara foruma

Član od: 31.8.2005.
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka

Citat:
Mking4ever kaže: Pregled poruke
anstajne......sta cu kad vi "pametni" neodgovarate........
Postoji lepa izreka: "Pre puštanja jezika u pogon, uključiti mozak". Kao i ona: "Ako ne znaš šta da kažeš, nemoj da kažeš ništa".

Drugo, čudiš se što svi reaguju na prepisku "tvog brata" i tebe. Uopšte neću da ulazim u činjenicu da li ste braća ili ne, da proveravam na Facebooku ili nekom vašem sajtu, činjenica je da ličnom prepiskom smarate ljude na forumu, kao i time degradirate kvalitet komunikacije, da ne pominjem davanje netačnih odgovora.

A u prilog tome ide činjenica da odgovaraš na "bratovljevu" poruku. Očigledno ni ti ne znaš koji si od te dvojice, kako onda očekuješ da drugi znaju?
Chivan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
zoran845 (21.1.2009)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako menjati boju automobila u photoshopu? freeminder Grafički softver i radovi 16 31.10.2007 17:03
Kako da ukljucim mreznu kartu i lan??? wu-gambino Komunikacioni uređaji i umrežavanje 12 11.9.2007 23:19
Deljenje kablovskog interneta: Kako povezati TP-Link TL-WR541G i Thomson Cable Modem? gosn.prirodni Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 31.7.2007 10:41
kako da napravim sljedece (portal za vijesti): alx.iznogood Internet usluge 3 20.5.2007 4:13
Kako proveriti svoju konfiguraciju? Veljko the King Aplikativni softver 20 31.5.2006 22:37

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:47.