Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Opšte teme > Forum o forumu
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Forum o forumu Pitanja, sugestije i problemi u radu s našim forumom

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.2.2008, 21:04   #2481
Blue Phoenix
Član
 
Član od: 3.1.2008.
Lokacija: Norther lands
Poruke: 40
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 42 puta na 13 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Blue Phoenix
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
zoran845 kaže: Pregled poruke
Prilog 18233
Misliš ovako?
i ti nađe sliku...a znaš na šta sam mislio
Blue Phoenix je offline  
Stara 19.2.2008, 0:48   #2482
qwerty
Član
 
Član od: 7.2.2007.
Poruke: 213
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 79 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ne radi se samo o brzom/sporom učitavanju stranica, nego i o funkcionalnosti...jednostavno forum bi tako izgledao previše šareno
Ma idi begaj, zamisli tek da se neka devojka uclani i pocne redovno da postuje ovde. Necu ni da pomisljam sta dalje.
qwerty je offline  
Stara 19.2.2008, 0:50   #2483
Simke
Senio®
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 2.159
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 836 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
oluja kaže: Pregled poruke
Vec smo pricali o tome. Mi smo deo drzavne firme i mozete samo da predpostavite kakve bi sve probleme mogli imati ako bi se ukljucili u akciju clanova foruma. Kako bismo pravdali nase ucesce u toj akciji? Kako bi to proslo kroz papire? Upravo iz tih pravnih peripetija smo odlucili da ne bi trebalo da se mesamo u celu stvar. Mozda bi mogli da napravimo reportazu o tome, ako se dogovorimo, ali vise od toga bi nam samo napravilo probleme.

Sve smo se još davno objasnili, nije potrebno da se iko javno i u ime firme angažuje ...

Da li da spomenem kako imam e-mail adresu i kako znam da ćutim u vezi svega što smatram da ne treba da se govori javno.


Citat:
Bojan kaže: Pregled poruke
Ponuda i dalje stoji Simke. Samo su se cene sada promenile, pa ćemo morati da sklopimo novu. To je sve 20 min. posla, tako isto sam i uradio ondak. Samo računar ne mogu sklapati dok mi ti ne daš zeleno svetlo da sve to odobravaš. Ajde lepo sad ti meni reci kad to može da se realizuje, pa da krenem ja polako "na posao".

PS. Aj' dovrši ovo simke sa što manje pljuvačine, red bi bio da to rešimo kao ljudi, a ne da nastavimo sa prepucavanjem.
Hvala!!
Ne treba poistovećivati akciju sa mnom, novce smo sakupili i to je zeleno svetlo.

Odgovorio sam ti na tvoju poruku i poslao adresu, telefone i informacije za koliko novaca iste komponente mogu da se nabave ... ponude ka nama su bile u jedan/dva procenta iste ... tražio sam da uporediš pa da vidimo da li može još jeftinije. Nisi mi dalje ništa odgovorio.

Postavio sam par poruka u sobi Šta da kupim, iz njih se mogu videti sve potrebne informacije ... naravno komponente nisu apsolutno zacrtane ali ne bi trebalo da bude drastičnih odstupanja jer je vreme za odstupanja i ideje davno proteklo ... sada sam presekao i sveo sve na dve konfiguracije, jednu zasnovanu na Intel a drugu na AMD platformi ... Pogledaj.



PS.
Deo koji sam označio sivom bojom u citatu tvoje poruke je van ovog razgovora te bih te molio da ga izbrišeš iz tvoje poruke i iz citata.
Sama činjenica da kategorizuješ i ocenjuješ moje primedbe kao pljuvanje me tera da odgovaram na takvo što ...

Video si da sam prećutao otvoreno vređanje od tvoga kolege, ne zbog toga što ne umem da odgovorim, niti što se plašim bilo koga ... na prvom mestu nisam odgovorio zbog toga što takvo nevaspitanje ne zaslužuje odgovor a drugi razlog je što ne želim da se zamaram kada očigledno nema svrhe ...

Koliko sve ima ili nema smisla mogu da posluže kao primer neke umalo skorašnje odluke administracije za koje sam slično bio optuživan kada sam ih ih ja predlagao kao moguće poteze. Razmisli malo, pokušaj da gledaš na ono što sam pisao iz više uglova ... no, da se ne bavimo više ovim.

Možemo razgovarati ako se poštujemo a ti to ne činiš.

Hajde da pomognemo da se novci ne bacaju bez potrebe, vreme će nezavisno od nas rešiti sve naše nedoumice.
Simke je offline  
Stara 21.2.2008, 0:00   #2484
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Malo smara i malo smeta kad uđem u neki podforum i vidim 20 sticky tema.
Nepotrebno, preobimno, niti će ko to da čita.
Dobar primer je Forum o forumu i Video/TV

Nema šta tu da se prave sticky teme za one koje mrzi da pretraže forum. Ako ih mrzi, zaključava se tema i amin. Sticky treba da bude nešto što je (zaista) bitno, a ne kako da neko konvertuje DVD u Dvx ili svakojaka upozorenja korisnicima od pre svetog Petra.

Podseća me na Elite security. 70 podforuma i u svakome od njih po 20 lepljivih tema, 500 000 članova, a nema ni žive duše (sem u njihovoj brbljaonici).
Gledajte da se to i vama ne desi.
bobi je offline  
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku bobi na korisnoj poruci:
Iris (21.2.2008), PAIN (21.2.2008)
Stara 21.2.2008, 0:17   #2485
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Niti ima 20 top tema, niti 500k članova, niti su svi na MZ. Ali to nije tema ovde.
Bryan Fury je offline  
Stara 21.2.2008, 0:26   #2486
bobi
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iznad reke, ispod drveća.
Poruke: 3.218
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 329 puta na 180 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
Bryan Fury kaže: Pregled poruke
Niti ima 20 top tema, niti 500k članova, niti su svi na MZ. Ali to nije tema ovde.
Jbg. Kad razmisliš... niko nikada nije ni čekao Godoa, niti ljudi beru ogromne vatrene lopte u univerzumu kad svojoj ljubavi saopštavaju osećanja, pa ih niko ne pita... svi razumeju
bobi je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku bobi na korisnoj poruci:
Corwin (21.2.2008)
Stara 21.2.2008, 15:33   #2487
Covenant
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Covenant
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Neverland
Poruke: 3.463
Zahvalnice: 387
Zahvaljeno 736 puta na 487 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

A mene smara sto je Game-O-Kwiz turen u Brbljaonicu
Najboljem kvizu na forumu je mesto sa starim igrama a ne u spamerskom delu foruma
Covenant je offline  
Stara 23.2.2008, 2:00   #2488
ledilo
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Poruke: 198
Zahvalnice: 198
Zahvaljeno 145 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Na koji način se formira lista trenutno aktivnih korisnika na forumu? Vidim da nije po abecednom redu, pa me zanima kako.
ledilo je offline  
Stara 23.2.2008, 4:22   #2489
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Meni je po abecednom redu...
Željko je offline  
Stara 23.2.2008, 14:28   #2490
ledilo
Član
 
Član od: 25.12.2005.
Poruke: 198
Zahvalnice: 198
Zahvaljeno 145 puta na 44 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Mislio sam na ovo.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	1.JPG
Viđeno:	41 puta
Veličina:	55,2 KB
ID:	18366  
ledilo je offline  
Stara 23.2.2008, 14:52   #2491
VojaM
Ad Ministrator
 
Avatar korisnika VojaM
 
Član od: 19.8.2005.
Lokacija: Beograd, SK
Poruke: 7.280
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 3.041 puta na 1.544 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Po redu "kako padne". U opcijama piše da može da se namesti i da se sortira, ali da to opterećuje server, pa nisam hteo da uključujem.
VojaM je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VojaM na korisnoj poruci:
ledilo (23.2.2008)
Stara 23.2.2008, 18:03   #2492
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
ledilo kaže: Pregled poruke
Mislio sam na ovo.

Ja mislio da misliš na listu koja se pojavi kad klikneš na Trenutno aktivnih korisnika...
Željko je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Željko na korisnoj poruci:
ledilo (24.2.2008)
Stara 28.2.2008, 11:44   #2493
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Da li može da se otvori podforum u GNU/Linux-u pod nazivom Tutoriali,o kome bi sve nove Linux novajlije mogle da pročitaju kako šta uraditi?
DobroslaV je offline  
Stara 28.2.2008, 12:14   #2494
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
DobroslaV kaže: Pregled poruke
Da li može da se otvori podforum u GNU/Linux-u pod nazivom Tutoriali,o kome bi sve nove Linux novajlije mogle da pročitaju kako šta uraditi?
Mišljenja sam da poseban podforum na ovu temu nije potreban. U najboljem slučaju može da se pokrene topic sa linkovima ka online dokumentaciji (mada mi se nešto čini da je tako nešto i postojalo - moraću malo pretraživati). Ako odziv bude dobar i kolekcija se popuni, zalepićemo je i eto zgodacije za novajlije.
GoranSTX je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
DobroslaV (28.2.2008)
Stara 28.2.2008, 15:27   #2495
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Da li bi mogli da otvorite novu temu koja bi se bavila plotterima, katerima, profi grafickom dizajnu, idajama u vezi toga, programi koji obuhvataju izradu gotovog proizvoda itd... Primetio sam reklame u nasem Sk, pa uzgred neka podrska za entuzijaste koje tako nesto zanima. Cak i test takvog slicnog uredjaja nije na odmet.
todos je offline  
Stara 28.2.2008, 16:01   #2496
Chivan
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Chivan
 
Član od: 31.8.2005.
Lokacija: potpuno dislocirana
Poruke: 2.695
Zahvalnice: 974
Zahvaljeno 965 puta na 571 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
todos kaže: Pregled poruke
Da li bi mogli da otvorite novu temu koja bi se bavila plotterima, katerima, profi grafickom dizajnu, idajama u vezi toga, programi koji obuhvataju izradu gotovog proizvoda itd... Primetio sam reklame u nasem Sk, pa uzgred neka podrska za entuzijaste koje tako nesto zanima. Cak i test takvog slicnog uredjaja nije na odmet.
Imao si test jednog takvog uređaja u SK 4/2007. Međutim, sumnjam da će sličnih testova biti opet, jer su ozbiljniji uređaji od tog mnogo skuplji, i ne upadaju u klasu entuzijasta, koje ti spominješ, jer se i mi vodimo sličnom logikom.

Što se otvaranja nove teme tiče, slobodno, jer se ta tematika uklapa u sobu 2D radovi. Sav rad sa ploterima i katerima se svodi na poznavanje rada u programima za 2D grafiku.
Chivan je offline  
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Chivan na korisnoj poruci:
todos (28.2.2008)
Stara 28.2.2008, 17:11   #2497
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.716
Zahvalnice: 4.561
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Citat:
Chivan kaže: Pregled poruke
Imao si test jednog takvog uređaja u SK 4/2007. Međutim, sumnjam da će sličnih testova biti opet, jer su ozbiljniji uređaji od tog mnogo skuplji, i ne upadaju u klasu entuzijasta, koje ti spominješ, jer se i mi vodimo sličnom logikom.

Što se otvaranja nove teme tiče, slobodno, jer se ta tematika uklapa u sobu 2D radovi. Sav rad sa ploterima i katerima se svodi na poznavanje rada u programima za 2D grafiku.
Polako !!! Nasao sam tekst i veruj mi odusevio me je. Posto nisam bio tada kad sam ga citao u toj oblasti interesovanja, sada me je zaintrigirao Medjutim tako ne treba da se gleda na ovo sto sam predlozio. Tema 2D radovi je OK, medjutim Vi kao pratioci hardvera koji neprestano obasipa trziste, a shodno time da ste se udostojili i da reklamirate takve proizvode, moje msljenje je i da bi trebali da pratite te iste uredjaje koje neprestano evouliraju.
Da li sti Ti Chivan cuo za kucnu radinost? I da li znas sta to uopste znaci? Firma je firma, velika privreda je velika privreda, a mala privreda koja se sastoji iz vise delova je mala privreda takva kakva je.
todos je offline  
Stara 3.3.2008, 11:55   #2498
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Vec duze vreme u forumima o igrama kao da je vreme stalo.Jedino je u forumu o akcionim igrama dnevno vise ima od 5-6 postova.Dok u ostalim forumima jedva ima 2-3 posta dnevno.Mislim da tu nisu krivi clanovi vec moderatori u tim sobama.Zar nije posao svakog moderatora da se trudi da u svojoj sobi ima sto vise postova i da se nesto "desava" u tim sobama?Takodje, primetio sam da su za sve sobe o igrama zaduzeni Patton i DeCoy.Mislim da oni iako imaju dugogodisnje iskustvo u igranju igrara za PC i konzole, nemogu da budu "strucanjci" za svaku vrstu igara.Znaci predlazem da se za forume o igrama stave za moderatore ljudi koji stvarno vole odredjeni zanr igre i koji ih stalno igraju.Nadam se da ce te usvojiti moj predlog.
PeTkO je offline  
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku PeTkO na korisnoj poruci:
Antony Kidis (3.3.2008), Blue Phoenix (3.3.2008), Bokile (4.3.2008), NjegovaWisost (3.3.2008), oluja (3.3.2008)
Stara 4.3.2008, 12:43   #2499
Stevvan
Veteran
 
Član od: 17.12.2005.
Lokacija: Zarkovo, Beograd
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 97
Zahvaljeno 179 puta na 104 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Stevvan Slanje poruke preko Skypea korisniku Stevvan
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Ovaj, u temi programming challenge vec 2 dana stoji post, za koji mislim da ga administracija nije primetila pa cu pitati i ovde: Da li postoji mogucnost da i ta tema dobije statistiku, kao i teme u podforumima kvizovi, i da li bi to moglo biti skorije realizovano. Ako vam treba statistika, mislim da MG-Ray ima vec napisano, pa ako vas mrzi da brojite sve do sad dogovoricu se sa njim da mi izbrojimo i pobede i postavim txt fajl ovde..
Stevvan je offline  
Stara 4.3.2008, 13:19   #2500
Bokile
Banned
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: ███
Poruke: 4.808
Zahvalnice: 2.495
Zahvaljeno 2.069 puta na 1.046 poruka
Određen forumom Re: Forum: predlozi & sugestije

Forum se raspada...
Bokile je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
forum, forum sk, predlozi, sugestije, svet kompjutera


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Promena izgleda SK foruma Ivan-94 Forum o forumu 449 26.10.2011 21:13
Forum apgrejdovan na verziju 3.8.2 - bagovi, utisci, predlozi M.C. Forum o forumu 195 7.11.2010 1:04
Pretplata (aprililililililililililili....) GoranSTX Forum o forumu 342 5.4.2007 0:45
Avatari illidan Forum o forumu 57 17.1.2007 14:15
Predlozi i sugestije za SK ezenkiel O SK-u uopšte 1 6.10.2006 1:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com