Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.5.2013, 11:48   #1421
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
Poprilicno meh zavrsna epizoda 5. sezone Mentaliste. Ni blizu prethodnih.
Meni je ova epizoda baš bila dobra

Mada, više bih voleo da se okanu RJ-a i da svaka epizoda za sebe bude celina, ali dobro je i ovako.

Inače, nakon ove epizode mi se čini da je
Spoiler za ko je RJ:
PJ = RJ

ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 12:37   #1422
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
I da Patrick definitivno nije RJ...smorila je ta teorija
Slažem se, bezvezna teorija od početka.
Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Inače, nakon ove epizode mi se čini da je
Spoiler za ko je RJ:
PJ = RJ

Pa teži slučaj, osim ako nema običaj da se rukuje sam sa sobom.
Spoiler za Uostalom...:
RJ je bio deo Visualize kulta i proveo je neko vreme na onoj farmi sa članovima (pre 25 godina, epizoda The Red Barn). U to vreme je Patrik radio u cirkusu, a onda upoznao svoju ženu i odatle pobegao sa njom od svog oca. http://thementalist.wikia.com/wiki/Patrick_Jane

Jedino ako je lud ko struja i sve ovo umišlja, Lisbon, CBI i ostalo, ali ne verujem da će ići sa tim rešenjem.
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 13:06   #1423
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Mislim da je vazan deo ovo zadnje ubistvo, kako je saznao sta Patrik misli (mozda hipnoza kad ga je prvi put oteo)



Sherifa, Haffnera i Smitha se uopste ne secam...
Bret Stiles ne verujem jer bi bilo ocigledno, Brett kao RJ entuzijasta isto tesko (mada moguce da je pocinio neko copycat ubistvo), Kirkland, lik iz homelanda mi je bio sumnjiv na prvu loptu, dok za sefa Bertrama imam neutralno misljenje (svakako je moguce da je on, RJ zna previse stvari iz CBI-ja)

Jako zanimljiv intervju sa Hellerom http://insidetv.ew.com/2013/05/06/me...red-john-list/

Poslednja ispravka: nexexcalibur (9.5.2013 u 13:22)
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 13:20   #1424
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Highlander kaže: Pregled poruke
osim ako nema običaj da se rukuje sam sa sobom
Kako to misliš? Verovatno sam zaboravio na šta se tačno odnosi ova tvoja rečenica...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 13:24   #1425
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
ZoNi kaže: Pregled poruke
Kako to misliš? Verovatno sam zaboravio na šta se tačno odnosi ova tvoja rečenica...
Pa Lorelai je odigrala jako bitnu ulogu kad je rekla PJ da se u jednom trenutku cak rukovao sa RJ (jer ga ona poznaje)...Meni ipak nije jasno zasto mu nije rekla tacno ime
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 13:52   #1426
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: TV serije

A, da... Hm, ko zna šta će na kraju smisliti Samo da ne bude neki smor kraj...
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 15:38   #1427
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Malo da i ja kazem sta trenutno pratim od serija

Countinuum, sezona druga, totalno krece da umara, i to posle poprilicno dobre prve sezone. Kako su uspeli da zeznu pricu u prvih nekoliko epizoda ove sezone, ja ne znam, odlicno finale i poprilicno fini cliffhanger sa kraja prve sezone su sada prerasli u obicno detektivski vamos-tamos boredom fest Ima naznaka nekog zapleta u prethodnoj epizodi, ali treba da se desi cudo da podigne ovu seriju iz blata.

Game of Thrones, serija i dalje kida, gluma na zapanjujuce visokom nivou (sem par likova koji su izgleda preko 'babine linije' dobili posao,ali nista strasno ). Kako nisam procitao knjige sve sto vidim mi je novo i nema onog 'eve ete ga ' efekta kada vidim lika iz knjiga, zbog cega mi je jako drago. Takodje, znajuci Martina, i njegov poriv da ubija sve likove, pa ni glavni likovi nisu bezbedni, svaka napeta situacija iz serije mi jos bolje izgleda bez predznanja iz knjiga. Svaka cast HBOu, za interpretaciju ovako kompleksnog sveta, jedna od najboljih serija koje se trenutno emitiju

Defiance, igrao sam betu igre koja prati seriju, i nije me nesto odusevila, ali sam jedva docekao prvu epizodu serije, svaka cast SciFi-ju na praksi da pilot epizode novih serija traju po sat ipo, prva epizoda me je oduvala, odlicna ideja, fina realizacija, ali gluma poprilicno varira od lika do lika. Gradonacelica Defiance-a, mozda najslabija karika uz epizodne likove koji su tu samo da odrade pos'o pa ginu/ne pojavljuju se vise. Malo su stvari splasnule posle akcijom nabijene prve epizode, ali to je dobro, upoznajemo se sa vanzemaljskim rasama i dogadjajima koji su doveli do pustosenja Zemlje. Moze tako jos par epizoda, a onda 'ocu akciju, OMG momente i puno neocekivanih zapleta, raspleta i tragicnu smrt gradonacelnice ( ), koja mi je antipaticna koliko je i losa glumica A onda 'ocu da se snimi i nastavak Farscape-a i Star Gate film koji ce da posalje ovu seriju u valjanu penziju...i da mi poslodavac isplati platu da mogu da platim racune 20-og
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 16:35   #1428
evanghelion
Veteran
 
Član od: 25.3.2006.
Lokacija: Bor
Poruke: 972
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 272 puta na 155 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku evanghelion
Određen forumom Re: TV serije

Ja sam mentalista prestao da gledam oko 12-13 epizode ove sezone, pocela je serija mnogo da smara. Dodje mi samo da pogledam ovu zadnju da vidim sta se desava sa RJ, previse su razvukli sve.

Sa druge strane poceo sam da gledam Psych i serija mi je totalno legla, pogledam epizodu dve pred spavanje i iskidam se od smeha, James Roday i Dule Hill su carevi.

Krenuo sam da gledam i Hemlock Grove, nisam nesto zadovoljan, nesto mi smeta.
evanghelion je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.5.2013, 21:06   #1429
Marti Misterija
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.910
Zahvalnice: 579
Zahvaljeno 1.747 puta na 1.039 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Takodje, znajuci Martina, i njegov poriv da ubija sve likove, pa ni glavni likovi nisu bezbedni, svaka napeta situacija iz serije mi jos bolje izgleda bez predznanja iz knjiga.
Izvini, ali kako znas Martina i njegov poriv da postupa sa glavnim likovima na nacin kako postupa ako nisi citao knjige (ja sam bar razumeo da nemas nikakvo predznanje iz knjiga)?
Marti Misterija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2013, 0:52   #1430
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
evanghelion kaže: Pregled poruke
Ja sam mentalista prestao da gledam oko 12-13 epizode ove sezone, pocela je serija mnogo da smara. Dodje mi samo da pogledam ovu zadnju da vidim sta se desava sa RJ, previse su razvukli sve.

Sa druge strane poceo sam da gledam Psych i serija mi je totalno legla, pogledam epizodu dve pred spavanje i iskidam se od smeha, James Roday i Dule Hill su carevi.

Krenuo sam da gledam i Hemlock Grove, nisam nesto zadovoljan, nesto mi smeta.
Slobodno, ali odgleda poslednje 2, jer se zatvara jedna radnja iz proslih sezona...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2013, 2:30   #1431
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Marti Misterija kaže: Pregled poruke
Izvini, ali kako znas Martina i njegov poriv da postupa sa glavnim likovima na nacin kako postupa ako nisi citao knjige (ja sam bar razumeo da nemas nikakvo predznanje iz knjiga)?
Procitao covek na internetu. A i ti Marti, samo cekas da neko ko nije citao knjige spomene GoT
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2013, 21:42   #1432
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: TV serije

U poslednjih par meseci sam zavrsio sa sledecim serijama:

Breaking Bad S05 - po meni do sada najbolja sezona, cak bolja i od vrhunske cetvrte

Dexter s07 - pocela sjajno, zavrsilo se jadno

Community s04 - upravo sam odgledao poslednju epizodu pre desetak minuta. Mnogi se zale da je kvalitet cetvrte sezone u odnosu na ostale drasticno opao, ali se sa tim ne slazem. Meni je bila odlicna! Mozda mi 2-3 epizode nisu legle samo...

Luther s01 i s02 - fantasticna BBC krimi serija! Ko je nije odgledao, tople preporuke od mene.

Homeland s01 i s02 - prva sezona mi je bila... onako. Nista posebno. Drugu sezonu sam odgledao bukvalno u roku 48h . Po kvalitetu mi je na nivou poslednje dve sezone BB-a.

Na osnovu ovoga sta sam gledao, jel imate jos neke preporuke? Samo da nije u pitanju The Wire i Rome, jer sam ih vec skinuo za kasnije gledanje (Rome planiram odgledati pre izlaska ROME:TOTAL WAR 2 ).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.5.2013, 22:07   #1433
vlad
Član
 
Član od: 9.10.2011.
Lokacija: 地狱
Poruke: 147
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 75 puta na 47 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Kad vec planiras da pogledeas "Rim", velika preporuka za seriju "Ja, Klaudije" po romanu R. Grevsa.
vlad je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 0:24   #1434
zvjer
Banned
 
Član od: 12.9.2007.
Poruke: 1.579
Zahvalnice: 744
Zahvaljeno 471 puta na 264 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
U poslednjih par meseci sam zavrsio sa sledecim serijama:

Breaking Bad S05 - po meni do sada najbolja sezona, cak bolja i od vrhunske cetvrte

Dexter s07 - pocela sjajno, zavrsilo se jadno

Community s04 - upravo sam odgledao poslednju epizodu pre desetak minuta. Mnogi se zale da je kvalitet cetvrte sezone u odnosu na ostale drasticno opao, ali se sa tim ne slazem. Meni je bila odlicna! Mozda mi 2-3 epizode nisu legle samo...

Luther s01 i s02 - fantasticna BBC krimi serija! Ko je nije odgledao, tople preporuke od mene.

Homeland s01 i s02 - prva sezona mi je bila... onako. Nista posebno. Drugu sezonu sam odgledao bukvalno u roku 48h . Po kvalitetu mi je na nivou poslednje dve sezone BB-a.
Southland i The Shield. Obe odlicne cops serije, prva o sjajnim druga o korumpiranim badass policajcima.
zvjer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 2:11   #1435
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
U poslednjih par meseci sam zavrsio sa sledecim serijama:

Breaking Bad S05 - po meni do sada najbolja sezona, cak bolja i od vrhunske cetvrte

Dexter s07 - pocela sjajno, zavrsilo se jadno

Community s04 - upravo sam odgledao poslednju epizodu pre desetak minuta. Mnogi se zale da je kvalitet cetvrte sezone u odnosu na ostale drasticno opao, ali se sa tim ne slazem. Meni je bila odlicna! Mozda mi 2-3 epizode nisu legle samo...

Luther s01 i s02 - fantasticna BBC krimi serija! Ko je nije odgledao, tople preporuke od mene.

Homeland s01 i s02 - prva sezona mi je bila... onako. Nista posebno. Drugu sezonu sam odgledao bukvalno u roku 48h . Po kvalitetu mi je na nivou poslednje dve sezone BB-a.

Na osnovu ovoga sta sam gledao, jel imate jos neke preporuke? Samo da nije u pitanju The Wire i Rome, jer sam ih vec skinuo za kasnije gledanje (Rome planiram odgledati pre izlaska ROME:TOTAL WAR 2 ).
Spartacus definitivno, ako nista prvu sezonu...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 8:41   #1436
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Prvo gods of arena

Poslato sa Samsung S3
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 9:33   #1437
BlackNeo
Član
 
Član od: 9.5.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 134
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 19 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Prvo gods of arena

Poslato sa Samsung S3
U "Gods of Arena" ima spojlera za prvu sezonu. Ipak je bolje gledati onako kako je emitovano.
BlackNeo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 11:09   #1438
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
BlackNeo kaže: Pregled poruke
U "Gods of Arena" ima spojlera za prvu sezonu. Ipak je bolje gledati onako kako je emitovano.
Upravo, u prvom sceni je recap prve sezone, ne znam da li postoji dvd verzija bez tih delova (doduse i na kraju prequela ima delova sa kraja prve sezone)

In other news, Community obnovljen za jos jednu sezonu. Moram da priznam da me je ova vest iznenadila, mozda su trebali da zavrse sa ovom sezonom...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 11:33   #1439
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom TV serije

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Upravo, u prvom sceni je recap prve sezone, ne znam da li postoji dvd verzija bez tih delova (doduse i na kraju prequela ima delova sa kraja prve sezone)

In other news, Community obnovljen za jos jednu sezonu. Moram da priznam da me je ova vest iznenadila, mozda su trebali da zavrse sa ovom sezonom...
Znam ali ja sam tako poceo i nije ni malo smetalo,nije ni 5 min ukupno ovo.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2013, 12:28   #1440
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: TV serije

Nisam jos stigao da odlgedam poslednju sezonu Spartaka, ali treca mi se bas svidela zbog par tvistova i ubedljivo mi je bila najuzbudljivija.Sa velikom dozom paznje sam ispratio sve epizode, glumac koji menja Endija je po meni bio ok, moze da prodje samo daje malo drugaciju dimenziju u odnosu na Endija.Kako se vama cinila treca sezona?


Gledaj kako je snimljeno, nemoj ici preko reda.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Serije grafičkih kartica Ilke Grafika 19 14.7.2009 12:40
Španske serije miša topola Cvet kompjutera 20 17.4.2009 18:05
Novi Slax 6.1.0 i zadnji iz serije 6.x laikexpert Slobodni softver 2 14.4.2009 16:25
Nova kamera starije serije westorbit ŠDK - Foto i audio/video 0 18.4.2007 16:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com