Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.1.2008, 6:04   #1
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Smile Kad smo bili mali...

E ovako, nesto sam razmisljao, i posle konsultovanja sa moderatorkom resio da postavim ovu temu.

Koje ste vi to igre (NE KOMPJUTERSKE) igrali kad ste bili mali?

Cime ste se zabavljali u drustvu?

Ispricajte neki zanimljiv dogadjaj iz detinjstva, neku lepu uspomenu...

Sta je to sto nikada necete zaboraviti?

Par pravila:

1. Ne zelim raspravu, znaci svako nek pise o necemu lepom iz detinjstva, a drugi neka ga ne sputavaju u tome...

2. Drzite se teme, nemojte lutati...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 10:41   #2
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Jednom reči: LEGO!

Od automobila i gradilišta do imperijalnog lovca, sve je moglo da se izvede u LEGO univerzumu.

Kutija sa kockama mi je stajala pored kreveta pa se nebrojeno puta desilo da kako otvorim oči počnem sa izgradnjom novog sveta. Zaboravim na doručak i sve ostalo, najbitnije je da se izgradi garaža za kamion ili landing dock za spaceship...

Ah, bezbrižnih li i lepih dana... Hvala Master Neo za momenat prisećanja...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 10:51   #3
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Jooj i ja sam se razbijao od lego kockica .
Da li se seca neko one pijacharske "tendic" konzole? Otkidao sam se od supermaria, nindza kornjacha, contre i rockman-a. e to su bili dani, mogao sam da blenem u TV ceo boziji dan.
Beagle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 11:01   #4
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

kad sam bio bash mali lomio sam sudove kevi, to mi bilo onako zanimljivo... kasnije kockice, autici, puske, zmurke (klasika) ... kad sam dovoljno stasao da dovatim cekic onda sam dane provodio praveci nesto u garazi i onda sam dobio komp...
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 11:28   #5
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Heh, ja sam se najvise igrao auticima Voznja, sudari, parkiranja, garaze svasta nesto. Na slici je jedan od "mladjih" autica Reno 18, imao je i kamp prikolicu ali ko zna gde je to zavrsilo.


Kad sam malo porastio, najvise sam voleo makete da sklapam. Imao sam nekoliko aviona, tenk, nosac aviona, Lamborghini Countach (?) 25th Anniversary, neki starinski auto i moj omiljeni model kamiona. Na zalost nista nije prezivelo, lepak je popustio a selidba dokrajcila Bas sam nedavno dobio inspiraciju da ponovo izmodelujem taj kamion, ali ovog puta u 3D, pa sam trazio po netu koji je to tacno model bio i nadjoh sliku kutije za orig. maketu koju sam sklapao

EDIT: Imam i LEGO auto (opet neki starinski) koji je kupljen u Osijeku i koji sam sklapao zajedno sa caletom. Taj auto jos uvek stoji na polici
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Italeri Freightliner Aerocab.JPG
Viđeno:	15 puta
Veličina:	21,1 KB
ID:	17168  
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 11:30   #6
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Smrc... Evo nostalgije... Secam se, kad sam sa burazerom provodio dane igrajuci Sonic-a na Segi. Bili smo zaludjeni za sonika (ja sam vise voleo Knucklesa, doduse). Posle smo izlazili napolje, bledi kao krec, i kupovali pistolje na one plasticne kuglice, i igrali se rata sa gomilom ljudi. Tad sam se prvi put sreo sa pojmovima taktika i strategija.

Takodje sam bio fan lego kockica, mada su uvek bile skupe, pa nisam imao onoloko koliko sam hteo. I sada bi se igrao sa Brainstorm kockicama...

Osnovnu skolu nikad necu prezaliti (kao ni srednju, kad je zavrsim), bilo je toliko zaje**ncije da to nije normalno. Evo par primera :
Ulazim jedno jutro u ucionicu, i zaticem (ni pet ni ses') go*no na prozoru (onom ravnom delu) u koje je zabodena Americka zastavica. To je cekalo profesora
Nasli smo neki veliki metalni kotur (na koji su namotani kablovi, ali ovaj je bio prazan) i nazvali ga hrcak. Zasto? Zato sto smo ga podigli, ulazili u njega, i kotrljali se niz ulicu. To je toliko gulilo po asfaltu, da su ljudi mislili da ide tenk. Jednom je zbog buke dosla policija, a mi se razbezali...
Samo par dana kasnije, u jednom naselju koje se jos uvek gradilo (tu smo se kasnije igrali rata) smo slucajno zapalili seno nekom coveku. A seno nije bilo malo (Gomila visoka oko 5 metara, cini mi se), pa je vatra bila gigantska. Ni za ovo nismo uhvaceni.
Cini mi se da su sva deca u mom kraju volela da prave stetu drzavi, iz nekog razloga... Dosta puta smo razbijali prozore skola, nervirali domare, prljali nove fasade blatom, i td... Sad mi nije jasno zasto smo to radili, ali dobro... Jadni ljudi
Ono sto je dobro jeste sto nije bilo nasilja, i izivljavanja na drugoj deci. Mada sam u zivotu popio solidnu kolicinu batina i shvatio da batine "budu pa prodju", bio sam mlacen uglavnom zato sto sam prolazio kroz 'pogresnu teritoriju' pa su neki stariji momci (2-3 godine uglavnom) dokazivali devojkama svoju moc tako sto su mlatili nas klince... Ono sto je jos cudnije je sto je vecina tih ljudi danas sasvim OK

Eto, tako. Ima tu jos dosta dozivljaja, pravljenja zamki npr. Ali necu vise da vas smaram, i ovo je bilo dosta
Super tema.

@galebns : Moj drugar to radi jos uvek. Koristi fiberglas i neku metalnu masu (dve tube sa smesama, koje se posle stvrdnu). Materijal mozes naci u lokalnim farbarama...
@GoranSTX : da li si imao one Techno lego kockice? Ja sam ih kasnije dobio, odlicne su bile. Zubcanici, trake, mehanicka cuda...

Poslednja ispravka: fingerprint (17.1.2008 u 11:34) Razlog: Da dodam...
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:14   #7
Skols
Starosedelac
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Tatooine
Poruke: 1.527
Zahvalnice: 132
Zahvaljeno 348 puta na 247 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

uf....Lego na prvom mestu..posle toga "CLUEDO" detektivska igra,naravno fudbalica na male golove na sred puta je bila svakodnevnica...
Skols je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:22   #8
mad_skillz
XXXtreme
 
Član od: 13.1.2006.
Lokacija: Dorćol, šipka
Poruke: 5.244
Zahvalnice: 435
Zahvaljeno 732 puta na 520 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mad_skillz
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Detinjstvo u slikama, ono chega se secam...








mad_skillz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:25   #9
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Citat:
GoranSTX kaže: Pregled poruke
Jednom reči: LEGO!

Od automobila i gradilišta do imperijalnog lovca, sve je moglo da se izvede u LEGO univerzumu.

Kutija sa kockama mi je stajala pored kreveta pa se nebrojeno puta desilo da kako otvorim oči počnem sa izgradnjom novog sveta. Zaboravim na doručak i sve ostalo, najbitnije je da se izgradi garaža za kamion ili landing dock za spaceship...

Ah, bezbrižnih li i lepih dana... Hvala Master Neo za momenat prisećanja...

E to su bili dani....
A ja sam imao (u stvari i dalje imam) hiljade i hiljade delova. Mogao sam po ceo dan da se igram, zaboravim da jedem, pijem, zaboravim na sve....
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:37   #10
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

U mom kraju niko nije imao lego kockice tako da se nismo igrali kockicama. Ali zato bilo nas je 20-ak isto ili slicno godiste sto je bilo super jer smo svi na periferiji grada pa smo mogli da maksimalno uzurpiramo ulice. Znaci fudbalica i ostali sportovi... sto bi rekli crytekovci - maximum game.

Medjutim najvise vremena smo provodili igrajucice se komandosa, ili rata ili kako da vec nazovemo... Razlog je taj sto je na 20 metara od nas vojna kasarna a u okviru nje i vojni poligon. Obzirom da je tu smestena neka tenkovska jedinica onda mozete da pretpostavite koliki je poligon kad su po njemu jurili tenkovi (pravi oni domaci). Osim toga tu je bio i jedan bunker, nekoliko rovova, nekoliko kanala koji idu ispod staza po kojim su isli tenkovi, dve drvene zgrade od po dva sprata, deo sa postavljenom protivtenkovskom zastitom (metalne sine, betonski stubovi), dva brda sa po jednim kao zaklonom od kamena na vrhu... i kao najlepsi detalj jedan stari neispravan tenk koji je stojao na poligonu i u koji smo ulazili kad smo hteli To je bilo ono vreme kad je vec poceo rat pa je vojska malo obracala paznju na decu na poligonu jer vecinom i nisu bili u kasarni...
Znaci, svi smo imali plasticne puske, pistolje, nozeve... nekoliko nas je imalo i one skolske bombe (ko je imao odbranu i zastitu u srednjoj se seca). Znaci prava bomba samo sto nema upaljac. Ma imali smo pravi arsenal i onda tamo po ceo dan podelimo se u dve ekipe i jedni moraju da na primer brane bunker a ovi drugi brdo pa onda saljemo sve sem jednog u napad a taj jedan cuva pa onda moras da izaberes hoces da dodjes do protivnika preko kanala odozdo, ili preko rovova, ili otpozadi ali onda nisi zasticen... ponekad je baza bio tenk a ponekad i one drvene kuce... uf... ekstra je bilo... e uz to smo kombinovali i one stare zelene petarde pa ko ubaci petardu u tudju bazu - pobednik...

Sad ima COD4 pa me bas podsetilo da smo se to igrali i kad smo bili mali, samo kao za stvarno... mada je uvek bio problem da dokazes da si nekog upucao posto ponekad kad uzviknu i jedan i drugi u slicno vreme nezna se ko je prvi pucao.

Jedino nesto lose sto se desilo je sto je rodjak od jednog od nas iz Slovenije dosao mu u posetu i hteo da se igra a nije znao da se pazi pa je pokusao da udje u tenk i da zatvori poklopac pa je opasno povredio prste (necu da objasnjavam jer zvuci odvartno) ali koliko se secam uspeli su da ga zakrpe.

Ostatak dana smo pricali viceve na cosku a uvece gledali predstave posto je blizu poligona bilo polje na koje su mnogi mladi parovi bez resenog stambenog pitanja voleli da provode vreme kada nije mnogo hladno nocu
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:38   #11
PeTkO
Banned
 
Član od: 6.11.2005.
Lokacija: Iza tebe
Poruke: 2.242
Zahvalnice: 419
Zahvaljeno 298 puta na 192 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PeTkO
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Hehe...detinjstvo...tnx neo na ovakvoj temi


Svog detinjstva pre rata '99 se veoma malo secam.Znam da sam dobio '95 komplet kockica na fazonu lego kockica posto nisam mogao da dobijem lego kockice koje su tada u inflaciji bile kao pet plata mog caleta.I secam se da sam '98 kad se moj buraz rodio dobio konzolu Nintendo made in buvljak sa Mariom i nesto na fazonu Space Invanders-a (igre su bile na oninm zutim kaseticama)

Prvi dan posle rata od caleta sam (koji je jos bio u vojsci) dobio moj prvi BMX bicikl.Istog dana sam naucio da vozim na dva tocka.Posle bicikla, dobio sam sony I slim konzolu.To sto je bilo igranje...strava.Omiljena igra mi je bila "NATO", simulacija borbe aviona.Strava igra.

Narvno pored kozola tu su neizbezni automobilcici, lopovi i zace, zmurke, jurke, fudbal, kosarka (ali retko kad jer nismo imali kos nigde u blizini), gadjanje kamencicima trafike (), ko ce vise da sutne loptu u vis itd.

Ali, ove mladje generacije su po meni veoma tupave.Uzimam na primer mog burazera koji provodi pa skoro isto vreme kao i ja za racunarom.To je strasno.Ova mladja generacija kao da uopste nisu culi za igru napolje, vec samo za TV, Sony, Kompjutere i sva ostala cuda tehnike.To je stvarno zabrinjavajuce
PeTkO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 12:43   #12
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Sta se moze

I mi smo se igrali rata, ali nas bas 20 nije bilo

I ja sam u kisnim danima ubijao vreme, pored Lego kockica, Super Nintendom koji mi je donela tetka iz Francuske. Secam se, okupi se drustvo i onda krenemo da igramo neki fudbal Konamijev, razbijali smo se

Skoro me uhvatila neka zalost za detinjstvom pa sam skinuo Nintendo sa tavana i ponovo krenuo da se igram
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 13:10   #13
LebronMVP
Član
 
Član od: 21.2.2006.
Lokacija: Rt Dobre Nade
Poruke: 393
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 127 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Ultra tema Master Neo. Ja sam se uglavnom kao nackli igrao sa Ninja Turtles iz Amerike koje jos uvek ljubomorno cuvam. Ali i sa auticima koje sad ne znam gde su
Naravno zmurke su se igrale samo tako, basket ponekad (uvek su nam stariji uzimali loptu), balfu na velikom odmoru u osnovnoj.........
Secam se takodje udaranja teniske loptice sa reketom na zidu skole.
Takodje smo se dosta pentrali po drvecu. Najcesce da bi kesten ubrali.
Takodje nikad necu zaboraviti kad smo ortak i ja u drugom osnovne krali mermer sa poda stambene zgrade koji je vec bio odlomljen i onda nas neki deda jurio. A ja poneo kuci mermer i stavim ga na terasu a cale me pita "sta ce ti to?", a ja kazem "il si normalan pa to vredi dosta". U tim danima sam to stvarno mislio.
U pravu ste kad kazete da danasnja klincadija svoje dane, mesece godine provodi u igraonicama ili kod kuce ispred monitora/tv-a......Tuzno, tuzno

Poslednja ispravka: LebronMVP (17.1.2008 u 13:30)
LebronMVP je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 13:21   #14
Сухой
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: UBI BENE, IBI PATRIA
Poruke: 290
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 56 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

LEGO...
Imao sam 20 i nešto kutija, mada su mi svi stajali u dve ili tri kutije za cipele, sa onim mapama ispod i katalozima... LEGO RULES!!!!
pozzzzzz
Сухой je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 13:36   #15
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Lego kockice, vojnici, Dzidzojci (dzi aj dzo ), i slicno... Pa onda ratovi, plasticne puske, pistoljii, zhmurke sa drustvom iz "ulice" (kada se skupi po 40ak nas, legendardno...) Eh beshe lepo..
Onda je u moj zhivot stigao NES Mario, Sonik, Kontra, Nindza Kofernjache, Aladin, Galaxian i slicne legende. Umeo sam da igram jednu igru po mesec dana choveche... Lepo je i tad bilo.
E onda je dosla shkola, poceo sam da odrastam , pocheli peMtijumi da se vrte, plejstejshn i slicna chudesa. Lepo je sve to, naravno, ali nista vise nema onu char...
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 13:43   #16
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Uh...gomile i gomile autića (sigurno jedno 200-300 komada), pa onda Mastersi (dvadesetak komada), onda Playmobil (Lego nisam nešto gotivio, možda malo Technics), a napolju sa društvom kao klinac uglavnom žmurke i straže.

...i naravno neizbežni kompjuteri
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 13:50   #17
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Ja sam bio "mali" pre toliko godina, da se više i ne sećam šta je bilo "in". Igrali smo se uglavnom napolju (i zimi), a kako nije baš bilo previše interesantnih igračaka (kompjuteri su zauzimali kvadraturu stana načelnika generalštaba bivše JNA) imali smo običaj da pričamo (najčešće izmišljamo) razne dogodovštine i fantastične priče.

Pogodite ko je u tome prednjačio.

Sviđa mi se ova tema. Nadrukah još jedan post.

Hej, pa ovde se postovi ne broje...
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 14:06   #18
Željko
Starosedelac
 
Član od: 31.1.2006.
Lokacija: Loznica
Poruke: 1.821
Zahvalnice: 832
Zahvaljeno 443 puta na 240 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Željko
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Ja sam stalno uzimao VHS kasete i neke daske i pravio staze za autiće... Redovno sam vozio rolere i igrao se Lego kockicama...
Željko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 14:52   #19
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Drago mi je da vam se svidja tema, uh sto volim da vidim kad se svi slazemo, kad probudim lepa secanja...

Aj bio bi red i da ja nesto napisem...

Kao klinac, prvo cega se secam jesu autici, imao sam ih negde oko 200. Posto mi je tata u to vreme bio taksista, ja uzmem jedan autic, pa po tepihu, pa " brrrrm, dobar dan, dobar dan, dokle? Slavija molicu... Brrrm 100 dinara, hvala dovidjenja..." i tako po ceo dan.

Eh da, secam se jedne godine, Komsija koji je radio sa igrackama, Za jednu novu godinu dao mi je toliko igracaka da se meni zavrtelo u glavi! Pola sobe sam napunio! Dream come's true!

Ah, neizbezne Lego kockice... Sta god da sam igrao, one su morale biti ukljucene... Obicno su to bili pravljeni svemirski brodovi i svakakve letelice za gomilu dziadzojaca...

A sad, sto se tice igara na ulici... Prvo tu su zmurke... Toliko sam ih se naigrao u kraju da sam sve stekove naucio... Secam se jednom, ortak zmuri, a mi svi pobegli u jednu zgradu na poslednji sprat i polegali na beton. Pravilo je da ne sme da pali svetlo, nego koga poslednjeg "zapljune" on zmuri. I tako lezimo mi, upada on u zgradu, tek vidis stampedo na njega, niz stepenice. Samo ja ostao! Penje se on gore, ja lezim stopio se sa betonom. Kad je vec postalo izvesno da sam gotov, ja sprint nizbrdo! Trcimo jedan pored drugog, i ja da se napravim pametan, skocim sa vrha stepenica, i toliko sam zapeo ko sivonja da skocim, da sam udario glavom od plafon, noge su naravno nastavile put, ali glava nece... Lezim ja na stepenicama, glava krvava, vicem, pomozite mi... A ovi urlaju od smeha, ne zna se ko vristi a ko se smeje... Polegali oni po ulici od smeha, lezim ja... Srecom na glavi je bila samo ogrebotina, nije ni usivanje trebalo...

Bile su tu i mnoge druge igre, neizbezni rat, pa sa onim pistoljima na metkice, u sta sam tu radio, cale prodavao pistolje, pa mi nakalemio neki pistolj sa ojacanim klipom, kad opali busi sve zivo Ali fora je sto sme samo u telo, a na telo smo stavljali kartone kao neki pancir...

Tu su i sportovi, klasika, fudbal, basket...

Ima tu jos toliko dogadjaja da bih do sutra mogao da pisem. Ako se setim neceg zanimljivog pisacu...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.1.2008, 14:54   #20
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: Kad smo bili mali...

Sad kad pomenu dzijadzojce, seca li se neko onih pravih, mogao si svaki zglob na telu da im pomeris...? I njih sam dosta voleo...
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Visual Basic 6 - mali problem brainzor Programiranje 2 8.1.2008 21:07
Instalacija Viste x64 na IDE hard disk, i jos jedan mali problem? zokocx Operativni sistemi 6 25.11.2007 12:31
Mali "server" Evil_crack Komunikacioni uređaji i umrežavanje 13 19.6.2007 8:40
Predlozite neki dobar, mali FPS! ZoNi Akcione igre 11 4.10.2006 22:12
Siroti mali..... BigBadVuk Internet usluge 3 7.2.2006 12:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:37.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com