Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.1.2016, 10:11   #1241
asim94
Novi član
 
Član od: 12.1.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Postovanje svima, nov sam na forumu a i u svetu konzola. Dobio sam ps2 77004 sa modovan karticom, pa me interesuje sta mi preporucujete za 4+ igraca, sem pes-a i fife. Znaci pucacine, voznje, sport, itd sve sto postoji za vise igraca... probao sam atv 4 , super izgleda, mislio da moze za 4 igraca, ali ne, ipak moze samo za dvoje, nazalost.
Ujedno da pitam, da li preko lan kabla ide brze ucitavanje naspram diska(preko lasera)? Znam da je usb najsporija varijanta, ali me interesuje, jel zavisi mozda da je neka fleska ili eksterni hard brzi/sporiji, neka marka i slicno, od cega zavisi? I da li moze da se stavi usb flash koji radi i na 3.0?

Svaka pomoc je dobrodosla!
asim94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.1.2016, 23:33   #1242
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Mislim da učitavanje sa lana radi podjednako kao i sa cd-a, a sa fleša radi isto s tim što u igrama seckaju cutscene, uostalom možeš lako da pretražiš listu kompatibilnih igara sa hdd/lan/usb Igru za više igrača sam jedino videla bombastic pošto to igram redovno (najbolja/zaboravljena/hidden puzzle igra za ps2) i videla sam da piše da možeš izabrati 5 igrača

EDIT: A evo i odgovora sa neta - sve tekken igre, crash bash, crash nitro cart, time crisis 3, twised metal:black, dynasty warriors 4, baldurs gate dark alliance, contra shattered soldier, metal slug i time splitters 2
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
asim94 (17.1.2016)
Stara 18.1.2016, 16:55   #1243
asim94
Novi član
 
Član od: 12.1.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Dal' neko može da mi pomogne oko ps2 slim varijanta je u pitanju, kako da je povežem sa laptopom na kojem je ubačen windows 7, naravno preko CROSSOVE kabla. Neće nikako, ili pak ne umem da spremim igru iz .iso u odgovarajući format za šerovani folder... Video sam post koji je postavio dragonslayer, ali nisam uspeo.

Hvala unapred
asim94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.1.2016, 17:13   #1244
pmale
Veteran
 
Član od: 7.3.2008.
Poruke: 1.015
Zahvalnice: 136
Zahvaljeno 69 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Citat:
asim94 kaže: Pregled poruke
Dal' neko može da mi pomogne oko ps2 slim varijanta je u pitanju, kako da je povežem sa laptopom na kojem je ubačen windows 7, naravno preko CROSSOVE kabla. Neće nikako, ili pak ne umem da spremim igru iz .iso u odgovarajući format za šerovani folder... Video sam post koji je postavio dragonslayer, ali nisam uspeo.

Hvala unapred
-Prvo podesi ip adresu sa ovog video:https://www.youtube.com/watch?v=03ggtDMIovQ
-Isprati ovaj video za druge korake: https://www.youtube.com/watch?v=6Jm7LpXR1t8
-Ne mora da bude CROSSOVER kabl, moze i obican lan.
-Za prebacivanje u odgovarajuci ISO file korisiti ovaj program :http://www.theisozone.com/downloads/...or-hdd-loader/.
-Samo kopiraj program gde se nalaze iso igre, pokreni ga i on automacki dodeljuje odgovarajuca imena. Mozes da koristis i obican HDD, koji ne mora da se formatuje u fat32. Bitno je samo da stavis share na folder u kome se nalaze igre i pravilno ga imenujes. Isprati video do detalja i nece biti problema.
-igre mozes da skidas sa : http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_2_ISOs/41

Poslednja ispravka: pmale (18.1.2016 u 17:27)
pmale je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pmale na korisnoj poruci:
asim94 (18.1.2016)
Stara 19.1.2016, 14:27   #1245
asim94
Novi član
 
Član od: 12.1.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Skinuo sam jednu igru, koja ima .bin i .cue fajl, pa me interesuje da li to mogu ikako da sredim i igram na ps2? U pitanju je igra Crash Bandicoot - The Wrath of Cortex
Želim da to pretvorim i igram preko USB i LAN kabla. Ako može detaljna pomoć, šta i kako ? Prvi put se susrećem sa ovim formatima, uvek kada sam skidao su bili .iso
asim94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2016, 15:06   #1246
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Možeš "mountovati" taj bin ili cue, svejedno, preko power iso, zatim imaš aplikaciju usbextreme koju kada otvoriš označiš na kom ti je virtuelnom drajvu podignut cd od igre, izabereš particiju na kojoj čuvaš i označiš format cd-a ili dvd-a, tu stavim kako kad, nekad dvd ne radi, dok cd radi. Kada taj proces završi, na označenoj particiji ćeš imati gomilu nekih SLUS ili SLES fajlova koje kopiraš direktno na usb. Ovo ti je uputstvo za pokretanje preko usb. Naravno na memorijskoj trebaš imati open ps2 loader za pokretanje igre.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
asim94 (19.1.2016)
Stara 19.1.2016, 15:35   #1247
asim94
Novi član
 
Član od: 12.1.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

A da li je moguće da igram igre koje su za PS1 preko usb/lan konekcije ? I kako za njih ide postupak? Poseduje ps2 slim varijantu 77004 sa modovanom karticom.
asim94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.1.2016, 15:42   #1248
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Moguće je, ali kvalitet igrivosti i nije baš neki (nagli porast/pad fps, gličevi u grafici). Postupak je da poseduješ bin i cue od igrice i to tako kako jeste staviš na usb, pokretanje uz program ps2psxe jay jay bundle v2 ili r202 koji pokrećeš kroz uLaunchelf.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ETR1 na korisnoj poruci:
asim94 (19.1.2016)
Stara 21.1.2016, 18:06   #1249
asim94
Novi član
 
Član od: 12.1.2016.
Poruke: 6
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Čitajući forum, shvatio sam da komponenti kabal daje najbolju sliku, zatim skart, pa tek onda onaj fabrički kompozitni kabal ( činčevi) koji posedujem.
Imam i CRT i LCD, pa bih na CRT-u hteo da imam bolju sliku i uzmem SCART kabal , a na LCD komponentni, a ponekad ako odem drugde i ima LCD a nema komponentni ulaz koristiću na tom LCD-u SCART. Sve u svemu, kompozitni mi neće biti potreban i želim kupiti jedan Scart i jedan komponentni. Pomognite mi oko izbora.
Našao sam ovaj scart povoljno:
http://i41.tinypic.com/2e4l1f8.jpg
Ali poseduje i činčeve, pa ne znam da nije to kabal za činčeve koji samo poseduje nastavak za skart, i sve u svemu ima istu sliku kao činčevi? Nastavak poput ovog http://i.imgur.com/aGPxhl.jpg , a koliko sam razumeo ovo ništa ne pomaže.
Imam u ponudi povoljno (malo skuplji od prethodnog) i kabal koji je samo ps2/scart, u pitanju je firma HAMA:
https://static.kupindoslike.com/AV-S...O_45802489.jpg
Da li će ovaj koji ima samo skart davati bolju sliku od ovog koji poseduje skart/cincevi?

Oko komponentnog kabla, da li je neko naručivao na ali expres, našao sam za smešne pare (3e) i oko 500 kupca su uzeli i svi su do jednog zadovoljni:
http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1xDAPH...t-For-font.jpg
Da li uzeti ili...? Koliko primećujem ovde su baš papreni, više od 10e...

Ovaj daljinski, da li ima opciju da resetuje ps2, upali ga, i ugasi? U pitanju je slim verzija 77004, dal je kompatibilna sa tim daljinskim upravljačem?
https://upload.wikimedia.org/wikiped...te_Control.jpg

I da li je neko imao iskustva sa ovim konverterom PS2 / PC:
http://image.dhgate.com/0x0s/f2-albu...pc-adaptor.jpg
Da li dualshock dzojstici potpuno rade na PC-u sa ovim?


Možda sam smorio, ali laik sam u konzolama, pa bih hteo da dobijem odgovore kao što sam i do sada dobivao, naravno od vas iskusnih.
asim94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.1.2016, 21:20   #1250
MasterChief2
Veteran
 
Član od: 20.9.2013.
Poruke: 1.114
Zahvalnice: 541
Zahvaljeno 180 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Citat:
asim94 kaže:
Postavio sam pitanje u temi za ps2, ali već nedelju dana niko mi ne odgovara, a vidim da si ti u zadnje vreme aktivan u toj temi, pa ako možeš da mi daš odgovor bar na ta pitanja koja znaš (ukoliko ne znaš sva, tj nisi imao iskustva):

"Čitajući forum, shvatio sam da komponenti kabal daje najbolju sliku, zatim skart, pa tek onda onaj fabrički kompozitni kabal ( činčevi) koji posedujem.
Imam i CRT i LCD, pa bih na CRT-u hteo da imam bolju sliku i uzmem SCART kabal , a na LCD komponentni, a ponekad ako odem drugde i ima LCD a nema komponentni ulaz koristiću na tom LCD-u SCART. Sve u svemu, kompozitni mi neće biti potreban i želim kupiti jedan Scart i jedan komponentni. Pomognite mi oko izbora.
Našao sam ovaj scart povoljno:
http://i41.tinypic.com/2e4l1f8.jpg
Ali poseduje i činčeve, pa ne znam da nije to kabal za činčeve koji samo poseduje nastavak za skart, i sve u svemu ima istu sliku kao činčevi? Nastavak poput ovog http://i.imgur.com/aGPxhl.jpg , a koliko sam razumeo ovo ništa ne pomaže.
Imam u ponudi povoljno (malo skuplji od prethodnog) i kabal koji je samo ps2/scart, u pitanju je firma HAMA:
https://static.kupindoslike.com/AV-S...O_45802489.jpg
Da li će ovaj koji ima samo skart davati bolju sliku od ovog koji poseduje skart/cincevi?

Oko komponentnog kabla, da li je neko naručivao na ali expres, našao sam za smešne pare (3e) i oko 500 kupca su uzeli i svi su do jednog zadovoljni:
http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1xDAPH...t-For-font.jpg
Da li uzeti ili...? Koliko primećujem ovde su baš papreni, više od 10e...

Ovaj daljinski, da li ima opciju da resetuje ps2, upali ga, i ugasi? U pitanju je slim verzija 77004, dal je kompatibilna sa tim daljinskim upravljačem?
https://upload.wikimedia.org/wikiped...te_Control.jpg

I da li je neko imao iskustva sa ovim konverterom PS2 / PC:
http://image.dhgate.com/0x0s/f2-albu...pc-adaptor.jpg
Da li dualshock dzojstici potpuno rade na PC-u sa ovim?


Možda sam smorio, ali laik sam u konzolama, pa bih hteo da dobijem odgovore kao što sam i do sada dobivao, naravno od vas iskusnih. "

Možeš i ovde da mi odgovoriš, a možeš i tamo.

Hvala ti unapred.
I ja sam dudug za konzole, ali polusacu da to odgovrim sta znam..
Konvertor za PS2 na USB:
Ja imam slican konvertor, samo sto moj ima dve mogucnosti:
1) Pretvara na USB
2) Pretvara na prikljucak za Xbox
Znaci omogucava mi da periferije za PS2(dzojstik, volan) prikacim na kompjuter ili Xbox.
Moj je ovaj http://ecx.images-amazon.com/images/...6L._SX385_.jpg

Dzojstik:
Na kompjuteru Dual Shock dzojstici mi rade odlicno, kao i voaln..Nemam nikakvih problema.

Video prikljucak:
Moj otac se bavi sa televizoroma ceo zivot i zna malterne sve o tim prikljuccima.Prema njemu ne postoji razlika izmedju SCART-a, S-Videa i kompozitnog.Mozda postoji mala, ali ja je nisam primetio..
Onaj prvi link sto si poslao je kabel kakav ja imam i on ti omogucava da povezes na SCART ili na S-Video.Slika je ista na oba, licno sam probao.
Onaj drugi link je konvertor sa S-Videa na SCART i mislim da je tu kvalitet onakav kakav dolazi iz S-Videa(po meni nema razlike).
Kompozitni nikada nisam probao, tako da ne mogu da tvrdim da li ima razlike, ja se uzdam u tatu, tj. mislim da nema.

Daljinski:
Imam ovakav isti daljinski i moze da gasi/pali/resetuje konzolu..
U sustini moze sve sto i dzojstik.., samo sto naravno nije praktican za to..
Ne znam da li moze da radi na tvojoj konzoli, trebalo bi da moze jer je i moja isto iz 7xxx serije.
MasterChief2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MasterChief2 na korisnoj poruci:
asim94 (27.1.2016)
Stara 1.4.2016, 12:34   #1251
Zuti Bar
Starosedelac
 
Član od: 9.12.2010.
Poruke: 1.518
Zahvalnice: 189
Zahvaljeno 333 puta na 206 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

PS2 i zvanicno otisao u istoriju

http://play.co.rs/2016/04/ugaseni-pl...ion-2-serveri/
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2016, 19:25   #1252
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Da li neko zna koliko košta ugradnja čipa u konzolu? Znači kad posedujem čip i samo treba da se zalemi na ploču.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.4.2016, 8:13   #1253
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Ja sam platio ugradnju sa čipom 1000 din, ali taj lik je baš najeftiniji na celom KP.
Odradio sam tako i Fat i Slim konzole.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
ETR1 (11.4.2016)
Stara 6.5.2016, 18:20   #1254
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Pomoć ljudi, konzola ima čudan problem. Kada upalim konzolu, ona neće da učita modovanu memorijsku, odem na browser piše disc read error iako nikakav cd nije ubačen, kliknem kružić na džojstiku i ono piše no data, znači uopšte memorijsku ne prepoznaje, dve ispravne sam probala i neće ni jedna. Ubacim cd, a ono neće da zavrti, kontam riknuo laser odjednom. Kliknem trougao na version kad ono piše SCP#%500SCP znači sva slova izbrkana, baš tako kako piše, nešto tu nije u redu, ali šta? Otvorim konzolu da vidim kako se laser ponaša, pomera se napred-nazad, čuje se onako da se sam fokusira, ali crvena tačkica ne sija, ubacim cd, ništa se ne dešava, a pokretači lasera i motorić za disk rade, ali laser ne pali crvenu svetlost. Da li je nešto i šta na matičnoj riknulo pa ovako pokazuje izbrkana slova, ne prepoznaje memorijsku i u startu piše disc read error iako disk nije ubačen? I da, kad restartujem konzolu, neće svaki put da se pojavi slika, nego crn ekran, pa onda moram skroz ugasiti i sačekati malo.
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2016, 15:40   #1255
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Da prepržim igru na kvalitetniji disk, da li je dovoljno samo prebaciti fajlove i narezati, ili mora neki poseban fensi šmensi format?
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2016, 16:18   #1256
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Napravi .iso image sa programom (npr. Nero) i posle ga nareži na novi disk (ne brže od 4x).
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mare037 na korisnoj poruci:
JzmA (12.5.2016)
Stara 12.5.2016, 23:17   #1257
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

OK, znači toeto, thx.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.6.2016, 12:31   #1258
ETR1
Banned
 
Član od: 7.9.2012.
Lokacija: Usa
Poruke: 818
Zahvalnice: 131
Zahvaljeno 151 puta na 129 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko AIM-a korisniku ETR1 Slanje poruke preko Yahooa korisniku ETR1 Slanje poruke preko Skypea korisniku ETR1
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Juče mi je brat doneo njegov ps2 koji je dugo stojao nekorišćen da ga probamo sa original diskom i kada ubacimo disk, čuje se laser i motorić da rade, međutim posle 5 sekundi disk samo prestane da se vrti, a slika ne mrda sa browser ekrana, nema ni onog crvenog "please insert...". Nije čipovan, trebao bi da učita original igru, model je 50004a. Da li se isplati otvarati ga i čistiti laser ili se laser mora zameniti novim?
ETR1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.6.2016, 18:34   #1259
Crusader88
Veteran
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Vasiona
Poruke: 1.080
Zahvalnice: 207
Zahvaljeno 90 puta na 71 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Crusader88
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Citat:
ETR1 kaže: Pregled poruke
Juče mi je brat doneo njegov ps2 koji je dugo stojao nekorišćen da ga probamo sa original diskom i kada ubacimo disk, čuje se laser i motorić da rade, međutim posle 5 sekundi disk samo prestane da se vrti, a slika ne mrda sa browser ekrana, nema ni onog crvenog "please insert...". Nije čipovan, trebao bi da učita original igru, model je 50004a. Da li se isplati otvarati ga i čistiti laser ili se laser mora zameniti novim?
vrlo moguce da je laser otisao. Ima fora da se ocisti ne secam se sada, malo tecnost za sudove i alkohol da stapicu za usi i veeeeoma laganim i veoma neznim pokretom da se prebrise, jer je laser jako pipav.

Ali to ce resiti samo privremeno, novi laser se ne isplati. Koja je verzija PS2 jel fat ili slim i koja je slim ?
najbolje je da se kupi modovana memorijska kartica i da se onda igre igraju ili preko USB sto je malo sporije ili preko lan kable.
Crusader88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Crusader88 na korisnoj poruci:
ETR1 (28.6.2016)
Stara 27.6.2016, 20:58   #1260
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 2 univerzalna konzola za malo para

Tečnost za sudove nikako, a ni alkohol baš nije preporučljiv iako većini sočiva ne smeta ali nije garanotovano za sva da neće nastati neko nagrizanje (naučio sam na teži način - lično).

Najbolje je destilovanom vodom, ima da se kupi u auto radnjama jer se doliva u akumulatore. Možda i u apotekama, nisam baš siguran jer nisam nikad kupovao već sam destilovao svoju.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
ETR1 (28.6.2016)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
playstation 2, ps2


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com