Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.12.2011, 19:05   #1
kravu84
Novi član
 
Član od: 28.12.2011.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom ''Random Freezing''

Zbog starog sistema w7 oborio sam sistem i uradio novu w7,a posle par dana pokvarila se graficka Nvidia Geforce 8600 (pojavile su se crtice slika s*****a do bola) i ja sam stavio rezervnu Nvidia Geforce 7600 i PC je radio par dana bez problema a onda jedno vece je zamrzla slika,ne moze da se koristi mis tast ctrl alt delete alt f4 nista ama bas nista.Raspitao sam se nesto vise o tom problemu a prvo sto sam uradio je oborio opet sistem e sad kad sam ga obarao toliko je freez da uopste nisam mogao da ga oborim i odlucim ja da uradim Windows XP SP2 ali s'tim posto imam 4gb ram jedna Kingston a druga King,izbacim ja tu King i podignem ga u subotu oko 9 sati sa Kingston 2gb bez poblema i komp je radio kao nov do uvece oko 7 sati kada je opet freez.E onda sam otvorio masinu,rasklopio je i deo po deo cistio sija se kao Las Vegas ali opet freez.Radi 30ak minuta pa zakuca i onda muke da se digne sistem ponovo a kad ga dignes zakuca u roku od 2minuta i sve tako.E onda kupim termalnu pastu,skinem kuler sa hladnjaka izvadim procesor skinem staru pastu koje skoro pa i nije bilo stavim novu sve sredim kako to ide i opet nastavi da freez komp.Mada otisao sam u safe mod ukucao u run 'eventvwr' otisao tamo system i applications i izbacio je 6-7 crvenih putaca i 5-6 zutih uzvicnika i ja taman da vidim sta je problem na properties kad ono opet freez.
Da li neko zna u cemu je problem i kako moze da se resi ja sam komp ostavio kod prijatelja u servisu i rekao je da je problem ili u ram,kad je crkla graficka da su crkle i ram obe a moguce je da je i do ploce mada da je crkla ploca ne bi nista radilo.Procesor nije kako on kaze jer se to kvari jednom u 100 godina,kaze za 5 godina kako radi u novom servisu sto je otvorio daj boze da su 1-2 procesora riknuli.Inace imam sad trenutno kod sebe te 2 graficke 2 ram memorije od po 2gb kingston i king,procesor je amd athlon(zalim sto nisam uzeo intel) dual core etc.Ako neko zna sta moze da bude problem nek' ostavi odgovor,hvala unapred.
kravu84 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
[Symbian] Puštanje random alarm zvuka? rudar Programi za mobilne telefone 0 27.7.2011 11:40
Kompjuter zamrzava random daco kralj Osnovne komponente 11 16.3.2010 8:54
Random... Tornado Fotografija 22 2.12.2009 18:41
DVD! Kako napraviti i pustiti RANDOM play-listu! Crnac_Pripravnik Video/TV softver 4 6.9.2006 15:12


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com