Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > I na kraju... > otpaTci

otpaTci Ovde se s vremena na vreme sklanjaju teme koje su zaključane/sklonjene/zastarele itd. Moguće je čitanje, ali ne i slanje komentara i odgovora. Važi za ceo forum.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.2.2018, 0:28   #1
Igor12345
Član
 
Član od: 17.10.2016.
Poruke: 88
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Problem sa internetom - No internet access

Pozdrav, uvek ste mi pomogli nadam se da cete i ovoga puta uspeti. Danas pre sat vremena sam nesto njakao oko windows defendera ( windows 10 ) i iskljucivao ga, i jos neke stvari iskljucivao koje mozda nisam trebao jer nisam mogao da instaliram piratsku igru (znam da je do toga jer mi je i ranije instalacija prekidana zbog defendera) i sada kada ukljucim, vratim sve na staro, ne radi mi internet. Internet radi na svim uredjajima koji su povezani preko wifia i kablovska mi radi koja ide preko modema i sve ali na pc-u ne. Imam zuti trouglic, Unidentified network i no internet access. Gledao sam razne tutorijale ali nista da pomogne. Vi ste mi poslednja nada, ako vi ne uspete, moracu da ponovo dizem sistem a trenutno imam brdo posla na kompu... zahvalan unapred, Igor.
Igor12345 je offline  
Stara 8.2.2018, 1:11   #2
Igor12345
Član
 
Član od: 17.10.2016.
Poruke: 88
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Problem sa internetom - No internet access

mozete obrisati temu, ne znam kako ali sam rešio, samo sam stavio ono u network property - Diagnose i samo je proradio.
Igor12345 je offline  
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa internetom Urosito Kvarovi 5 6.1.2015 13:49
Problem sa internetom acapetrovic Kvarovi 29 25.1.2013 1:55
Problem sa internet konekcijom Imprerator Marcus Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 1.11.2012 18:34
Problem sa internet konekcijom ADSL XSrdjan Komunikacioni uređaji i umrežavanje 9 1.10.2012 14:57
Problem sa internet konekcijom Perfonic Komunikacioni uređaji i umrežavanje 6 16.9.2012 0:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:28.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com