Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.11.2010, 18:51   #541
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Hvala ti!
Dobro si rekao. Slučajno sam sa mape skinuo epic kvest marker pa sam zadnje vreme radio samo sporedne kvestove nisam ni znao da imam epic kvest XD
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2010, 19:22   #542
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ne mora se biti level 20 za mounta, ja sam uzeo na 16-om nivou.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2010, 19:46   #543
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Nije mi jasna ova Lore-master klasa, to jest petovi. Ne drže agro nikad. Ajde prvo gavran pa reko OK on protivniku skida fire resistance. Sada sam uzeo medveda i na mobovima koji su lv2 manji od mene on ne drži agro. Prvo napadnem moba sa osnovnom magijom i pošaljem medveda kad eto moba na meni ne na medveda O.o Reko da probam samo sa medvedom. Sa ~20m pošaljem medveda u napad (ja samo stojim ne bacam magije) i mob umesto da tuče medveda krene na mene O.o Pa koja je onda svrha petova O.o U Allodsu kada summoner klasa pošalje peta ovaj drži agro sve dok ne počnem da bacam jake magije, sa osnovnim magijma sam mogao da spamam do mile volje pet je držao agro. Čak je i bosevima mog levela mogao da drži.
Ili nešto ne radim dobro ili ću da menjam Lore-master klasu pošto ovakva glupost nema smisla, premalo morala i svi mene napadaju a ne peta...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2010, 21:27   #544
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Baci pogled na ovo 1 i 2.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Anaxander na korisnoj poruci:
0gold (8.11.2010)
Stara 8.11.2010, 2:04   #545
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Hvala.
Pročitao sam i zaključio da je lore master kesa od klase kada su me 2 goblina lv12 skoro ubila a ja sam lv14 sa medvedom. Summoner u Allodsu je bio daleko bolje odrađen nego ovde...

Sutra ću krenuti sa Human hunterom, dosta mi je slabašnih elfova...
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2010, 2:10   #546
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ti ces iz greske u gresku da ides, Elfovi su za Huntere , Ljudi za castere, Dwarfovi(patuljci) za tankere,warriore, Hobiti nesto izmedju dwarfa i ljudi.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2010, 2:31   #547
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Sada sam čitao Hunter bildove. Kažu da ako ćeš da soliraš i da imaš češće bliske borbe (fajt sa više protivnika od jednom) da treba da se uzme Human a ne Elf.

Poslednja ispravka: 0gold (8.11.2010 u 2:39)
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2010, 6:34   #548
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Veruj mi ja imam huntera elfa kao main lika i igram uglavnom solo i bijem mobove 7 lvl veci od mene a da me ne pipnu a jos nisam napravio dobru opremu samo neke delove, kad ga budem skocko ima da soliram GB i da to snimim.Hunteru je potreban Agility sto vise i mana(power) znaci will.

Agility daje critical i ranged damage kao i evade i parry, taj guide sto si citao je zastareo jer su sa pojavom F2p igre izmenili statse iz korena kao i neke skillove pogledaj patch log, i vodi se nekom logikom, citao sam ja puno guidova i pola od njih su gluposti a 2 polovina ima nekog smisla.Pravi guidovi ce tek da izadju kad krenu f2p igraci da ih prave ovi razmazeni koji placaju igru nisu se navikli da se muce ni malo posebno ameri lakse instace nisam video Fica Aca i ja smo resili GB na lvl 22 sami nismo ni znali da je to instanca tek smo posle skapirali sta smo odradili, dok 5 amera nemogu da je rese ni sa lvl 26(bio sam u par party-ja i ginuo za dzabe).

Zadnje sto smo odradili je ubijanje "Ajvara "(GA instanca u Lone Lands) nas 3 bez hilera(tank i 2 huntera) na lvl 35 doduse koristili smo taktike iz Allodsa tank bezi u krug mi cepamo sa strelama dok ne uzmemo aggro pa onda bezimo u krug dok tank ne uzme aggro.

Faith ti ne znaci puno kod huntera a to je specialka za rasu ljudi,(jeste da ti brze puni manu i hp al nije toliko primetno u borbi) ali zato elfovi imaju za trait +20 faith.(tako da to anuliraju kasnije).
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Icemansrb na korisnoj poruci:
0gold (8.11.2010)
Stara 8.11.2010, 12:49   #549
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ostaću još par levela sa Lore Masterom pošto sam video da treba uskoro da dobi par zanimljivih magija.
Ako budem pravio huntera biće elf. Mada dosta mi je elfova, 3x sam počinjao sa njima da igram i dosadili su mi XD Možda uzmem patuljka

Ice da te pitam zašto elf ne valja za castera to jest Lore Mastera.
Kada sam pravio lika dosta sam gledao razlike između elfa i čoveka i uzeo sam elfa jer ima veći agiliti (evade) i jer ima veći Will (Čovek ima -10 ako se dobro sećam). Lore Master treba da pumpa Will i Fate (tako barem piše kada se pravi klasa). Želim da budem hiler a Will daje jače magije + jači hil dok Fate daje jači critical sa magijama + regenracija morala i powera. E sada pošto hil nema critical logičnije mi je bilo da krenem sa elfom nego čovekom. A i vodio sam se nekom logikom da će petovi držati agro da neće mene tući mobovi pa mi nije trebao velik moral regen a za power ću da pijem napitke ako ponestane u fajtu.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2010, 23:59   #550
Icemansrb
Član
 
Član od: 17.9.2010.
Poruke: 147
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 18 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Elf ima bonus na Agility dok ima minus na Fate zato nije dobar za castere dok ljudi imaju bonus na Fate i nemaju neke minuse bar sto se tice caster clasa.Evade ti nista ne znaci kad si caster klasa koliko sam video tesko je solirati sa caster klasama mozda jedino hiler moze da ide solo i RK ostale klase obicno idu u paru sa nekim, usustini pise ti kad biras klasu sta je i koliko je tesko igrati sa njome solo.Uglavnom svaka klasa ima 2 statsa koja joj puno znace kod tankera je to vitality i might, cateru treba will i fate, kapetanu will i might, warrioru might i agility, rase ti daju bonuse na odredjene statse ali i minuse na neke statse npr Elfovi celo vreme kubutre sa Fate sto znaci da moraju da odmaraju duze kad su van kombata da im se napuni mana i hp, za razliku od drugih klasa, a npr. warriro sa malim Agility nemoze da udari nego dosta missuje.

Naravno nedostatak odredjenih statsa se ne vidi odmah upocetku vec kasnije na velikim lvl-ima, i obavezno obrati paznju na traite oni te dopunjuju a class traiti ti daju nege dobre bonuse kao i set oklopa. 1 set oklopa se dobija na 25 lvl-u kupuje se u skirmish kampu za Great Barrows mark i skirmish markove.Npc classic prodaje set oklopa.
Icemansrb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 0:42   #551
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Evo, konacno sam i ja skinuo i poceo da igram
Iskreno, grafika mi se nesto ne svidja sa obzirom da je klijent 10Gb. Izgleda da zvuk malo kasni kad koristim skillove ili se meni cini.. Napravio sam human champion na snowbourne serveru, ko igra tamo nek me doda, nick mi je Marezz.
Jel moze neko da mi objasni kako da pisem u channel chat-u? xD
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 12:01   #552
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Igrao sam Betu pre par meseci i sad ne mogu da nadjem nikakav account management.. A ne mogu sa tim mailom i i korisnickim imenom da registrujem novi nalog.

Moze neki link?

I jos nesto, listam unazad strane ovde na forumu ali i dalje ne kontam da li da krenem na EU ili NA serveru.
Ajd recite gde ima nasih ljudi i gildi i to.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 12:31   #553
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ako si igrao betu pre par meseci, onda je to najverovatnije američki account. Imaš naše gilde iliti kinove na oba kontinenta, kod amera su cene nešto jeftinije, pa ti se oni više isplate ako planiraš dosta da kupuješ. US i EU sajtovi. Ako se odlučiš za US, idi na server Firefoot, ako se odlučiš za EU, dodji na Snowbourn, juče smo napravili kin ima nas desetak. Kada kreneš ostavi nick ovde da bi te vodje mogle pozvati u kin.
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 13:38   #554
Ayatollah
Član
 
Član od: 29.6.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 167
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 96 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ja sam se prvi put ulogovao sinoć, otkada je igra postala F2P. Imam Premium Account i u startu sam dobio 1000 bodova, a kad sam ušao na moju hanterku dobio sam ih još 115 na ime ranije odrađenih traitova, tako da mi sada fali još 880 za Siege of Mirkwood. Osim ekspanzije, u shopu nemam da kupim gotovo ništa, osim nekih gluposti poput dodatnih likova na serveru i slično, sve ostalo imam od ranije.

Po logovanju sam utvrdio da mi ne fali ništa od opreme, crafting skilova, traitova, love i slično, tako da sam spreman da se bacim na igranje u pauzama Gothica 3 i NWN-a 2 (i rl zamajavanja sa ženom i jednogodišnjim detetom). Nažalost, nisam sinoć imao vremena da malo odem do Flaming Deepsa da malo ubijam orke i gobline, valjda ću moći danas. Ako neko zaluta na Laurelin, neka mi se javi.
Ayatollah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 13:50   #555
_Grotesque_
Veteran
 
Član od: 16.2.2006.
Lokacija: Negotin
Poruke: 505
Zahvalnice: 263
Zahvaljeno 102 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Anaxander kaže: Pregled poruke
Ako si igrao betu pre par meseci, onda je to najverovatnije američki account. Imaš naše gilde iliti kinove na oba kontinenta, kod amera su cene nešto jeftinije, pa ti se oni više isplate ako planiraš dosta da kupuješ. US i EU sajtovi. Ako se odlučiš za US, idi na server Firefoot, ako se odlučiš za EU, dodji na Snowbourn, juče smo napravili kin ima nas desetak. Kada kreneš ostavi nick ovde da bi te vodje mogle pozvati u kin.
K, skidam EU verziju i krenucu da igram na Snowbourn serveru.
Kako vam se zove kin?
I trebala bi mi mala preporuka, posto mi se cini da je izbor bas vazan.
Igrao bih tenka, pa me zanima koji je najbolji izbor rase/klase i eventualno da li je bitan build za koji se kasnije odlucim?
Kontam da dwarf guardian treba da bude logican izbor, ali bolje da pitam.
Ili mozda gresim, mozda igra dozvoljava da neke klase rade vise stvari (tipa, DPS koji moze da tenka i obratno).

Nadam se da nije previse konfuzno.
_Grotesque_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 14:14   #556
Anaxander
Veteran
 
Član od: 12.9.2007.
Lokacija: Highway to hell
Poruke: 660
Zahvalnice: 51
Zahvaljeno 118 puta na 72 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Jednom sam bio bacio pogled na tenk topice, rasprave izmedju guardiana ili wardena, jedni pričaju jedno, drugi drugo. Budući da wardena moraš da kupiš, verovatno ćeš odabrati guardiana, u tom slučaju, možeš humana ili dwarfa, dwarf ima bonuse na might (strength u romu) i vitality (stamina), što je zgodno za tenka. Možda sam do sada video dva ili tri human tenka, ostali su svi bili dwarfovi. Što se tiče dps-a koji može da tenka, svaka klasa nanosi solidan dmg, čak i tenkovi i hileri, tako da protiv mobova ne trebaš da se brineš. U instancama ne bih znao, testirao sam samo jednu u američkoj beti i bilo je nezgodno, da li zbog lošeg tenka ili nečeg drugog, ne znam, fali mi još par levela da isprobam sada. Evo ovde imaš topic o dps-u guarda ili champa, pa vidi. Mislim da guard nema nešto kao whirlwind shield, već samo stvari tipa holy strike, tako da... biće ti zabavno First person tenk boss fight

Zaboravih Kin, trenutno se zovemo "ratnici srednje zemlje", svi kukaju na ime ali nema niko pametan da predloži nešto, ovo mi je prvo palo na pamet. Moj nick u igri je Defajler, možeš i da wisperuješ ogolda, njegov nick je Goldion.

@Whisper_in_The_Dark
Izvinjavam se, zaboravio sam da odgovorim, imaš ono balonče u donjem levom uglu chat boxa, klikneš na njega i biraš Možeš da koristiš prečice tipa, ukucaš u chat box /f pa spejs, i podesiće ti se fellowship chat. Ostale prečice /k za kin, /lff... ta fora.

Poslednja ispravka: Anaxander (9.11.2010 u 14:25) Razlog: senilnost
Anaxander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 14:34   #557
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Evo, konacno sam i ja skinuo i poceo da igram
Iskreno, grafika mi se nesto ne svidja sa obzirom da je klijent 10Gb. Izgleda da zvuk malo kasni kad koristim skillove ili se meni cini.. Napravio sam human champion na snowbourne serveru, ko igra tamo nek me doda, nick mi je Marezz.
Jel moze neko da mi objasni kako da pisem u channel chat-u? xD
Kada si instalirao igru da li si stavio High resolution pack. Meni igra odlično izgleda. Napravi koji SS pa stavi baš me zanima

@Iceman
Bolje onda da sada batalim lika i napravim Human Minstrela nego da za mesec dana batali Elf Lore Mastera XD

@_Grotesque_
Kin nam se zove Ratnici Srednje Zemlje
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 15:50   #558
Srki#12
Veteran
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: Beograd, Miljakovac
Poruke: 559
Zahvalnice: 37
Zahvaljeno 83 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Whisper_in_The_Dark kaže: Pregled poruke
Evo, konacno sam i ja skinuo i poceo da igram
Iskreno, grafika mi se nesto ne svidja sa obzirom da je klijent 10Gb. Izgleda da zvuk malo kasni kad koristim skillove ili se meni cini.. Napravio sam human champion na snowbourne serveru, ko igra tamo nek me doda, nick mi je Marezz.
Jel moze neko da mi objasni kako da pisem u channel chat-u? xD
E, Mare, Mare, prodao si SUN. A primetio sam nema te u igri, kad to se ovim bavis.

Grafika ce ti svuda biti losa jer si se navikao na visoke standarde. Mene je 10 igara odbilo samo zbog grafike, jednostavno, ne ide s konja na magarca, a SUN dobrog konja imade. Elem, pisem ovo da te zamolim da uporedis i da mi kazes kako ti se cini LOTRO, pa mozda ga i ja skinem.
Srki#12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 16:38   #559
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Ovo je vama loša grafika?
http://www.youtube.com/watch?v=Gi-KO...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=f9f90...&feature=share
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2010, 16:39   #560
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Lord of the Rings ONLINE! Shadows of Angmar

Citat:
Srki#12 kaže: Pregled poruke
E, Mare, Mare, prodao si SUN. A primetio sam nema te u igri, kad to se ovim bavis.

Grafika ce ti svuda biti losa jer si se navikao na visoke standarde. Mene je 10 igara odbilo samo zbog grafike, jednostavno, ne ide s konja na magarca, a SUN dobrog konja imade. Elem, pisem ovo da te zamolim da uporedis i da mi kazes kako ti se cini LOTRO, pa mozda ga i ja skinem.
LOTRO za sad samo testiram da vidim kakav je, tek sam juce poceo. SUN mi jos stoji na kompu i ne planiram da ga brisem nego pravim malu pauzu jer mi je postalo malo dosadno.. uopste nema ljudi za party da se rade instance i onda jako sporo napredujem, pogotovo ove 80+ instance to je vec pakao da se radi solo sa circle :S Glupo mi je vise da cimam tebe i toxic-a za instance jer kapiram da sad radite end game pa nemate vremena.
E sad sto se tice poredjenja, ne mogu puno da pomognem jer sam tek poceo a ni SUN nisam skroz istrazio(crafting,pvp end game itd.) tako da ti mogu reci samo neke utiske. Primetio sam da lotro ima jako velik svet i da ima dosta da se istrazuje. Izgleda da su dosta truda ulozili u crafting i skillove i napredovanje samog lika. Ima bas dosta sadrzaja i ostalih sitnica da se ljudi ne bi lako smorili. Igra je vise okrenuta ka PvE nego PvP, ali ni PvP nije zapostavljen koliko sam razumeo. Sve u svemu nije lose, skini pa probaj ali pazi da skines EU verziju, i napravi lika na Snowbourne serveru
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
lord of the rings, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Lord of the Rings Trilogy Boris Zegarac Kompjuteri i film 221 29.6.2011 1:17
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23
Lord of the Rings : Conquest Markosam Akcione igre 79 1.4.2009 13:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com