Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Tableti i e-readeri

Tableti i e-readeri Tablet računari i e-readeri

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.2.2013, 13:09   #1
JBlitzkrieg
Član
 
Član od: 6.3.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 141
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom USB mass storage za Samsung Galaxy Tab 2 10.1?

Pozdrav ljudi,

Nedavno sam pazaraio Samsung Galaxy tab 2 10.1 i za sada sam veoma zadovoljan ovom igračkom.
Za sada imam jedan "problem". Pokušavam da ga povežem za mojim desktop računarom (Windows 7) kao USB mass storage device (da se vidi kao poseban drive u Total Commander-u), ali to nikako ne mogu da uradim. U podešavanjima na tabletu podržan je samo (valjda) MTC prenos podataka putem Windows Media Player-a, mada se i pomoću explorera vidi kao poseban device, a znam da može i preko Samsung Kies-a. Ipak meni je ugodnije preko TC-a da to radim kao sa fleškama.
Moje pitanje je: Da li Samsung Galaxy Tab 2 10.1 podržava USB Mass storage prenos? Veoma mi je čudno što to ne može da se podesi, pošto moj LG P350 (Android v2.2.2) se bez problema kači na računar kao USB storage. Android na tabletu je v4.0.4.

Unapred hvala

P.S. Postoje alternative (ako nekome to treba), da se na tabletu podigne WEB server pa da se iz browsera sa računara pristupa tabletu (Websharing npr.), a može i putem nekog SMB klijenta (Astro File Manager npr.) da se pristupi shared folderu na desktop računaru. Postoji i varijanta da se na tabletu podigne neki SMB server pa da se sa računara pristupa tabletu kao shared network folder, ali to zahteva rootovanje a plašim se da to uradim da nešto ne pokvarim
JBlitzkrieg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.2.2013, 14:34   #2
cane.prebranac
Starosedelac
 
Član od: 14.6.2011.
Poruke: 2.250
Zahvalnice: 137
Zahvaljeno 440 puta na 399 poruka
Određen forumom Re: USB mass storage za Samsung Galaxy Tab 2 10.1?

Ides u komadnderu Confuguration pa Display, tu cekiras Show parent dir... Znam da ovo nisi trazio kao ogovor, ali mislim da ce moci da posluzi.
cane.prebranac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Samsung Galaxy Ace ili Galaxy Ace Plus DJ MIXYYY Aparati i oprema 9 15.12.2012 17:55
Motorola motoluxe, LG optimus l7 ili Samsung Galaxy Ace plus Acanen Aparati i oprema 14 28.8.2012 12:12
SE Xperia Pro ili Samsung Galaxy S Plus? wolf 87 Aparati i oprema 0 11.5.2012 23:17
Samsung Galaxy 3 pitanje rignac Programi za mobilne telefone 5 25.9.2010 13:21
[Mobilni telefon] [Experience Samsung Tour] Samsung Tab (i 3D LED, Galaxy S...) Schnak3 Opisi, recenzije i testovi 0 22.9.2010 17:15


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com