Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.1.2012, 1:23   #2521
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Koliko znam i Rusi rade na antibalističkoj odbrani (da li je A-235 u pitanju nisam siguran). Video sa lansiranja rakete sistema A-135.

53Т6
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 2:22   #2522
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Nikola16789 kaže: Pregled poruke
Gledao sam to odavno, to je "dogfights" serijal, gde se naravno velica americka borbena avijacija od drugog svetskog rata do danas, i u buducnost. Mislim da ni jednu epizodu nisam izdrzao do kraja koliko je naduvano...
Dogfights је емисија која доста варира у квалитету. Имају интересатних епизода, али имају доста досадних и катастрофалних.

Та епизода је чини ми се и била последња, јер је пре ње емисија већ била отказана, тако да их на крају вероватно није ни било брига шта ће испасти.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 12:47   #2523
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Pegasus kaže: Pregled poruke
Dogfights је емисија која доста варира у квалитету. Имају интересатних епизода, али имају доста досадних и катастрофалних.

Та епизода је чини ми се и била последња, јер је пре ње емисија већ била отказана, тако да их на крају вероватно није ни било брига шта ће испасти.
Meni jedina koja valja je ona o Verneru Vosu, zaista fino odradjeno. Sve ostalo nazalost nerealna prica americke strane, koja potpuno zanemaruje uspehe svojih neprijatelja, iako su ti uspesi bili nemerljivo veci. O ovim hipoteticnim ratovima da i ne govorim. Secam se tacno emisije o "Ubici Zeroa". Ljudi opisali Zero kao najgoru mogucu kantu, a niko ne pominje prvih par godina rata, gde su amerikanci dnevno u borbama gubili i po 100 aviona. Zero jedva da je imao par gubitaka. Istoriju pisu pobednici...
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 13:55   #2524
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
vasiljevic kaže: Pregled poruke
Taj dotični Boing sa laserom u nosu je otkazan, pokazalo se da je ono što su hteli van dometa sadašnje tehnologije, a i atmosfera im malo smeta da bi dobili domete, rakete su nešto prebrze da bi ostale dovoljno dugo gde treba da bi ih zagrejali do dovoljnih temperatura ..... sve u svemu, mrka kapa. A Raptor više pod zabranama letenja nego što je opasan, F35 malo malo pa problemi u razvoju ..... Tako da bi u realnosti dao prednost sistemu koji se brani sa Mig 35 avionima u saadnji sa S300V modernizovanim sistemima. Ovi drugi, ako ništa su pouzdana tehnologija koja radi posao kako je predviđeno.

Inače, to je ona epizoda gde neprijatelj ima Rafale, pa nešto kasnije saveznici sa Rafalima kao topovsko meso za Su 35, a onda stiže Su 41 sa obrnutom strelom krila pa napavi pometnju ali Raptor ima topove pa nema frke, sada će da ih nauče pameti .... a F35 izbegava rakete od S 300V okretanjem na leđa da ga ne bi video sistem koji ga već detektovao .... Nije da nije interesantno, recimo za decu od 10ak godina koja još nisu na netu nešto naučila o avijaciji i ovim stvarima. Za ostale, bajka ko bajka samo fale Ivica i Marica.
Bajka ili "stručno" rečeno - marketing. Američkoj javnosti moraju se servirati ovakve stvari da bi se opravdala golema količina novca uložena u vojsku i vojnu tehniku. Zamislite šta bi se desilo da se govori realno ili da se na sva vrata objave tekstovi kao što su oni na onom australskom sajtu koji si nam onomad postavio. Kako bi prosečan amer, koji slepo veruje da mu je vojska najjača na svetu i da može od svakoga da ga odbrani, reagovao kada bi mu rekli da silne milijarde dolara uložene u nove avione zapravo nisu urodile nečim što bi bilo superiornije od svih ostalih aviona na svetu?
=FI=Ghost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 15:13   #2525
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Avioni

Ne znam zasto rusi ne uloze mkar malo u reklamu, voleo bih da vidim takvo nesto s njihove strane, nisu vise zatvorena komunisticka zemlja, i oni ciljaju na strano trziste prvenstveno, ne bi ih ubio koji milion za reklamu.
Upravo je to razlog zasto svoje interesovanje ka vojnoj tehnici fokusiram ka SSSR-u i Rusiji, jer o americkoj tehnici cujem dosta na televiziji lako je naci na internetu tekstove (mada je sve to naduvano, pre svega sa tv-a)
Drugi razlog je sto je JNA i danasnja nasa vojska najvise ima ruske tehnike i nasa vojna industrija pravila i pravi najvise stvari licencirano od njih.
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 15:33   #2526
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Avioni

Citat:
stepanov kaže: Pregled poruke
Ne znam zasto rusi ne uloze mkar malo u reklamu, voleo bih da vidim takvo nesto s njihove strane, nisu vise zatvorena komunisticka zemlja, i oni ciljaju na strano trziste prvenstveno, ne bi ih ubio koji milion za reklamu.
Zato što ovu vrstu proizvoda ne prodaje reklama. Kada se nabavlja borbena tehnika, uzima se u obzir mnogo raznih faktora i to rade stručnjaci iz raznih oblasti, ali na kraju je vlast ta koja donosi konačnu odluku. Marketing je tu zaista suvišan. A to što se Ameri tako razbacuju, pa koriste svaki mogući način da reklamiraju svoju borbenu tehniku je čisto bahaćenje i ismejavanje drugih nacija, jer su i sami svesni svojih problema, ali se pred širokim masama prave blesavi.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 16:39   #2527
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.722
Zahvalnice: 4.562
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Avioni

Opravadavaju pred svojom kratkovidom nacijom sredstva koja su bacili u razvoj.
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.1.2012, 20:13   #2528
vasiljevic
Starosedelac
 
Član od: 21.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.678
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 624 puta na 388 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Nešto oko reklame..... Reklama nije nešto što proda proizvod ako se pitaju stručnjaci. Kad oni idu negde, oni znaju šta pitaju i šta traže. I ako želiš da im nešto prodaš moraš kazati istinu. Zašto? Većina nabavki ima jednu klauzlu koja kaže da sistem mora biti isproban u zemlji koja ga nabavlja. A ako si bio kao nekadašnja Juga, tada si raspolagao sa svime da proveriš ono što oni tvrde. Tako da reklama ne igra preveliku ulogu. Recimo ovako: S300V je sistem koji je po meni vrh sistema PVO. Jeste, u pitanju su rakete koje su stvarno ogromne i teške, nije jeftin, ali ... ali je onaj deo koji malo ljudi ikada pomene kada govori o njemu: njegova brzina u "end game" ili ti završetku kada se navodi na cilj jeste 3.5 M. Jedinisistem za koji je to objavljen podatak, da ja znam. I to je to, najveća reklama za stručnjaka. Jeste, plaćam ali protivnik ima da dobro razmisli. Taj sistem ima recimo dva puta manje vreme leta i respektativne brzine u završnici, što znači da je realni domet znatno veći, i da je protivnik mnogo brže u problemu. I to oni nemaju problema da demonstriraju. Tražili ste gledajte. Tada dolaze u igru oni političari koji treba da na kraju kažu šta se nabavlja. A tu često ulogu igra mito, recimo. Nekada, kod nas, stručnjaci su nabavljali tako da seu oni imali glavnu uticaj, prema zahtevima nabavki od strane generalštaba. Ne političari toliko. I tu nije nikome padalo na pamet da proba sa mitom jer nije bio nikad siguran ko radi za obaveštajnu službu, da li je to njegov kolega li neko za susednim stolom ...

Kod Amera, to je pitanje reklame prvenstveno za one spolja. Zašto? Prvo, uticaj straha na neprijatelja, drugo napraviti okruženje koje preferira to rešenje jer je eto, najbolje i oni to videli na TV ..... Kad se govori o njima samima, to je sasvim drugačija priča o finansiranju. Zašto? Jednomje bila priča o nabavci novih raketnih čamaca za bivšu Jugu i tada je bila kampanja da se oni nabave u inostranstvu jer eto, to je bolje, biće jeftinije .... Kad se pogleda prva cena, jeste jeftinije. Neka je to 100 miliona za neko razmatranje. Ali.... ali je da to plaćanje je načešće nabavka putem kredita trajanja 10 godina. A to znači da je na kraju cena cirka plus 50%, ili ti 150 miliona po komadu. Kada radiš sam, tada ti diktiraš tempo i to je uglavnom finansiranje iz sredstava koja ima vojska, dakle keš, bez kredita. Ove godine platim 30 miliona, sledeće, nema toliko para, neka je 10 miliona za projekat, one tamo ima nešto više para, eto opet 30 miliona .... Dakle, protežeš se koliko imaš i ne praviš dugove. Tada cena, koja može biti i 130 miliona, je na kraju mnogo jeftinije, iako je nekome spolja skuplje, plus rade tvoji ljudi, a tu se plaćaju porezi i ostalo, osvajaš znanje .... I to je mnogo bitniji razlog. E sada ide onaj deo o njihovim ljudima, gde treba da se nekom ko nema preveliko znanje objasni zašta daje pare. I tu se pravi onakav prikaz bajke, koja odgovara njihovom nivou znanja. A na kraju to njima pravi problem ukupno gledano. Jer treba opravdati nešto a to će biti vrlo teško u nekom ozbiljnijem sukobu sa nekim malo bolje opremljenim protivnikom.
vasiljevic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 13:54   #2529
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Avioni

YUG


nesto mi ovo djeluje kao teorija zavjere, zar nije zeljava bio samo aerodrom a ne kompletan svemirski centar?
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.1.2012, 16:06   #2530
stepanov
Veteran
 
Član od: 10.8.2008.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.045
Zahvalnice: 425
Zahvaljeno 64 puta na 48 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku stepanov
Određen forumom Re: Avioni

Bas sam to video na fejsu i hteo da postujem ovde sa istim komentarom! Auror me pretece...
Moram priznati da am se pomalo najezio gledajuci ovo, medjutim kad su poceli onako da pricaju o Zeljavi vratio sam se u realnost...
stepanov je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 2:34   #2531
Pegasus
Član
 
Član od: 26.12.2011.
Lokacija: Blue skies
Poruke: 462
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 113 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Моје мишљење је да је највероватније у питању mockumentary илити фиктивни документарац. Ако је то у питању онда то може бити један забаван alternate history SF филм.

У супротном, ако тврде да је ово неки озбиљан и истинит документарац, онда су то глупости.
Pegasus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 11:32   #2532
todos
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.12.2005.
Lokacija: Parmenac Čačak
Poruke: 7.722
Zahvalnice: 4.562
Zahvaljeno 2.635 puta na 1.578 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku todos
Određen forumom Re: Avioni

Neko valjda postoji živ da potvrdi da li je tu šta bilo. Ako je istina onda smo mi pravi retardi. Ratovi ostala *****a prodali bi rođenu Majku za šaku rubalja. Juče gledam podatak da nije bilo rata prosečna plata u celoj staroj Slaviji bi bila oko 735 eura. Verovatno bi imali i vrhunsku vazdušnu flotu što ratnu što civilnu. Pored toga bi verovatno još imali institucije na nivou Američkog Staforda, Harvarda ili francuske Sorbone. A staza za Moto GP ili F1 bi se podrazumevale.

Poslednja ispravka: todos (11.1.2012 u 11:40)
todos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 12:13   #2533
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Dont get your hopes up. Vidi se i na snimcima. Naprimer oni "astronauti" su ustvari piloti. A i neverovatno bi bilo da ono sto Amerika i SSSR jedva isfinansiraju i izvedu YU bi mogla bez problema samo je odabrala da proda svoje ideje.

Jos fali samo fora da je Werner Von Braun pobegao u Ex Yu a ne u USA.

I sami autori kazu da je ovo mockumentary:
Citat:
Naime, redatelj Ziga Virc i ja kao scenarist pripremamo jedan gverilski projekt, tzv. spoof dokumentarac o jugoslovenskom svemirskom programu pod naslovom "Houston, we have a problem".
Naravno, radi se o medijski manipulaciji odnosno buducoj dokudrami - igranom dokumentarcu. Projekt u toj fazi radimo bez bilo kakvog budzeta, ali smo vec pripremili trailer.
Jedino sto je ovde extreme engineering jeste sam aerodrom ukopan u planinu koji moze da izrdzi nuklearni udar ekvivalent Nagasaki bombi.

Jedno je sigurno. Narodu koji (zeli) da veruje da ameri nikada nisu sleteli na mesec, da je Nadezda ispravljala Alberta, da je Tesla izumeo besplatnu struju, da je Edison spoticao i spijunirao Teslu a ustvari je bio "glup", ne treba ovako nesto. Makar autori naglasili da je u pitanju spoof.

Poslednja ispravka: Eddy (11.1.2012 u 12:22)
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 13:14   #2534
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Avioni


Baš tako Eddy, ja bih samo još dodao nizu naših gluposti i ne tako davno skrivanje po kućama u sred bela dana zbog pomračenja sunca.
A što se Željave tiče, na kojoj sam bio 92. godine, vrhunski poduhvat u oblasti građevinarstva nekadašnje SFRJ ali ništa više od dobrog vojnog aerodroma.

No, šta mislite za koju će mašinu da se odluči naša vojska u narednom periodu.
A pazite sad (malo je off) ko se predstavlja kao Kosovarska ubitačna lepota.


Evo vam i LINK

Poslednja ispravka: Silent Otto (11.1.2012 u 18:16)
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 20:34   #2535
Dekip
V.I.P. Recenzent
 
Član od: 8.11.2008.
Lokacija: XV535
Poruke: 3.198
Zahvalnice: 767
Zahvaljeno 1.024 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Косово? Е благо њима...
Иначе, ове слике има на стварно разним местима.

А Жељава...
Eво вам једне од мојих старих школских слика. Сликано вечерас телефоном, тако да, немојте кукати на квалитет.

Деведесета година, екскурзија на крају осмог разреда, Жељава... Требао је потпис родитеља да би се ишло у то време. Рат је био пред вратима.

Ја сам на авиону други са десне стране.

Имам још ових слика, па кад их будем скенирао поделићу их са вама.
Dekip je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 20:49   #2536
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Silent Otto kaže: Pregled poruke

Baš tako Eddy, ja bih samo još dodao nizu naših gluposti i ne tako davno skrivanje po kućama u sred bela dana zbog pomračenja sunca.
A što se Željave tiče, na kojoj sam bio 92. godine, vrhunski poduhvat u oblasti građevinarstva nekadašnje SFRJ ali ništa više od dobrog vojnog aerodroma.

No, šta mislite za koju će mašinu da se odluči naša vojska u narednom periodu.
A pazite sad (malo je off) ko se predstavlja kao Kosovarska ubitačna lepota.


Evo vam i LINK
Ова слика је супер, али ова у позадини квари све
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.1.2012, 23:25   #2537
Silent Otto
Veteran
 
Član od: 25.4.2008.
Lokacija: U-99, Type 7C
Poruke: 793
Zahvalnice: 252
Zahvaljeno 219 puta na 140 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Dekip slika ti je odlična, jedva čekam da vidim ostale i podsetim se vojničkih dana...
Verujem da je ta ekskurzija išla na Plitvice pa onda aerodrom, jer je iz tog pravca mnogo lepši prilaz ovom vojnom objektu nego što je iz pravca Bihaća.
Verovatno si primetio iznad aerodroma na vrhu planine Plješevice radarsko postrojenje, e njegove posade su gore, na vrh planine izvožene helikopterom.
Silent Otto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2012, 21:04   #2538
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
Jedno je sigurno. Narodu koji (zeli) da veruje da ameri nikada nisu sleteli na mesec, da je Nadezda ispravljala Alberta, da je Tesla izumeo besplatnu struju, da je Edison spoticao i spijunirao Teslu a ustvari je bio "glup", ne treba ovako nesto. Makar autori naglasili da je u pitanju spoof.
Opet sa sui generis Srbalja.
Značajan broj Amerikanaca veruje da Sad nisu kročile na Mesec/ da je u pitanju nekakva (u potpunosti ili delimično) zavera.

Citat:
It's been 37 years since the last Apollo moon mission, and tens of millions of younger Americans have no memories of watching the moon landings live. A 2005-2006 poll by Mary Lynne Dittmar, a space consultant based in Houston, Texas, found that more than a quarter of Americans 18 to 25 expressed some doubt that humans set foot on the moon.
http://edition.cnn.com/2009/TECH/spa....landing.hoax/

Homo Sapiens je Homo Sapiens - specifikacije su iste bez obzira na minorne varijacije genetskog koda i lokaciju na Zemljinoj kori gde trenutno borave/ su rođeni.

Treba da se ponosimo našim ludajama one pokazuju da smo deo naprednog sveta
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2012, 22:06   #2539
Eddy
Starosedelac
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯
Poruke: 1.397
Zahvalnice: 811
Zahvaljeno 404 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Avioni

^Trpas latinske izraze gde im nije mesto, samo da bi rekao nesto. Pricali smo o nama, dakle ne o rusima, nemcima, amerikancima itd. Uopste nije bilo pomena o tome da pojedine ili sve navedene karakteristike ne vaze za neke druge narode.

A ako si slucajno mislio samo na Srbiju, sto mislim da nije slucaj, samo proveri Blic anketu od pre neki dan:

Anketa
Verujete li u mogućnost da je SFR Jugoslavija imala bar obrise svemirskog programa?
Ne. Čak i sam autor video klipa kaže da je to samo teorija.
40.2%
Da. SFRJ je bila velika država, a Tito majstor svetske diplomatije.
48.9%
Ne znam, ne mogu da se opredelim.
10.7%
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/300...mirski-program


EDIT: I na kraju sta hoces da kazes? Da je dobro sto pratimo trend rasta neobrazovanog naroda/kolektiva?
Eddy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2012, 22:41   #2540
lijenština
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2005.
Lokacija: Sablasni Kosačanovac
Poruke: 1.266
Zahvalnice: 142
Zahvaljeno 703 puta na 359 poruka
Određen forumom Re: Avioni

Citat:
Eddy kaže: Pregled poruke
^Trpas latinske izraze gde im nije mesto, samo da bi rekao nesto. Pricali smo o nama, dakle ne o rusima, nemcima, amerikancima itd. Uopste nije bilo pomena o tome da pojedine ili sve navedene karakteristike ne vaze za neke druge narode.

A ako si slucajno mislio samo na Srbiju, sto mislim da nije slucaj, samo proveri Blic anketu od pre neki dan:

Anketa
Verujete li u mogućnost da je SFR Jugoslavija imala bar obrise svemirskog programa?
Ne. Čak i sam autor video klipa kaže da je to samo teorija.
40.2%
Da. SFRJ je bila velika država, a Tito majstor svetske diplomatije.
48.9%
Ne znam, ne mogu da se opredelim.
10.7%
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/300...mirski-program


EDIT: I na kraju sta hoces da kazes? Da je dobro sto pratimo trend rasta neobrazovanog naroda/kolektiva?
Ne, ukazujem ti na specifikacije čovenčanstva. Nevezano za naciju ili državu.
To nije rast gluposti to je konstanta kroz istoriju samo što je danas zahvaljujući internetu jasno vidljiva. Plus uticaj krize za krizom (sredine) koja su imali\imaju na ponašanje ljudi.
Recimo pogledaj predavanja Sapolskog o Biheviorističkoj Biologiji na Tjubu.
Ne podržavam ja to - toga se stidim. Ne samo drugih već i sebe jer sam i ja glup ko noć pošto sam i ja čovek kao i drugi.

Poslednja ispravka: lijenština (12.1.2012 u 22:54)
lijenština je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
avijacija, avioni


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com