Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.11.2005, 23:42   #1
Peka80
Član
 
Član od: 5.11.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 69
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Peka80 Slanje poruke preko MSN-a korisniku Peka80 Slanje poruke preko Skypea korisniku Peka80
Exclamation DVD format na DivX...

Čito sam temu o video editingu, tako da ne znam da li ovo spada u replay teme, ali koliko sam tamo shvatio piše se uglavnom sa iskustvom i o nekim ozbiljnijim radnjama... (obrada video zapisa, tv kartice...)
Međutim meni treba sasvim jedna jednostavna radnja (ako je?!), a to je da prebacim jedan DVD u DivX format kako bi narezo na CD (nije u pitanju piraterija!!! ), pošto nemam dvd player kako bi ga mogo gledati na svojoj mašini!!!
Zato molim sve one koji imaju iskustva sa ovom rabotom da mi predlože najjednostavniji program za to!!! Napominjem da sam skroz novajlija u ovom tako da imajte razumevanja ako je možda banalna tema, ali mnogo bi ste mi pomogli!!!

Unapred zahvalan!!!
Peka80 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dvd to divx, dvd2divx


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DIVX - #$@&! ko ga izmisli, ali i svaka mu cast... sasha vukelic Video/TV softver 39 28.11.2006 20:10
Divx - kvalitet slike na TV-u i monitoru. Nicolas Video/TV softver 6 4.11.2006 4:16
DivX na DVD zoxvel Video/TV softver 9 20.10.2006 17:21
DIVX na Linuxu prvul Slobodni softver 4 22.1.2006 22:40
Zasto je slika na monitoru losija nego na TV Bosko Bozinovski Video/TV softver 2 18.1.2006 14:21


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com