Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Nosači podataka
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Nosači podataka Hard diskovi, optički uređaji (CD/DVD), flash diskovi, floppy...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.1.2006, 18:32   #1
joda
Član
 
Član od: 29.12.2005.
Lokacija: NS
Poruke: 63
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku joda
Određen forumom Iskustva sa USB HDD Rack-ovima

Postavljam ovu temu, jer mi se chini da je sve veci broj uredjaja ovog tipa. S obzirom da sam ja jedan od onih kojima je i dalje lakshe da HDD ponesu od nekog CD/DVD-RWa, zanima me vashe iskustvo sa dotichnim rack-ovima. Ja sam, nazhalost, loshe proshao sa Intex-ovim modelom, iako sam ga dobio na preporuku.

Ovo je vec treci koji sam zamenio, i opet posle mesec dana normalnog rada, rachunar prepozna HDD, ali ne mogu da pridjem particijama.. Zaglupi, i chekajuci neki odgovor od HDD-a, sav se ukochi. Tad mi je jedina solucija da iskljuchim RACK, i slegnem ramenima. Napominjem da sam poiskljuchivao gomilu Windowsovih servisa, i obilato se koristio XPLite Pro 1.6.0.287. Sad vec ne znam da li je problem Rack, moj USB [matichna], ili Windows OS

NAPOMINJEM da ovo nije tema za teorije i obilata mishljenja, vec samo za iskusne korisnike Windowsa, koji se sluzhe slichnim programima za tweak-ovanje windowsa, jer ne zhelim prevelik OFFTOPIC sa porukama tipa "shta cesh, baxuz si.." ili "..opet na garanciju.."
joda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
TV kartica Gyle Grafika 71 29.3.2009 12:46
Problem sa DVD rezacem i MP3 Playerom… Mefisto Kvarovi 3 7.4.2006 12:55
mp3 player sa mmc/sd (znam da je bilo, ali...) xw0lf ŠDK - Foto i audio/video 27 12.2.2006 22:15
Problem Sa Grafikom Branislav Živaljević Grafika 14 4.2.2006 17:19
problem sa tv kartom Alexandar Kvarovi 10 5.1.2006 23:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:38.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com