Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.9.2014, 20:16   #241
pokies
Banned
 
Član od: 19.12.2009.
Poruke: 296
Zahvalnice: 270
Zahvaljeno 28 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

to mi je jasno, ali se pitam da li će to kreiranje sebe biti ograničeno samo na onaj deo igre koji se zove nešto kao become a legend, gde upravljaš jednog lika, gradiš njegovu karijeru, greješ klupu prvo.... to nikad nisam mogao da igram, zbog one kamere neprirodne....

nadam se da će kreiranje sebe preko ps kamere biti moguće i van tog moda, lepo napraviš sebe i ubaciš u neki tim a onda počneš sezonu gde upravljaš ceo taj tim...
pokies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 21:47   #242
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Kad smo se toga dohvatili,ajde opet da pitam,ima li i kakvih novina po tom pitanju?

Hoce MP mod biti malo zanimljiviji,a ne samo utakmica,novinari,utakmica,novinari?
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 23:28   #243
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
[EviL ClowN] kaže: Pregled poruke
Hoce MP mod biti malo zanimljiviji,a ne samo utakmica,novinari,utakmica,novinari?
Ako su na čemu radili za ovu verziju NBA 2K, onda su to modovi. Za sada je nezvanična informacija da će u MP modu biti još jedan lik sa kojjim ćeš morati da se nadmećeš i da će se od sada zvati MY CAREER. Još uvek nisu došli do toga da objave više detalja o tome.
Ali su zato "u sitna crevca" objasnili novitete u MY LEAGUE (bivša Asocijacija) i MY GM (GM - General Manager - ovo nije bilo na PC verziji do sad). To je uradio LEFTOS (obavezno pogledati ludog Grka) u NLSC podcast-u gde je čak dva ipo sata pričao o novitetima u ova dva moda (ko će to još da sluša ), ali su u OS-u to ukratko ovako objasnili:
Some key points within the podcast include:
  • New pro scouting feature.
  • How the progression system has been changed.
  • A new in-season training system in MyGM and MyLEAGUE.
  • No more CPU Position Stacking.
  • Storylines for draft picks in MyLEAGUE and MyGM.
  • A number of legacy issues related to free agency fixed.
Ovo podvučeno je bitno za ljubitelje Asocijacije. Na primer, sledće sezone LeBronu ističe ugovor, neće da ga produži sa Klivlendom, a bez obzira na finansijske mogućnosti Oklahoma (Durant) ili Njujork (Melo) sigurno ga neće juriti da ga angažuju. Sad su i uveli rejting timova, tako da superstarovi neće otići (kao što je u 2K14 bio slučaj) u Šarlot ili Milvoki na prvu ponudu.
I čim bude neka vest o MY PLAYER modu, to ću odmah preneti ovde.

Edit: Leftos @ 09/17/14 04:37 PM The injuries system works across the game, as well as team-building fixes and improvements. In-season training isn't in MyCAREER, but our improvements to off-season progression and its balancing apply to MyCAREER as well.

Poslednja ispravka: NastyB (17.9.2014 u 23:44)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2014, 23:52   #244
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
NBA players can have up to 70 badges and skill badges are not limited to one tier. LeBron currently has the most with 47 total badges.

#NBA2K15: 77 total badges. 28 of them are categorized as "personality badges" effecting hot/cold streaks, ambient animations & facial exp's.

Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
NBA players can have up to 70 badges and skill badges are not limited to one tier. LeBron currently has the most with 47 total badges.
Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
In MyCAREER, badges are EARNED based on your play, how you respond to situations in scenes and how good your regular attributes are.
Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
#NBA2K15: 6,000 new animations, deep defensive settings, new shot system & streamlined gameplay w/ legacy issues addressed... 10/7 please!
Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
The crowd will erupt during big plays and 4th quarter games are absolutely bananas. One of my fav. thing about #NBA2K15. Adrenaline rush!
Chris Manning 2K15@LD2K · 21h
#NBA2K15: The crowd will empty out of the arena during blowouts... Empty seats means you need to step your game up!

NBA 2K15 FACE SCAN TECHNOLOGY FOR MY CAREER! How to Face Scan in NBA 2K15, Your Real Face!


NBA 2K15 Presents The Beard Guru feat. James Harden
dulezmaj je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2014, 18:49   #245
[EviL ClowN]
Član
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 227
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 23 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Boga mi,vidim ja da cu na bolovanje kad izadje igra
[EviL ClowN] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku [EviL ClowN] na korisnoj poruci:
bedazzled (18.9.2014), Sakiboj (18.9.2014)
Stara 18.9.2014, 19:41   #246
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Meni se bas svidja progresija za my career mod. Nema vise ono da kupis 3 skill poena neko moras to non stop da radis da bi napredovao.
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2014, 14:27   #247
Yonai
Član
 
Član od: 27.3.2013.
Poruke: 378
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 502 puta na 188 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Danas sam završio sedmu sezonu u MyCareer modu, ostalo mi je još par zvezdica u LeBron: Path to Greatness i... mislim da ću odraditi skoro sve trofeje do izlaska 2k15. Odlična igra, neverovatan gameplay... jedva čekam novu verziju nadam se da neće eksperimentisati sa gameplay formulom, pošto je ovo zaista nešto najigrivije što sam igrao kada su u pitanju simulacije košarke.
Yonai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2014, 21:04   #248
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Zanimljivo. TV "epizode" koje će se (koliko sam shvatio) stream-ovati u igru. A voditeljka je
2KTV


Pojavio se i SPISAK BEDŽEVA koji će biti u igri. Reč je o nekakvim karticama koje se dodaju igraču kojeg napravite u MY CAREER (bivši MyPlayer) modu i koje poboljšavaju određene veštine i osobine. Eto, Evil Clown-e još jedan novitet za tebe.

Poslednja ispravka: NastyB (20.9.2014 u 0:33)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2014, 14:11   #249
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

NBA 2K15 Badges
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2014, 16:57   #250
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Novi gameplay iz Japana...
Haiiiiiii
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dulezmaj (22.9.2014)
Stara 22.9.2014, 22:22   #251
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Stvar je u tome što ovi video snimci ne pokazuju mnogo, a evo i zašto. 2K15 na ovakvim gaming expo događajima igraju uglavnom ljudi/klinci koji to možda nikad nisu probali, niti znaju da igraju. Zato je nivo težine postavljen na najlakši, kako bi svako mogao da se snađe i odigra malo. Evo baš na ovom zadnjem snimku, ova dva japanca izvode neka potpuno blesava dodavanja, kreću se kao muve bez glave tako da to izgleda smešno. A i uključen je "shot clock" (videti kad neko šutira kako se donji deo kružića puni) koji, bar kažu, može da se isključi na većim nivoima težine. Istina, i dalje ima nekih mana, ali iste su bile u svakoj prethodnoj verziji.
Međutim, ljubitelje ove igre, među kojima sam i ja, momentalno bi oterali sa štanda i sa konzole. Zašto? Pa, kad bi se dočepao igre, prvo bi pokrenuo MY LEAGUE da vidim kakva je ta nova asocijacija, kakve su ocene igrača, rejting zvezdica, kakav je sistem trejdova, kakve su fotografije igrača i kako bih mogao da ih popravim (Džeremi Lin u rosteru Lejkersa nosi dres Hjustona...)...Evil Clown, Sakiboj i drugi ljubitelji My Player moda bi verovatno uzeli MY CAREER mod da vide kako sad izgleda kreiranje igrača (Leftos kaže da je bolje nego ikad), kakva oprema može da se nabaci na igrača, šta raditi sa bedževima, gde može da se upadne, itd... Ukoliko bi hteo da odigram neki quick match sigurno bi svako od nas gledao kako da poveća težinu, namesti šeme odbrane/napada koje nam odgovaraju, podesio da li automatske izmene ili ne, koji dresovi... Svaklako, trebalo bi da prođe minimum pola sata da bi došli do prve utakmice, a dotle bi nas Rob Džons (producent igre koji je očično prisutan na ovakvim dešavanjima) terao motkom dalje odatle. Šta, bre, zauzimamo red, a ne igramo odmah kako smo stali pred ekran.
Zato i nema nijednog snimka na kojem igru plajvazi neko ko ume da je igra. Makar i malo.

Poslednja ispravka: NastyB (23.9.2014 u 0:32)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2014, 22:44   #252
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: NBA 2k15

Smoove my career nba 2k15
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2014, 22:49   #253
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Chris Smoove je najzad dočekao da se stavi likom (i delom) u igru, a ne da pravi kojekakve karakondžule koje ne liče na njega...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2014, 23:05   #254
pokies
Banned
 
Član od: 19.12.2009.
Poruke: 296
Zahvalnice: 270
Zahvaljeno 28 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

poenta je da igru ne mogu da hvalim jer mi ne pruža novo iskustvo.
jedini realni pomak je to snimanje face, ali to važi samo za my career mod, ne i za klasičnu asocijaciju....
garantujem da će biti i dalje robotskog mikro klizanja igrača kako bi se pozicionirali gde treba ali ajde pričaćemo kad odigramo demo


NastyB: "Stvar je u tome što ovi video snimci ne pokazuju mnogo, a evo i zašto. 2K15 na ovakvim gaming expo događajima igraju uglavnom ljudi/klinci koji to možda nikad nisu probali, niti znaju da igraju."

kao da se u ovom komentaru oseća neko razočarenje kako igra izgleda, ali hej, to je zbog klinaca koji ne znaju da igraju, glavu gore...
pokies je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 0:30   #255
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
pokies kaže: Pregled poruke
poenta je da igru ne mogu da hvalim jer mi ne pruža novo iskustvo.
jedini realni pomak je to snimanje face, ali to važi samo za my career mod, ne i za klasičnu asocijaciju....
garantujem da će biti i dalje robotskog mikro klizanja igrača kako bi se pozicionirali gde treba ali ajde pričaćemo kad odigramo demo
Demoa neće biti. Sportska igra ne može da pruži novo iskustvo, jer je reč o sportu. Naprimer, novi Tomb Raider (2013) je doneo novo iskustvo u odnosu na stare Tomb Raidere. Zašto? Zato što, jednostavno, nije Tomb Raider. Igra je fenomenalna, obrnuo sam je 4-5 puta, ali nije Tomb Raider. Bez obzira što se junakinja zove Lara Kroft.
Jedino što NBA ili FIFA/PES mogu da donesu zaista novo u igre je vrhunski AI za svakog pojedinca na terenu, umesto skriptovanih radnji i programskih rutina, ali još uvek nije moguće/isplativo uraditi tako nešto.

Citat:
pokies kaže: Pregled poruke
NastyB: "Stvar je u tome što ovi video snimci ne pokazuju mnogo, a evo i zašto. 2K15 na ovakvim gaming expo događajima igraju uglavnom ljudi/klinci koji to možda nikad nisu probali, niti znaju da igraju."
kao da se u ovom komentaru oseća neko razočarenje kako igra izgleda, ali hej, to je zbog klinaca koji ne znaju da igraju, glavu gore...
Prvo, oceniti kako igra izgleda tako što je neko par minuta snimao ekran televizora mobilnim telefonom potpuno je besmisleno. Takođe se ne može ni ocenjivati gejmplej upravo zbog onoga što sam napisao, da se ne ponavljam.
Drugo, ne samo da nisam razočaran, nego jedva čekam da se dohvatim igre. Bolja grafika, više boljih modova, bolji online (obećavaju), neka je gejmplej na nivou 2K14 i ja sam prezadovoljan. Nisam sitničav da "tražim dlaku u jajetu". To što će se neki igrač proklizati milimetar-dva mi ni najmanje ne smeta, savršenstvo ne postoji. Uz ovo dole sam provodio besane noći...
Live 95

Ako sam uz ovo mogao da uživam, zašto ne bi i uz 2K15?
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 6:49   #256
SportsGamer
Član
 
Član od: 9.5.2014.
Poruke: 354
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 45 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Jel si to igrao na ninntedo?,inace ja sam igrao prvu kosarku igrao na nintedo i bila mi je kul
SportsGamer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 7:49   #257
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ne, nego na PC-u. Ne sećam se najbolje, ali mislim da je igru tada pokretala prva i najjača 3D grafička karta na svetu - S3 Virge . A od 1996 su se pojavile 3dfx Voodoo kartice koje su bile prava revolucija ( tadašnja cena najslabije 3dfx Voodo kartice bila je u rangu GTX titan ili Radeona R9 295X2), a tek negde oko 2000-te, kad su se cene spustile na neki normalan nivo, mogao sam sebi da priuštim Voodoo Banshee i razlika je bila nezamisliva. Kao kad bi danas probao da igraš, naprimer, Battlefield sa skroz skinutim detaljima, najnižom rezolucijom na 17" monitoru, 24 FPS-a, a onda sedneš za 32-inčni monitor, 2560x1440 rezolucijom, detaljima nasviranim na maksimum i 120 FPS-a.
No da ne skrećem sa teme, ima još malo gameplaya...
Opet japanci

I ovo igraju devojčice koje nemaju pojma sa košarkom. Kad vidim kako se kreću igrači koje one vode, dođe mi da plačem...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
dulezmaj (23.9.2014)
Stara 23.9.2014, 15:42   #258
mvasic
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Bryn Mawr, PA
Poruke: 2.037
Zahvalnice: 1.230
Zahvaljeno 847 puta na 505 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Citat:
SportsGamer kaže: Pregled poruke
Jel si to igrao na ninntedo?,inace ja sam igrao prvu kosarku igrao na nintedo i bila mi je kul
Nekima od nas je ovo bila prva kosarka:

International Basketball


Kad pogledam ovako, jedno pored drugog, koja razlika
mvasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mvasic na korisnoj poruci:
NastyB (23.9.2014)
Stara 23.9.2014, 15:59   #259
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

Ajoj, igrao sam i ovo i onaj još gori basket sa čiča glišama na C64 kada sam ga kupio 1986. godine (postao sam punoletan, pa su se matorci otvorili.) Znam da sad deluje neverovatno, ali kad se ovo pojavilo blenuli smo u televizore i nismo verovali kako dobro izgleda i kako je zabavno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2014, 16:55   #260
Atwa013
Starosedelac
 
Član od: 14.11.2010.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 2.540
Zahvalnice: 1.226
Zahvaljeno 1.366 puta na 723 poruka
Određen forumom Re: NBA 2k15

46 godina i jos igras igrice?
Lele...
Hm, prvi basket?
NBA Jam na Segi Megi, a onda i pravi NBA na istoj, secam se da me je komsija unistavao trojkama Glena Rajsa....tako sam mrzeo zbog toga tog coveka, ni krivog ni duznog.
Mislim na kosarkasa.
Atwa013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kosarka, nba 2k15, simulacija


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com