Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.8.2007, 23:50   #121
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Da, treba da uhvatis Brzog Gonzalesa. Ali bukvalno
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 20:12   #122
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Caos ljudi,
Skoro mi je pod ruku pala ova EXTRA igra koju planiram odavno da pređem ali nikako vremena da se nađe... I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 20:33   #123
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
IceNick kaže: Pregled poruke
I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
Nemoj da pokusavas da slupas dvojicu na pocetku, dobro radis kad ih samo preteknes. Pazi, ta sumica je najtezi deo. Znaci, vozi samo polako. Imas brzi auto od protivnika, samo uspori pre krivine, i ne brini o tome da li ce da te preteknu. Be cool.

Ako bas ne mozes da predjes, uradi ovo:
On the race mission, after you go through the first checkpoint turn left down what looks like a shortcut. Keep going until another checkpoint message appears, and then press NUM0. This will put you in front of the finish line in first place, just repeat this until you win.
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 20:46   #124
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Hvala puno na ekspres odgovoru!!!
Probacu da zadržim koncentraciju do kraja i nadam se da ću uživati u pobedi.
Ako bas ne mozes da predjes, uradi ovo:
On the race mission, after you go through the first checkpoint turn left down what looks like a shortcut. Keep going until another checkpoint message appears, and then press NUM0. This will put you in front of the finish line in first place, just repeat this until you win.

Sto se tiče ove ideje čini mi se da sam vec probao to ali nisam prolazio kroz čekpointe i stalno sam ostajao u prvom krugu... Nisam znao da je fora da se stisne 0.
Hvala još jednom...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2007, 22:31   #125
SSJ Fan
Novi član
 
Član od: 8.9.2007.
Poruke: 10
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
Che_ kaže: Pregled poruke
Neka mi neko preporuci neku igru na fazonu mafie. Obrnuo sam je 3-4 puta u nedostatku slicnih. Posle mafie nista nije isto. Naravno igrao sam i GTA sve delove ali ne mogu da pridju mafiji
Burazeru,videcu da pitam rodjaka za neku igricu slichnu Mafiji posto je i on u fazonu "ako treba 5 litara krvi za Mafiju-nije problem" i sigurno zna,pa cu ti javiti prvom prilikom! PoZz
SSJ Fan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2007, 17:41   #126
oklagija
Član
 
Član od: 13.11.2005.
Poruke: 272
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ево сада сам по ко зна који пут обрнуо дотичну игру и иако сам мислио да сам све видео игра ме опет пријатно изненадила,
наиме у мисији када треба да ликвидираш Морела(оно када пуцаш у моторе авиона у лету) узео сам бржи ауто тј. исти онај са којим се морело вози и почео да га гањам и сада ми пролазимо поред улаза у аеродром када он ладно настави даље у онај део ван мапе, ја помислих игра забаговала и наставим да га гањам, и после 2мин вожње стигнемо до неког моста који је недорађен, а испод њега провалија,
ту је почео филмић у коме ти лупиш морелов ауто и он падне и експлодира.
Баш је много лакше прећи ову мисију на овај фазон, и оно што је још битније делује да игра не буде баш скроз линеарна.
oklagija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 15:13   #127
Darko Drazic
Novi član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 1
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Ljudi dosao sam do misije kad pljackam banku. odem do sefa, zakljucan. Odem gore kod menadzera uzmem kljuc. odjem dole da otkljucam nemoze. Sta da radim? Nadam se da nije bag
Darko Drazic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.10.2007, 15:28   #128
glitch
Starosedelac
 
Član od: 17.8.2006.
Poruke: 2.932
Zahvalnice: 267
Zahvaljeno 455 puta na 384 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Postoji jos jedan set kljuceva. Cini mi se da su na salteru, odmah do vrata gde ides ka sefu.
glitch je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.10.2007, 16:56   #129
_Maximus_
Veteran
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Kingdom of heaven
Poruke: 974
Zahvalnice: 249
Zahvaljeno 252 puta na 147 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Koliko se secam, taj sef se otkljucava,a neprovaljuje se unutra! Secam se da kljuceva ima iza saltera na blagajni i kod menadzera! E sada, ne secam se dobro da li kod menadzera uzimas kjluceve na jednom ili dva mesta u kancelariji!
_Maximus_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.10.2007, 23:36   #130
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
IceNick kaže: Pregled poruke
Caos ljudi,
Skoro mi je pod ruku pala ova EXTRA igra koju planiram odavno da pređem ali nikako vremena da se nađe... I sada sam se zaglavio na, kako sam iz ovih priči mogao da vidim, šestoj misiji. Vozim trku, onih čuvenih 5 krugova i nikako ne mogu da zadržim koncentraciju do kraja. Izbijem na prvo mesto na početku ali se obavezno slupam u onoj šumici - UŽAS!
Pokušavao sam da slupam onu dvojicu najbržih na početku pa da mirno odvozam do kraja ali nikako uvek se negde zakucam.
Da li mi neko može pomoći da pretrčim tu misiju pošto užasno želim da ubijam ganstere ali nikako da odvozam trku.
Hvala puno...
Postoji patch sa oznakom 1.2 i kad ga instaliraš možeš da biraš nivo težine u toj trci, koja je, poprilično teška...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 20:05   #131
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Zdravo drugari, opet ja ...
Pređoh ja onu trku kao od šale... samo malo koncetracije i donsultacije i eto ti uživanja... Ali sada me stisli novi problemi, treba na nekom brodu da ubijem nekog lika (Happy Birthday - At The Party) ali mi hvali oružje. Dobijem informaciju da je sakriveno negde ali ne mogu nikako da ga nađem.
Mala pomoć od nekoga?
/ Prešao sam i taj nivo, i to bez oružja! Pomogao sam se njegovim gorilama koji su ga ubili umesto mene i samo sam lagano izasao sa broda... /

Poslednja ispravka: IceNick (4.11.2007 u 21:27) Razlog: done
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2007, 20:09   #132
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Postoji patch sa oznakom 1.2 i kad ga instaliraš možeš da biraš nivo težine u toj trci, koja je, poprilično teška...
Našao sam neki patch ‚‚mafia_patch_1.2_eng‚‚ ali nisam primatio nikakve promene nakon instalacije. Možda sam nešto izgrešio nemam pojma...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2007, 11:40   #133
stewazy
Veteran
 
Član od: 29.5.2007.
Lokacija: 0blivion
Poruke: 555
Zahvalnice: 528
Zahvaljeno 16 puta na 14 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku stewazy Slanje poruke preko AIM-a korisniku stewazy Slanje poruke preko MSN-a korisniku stewazy Slanje poruke preko Yahooa korisniku stewazy Slanje poruke preko Skypea korisniku stewazy
Određen forumom Re: Mafia

Kad udjes na brod, ti si na nekoj palubi, tu je negde neki mornar, njega treba koknuti (golim rukama), treba naci neki VC (klozet) koji je zakljucan i tim dobijenim kljucem ga otkljucas i onda odes do VC solje i tu ti je neki pistolj, ne znam koji je model, davno sam igrao. Taj VC potrazi kod motora broda (onaj ogroman propeler sto pokrece brod, nalazi se iza bine gde onaj koga treba da koknes drzi govor samo jedan sprat nize).
stewazy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2007, 16:20   #134
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Mafia

Ne treba da ubija nikog. Odi na 2. sprat, i videćeš da je taj wc zaključan. Vrati se dole i pronađi mornara u prugastoj majci. Od njega traži ključ. Zatim uzmi kantu iz drugog wc-a, odi gore, očisti wc, uzmi pištolj i vrati se kod tog mornara da mu vratiš ključ. Ako ne očistiš wc ili mu ne vratiš ključ, razotkriće te baš kad treba da upucaš metu.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
stewazy (5.11.2007)
Stara 8.2.2008, 19:17   #135
internacional 1
Član
 
Član od: 26.4.2007.
Poruke: 221
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Iznervirao sam se.Igrao sam mafiju pre dve-tri god.i stigao do pola.Sada sam ponovo poceo i pocetak je igre.Ne mogu da se setim sta treba da uradim kada me ona dva idiota na pocetku sa palicom i pistoljem jure sta bese treba da radim????
internacional 1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2008, 19:22   #136
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Da pobegnes do restorana koji drzi onaj boss, zaboravio sam kako se zove, valjda Salieri.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2008, 19:35   #137
Dusan Spasic
Član
 
Član od: 30.1.2008.
Lokacija: nis
Poruke: 99
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 13 puta na 12 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dusan Spasic Slanje poruke preko Yahooa korisniku Dusan Spasic
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
internacional 1 kaže: Pregled poruke
Iznervirao sam se.Igrao sam mafiju pre dve-tri god.i stigao do pola.Sada sam ponovo poceo i pocetak je igre.Ne mogu da se setim sta treba da uradim kada me ona dva idiota na pocetku sa palicom i pistoljem jure sta bese treba da radim????
Treba samo da pratis strelice koje ti pokazuju put do kafica.
Dusan Spasic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 4:20   #138
internacional 1
Član
 
Član od: 26.4.2007.
Poruke: 221
Zahvalnice: 39
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Znam da treba da idem do restorana, ima na pocetku ona strelica,pokazuje na desno i posle nema nikakve strelice.Esada nisam siguran da li treba da uzmem neka kola da odem do tog Salieri bara ili sta vec????
internacional 1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2008, 16:23   #139
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
internacional 1 kaže: Pregled poruke
Znam da treba da idem do restorana, ima na pocetku ona strelica,pokazuje na desno i posle nema nikakve strelice.Esada nisam siguran da li treba da uzmem neka kola da odem do tog Salieri bara ili sta vec????
Pa samo piči tamo gde te put vodi. Nije toliko teško. Treba peške da stigneš do Salieri bara.

Poslednja ispravka: hacker_aca (26.2.2008 u 21:42) Razlog: to -> do
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.2.2008, 22:39   #140
IceNick
Novi član
 
Član od: 27.3.2007.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mafia

Citat:
internacional 1 kaže: Pregled poruke
Znam da treba da idem do restorana, ima na pocetku ona strelica,pokazuje na desno i posle nema nikakve strelice.Esada nisam siguran da li treba da uzmem neka kola da odem do tog Salieri bara ili sta vec????
Druze, znam za problem i ja sam se malo vozao oko tog problema. Nista strasno, probaj da napamet natrcis u kafe u koji inace treba da se javis kako bi te zastitili ili u prvo malo prosetaj po gradu da vidis gde treba stici i bice ti daleko lakse. Nema potrebe za autom jer inace nemas vremena da to odradis a i nisam siguran da li uopste mozes da otvoris neki auto....?
Mene su posteno naubijali dok im nisam pobegao...
Pozdrav... Ice...
IceNick je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com