Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.11.2020, 22:37   #1
Srlisone
Član
 
Član od: 11.2.2007.
Lokacija: St. Pazova
Poruke: 468
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 101 puta na 95 poruka
Određen forumom Genshin Impact

Čudi me da niko nije otvorio temu o ovoj igri. Pretpostavljam da je ne igra mnogo ljudi sa foruma. Ja se baš dobrano navukao. Kumić moj me navadi pre mesec i po dana da je istaliram, da možemo zajedno da igramo (ironija je bila što sam mu ja spomenuo igru krajem septembra, jer me je on pitao šta da igra na novom TUF laptopu). Ja bio u fazonu:"Vidi, nemam ja vremena za to. Ko će da se njaka igrama?" Kud popustih i instalirah je. Pojede mi sve slobodno vreme.

Elem, iako je inicijalno instalirana kako bi igrali oboje, igra je u suštini single player. Co-op mu dođe samo kao "pomoć prijatelja" kada zapnete kod nekih karakondžula i ume da bude zabavna kada kombinujete reakcije elemenata bez da non-stop sami šaltate likove (o ovome kratko kasnije). Igra, iako je RPG, nije naravno na nivou TW3, Skyrim, Monster Hunter i sličnih igara tako da ako se budete odlučili da je probate, ne očekujte takvo šta. Ovo je igra koja može da bude zabavna kada vam je potrebno malo da se izduvate, malo instant akcije i button mashing-a, da se isključite od svakodnevnice (koja sada postaje veoma jednolična i monotona). Ili ako volite da izigravate malog statističara i likove nadograđujete artefaktima različitih stats-ova, cinculirate ograničenim sredstvima...

Igra je pravljena za skoro sve veće platforme: Win, PS4, Android i iOS. Da, i za mobilne platforme, pa onda možete da naslutite kakav je gameplay i kako je pravljena igra. Bez obzira na to što je u suštini gacha igra, zaista za novce koje košta, po mom mišljenju, mnogo pruža. Sasvim pristojan story mode koji kroz "kapije" napredovanja može da vas drži zaista dugo. Tek nakon nekih mesec dana igre ćete da dođete do tog gacha zida. Onda kreće lagani grind i RNG sreća pri trošenju in game valute.

Trailer


Pored main story-a, igraču je u potpunosti dozvoljeno da radi šta poželi. Može da prati glavnu priču, odradi prvo side quest-ove, luta bez preteranog cilja po ogromnoj mapi i uživa u prirodi tražeći skrivene chest-ove Jednostavno da ide tempom koji njemu odgovara. Osnova gameplay-a je da vodite 4 karaktera, svaki jedinstven na svojstven način. Svaki pored specifične vrste oružija koje može da koristi (sword, greatsword, polearm, bow ili book) poseduje i kontrolu nad određenim elementom, a oni su: vatra, led, vazduh, voda, elektro, geo (zemlja) i dendro (element prirode, čiju kontrolu ne poseduje za sada ni jedan lik). Kombinacija određenih elemenata u borbi dovodi do reakcije dva elementa i nanosi dodatni damage pored fizičkog.

Ne bih dalje detaljisao o igri, jer zaista ima previše sitnica o kojima može da se piše na 10 strana. Postaviću linkove ka sajtovima na kojima možete da se malo detaljnije upoznate sa svime što bi možda moglo da vas interesuje.

Genshin GG

Game8

Ko je igrao gacha igre, otprilike zna kako će napredovanje, nakon mesec, mesec i po dana igranja, za čije vreme se uopšte ne oseti ta vrsta mehanike da teče. Napominjem da, s obzirom na to da je igra single player, ne postoji sistem P2W. Jednostavno ćete do likova sa kojima želite da igrate, doći MNOGO sporije, nego da iskeširate velike sume novca (a možda ni tada).

Ukoliko možete da ne obraćate pažnju i da vas ne tangira kada ne izvučete lika na kojeg ste se baš u tom trenutku naložiti da koristite jerbo RNG nije bio blagonaklon i da se prepustite samo laganom igranju i uzivanju u igri, sigurno će vas zabaviti. Majku mu, igrama to i jeste namena. Da zabave. I kada vam dosadi igra MiHoYo, zbog ljudi koji pucaju velike pare, svake 2-3 nedelje dodaje novi sadržaj koji i ljudima koji ne troše ni dinar, donosi nove sate uživanja.

Moj game ID je, za one koji žele da me dodaju ako im treba pomoć oko bilo čega, 704770087

E da, sad kad je upalih ponovo. Muzika je FENOMENALNA.

Muzika

Poslednja ispravka: Srlisone (30.11.2020 u 12:58)
Srlisone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Srlisone na korisnoj poruci:
NaraYan (10.4.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Свемир, велики. allokin Brbljaonica 2202 25.7.2020 13:52
Impact Winter Acanen Male igre 0 9.1.2017 13:49
Impact of security software on system performance investigated ZoNi Zaštita 4 9.7.2015 13:26
Space Impact Kappa Base dodgeme Igre za mobilne telefone 1 25.3.2008 11:26
Sonic Impact T-Amp radjole ŠDK - Zvuk na računaru 0 11.1.2006 20:27


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 0:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com