Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2007, 22:07   #61
nighthawk
.
 
Avatar korisnika nighthawk
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 2.532
Zahvalnice: 113
Zahvaljeno 710 puta na 498 poruka
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

Citat:
nije spyware, niti virus provjereno
pa naravno da nije spyware kada (pretpostavljam da je tako) u user agreementu kaze da ce da te spijunira, tj. da prikuplja informacije o tvom ponasanju na internetu. Ti se lepo slozis da te oni u odredjenoj meri spijuniraju (zasto bi i prikupljani informacije koje im nisu potrebno, njima je potrebno samo da znaju tvoja interesovanja da bi ti servirali adekvatne reklame) i slozis se da ti salju reklame, i onda tu nista nije nelegalno. Antispyware i antivirus programi cak i ne moraju da se muce sa ovim s**** jer si se ti slozio da ti to radi na masini.

A te pare, u 99% slucajeva, mozete da vidite samo preko vaseg browsera dok ste ulogovani na svoj nalog, a ako bi neko i stvarno isplacivao uvek ima neka kvaka tako da od para nema nista.

Uostalom, da je to istina, da li bi onda ljudi uopste morali da idu na posao, svako bi mogao da sedi kuci i surfuje po netu i da se od toga obogati.

O cash fiesti je vec vodjena diskusija na ovom forumu, potrazite malo.
nighthawk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 22:24   #62
EclipsE
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2006.
Lokacija: Scary Movie Reputacija: ■■□
Poruke: 1.337
Zahvalnice: 378
Zahvaljeno 279 puta na 196 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku EclipsE
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

100% Adware, Spyware free! Cini mi se da sam to procito, i lepo kaze 100% je adware, al spyware free!
EclipsE je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 22:42   #63
DobroslaV
Veteran
 
Član od: 6.11.2006.
Lokacija: Voždovac, Beograd
Poruke: 1.081
Zahvalnice: 571
Zahvaljeno 169 puta na 94 poruka
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

Citat:
nighthawk kaže: Pregled poruke
pa naravno da nije spyware kada (pretpostavljam da je tako) u user agreementu kaze da ce da te spijunira, tj. da prikuplja informacije o tvom ponasanju na internetu. Ti se lepo slozis da te oni u odredjenoj meri spijuniraju (zasto bi i prikupljani informacije koje im nisu potrebno, njima je potrebno samo da znaju tvoja interesovanja da bi ti servirali adekvatne reklame) i slozis se da ti salju reklame, i onda tu nista nije nelegalno. Antispyware i antivirus programi cak i ne moraju da se muce sa ovim s**** jer si se ti slozio da ti to radi na masini.

A te pare, u 99% slucajeva, mozete da vidite samo preko vaseg browsera dok ste ulogovani na svoj nalog, a ako bi neko i stvarno isplacivao uvek ima neka kvaka tako da od para nema nista.

Uostalom, da je to istina, da li bi onda ljudi uopste morali da idu na posao, svako bi mogao da sedi kuci i surfuje po netu i da se od toga obogati.

O cash fiesti je vec vodjena diskusija na ovom forumu, potrazite malo.
E čoveče ukrade mi reči!(a to nije lepo )
Imaš rep+zahvalnicu od mene!
DobroslaV je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2007, 22:51   #64
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Zaradite_na internetu_surfajuci_(tako_lik_kaze)

kad bi bilo tako, mi ovde na forumu koji smo bi bili naj bogatiji ljudi na svetu..
al mislim, kade bi imali milione.. sve bi izgubilo smisao nego.. dobro je nama ovako

da ..kad sam procitao ponovo, lepo se radi o nekom spyweru (mislim mora.. zbog datih zahteva) tako da odma.. neka on svom caletu salje pare
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.8.2007, 23:08   #65
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Online internet zarada
tagovi: biznis

Postoje firme koje plačaju za njihovo reklamiranje.Da bi se reklamirale potrebni smo im,korisnici po cijelom svijetu.Zbog toga je napravljeno mnogo stranica koje se tiču zarade klikanjem na linkove tj. na određene reklame za koje budemo plačeni.Može se mjesečno lijepo zaraditi ukoliko se malo potrudimo.Ja predstavljam 3 firme koje se tiču internet zarade online i sa njima sam oduševljen kao i mnogi drugi koji su dobili novac.Prije svega potrebno je da se registrujete na ova 3 linka dole:
Kada se registrujete možete da počnete zarađivati.Način zarade je taj što otvarate neke linkove i na njima budete 30 sekundi tj. ne morate bit na njima ali eto neka je otvoren a možete i radit nešto drugo.Za svaki otvoreni link dobijete određenu količinu novca .Znači dnevno otvorite 10 linkova i to je 10 centi ili više i skupite 10 refrala koji također kliknu svi po 10 puta dnevno i vaša zarada je 3 dolara što je 90 $ mjesečno.Naravno ako nabavite više referala zarada je još veća.Morate svaki dan klikati na linkove i nikad ne odustajati.Trebate pronači nekoliko referala koji če također klikati i tako možete po mojim procjenama zaradit mjesečno 90 dolara pa i više.Sretno sa zaradama.



LINKOVI
__________________________________________________ _______________________
www.topbux.org

Sistem zarade:

Earnings Example
$ You click 10 ads per day = $0.10
$ 30 referrals click 10 ads per day = $3.00
$ Your daily earnings = $3.10
$ Your weekly earnings = $21.70
$ Your monthly earnings = $93.00

__________________________________________________ _______________________
www.bux.to

Sistem zarade:

Earnings Example
» You click 10 ads per day = $0.10
» 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
» Your daily earnings = $2.10
» Your weekly earnings = $14.70
» Your monthly earnings = $63.00

__________________________________________________ _______________________

Pronašao sam još jednu stranicu koja radi na isti princip i sve je isto.Registrujte se na ovaj link i počnite sa zaradom.

http://adbux.org/

Poslednja ispravka: Highlander (12.6.2008 u 16:06) Razlog: pokusaj prevare... ;)
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.11.2007, 0:07   #66
_RaZoR_
Član
 
Član od: 27.6.2007.
Lokacija: Bedroom xD
Poruke: 386
Zahvalnice: 283
Zahvaljeno 145 puta na 49 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku _RaZoR_
Određen forumom Re: Zarada na netu

Ima li šta oko onog Agloco ? Da li stvarno funkcioniše ? Da li se isplati to ? Da li su počeli sa radom ???
_RaZoR_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 14:08   #67
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
_RaZoR_ kaže: Pregled poruke
Ima li šta oko onog Agloco ? Da li stvarno funkcioniše ? Da li se isplati to ? Da li su počeli sa radom ???
ma čista varka.jos nigdje nisam vidio nijedan ček.
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.11.2007, 18:26   #68
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
alendin kaže: Pregled poruke
Online internet zarada
tagovi: biznis

Postoje firme koje plačaju za njihovo reklamiranje.Da bi se reklamirale potrebni smo im,korisnici po cijelom svijetu.Zbog toga je napravljeno mnogo stranica koje se tiču zarade klikanjem na linkove tj. na određene reklame za koje budemo plačeni.Može se mjesečno lijepo zaraditi ukoliko se malo potrudimo.Ja predstavljam 3 firme koje se tiču internet zarade online i sa njima sam oduševljen kao i mnogi drugi koji su dobili novac.Prije svega potrebno je da se registrujete na ova 3 linka dole:
Kada se registrujete možete da počnete zarađivati.Način zarade je taj što otvarate neke linkove i na njima budete 30 sekundi tj. ne morate bit na njima ali eto neka je otvoren a možete i radit nešto drugo.Za svaki otvoreni link dobijete određenu količinu novca .Znači dnevno otvorite 10 linkova i to je 10 centi ili više i skupite 10 refrala koji također kliknu svi po 10 puta dnevno i vaša zarada je 3 dolara što je 90 $ mjesečno.Naravno ako nabavite više referala zarada je još veća.Morate svaki dan klikati na linkove i nikad ne odustajati.Trebate pronači nekoliko referala koji če također klikati i tako možete po mojim procjenama zaradit mjesečno 90 dolara pa i više.Sretno sa zaradama.
a kako ja dobijem te pare??

Poslednja ispravka: Mrka Kapa (25.11.2007 u 18:34) Razlog: glomazan citat
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2007, 0:50   #69
noisy
Starosedelac
 
Član od: 6.9.2007.
Poruke: 1.421
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 155 puta na 120 poruka
Određen forumom Reklamiranje web sajta

Pokušavam amaterski da napravim sajt sa kojim bih nešto i zaradio. Koji su načini zarade osim google adsense-a i layers-a? Postavio sam ovo navedeno i sad mi treba posjeta. Kako da na najbolji način izreklamiram sajt?
Krenuo sam sa servisima za razmjenu banera ali mi to donosi brdo reklama (pored navedenog adsense-a) a layers-i mi donose pop up prozore, a to je ono što mrzim na web-u. Ima li neki lakši način da se sajt izreklamira a da bude bez posledica?

Poslednja ispravka: Iris (2.12.2007 u 1:12)
noisy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2007, 1:56   #70
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
a kako ja dobijem te pare??
dobijes na paypal ili egold acc.
Sistem zarade:

Earnings Example
» You click 10 ads per day = $0.10
» 20 referrals click 10 ads per day = $2.00
» Your daily earnings = $2.10
» Your weekly earnings = $14.70
» Your monthly earnings = $63.00

ovaj je definitvno najbolji jos ima nekih caka....

www.bux.to

Poslednja ispravka: Chivan (16.12.2007 u 15:53) Razlog: reklama
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2007, 1:58   #71
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Reklamiranje web sajta

Citat:
noisy kaže: Pregled poruke
Pokušavam amaterski da napravim sajt sa kojim bih nešto i zaradio. Koji su načini zarade osim google adsense-a i layers-a? Postavio sam ovo navedeno i sad mi treba posjeta. Kako da na najbolji način izreklamiram sajt?
Krenuo sam sa servisima za razmjenu banera ali mi to donosi brdo reklama (pored navedenog adsense-a) a layers-i mi donose pop up prozore, a to je ono što mrzim na web-u. Ima li neki lakši način da se sajt izreklamira a da bude bez posledica?
www.autohits.dk

ako ti je stranog sadrzaja zakaci ce dosta ovako posjetilaca i ako ti je kvalitetan site...
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2007, 19:58   #72
Azureus
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Zarada na netu

Profit?Nema brze zarade!Ali ima dobre zarade,vidi i odluci sam:

http://looova.blog.hr/


  Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.12.2007, 22:42   #73
Iron Maiden
Član
 
Član od: 25.11.2006.
Lokacija: Brave new world
Poruke: 147
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 33 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iron Maiden
Određen forumom Re: Zarada na netu

Koje pare su u pitanju? i da li npr mogu da stavim da mi sa tog pay pal acc-a placa wow?
Iron Maiden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2007, 0:04   #74
Сухой
Član
 
Član od: 27.1.2007.
Lokacija: UBI BENE, IBI PATRIA
Poruke: 290
Zahvalnice: 126
Zahvaljeno 56 puta na 49 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Je li moguće da ima toliko ljudi koji veruju da će ''zaraditi''? Gde ću da nađem 30 (tridesetoro) ljudi koji su dovoljno ''udareni'' da tri sata svakog dana otvaraju neke: It is not a joke, you are the 10.000th... ... You have won the... Virus-free... razne gluposti da bih ja zaradio 7500 $, a oni po 500$. Ko je od vas zaradio 10 $, a da ih nije ''zarađivao'' 3 meseca i da mu je trebalo još 4 da ih se dokopa... Gluposti...
Сухой je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2007, 0:35   #75
M1los
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2006.
Lokacija: Prijedor, RS
Poruke: 1.475
Zahvalnice: 781
Zahvaljeno 105 puta na 83 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku M1los
Određen forumom Re: Zarada na netu

Da, te stvari su obično pravljene za debile koji se navuku, ali npr. ozbiljni programi kao Google-ov AdSense, donose ozbiljnu zaradu
M1los je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2007, 11:40   #76
pyost
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Vancouver, BC
Poruke: 475
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 95 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Uz ozbiljan sajt, naravno
pyost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.12.2007, 16:01   #77
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

Heh ... nashao sam site gdje ne mozesh da zaradish novac ali mozesh da zaradish poklone ... Ako ne uspije niko necje zazaliti jer se "zaradjuje" igranjem igrica... na www.onlajneri.com dosta njih govori da su dobijali kachkete, majce , mini - radio ... kada zaradish nekih 10 bubz-ova (neki kao poeni) mozesh da zatrazish i chek na 10e ali to cje ti sticji nikad a mozda ni tada jer se svakog dana prijavi njih 2739.273 () za chekove razne ... Uglavnom ne mozesh da izgubish nkakve pare... I zabavljash se flash igricama pa mozda i uleti neki poklon ... E da... rekao bih da se sa dial-up-om ne moze naigrati poshteno poshto su u pitanju flash igre kao shto sam vecj rekao ... Uglavnom registracija traje oko 10-15 sec pa probajte .. . ne morate na pochetku nikakve lichne podatke da dajete, chak se ni ne cheka confirmacija na mail ... samo udjete ... registracija ovdje ...

legenda (ili onlajneri) kaze da kad se naruchi poklon dodje za 2 nedjelje u srbiju ... nznm koliko cje im trebati za cg..

Poslednja ispravka: rudar (22.12.2007 u 14:01)
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 0:47   #78
alendin
Član
 
Član od: 23.8.2006.
Poruke: 249
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

Pogledajte sada najsigurniji način zarade preko interneta!!

INTERNET ZARADA!!!

Vidim da ovo mnogi nece jer nema paypal u srbiji i crnoj gori ali nema to veze nikakve...vi mozda necete moc primiti pare na banku ili na kucnu adresu ali zato stavite npr. bosnu i novac sa paypala potrosite online za kojekakve stvari po netu zasto pare morate dobiti na banku svakako ce se potrosit.pozz

Poslednja ispravka: alendin (22.12.2007 u 12:12)
alendin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 13:08   #79
rudar
Veteran
 
Član od: 5.1.2006.
Lokacija: Bar, Crna Gora
Poruke: 844
Zahvalnice: 404
Zahvaljeno 244 puta na 87 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku rudar
Određen forumom Re: Zarada na netu

Ovo me sad podsjeti ... Ako ja imam novca na PayPal mogu li ga ja kako prebaciti na Visu ?
rudar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2007, 13:22   #80
Mr.Eco
Starosedelac
 
Član od: 19.4.2006.
Lokacija: 4 8 15 16 23 42 Sistem: Arch
Poruke: 1.983
Zahvalnice: 229
Zahvaljeno 377 puta na 260 poruka
Određen forumom Re: Zarada na netu

pa ovaj program se ne razlikuje nista u odnosu na bilo koji PPC ili PPV manite se toga...ako oces da zaradis prave pare samo google adsense...i nisi rekao da su te isplatili a verovatno nisi samo lovis referale...no hard felings al tako je...
Mr.Eco je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
alertpay, moneybookers, web, zarada

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Vista (instalacija) GeForce Operativni sistemi 29 9.5.2010 9:25
Život na Marsu? Ice-Man Brbljaonica 149 26.11.2008 0:26
Problem pri gledanju videa na netu Francesko Aplikativni softver 12 3.11.2008 18:37
Asus K8N-E Deluxe firmware na netu? holodoc Osnovne komponente 4 5.9.2006 1:11


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com