Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.8.2016, 11:55   #321
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

nisam baš izdržao pet - šest sati, pritom, poslednji update rusta je rešio bar 80% frame dropova pa mi je bilo zanimljivije da idem nekog da maltretiram, ali mi je totalno jasno šta se desilo sa no man's sky-jem:

igra je apsolutno pogrešno fokusirana i u tom smislu u ovoj formi u kojoj trenutno jeste ima potpuno pogrešnu letnu mehaniku. to je ono što bi mogli da promene i da igru usmere u jednom od dva (možda i tri) pravca u kome bi možda mogla da opstane. ovako, na žalost, aplsolutno nemaju nikakve šanse.

no, idemo iz početka:

tehnikalije: meeeh. ništa posebno, ali i ništa preterano ružno. najgluplje od svega je što ta čarobna formula za generisanje planeta i pejzaža daje krajnje neprijatne palete boja, pa mi se često dešavalo da posežem za shortcut kombinacijom za gamma boost, bez ikakvog razloga. zvuk, je ok, ako ugasiš muziku koja je totalno neprilagođena i odvlači pažnju. meni lično ne secka nešto mnogo, ali svako malo igra "zaglavucne" odnosno moj avatar nastavi u nekom pravcu gde je krenuo, najverovatnije dok engine ne izrenda šta je ispred mene. na taj način sve vreme imam utisak da se čovek kojim upravljam "otima" od kontrole i da radi šta on hoće, a to itekako frustrira nekog ko je navikao na preciznost on foot engine-a barem na nivou jednog rust-a.

slično je i sa letenjem, i tu dolazimo do onoga gde su igru najvišee "za'ebali". ovo je školski primer prejednostavnog letnog modela i mehanike, napravljena je da se igramo pomoću gamepada i da bude što jednostavnija, a sa druge strane ima i neku potpuno idiotsku "njutnovsku" inerciju. nit je vino, nit je voda. ovo je apsolutno too funny simple za ljude koji vole freeroam igre, i bilo bi prejednostavno i da nismo videli u tom smislu genijalan elite: dangerous. maltene sve novije igre u kojima upravljaš brodićem ti daju bolju kontrolu nad istim, čak i jedan x-Rebirth što je sramotno. a pritom, dakle imamo i nekakvu inerciju za koju je nejasno u kom pravcu gura brod i kako ga potpuno zaustaviti kad jednom krene u nekom pravcu. čemu sve to? ljudi koji vole ovako arkadne modele i koji žele "laganu zabavicu" retko kad vide zabavu u proceduralno generisanim mapama i misijama. njima je ovo repetitivno. oni žele da ih neko vuče za rukav od misije do misije, od jedne spektakularne situacije do druge, a to ova igra nema na meniju. ako već želiš da to bude "filmski, star wars" doživljaj u kome slećem na X a uzlećem na RT, onda napravi i takvu igru, majku mu staru.
ili ako već nisi napravio takvu igru, bar mi daj da mogu lepo da upravljam tim brodićem. užasavam se i pomisli na šta bi ličio nekakav "boss fight" u ovakvom engine-u.

korisnički interfejs je takođe poptuni promašaj. praviš igru da se upravlja gamepadom, a interfejs ti je za miša?!?!? kakav bre kursor što se pomera, da li ste vi normalni? pa 'e l' ste ikad u životu igrali išta što je pravljeno za gamepad???
apsolutno pogrešno zamišljeno, i tu je takođe neophodan redizajn.

sama igra kao igra u smislu njene gameplay mehanike i svega toga, na osnovu prvih par sati je takođe meeeh. nije to tako loše - ima tu svega i svačega, mrvica survivala koju su ljudi shvatili previše ozbiljno, gurkanje u skromnom inventaru početnog brodića, sentineli koji ti ne dozvoljavaju da tako lako zguliš sa površine planete ono što ti treba. opet, glupi su, moguće ih je "vozati" i sve ovo kao nekakvo PVE okruženje ima jako malo šta da ponudi. ovakvo okruženje je organsko za jedan dobar pvp, ali to u okviru ovakvog on foot i ovakvog in cockpit engine-a može biti samo mučenje i drago mi je da su od toga odustali.

šta mogu da učine developeri da poprave stvar?

1) pre svega, da naprave džojstik interfejs, u kome bi smo (ako upravljamo gamepadom ili džojstikom) pomerali "fokus kockicu" sa opcije na opciju, a ne kurzor po ekranu. to je jednostavno za uraditi, a rešiće igrače nepotrebnih frustracija i neprirodne kontrole. ovo je glupo preko svake mere.

2) da donesu odluku za koga su pravili igru i da je tome prilagode:

a) ako prave igru za hardcore free roamer-e i svemiske vukove, da uvedu full joystick support, podršku za headtracking uređaje (možda i vr sisteme, što da ne), ozbiljan on foot engine kojim bi se upravljalo mišem i nekako rekompajliraju kod da izbace ono "ja poš'o, a ti vidi šta ćeš dok rendam pejzaže". isto i za letni engine - potrebna je aplosutna kontrola nad brodom, barem na nivu x-serijala a realno ako praviš no man's sky za hard core svemirce - i boljem. kad sve to srede da dodaju nekakvu pvp komponentu, makar na nivu u kome trenutno postoji u eliti.

b) ako praviš igru za ljude koji pre svega vole x-serijal (i tu po meni možda imaju najviše prostora u onosu na ono što su do sada uradili) upeglati letni engine da bude na nivou x igara. dakle apsolutno izbaciti inerciju, ostaviti mogućnost definisanja kontrola po osama, dozvoliti trgovinu sa objektima bez da se obavezno sleće dole (gore, unutra...).
meni lično i deluje da je developerima baš ova grupa bila ciljno tržište, ali ne pravi se tako x-igra. moglo se ponešto naučiti iz fijaska x-rebirth launča od pre dve i po godine.

c) ako praviš igru za freelancer konzumente i wing commander fanove, osim poptunog prepeglavanja letne mehanike kao za igrače x-serijala, NEOPHODNO JE i dodati makar nekakve dinamičke kampanje sa misijama, ako već ne i handcrafted sadržaj, mada mislim da igra u ovoj formi u kojoj je jako teško može da se prepravi da bi se dopala ovakvoj grupi korisnika.
na žalost, baš su njih najviše i "zagolicali" hajpom koji je podignut oko svega i najavljenom očigledno jednostavnom letnom mehanikom. ti igrači se sada osećaju prevarenim i satiru igru svojim ocenama i video rivjuovima.

zapravo, no man's sky će u godinama koje dolaze biti benchmark i za to kako da se unapred uzmu velike pare za mačku u džaku, ali i za to kako ne treba praviti svemirske igre. jbg, moglo je to mnogo bolje, ideja svakako ima potencijala. šteta što no man's sky nije pravio neko ko ima iskustva sa pravljenjem bilo kakvih igara, sigurno bi doneo kvalitetnije odluke još tokom dizajniranja svega ovoga.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku mmike na korisnoj poruci:
nameless1 (27.8.2016)
Stara 27.8.2016, 13:43   #322
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Da je samo mehanika letenja... Igra je prazna, bolje komande ce samo da doprinesu da se bolje kreces kroz nista.

Fali sadrzaj, sazvakali bi ljudi da je samo do komandi problem.

Poslednja ispravka: Lanikor (27.8.2016 u 14:13)
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lanikor na korisnoj poruci:
3LANCER (27.8.2016)
Stara 27.8.2016, 16:15   #323
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

When No Man's Sky meets GTA 5 | Journey Milestone Accomplished!
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
nameless1 (27.8.2016)
Stara 27.8.2016, 16:22   #324
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Kako to samo iritira, nemam reci.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 19:00   #325
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Za koji dan ćemo videti šta će redakcija SK odlučiti za igru meseca u septembarskom broju, ako to bude bio One Man's Lie(No Man's Sky) biće katastrofa na forumu(novi Deus Ex je sigurica zbog pozitivnih ocena) .
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 19:46   #326
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

^^...

Citat:
Nenad Vasovic kaže: Pregled poruke
Igra koju izdvojimo kao Igru meseca ne mora nuzno biti najbolja igra u proteklom mesecu, niti mora imati najvecu ocenu, niti najbolju grafiku ili bilo koji drugi atribut u superlativu. Zato titula i nema pridev "najbolja".
Citat:
To je po pravilu igra koja je izazvala najvise paznje u najsirem krugu igraca prethodnog meseca.
Da krenemo samo od tebe, u Deus Ex temi imaš jednu, a u ovoj imaš jedno deset poruka

Poslednja ispravka: DeCoy (27.8.2016 u 20:16)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 20:18   #327
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: No Man’s Sky

da ali ako je neka igra "igra meseca" u bilo kom časopisu onda znači da je vredi probati/igrati, nešto što bi se dopalo široj narodnoj masi i naravno uložiti novce u istu. što ovde nije slučaj (što se igre tiče).
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 20:20   #328
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Ili možda vidno skrenuti pažnju da ne podležu hajpu i da ne bacaju novac na istu?

Poslednja ispravka: DeCoy (27.8.2016 u 20:39)
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.8.2016, 21:39   #329
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Za one koji igraju i uzivaju u NMS kao i ja, svaki dan se pojavi po jedan, dva zanimljiva moda, tako da je ovaj sajt pod obavezno. Kako su krenuli, za par meseci ce okrenuti igru naopacke.

http://nomansskymods.com/
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku testera na korisnoj poruci:
mmike (28.8.2016)
Stara 27.8.2016, 23:55   #330
Renner
Starosedelac
 
Član od: 18.3.2013.
Lokacija: Republika Srpska
Poruke: 1.542
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 357 puta na 230 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Steam sad nudi povrat novca čak i da ste igrali više od 2 sata:

http://fraghero.com/steam-is-now-ref...-than-2-hours/
Renner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 0:46   #331
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Ili možda vidno skrenuti pažnju da ne podležu hajpu i da ne bacaju novac na istu?

naravno, ali kao klasičan opis, a ne nešto što bi bila igra meseca i sa naslovnice.
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 6:55   #332
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Citat:
Lanikor kaže: Pregled poruke
Da je samo mehanika letenja... Igra je prazna, bolje komande ce samo da doprinesu da se bolje kreces kroz nista.

Fali sadrzaj, sazvakali bi ljudi da je samo do komandi problem.
kao što rekoh, trećoj grupi korisnika i nije toliko bitno što je letna mehanika jeftina, bitnije im je što nigde nema princeze leje da im istrepće "o kako si muževan generale solo"...
meni od starta nije bilo zašto oni hajpuju na nms?!?

Citat:
testera kaže: Pregled poruke
Za one koji igraju i uzivaju u NMS kao i ja, svaki dan se pojavi po jedan, dva zanimljiva moda, tako da je ovaj sajt pod obavezno. Kako su krenuli, za par meseci ce okrenuti igru naopacke.
a ovo je očigledan dokaz da igra nije prazna, već da nema sadržaja koji bi lanikor, lancer i njima slični prepoznali kao sadržaj.


što se tiče SK, prilično sa siguran da je kuzma neće progurati međ' igre meseca, jer no mans sky, bez obzira na hajp za široke narodne mase nikada nije ni bio igra koja se može dopasti širokim narodnim masama. pogotovo ovako pogrešno fokusiran, u stanju u kome je može se dopasti samo jako malom sloju populacije koja voli freeroam igre a spremna je da oprosti no man's sky-ju mnogo, mnogo toga.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 14:44   #333
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Igrao sam Minecraft solo nekad zbog bratanca cisto da bih mu pravio drustvo pa apsolutno razumem Testerin ugao, da se razumemo.

Radis neki sandbox poslic kao u NMS bez svrhe ali opet ti nekako prija. Meni je doduse dosadilo posle nekog vremena ali dobro je kad hoces da iskuliras ili jednostavno volis da se igras s "lego kockicama" u Minecraftu.

Neko voli da se jednostavno iskljuci i utopi u igru poput NMS i ide unaokolo i radi neki monoton (ne u smislu dosadan, nego repetitivan) zadatak, ume to da bude opustajuce na svoj nacin + muzika im je solidna pa iz tog ugla ima to svoju vrednost i njemu ocigledno odgovara to.

Samo ta vrednost nije jednaka vrednosti 60 sustecih novcanica, to je moj ugao gledanja.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 15:28   #334
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

nijedna igra ne vredi preko 20 ćora, da se ne lažemo.

ali igranje minecrafta u solo režimu je nekako promašena poenta žanra osim ako ne voliš da se švrćkaš okolo i radiš nešto repetitivno.

poenta ovakvih proceduralno generisanih freeroam naslova u poslednjih par godina je da su u pitanju igrališta na kojima pvp igrači maltretiraju jedni druge. nema više dobrih singleplay sendboksova kao što je to nekad bio recimo lords of midnight ili tau ceti ili mercenary serijal. ljudima je to, vremenom, ipak postalo dosadno, i ako nisi imao neku priču za praćenje (gde ozbiljno zalazimo u drugačiju vrstu igara) igre koje su sledile takvu logiku su vremenom stvarno imale sve manje i manje toga da ponude. dobro, veliki rat protiv doomdark-a je uvek inspirativan, ali i to je onda više nekakvo strateško cimanje na ZAISTA velikoj mapi, pa u tom smislu ima dobar replay value. naslovi koji te samo puste da se švrćkaš negde bez realnog pritiska su ili proglašavani simulacijama hodanja ili su GTA, a gta naravno ima i storyline, i handrafted sadržaj i svašta nešto, i više nismo na proceduralno generisanoj mapi.
da bi danas ovakva igra uspela, ili mora da ima element pritiska na igrača kao recimo faster than light, sa toliko različitih modula kojima se možeš dobudžiti da sve njih svakako nećeš moći da isprobaš ni tokom 50 partija; ILI sa druge strane mora da ima funkcionalan multiplay, pa makar na nivou elite: dangerous, koju istina možeš da igraš i solo, u svom svemiru bez drugih igrača ali time rizikuješ da ti igra dosadi čim izvežbaš mlaćenje npc-jeva.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 15:48   #335
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
nijedna igra ne vredi preko 20 ćora, u Srbiji, da se ne lažemo.
fix'd

Cena od $60 na zapadu prolazi, jel su ljudi, ukljucujuci i nizi slojevi, u mogucnostvu da plate takvu zabavu, bar jednom mesecno. Stavise, zna se da cena veca od te ne prolazi, tako da umesto vece cene stancuju se DLCovi, sezonske propusnice, mikrotransakcije i slicno... Pa ko jos moze i vise da plati, uzece i to...
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 15:54   #336
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

ne stoji. ja sam elitu do sad platio dosta više, ali i dalje ne mislim da vredi te pare.

to što neko to plaća, samo znači da nema realan stav prema stvarnoj vrednosti onoga šta igra (kao uostalom i ja sa elitom), i dozvoljava da ga prave budalom iz ovog ili onog razloga (baš mi se igra je totalno legitiman razlog).
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 16:03   #337
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Stvari "vrede" onoliko koiko su ljudi spremni da plate. Procenjeno je da je prava cena za vecunu novih AAA igara 60 dolara, na zapadu. Tj. da veca ili manja cena dovode do manjeg profita. Ako bi njima 70 dolara dovelo do veceg profita, toliko bi igre i kostale (i ne bi dodatne troskove zavlaciti u DLCove). Slicno da je cena manja, npr. 40 dolara.

Ono sto se jedino pokazalo je da u siromasnim regijama se stvarno isplati smanjiti cenu, tj. da dovodi do povecanja profita (npr. CIS regija sa Rusijom).

Inace, ako na zapadu karta za bioskop vredi 10 dolara (bez pica i grickalica), da se odgleda novi film, sasvim je razumno da igra vredi 60 dolara, kad je nova.

.

Takodje, zbog toga sto jesu takve cene mozemo i da imamo moderne AAA naslove, jer te igre imaju ogromne razvojne i
marketing budzete, a te pare moraju nekako da se vate, plus ostvare profit.

Poslednja ispravka: player1 (28.8.2016 u 16:13)
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
nameless1 (28.8.2016), Neutrino (28.8.2016)
Stara 28.8.2016, 16:23   #338
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

hmmm... kad bih se složio sa tobom, ispalo bi da se slažem sa logikom koja štancuje moderne aaa naslove, a ne slažem se. pre svega, te igre nisu bolje od igara koje sam igrao tokom devedesetih (x-com, colonization, kick off 2, master of orion 2, heroes 3... i da ne nabrajam dalje), a ako nisu bolje, a radi ih stotinama (negde i hiljadama) puta veći tim ljudi, realno bacaju pare na gluposti. pare koje posle naplaćuju od nas.
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 17:06   #339
Lanikor
Starosedelac
 
Član od: 14.2.2008.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.428
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 241 puta na 200 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

Citat:
mmike kaže: Pregled poruke
nijedna igra ne vredi preko 20 ćora, da se ne lažemo.

ali igranje minecrafta u solo režimu je nekako promašena poenta žanra osim ako ne voliš da se švrćkaš okolo i radiš nešto repetitivno.
Objasni ti to detetu od 6-7 godina koje se sakrije u staklenoj kuli unutar zamka koji su napravili on i moj burazer i koje se samo krije gore i kroz staklo gleda NPC kako idu napred nazad i pravi jedan te isti mac x puta Njemu zanimljivo, sta da se radi

A za ovo drugo, igra koja u skladu sa cenom meni donese srazmeran nivo zabave (desetine/stotine/hiljade sati igranja) moze da vredi i vise od 20 evrica svakako sto se mene tice.

Ja sam dao 4.5 evra nedavno za ARMA II paket za DayZ i izigrao se (koliko ovaj moj laptop dozvoljava) za sve pare i preko toga, tako da je nivo zabave premasio tu trenutnu cenu i ja ne mogu da zamerim nista jer je igra ispunila potrebne uslove da se zabavim.

Da bih se drzao teme, svi se ovde slazemo da je problem sa NMS je u tome sto ljudi za 60 suski nisu dobili ekvivalentan/ocekivan nivo zabave, a kad das za nesto te pare, ocekujes da se izigras za sve pare, a ne da igras npr. 5 sati i batalis.
Lanikor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.8.2016, 17:34   #340
mmike
Član
 
Član od: 20.5.2016.
Poruke: 239
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: No Man’s Sky

imam sigurno preko 2.5k sati u rust-u, a i dalje ga kupujem (drugarima, devojčici, sincu) samo kad je ispod 5 - 6 eura, slično kako si ti platio armuII. to što nešto košta ne znači da vredi, a i ako vredi, vredi vremena koje smo uložili, ne para koje developeri uglavnom nisu zaslužili.

meni je nerealno da platim taj novac za bilo šta, pa sam tako ELITE kupio sebi za rođendan, mislim da je koštala 50 eura, i to je realno bio moj rođendanski hir, opravdan jedino činjenicom da sam nešto kasnije kontrole za tu igru platio deset puta skuplje.
kapiram dakle, nisi igru na vreme kupio dok je bila jeftinija (a ova nije) u preorderu, pa si posle probao i predomislio se, i iskeširao si i skuplje, ALI kad je no man's sky u pitanju - nisi igrao ništa, gledao si CGI-jeve, i slušao nekog nerda kako obećava sve i svašta???

ne mogu da zamislim lika koji je platio 60 igru o kojoj je znao samo iz sinematika i najava, samo ono što su mu prezentovali. pomračenje uma, ako mene pitaš i nedostatak pravog odnosa prema novcu.

pa da li su ti pare pale s neba da ih daješ prvom liku koji priča bajke?
mmike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com