Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2014, 22:37   #1
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Volani, ah..

Pitanje je gde nabaviti nesto krsteno, imao sam G25, sada bih opet uzeo nesto tako ili cak G27, kod nas ih skoro i nema..

Koji je dobar sajt gde se moze nabaviti nesto polovno od preko?
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2014, 12:29   #2
modd4fun
Član
 
Član od: 22.8.2013.
Poruke: 85
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 26 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Volani, ah..

Iako se "igram" dugo vremena "volan" nikada nisam koristio. Ovo kazem jer sam nakon tvoje poruke proguglao malo da vidim te modele o kojima govorish i cene. Brate shta da ti kazem - najezio sam se Cena novog g27 kod nas od 38 do 43.000 RSD... Ovo sve ti govorim poshto se za te pare ja lichno ne bih usudio da kupim takvu spravu polovnu pogotovo da je spolja. Nemam posle koga za ushi da cimam ako je neispravno. Shaljem ti na pm linkove da ne reklamiram stranice ovde. Ne znam hocesh li naci da su korisni. Poz.
modd4fun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2014, 13:29   #3
tiho86
Veteran
 
Član od: 21.8.2007.
Lokacija: NEO-TOKYO
Poruke: 589
Zahvalnice: 355
Zahvaljeno 225 puta na 136 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku tiho86
Određen forumom Re: Volani, ah..

Citat:
modd4fun kaže: Pregled poruke
Iako se "igram" dugo vremena "volan" nikada nisam koristio. Ovo kazem jer sam nakon tvoje poruke proguglao malo da vidim te modele o kojima govorish i cene. Brate shta da ti kazem - najezio sam se Cena novog g27 kod nas od 38 do 43.000 RSD... Ovo sve ti govorim poshto se za te pare ja lichno ne bih usudio da kupim takvu spravu polovnu pogotovo da je spolja. Nemam posle koga za ushi da cimam ako je neispravno. Shaljem ti na pm linkove da ne reklamiram stranice ovde. Ne znam hocesh li naci da su korisni. Poz.
Najgore je sto danas nema novih volana u nekom nizem cenovnom rangu,a da je kvalitetan.Nekada je logitech imao u ponudi volane za svaciji dzep.Danas je najeftiniji volan koji se isplati kupiti Driving Force GT,ali nazalost njega nema kod nas.THRUSTMASTER pokusava da parira Logitechu ali bezuspesno,primetno su losiji od Logija.Ko igra simulacije voznje i ko voli autosport voolan je uzivanje,vecina simulacija je nezahtevna tako da se ustedi na komponentama zarad volana,Pitanje za Bobija sta mu se desilo sa g25?
tiho86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2014, 17:10   #4
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Volani, ah..

Prodao sam ga, ali sam se pokajao, a i tada su mi trebale pare. Sada imam novca i mogu da kupim opet sebi nesto. Imao sam neki genius jeftini i nije mi se svidela bas njegova preciznost, onda sam uzeo G25 za 100evra i bukvalno sam proveo svaki dan sa njim i pazio sam ga stvarno. Bio je u mint stanju kad sam ga kupio, pa je takav bio i onda kad sam ga prodao.
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2014, 22:20   #5
modd4fun
Član
 
Član od: 22.8.2013.
Poruke: 85
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 26 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Volani, ah..

Ja od dodatnih "igrachkih" komponenti imam Logijev Rumblepad 2. Ostala nostalgija sa PS keca pa ponekad odigram neshto shto se moze sa tim kontrolerom - Nail`d ili Pure recimo... Nisam striktno opredeljen po pitanju "igrachkih" platformi... Srecno sa pazarom...
modd4fun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.4.2014, 18:21   #6
drNesh
Član
 
Član od: 18.1.2007.
Lokacija: Brcko
Poruke: 340
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 26 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku drNesh
Određen forumom Re: Volani, ah..

Probao sam ih par ali nista nije kao g27. Ludilo mozga. Ako hoces volan to je to. Ja druge ne bihg ni gledao. A ima i dosta rezervnih delova za njega ako sta prsne. Takodje se moze i dosta toga modovati itd. E da su srecnija vremena davno bih ga uzeo. Video sam ih par puta u evropskim zemljama za 150evra polovne.
drNesh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.4.2014, 15:10   #7
bobi98
Veteran
 
Član od: 4.4.2008.
Lokacija: Srbobran-Novi Sad
Poruke: 813
Zahvalnice: 92
Zahvaljeno 143 puta na 117 poruka
Određen forumom Re: Volani, ah..

A kod nas ih prodaju iznjakane i koriscene ohoho za veci novac nego sto tamo kostaju novi, mrzim ovu drzavu..
bobi98 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 6:28   #8
rubiroza
Član
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 355
Zahvalnice: 69
Zahvaljeno 37 puta na 32 poruka
Thumbs up Re: Volani, ah..

Hocu da uzmem volan za ETS2, ali nemam novca za G27. Hocu da uzmem neki jeftiniji, obican. Da li mi preporucujete MOMO Racing Force ili Driving Force GT? Ili mozda neki treci?
rubiroza je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.9.2014, 14:29   #9
acok97
Guest
 
Poruke: n/a
Određen forumom Re: Volani, ah..

Za ETS ti je vjerovatno bolji DFGT jer se moze okrenuti 2.5 puta (900 stepeni). Ja imam Momo volan i vrlo sam zadovoljan sa njim, ali je on vise orijentisan ka formuli.
  Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku na korisnoj poruci:
rubiroza (12.9.2014)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
logitech, racing, volan, wheel


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Volani bzuva ŠDK - Ostale komponente 6 7.12.2008 14:25
Volani (Vibracija i Force Feedback) Master Of The Air Ostale komponente 2 27.7.2007 23:32


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com