Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.4.2008, 21:48   #1
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Arrow Pomoć oko kupovine novog mp3 plejera

dakle molio bih vas za pomoc i da me posavetujete koji mp3 plejer da uzmem,a evo da navedem moje uslove a bice tu i pitanja jer nikad nisam kupovao to malo cudo:

1.da zvuk bude cist,kristalan i da se basovi veooooma jako cuju

2.da mu baterija traje ako je moguce sto duze,minimum makar nekih 5,6 sati stalnog slusanja mjuze

3.da kvalitet izrade bude zadovoljavaju jer necu da se raspadne sto je duze moguce

4.nije mi uopste bitna brzina prenosa podataka,dakle da ponovim,samo su mi najvazniji jacina zvuka i basovi,trajanje baterije i kvalitet izrade

5.kapacitet bi bilo pozeljno da bude 1gb osim ako doplata za 2gb je naprimer nekih 400,max 500din,sve preko toga mi je vec puno da dodajem i cena koju sam spreman da izdvojim za kvalitetan mp3 na makar 1-2 godine je oko 3000-4000din

to bi bili neki osnovni uslovi a cini mi se i jedini.e sad slede pitanja i zeleo bih ako je moguce odgovore na sva pitanja bez preskakanja odgovora da bih saznao sto je vise moguce kako me ne bi preveslali nasi dobri prodavaci

1.koliko vidim po forumu,najvise se hvale sonijevi mp3 plejeri i vidim da kazete da imaju najbolji i najlepsi zvuk,pa ako je to istina onda mi preporucite neki solidan sonijev model,ali ne bi smetalo ni da mi preporucite neki mp3 plejer koji je dosta slican soniju kako po zvuku tako i po kvalitetu i trajanju baterije,naprimer neki transcend,video sam da i njih dosta hvalite,ali prednost dajem soniju

2.da li je bolje uzeti mp3 sa integrisanom baterijom ili sam sebi kupovati one male baterijice(oko ovoga se stvarno ne razumem)?pa ovako da iznesem svoj stav,ja ne putujem na duge staze tako da je meni sto se toga tice svejedno,koristim ga samo po gradu i u skoli malo i to je to,i zato bih sad voleo da mi kazete koje je bolje i jeftinije resenje,uzeti sa integrisanom baterijom i puniti bateriju preko usb-a ili kako to vec ide posto stvarno ne znam,nikad nisam punio,ili kupovati baterije za njega mada ako svaki dan budem morao kupovati baterije za njega ima da puknem para i para tako da vi iznesite vasa misljenja i predloge sto se tice toga da li uzeti s integrisanom ili ne

3.i zeleo bih da mi preporucite dobre slusalice za mp3,ja sam video u nekoj temi ovde da vecina vas hvali ove slusalice Sennheiser MX360 i sto se mene tice,ako je cena odgovarajuca do nekih 1200 dinara onda uzimam sigurno.

to bi bilo to,izvinite na ovako uzasno dugom postu,ali napisao sam sto je moguce detaljnije da bi mogli sto bolje da mi date preporuku i savete za kupovinu

hvala svima unapred puno

Poslednja ispravka: bojanh (15.4.2008 u 21:59) Razlog: male ispravke teksta
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 22:17   #2
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Baci pogled na Creative MuVo, imas verziju od 1 i 2 Gb, oba su oko 50-60 evra.

http://www.itsvet.com/proizvod/creat...ehn_mp3/39/531

http://www.itsvet.com/proizvod/creat...ehn_mp3/39/269

Ja ga nemam, ali mi je bio u opciji kada sam ja (pre 2-3 godine) birao mp3 player, ali je kocka ipak pala na iRiver.

Takodje bih ti preporucio da bacis pogled na temu "Koji mp3 player koristite". Cini mi se da mad_skillz ima bas ovaj MuVo.

Za sluske, u budzet se taman uklapaju Sennheiser MX360 (koje posedujem i stvarno su sjajne pogotovu sto se reprodukcije bassa tice). E sad je mali problem ako nisi iz Bg-a (a nisi ), kako ih nabaviti. Stvarno su best buy i odlicno se cuju, gre'ota da ih ne uzmes... Ako si zainteresovan za njih reci mi da ti posaljem PM gde da ih kupis.

Ne odgovorih ti ovo za bateriju. Mislim da je bolje da uzmes mp3 sa kako ti kazes ugradjenom baterijom jer dosta dugo drzi, a taman i da ti se isprazni caskom mozes da skoknes do bilo kog internet caffe-a i da je za pola sata napunis. Mada mislim da postoji i mogucnost punjenja pomocu nekog adaptera koji naknadno kupis, zviznes u steker i eto...

P.S. mp4 playeri su dosta pojeftinili, jel si razmisljao mozda o njima? Jes' da ti oko 50 evra nemaju vrhunski zvuk i bogzna kakav kvalitet izrade, ali ima sasvim solidnih.
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 22:22   #3
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Dobar bas neces dobiti samim plejerom, vec kupovinom nekih dobrih bubica sa kvalitetnim basom.
Preprucujem ti Sansa Clip od 2gb. On je oko 45-50e.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 22:25   #4
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Citat:
Shadowfax kaže: Pregled poruke
Dobar bas neces dobiti samim plejerom, vec kupovinom nekih dobrih bubica sa kvalitetnim basom.
Ovo je u fazonu "moze bit, al' ne mora da znaci". Ako ti je player los, mozes da kupis kakve 'oces slusalice i opet ti se nece cuti (dovoljno) jaki bassevi...
Partybreaker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Partybreaker na korisnoj poruci:
Aleksandar-93 (25.10.2011), bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 22:28   #5
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Pa u pravu si, ali nijedne slusalice koje dobije uz plejer nece biti dovoljne za dobar bas.

S obzirom da se uz plejer u 90% dobijaju low-cost thrash sluske od 500din.

Ipak ce morati da napravi kompromis.

Uostalom, ja sam mu preporucio Sansa Clip, koji moze da potera maltene bilo koje slusalice kako treba.

Poslednja ispravka: Shadowfax (15.4.2008 u 22:34) Razlog: dopuna
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 22:37   #6
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

sto se tice slusalica odlucio sam se za one mx 360 posto vidim da ima sve pohvale a i cena mi je koliko toliko dobra @Partybreaker posalji mi na pm u kojoj radnji imaju da se kupe te mx360 slusalice

nego ajde da vidimo koji mp3 preporucujete,odnosno koji ima bolji,jaci zvuk Creative MuVo V100 ili Sansa Clip posto vidim da se ta dva komada preporucili???

i da li ove dve marke mogu da se mere sa sonijem,jesu bolji ili losiji po kvalitetu zvuka i svega ostaloga??
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 22:38   #7
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Clip ima odlican zvuk, licno ga posedujem. Koristim ga sa Senn px100, i to savrseno radi.
Za Creative nisam siguran, ali trebalo bi da ima korektan zvuk.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 22:53   #8
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Citat:
Shadowfax kaže: Pregled poruke
Clip ima odlican zvuk, licno ga posedujem. Koristim ga sa Senn px100, i to savrseno radi.
Za Creative nisam siguran, ali trebalo bi da ima korektan zvuk.
pa dobro videcu ako ima taj sandisk clip od 2gb,a ako nema onda cu da jurim onaj sto mi je partybreaker kazao.

nego ajde druze pojasni mi kako se pune te stvari u slucaju da se naprimer stavljaju one male baterije,jel se ta mala baterija istrosi za jedan dan i onda stalno moram kupovati novu za svaki dan ili kako to ide?
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 22:57   #9
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Clip ima integrisanu li-ion bateriju kao kod mob. telefona.

A u slucaju da je plejer na obicne baterije, onda kupis set kvalitetnih baterija i punjac za baterije i to je to.
Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
bojanh (15.4.2008)
Stara 15.4.2008, 23:02   #10
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Citat:
Shadowfax kaže: Pregled poruke
Clip ima integrisanu li-ion bateriju kao kod mob. telefona.

A u slucaju da je plejer na obicne baterije, onda kupis set kvalitetnih baterija i punjac za baterije i to je to.
hvala na objasnjenju,ja sam mislio da se te baterije koriste kao u daljinskom,da cim se istrose za jedan dan,onda ih bacim pa kupim sledece i tako svaki dan

kolko mi se cini juricu ja tan sandisk ako ti kazes da je toliko dobar.

evo samo jos nekoliko pitanja da resim dilemu:

1.koliko ti traje baterija i da li li-ion bateriju mozes dopunjavati kad god pozelis cak i kad je samo naprimer pola baterije istroseno?znam da ovi novi telefoni imaju li-ion bateriju i mogu se dopunjavati kad hoces

2.da li si ti zadovoljan zvukom tog sandisk clipa i kakve su slusalice koje se dobiju uz njega u slucaju da ne budem imao za one slusalice mx360

3.sta se jos dobije u kompletu,jel ide neki cd,neki punjaci,i na koji nacis punis bateriju,jel preko usb ili preko punjaca

hvala ti jos jednom
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2008, 23:08   #11
Shadowfax
Veteran
 
Član od: 12.3.2006.
Lokacija: Mountain
Poruke: 783
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 130 puta na 113 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

1. Baterija traje 10-12 sati, u zavisnosti na kojoj jacini slusas, i koji bitrate. Mozes da dopunjujes bateriju kad hoces, naravno.

2. Potpuno sam zadovoljan. Doduse sa ovim slusalicam sada, one koje se dobijaju uz njega su prilicno lose, ali posluzice ti za neko vreme, dok ne skupis pare za neke bolje.

3. Dobija se cd, usb kabl, uputstvo. Bateriju punis preko usb-a.



Shadowfax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Shadowfax na korisnoj poruci:
bojanh (16.4.2008)
Stara 16.4.2008, 22:12   #12
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

kakva je SanDisk marka u odnosu na Sony,jesu li tu negde po kvalitetu i zvuku?

i da li za 50e koliko kosta sandisk sansa clip 2gb postoji neka bolja kupovina ili je to to posto uskoro idem u bg pa da znam sta da pazarim.poz i jos jednom hvala svima koji su ucestvovali u temi:P
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.4.2008, 4:27   #13
begbie86
Član
 
Član od: 17.12.2007.
Lokacija: Niš\Aleksinac
Poruke: 184
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 163 puta na 50 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Za taj novac je Sansa Clip stvarno najbolje rešenje. Ako ne putuješ na duže staze i koristiš ga po gradu, kao što si rekao, onda ti je bolje rešenje plejer sa litium-ion baterijom, što Sansa i jeste. Sony ima bolji zvuk, ali je dosta skuplji, ali ukoliko nisi zagriženi audiofil, nećeš ni primetiti razliku kada uz Sansu pazariš još i Seinheisser sluške, biće to odlična kombinacija.
begbie86 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku begbie86 na korisnoj poruci:
bojanh (17.4.2008)
Stara 17.4.2008, 8:53   #14
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

hvala vam onda svima na pomoci,odlucio sam da kupim taj sandisk sansa clip i one slusalice ako ih nadjem mx360 cim budem isao do bg-a.
jedino da mi se ne desi da se pokida displej ili ono gde se pojacava ili tako nesto,ne daj boze,pa da se moram opet cimati da idem do bg-a da uvazavam garanciju,a i ovako idem jednom u 2 meseca posto nemam vremena

pozdrav svima
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.4.2008, 17:17   #15
Dusan_BG
Veteran
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 178
Zahvaljeno 33 puta na 24 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Dusan_BG
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Sto se tice Sony-jevih plejera evo dva modela koja bi mogao da pogledas:
NWD-B105 (2GB) kosta oko 56 evra test
NW-E015 (2gb) kosta malcice vise par stotina dinara... Test

Sto se tice zvuka sony-jevi plejeri su po mnogima najbolji, bolji cak i od cuvenog apple-a...Mada i clip ima odlican zvuk, kazu da je bolji od apple-ovog shuffle-a...Al ipak sony ima bolji zvuk od clipa, al to ces tesko uociti...

Sto se tice baterije prvi sonyjev model ima bateriju koja traje 12h a drugi 30h...Kod clipa se baterija puni 4h a kod sonyja oko 1h mozda i manje...

Sto se tice slusalica one koje dolaze uz sony-jeve plejere su odlicne tako da neces morati da ih menjas (posebno one uz 105 model) tako da ti se cena svodi prakticno na isto...

Ono po cemu je clip mnogo bolji od ova dva sonyja a i od shufflea, zen stonea i ostalih malih plejera je funkcionalnost. Naime navigacija je neuporedivo laksa, tj ne dolazi do prekida reprodukcije dok pregledas pesme dok kod ostalih navedenih moras da listas dok ne nadjes onu koju zelis...Mada to nekima i ne smeta toliko posto samo puste, slusaju i ne diraju nista...Isto na clipu imas mogucnost pravljenja playlista

Takodje za sony plejere postoje i modeli od 1gb koji se razlikuju po broju 3 u oznaci umesto 5.

Sto se tice transcendovih plejera i ja sam razmisljao o njima posebno o modelu 520 al sam odustao jer smatram da im je cena bezobrazno visoka kod nas...Recimo navedeni model je u inostarnstvu jeftiniji od clipa dok je kod nas dosta skuplji. Kriminal...Inace zvuk im je sasvim ok, u rangu sa clipom...


Ono sto ja cekam da se pojavi kod nas je Sandisk sansa FUZE... Cena je po proizvodjacu veca 20 dolara od cene clipa tako da ne bi tyrebao da bude mnogo skuplji...Uzecu ga pre svega zbog bolje baterije (oko 20h, neki kazu da im ide i do 28h)...Takodje fuze ima otvor za micro sd karticu tako da ces moci lako da prosiris memoriju ako ti zatreba (recimo kartica od 2gb je trenutno manje od 1000 din a pasce jos vise).Inace po kvalitetu zvuka je indentican sa clipom imaju isti, da se tako izrazim, hardver...A i navigacija je laksa na vecem ekranu...Mada odluka je na tebi...Ako uzmes i clip neces pogresiti nikako...ko zna mozda ga i ja na kraju uzmem a mozda opet nesto drugo...mozda ovo

Poslednja ispravka: Dusan_BG (23.4.2008 u 17:46)
Dusan_BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Dusan_BG na korisnoj poruci:
bojanh (23.4.2008), culer (23.4.2008)
Stara 24.4.2008, 0:05   #16
nebojsa986
Veteran
 
Član od: 12.5.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.039
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 204 puta na 163 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

Meni sony-jevi modeli izgledaju primamljivo ali nisam nijedan probao pa me zanima par stvari :
vidim da drugi model moze da pusta flac ali ima sonicstage, da li moze nekako da se omoguci na prvom modelu (b105) pusanje flac formata, ili da se na drugom 'zaobidje' sonicstage. Zapravo i ne mora da se zaobidje ako dozvoljava da se player koristi kao standardni prenosivi usb disk, sto pretpostavljam da vazi za prvi model.
nebojsa986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.5.2008, 0:12   #17
bojanh
Starosedelac
 
Član od: 26.9.2007.
Poruke: 2.405
Zahvalnice: 538
Zahvaljeno 291 puta na 243 poruka
Određen forumom Re: pomoc oko kupovine novog mp3 plejera

molio bih da mi neko napise sta je to iRiver e10 6gb?
kakav je to player,mp3 ili mp4?
ako ga neko sa foruma ima,jos bolje,neka lepo napise neki mali review o njemu,ili ako je neko imao prilike da ga vidi,cuje itd.
zanima me sad sve o njemu jer ima ga moj drugar i hoce da ga proda pa me zanima sta sve mislite o njemu?
kakva je baterija,jel integrisana ili se menjaju baterije,kakav je zvuk,itd itd?
zna li neko kolika je cena novog ovog uredjaja da bih znao proceniti neku polovnu cenu?
ajde neka neko lepo odgovori na sve ovo,hvala unapred
bojanh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:24   #18
Starke
Član
 
Član od: 21.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 86
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine novog mp3 plejera

'Ajd pitanje za nekog ko ima sansa fuze-sta od video fajlova cita doticni?Ja sam ga uzeo pre par dana i do sada nisam uspeo da pustim niti jedan video osim onog default-a.Ubacivao sam avi,mgp,mp4 u direktorijum video medjutim plejer ne prepoznaje nista od onog sto sam ubacio...sa muzikom imam dobra iskustva ali me zbunjuje video.
Starke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2008, 20:33   #19
Borowatz
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Boogerville
Poruke: 543
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 78 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Borowatz
Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine novog mp3 plejera

Ja sam planirao da kupim fuze, pa sam gledao testove na netu. Oni rekoše da dobiješ program uz njega koji radi konverziju. Ako ga nemaš, vidi na sajtu.
Isto probaj Super ili formatfactory.

PS: Koliko ti traje baterija?
Borowatz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.2.2009, 17:06   #20
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pomoć oko kupovine novog mp3 plejera

Treba da kupim sestri neki mp3 player. U principu ona nije zahtevna ali evo nekih kriterijuma:

1. ne treba da bude veci od 1gb
2. da je po kvalitetu ok( znaci da se ne pokvari posle 5 dana)
3. ako je moguce da ima neke normalne slusalice
4. 3000din max, mozda malo vise (znaci 35e)
5. nije bitno da ima veliki ekran

- ne pitamo od marki mada sam ja cuo da su sony i sandisk sasvim ok
- u obzir dolaze svi proizvodjaci ako prolaze vas kriterijum
- predlozite nekoliko modela koji su po vama najbolji
- moze i modeli od 512mb
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
mp3 player, mp3 plejer

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć oko novog računara Kronin Šta da kupim? 5 13.10.2008 18:07
Molim za pomoc oko kupovine novog kompa internacional 1 Šta da kupim? 32 4.10.2007 23:45
Pomoć za kupovinu MP4 plejera vetar75 ŠDK - Foto i audio/video 4 24.8.2007 3:57
Pomoć oko dizanja novog kompa vasiljevic Kvarovi 2 5.5.2007 6:10
Nova konfiguracija Mean_Machine Šta da kupim? 59 17.9.2006 19:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:50.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com