Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.8.2012, 14:37   #1
toology
Član
 
Član od: 26.5.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 99
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 28 puta na 16 poruka
Određen forumom Preporuke za LED ili Plasma TV od oko 37''

Imam matoru Panasonic plazmu od 37'' koja je počela da mrlja boje, ekterni tjuner joj je odavno crkao i greje kao šašava. U to ime bih voleo da uzmem nešto novije, ali za razliku od računara, u tv se ne razumem preterano.

Prema člancima na netu sam shvatio da mi za sliku odgovaraju plazma i led. Imam budžet od oko 700e (može i nešto preko ako se dobije mnogo bolja slika).

Da li bi neko sa iskustvom i dobrom voljom mogao da mi preporuči neki model? Odgovara mi 37 ili 40 veličina i naravno da je dobra slika (ie da ima dobre nivoe crne i kontrasa). SmartTV i 3d me ne zanimaju uopšte. Eventualno bi bilo lepo da dekodira MKV fajlove sa usb diska, ali nije presudno pošto će svakako biti povezan sa PC preko HDMI. Inače kablovsku slabo gledam, igrice bi igrao na kompjuteru, tako da je najčešći scenario gledanja h264 720 ili 1080p mkv
toology je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Raspberry Pi - najjeftiniji PC na svetu el_corona Vesti 119 9.9.2016 1:30
Da li je pouzdan Seagate 1.5 TB...ako ne, koji od 1 TB? Paladin ŠDK - Nosači podataka 2 16.1.2009 15:49
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Pa nije Tolkin sam! Fantastika - Preporuke barjaktar Opšta kultura 189 14.12.2007 11:59
Kako se oporaviti od dugotrajnog sedenja za računarom? Vaše preporuke... Simke Brbljaonica 79 29.5.2007 16:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:35.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com