Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Pregled rezultata glasanja: Koji vas omiljeni (po vama najbolji) Star Wars film?
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 32 11,85%
Star Wars: Episode II - Attack Of The Clones 39 14,44%
Star Wars: Episode III - Revenge Of The Sith 92 34,07%
Star Wars: Episode IV - A New Hope 61 22,59%
Star Wars: Episode V - Empire Strikes Back 124 45,93%
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 59 21,85%
Glasanje sa više mogućnosti izbora. Glasova: 270. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2006, 20:41   #61
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Pozdravila te Georgette...
Znam, bio sam danas na kafu sa njom...
I ona meni rece da te pozdravim i poljubim u njeno ime, a sad posto nisam od onih tipova, primi samo pozdrave.
Nema ljutnje ?
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 21:36   #62
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
GakunGak kaže:
Znam, bio sam danas na kafu sa njom...
I ona meni rece da te pozdravim i poljubim u njeno ime, a sad posto nisam od onih tipova, primi samo pozdrave.
Nema ljutnje ?
Sto bi bilo?
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 23:09   #63
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Sad se ispravio, nisam glup nego sam mentalno zaostao...
Samo bez dizanja nepotrebnih tenzija, molim. Izneo si svoje mišljenje sa kojim se neko ne slaže. To je povod da se nastavi diskusija, zato forum i služi. Treba da pokušaš da odgovoriš na to svojim viđenjem, a ne da u neslaganju vidiš isključivo zlu nameru sagovornika. Sam si isprovocirao ovakvu reakciju.
Citat:
Grimm_SBL kaže:
Pa da su drugaciji ne bi se zvali ljudi. Uostalom kako mozes da potezes takvo pitanje? Da si odgledao barem jedan SW film shvatio bi.
Ko se to zove ljudi, svi oni? Galaksija je prepuna toliko različitih rasa gde je humanoidna rasa, ljudi u pravom značenju, samo jedna. Postoje i slični oblici više ili manje humanoidni, pa tako i oni koji nemaju dodirne tačke sa ljudima i u psihološkom sklopu i u pogledu fizionomije. Star Wars je toga prepun. Jar-Jar ne može da se uklopi u LOTR triologiju, ali zato u SW tematiku svakako može. Epska i SF fantazija imaju jasno definisane prioritete i kodekse. Nekoga Jar-Jar možda nervira, nekome se (ne)dopada, nekome je simaptičan, neko želi da ga skuva u vrelom ulju ili nahrani šta već sa njim. Ako treba ukloniti takvu kreaturu iz ove sage onda treba za njim da nestane i masa likova kao npr. Jabba Hut. Možda baš nekoga njegov izgled i pojava iritira do neverovatne mere. Svako je neizostavan deo strukturno složene celine koju čini univerzum Ratova Zvezda, bilo da je njega vezan neki bitan deo radnje, odluke, moralne pouke ili šaljivdžijsko-zabavnog posla.

Kada je u pitanju trka i Anakin tu zaista ne vidim u čemu je problem. Zakoni ne mogu da budu nikako isti, pogtovo ne na surovoj planeti gde su Anakina kao dečaka i otkrili. Mesto prepuno razbojnika, propalica, kradljivaca i sličnih pojava uopšte ne brine za trivijalnosti tog tipa.
Magneto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2006, 23:30   #64
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

ALOOOOOO! Jesam li sam? LotR ja nisam spomenuo prvi... A Jar Jar je to - Jar Jar, usata polu riba/zec/magarac/majmun spodoba. Jabba the Hutt (ciji izgled mi se NESVIDJA) je nesto sasvim drugo. Ima svoje mesto! Prestavlja onu vrstu ljudi koje interesuje samo jedna stvar - novac, a (kako bi Marks rekao) neinteresuje ih ko im taj novac donosi - Muzicar, vojnik ili prostitutka! S druge strane Jar Jar je (s razlogom) proteran, kad se vratio dobio je priznanje (NEZASLUZENO), i sta predstavlja? Ljude kojima je sve u zivotu lako? Kako moze u jednom univerzumu postojati Lando Calrissian, Darth Vader, Yoda, Obi-Wan sa JAR JAROM? Neka je on tu gde jeste, neka se svidja nekome (95% otpada na devojke i decu), ali moje je misljenje da on i Ewoksi nisu smeli da se pojave u Star Wars univerzumu.

Ljudi su ljudi. Zato se njima obraca kao Humans... Sa druge strane npr. Mandalorianci (koji izgledaju kao ljudi) su totalno druga rasa. Zakoni na pesku Tatooine vaze kakvi god bili, ali glupo je da mali 10ogodisnji Anakin pobedi... nema veze... zbog sile je to... ali u svemiru su stvari drugacije, a pogotovo u bitci. Ko bi dao detetu da vozi starfighter i ucestvuje u bitci?

Citat:
Samo bez dizanja nepotrebnih tenzija, molim. Izneo si svoje mišljenje sa kojim se neko ne slaže. To je povod da se nastavi diskusija, zato forum i služi. Treba da pokušaš da odgovoriš na to svojim viđenjem, a ne da u neslaganju vidiš isključivo zlu nameru sagovornika. Sam si isprovocirao ovakvu reakciju.
Je*iga kad sam emotivan...

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (24.4.2006 u 23:48)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 0:46   #65
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Sad se ispravio, nisam glup nego sam mentalno zaostao...
Prvo si SAM SEBE nazvao glupim, a sada SAM SEBE nazivaš mentalno zaostalim... a posle ćeš da pričaš kako smo te mi izvređali na temi ("Ja bi kume da mi to koljemo, inako će priča da smo je klali", "Lepa Sela, lepo gore" prim. aut.)
Citat:
Stvar nije u tome, nego u cinjenici da meni (kao nekom ko je igrao, citao i gledao) VELIKU vecinu stvari povezanih sa Star Warom se to i to nesvidja kod SWa. I sta je sad problem?
Problem je u tome što mene apsolutno ne interesuje šta si ti čitao ili igrao. Ovde pričamo isključimvo o Star Wars filmovima.
Citat:
Ti volis Jar-Jar, ja ga (sto je ocigledno) mrzim. Ne zelim da "raspredamo" o mom mentalnom (ni icijem) stanju.
Pa niko ti ne brani da ga mrziš... ja samo kažem da je Jar Jar sastavni deo Star Warsa i da Star Wars možda nije za tebe... ionako ti se nijedan deo ne sviđa.
Citat:
Pa da su drugaciji ne bi se zvali ljudi. Uostalom kako mozes da potezes takvo pitanje?
A kako ti možeš da hraniš nekoga Jar jar-om, a ?
Citat:
Da si odgledao barem jedan SW film shvatio bi.
Ok, ako pronađeš u bilo kom SW filmu makar i pomen o tome da je Anakin sa planete Zemlje... ja ću lično da pojedem Jar-Jar-a
Citat:
Samog sebe demantujes...
Demantujem da sam samog sebe negde demantovao. Molim dokaz...
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 1:02   #66
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Prvo si SAM SEBE nazvao glupim, a sada SAM SEBE nazivaš mentalno zaostalim... a posle ćeš da pričaš kako smo te mi izvređali na temi ("Ja bi kume da mi to koljemo, inako će priča da smo je klali", "Lepa Sela, lepo gore" prim. aut.)
Sad bi i da me kolje...

Citat:
Problem je u tome što mene apsolutno ne interesuje šta si ti čitao ili igrao. Ovde pričamo isključimvo o Star Wars filmovima
Pa ako te ne interesuje nemoj. To samo govori o tebi i tvom plitkom znanju o materiji, koja bez literature, a i u manjem delu igara je vrlo stura u filmovima.

Citat:
Pa niko ti ne brani da ga mrziš... ja samo kažem da je Jar Jar sastavni deo Star Warsa i da Star Wars možda nije za tebe... ionako ti se nijedan deo ne sviđa.
Sve se ponavlja... Ako ces da volis Jar Jar Binksa, voli, mozda bi umsto Star Warsa trebalo da gledas "Letece medvedice". Ko kaze da mi se nijedan deo nesvidja? Bolje procitaj moje ranije postove... a on mene opduzuje da povrsno citam... eh...

Citat:
A kako ti možeš da hraniš nekoga Jar jar-om, a ?
Pa da bi vrsta opstala! to je prirodan poredak stvari, jedi ili budi pojeden, cak i u galaksiji far, far away

Citat:
Ok, ako pronađeš u bilo kom SW filmu makar i pomen o tome da je Anakin sa planete Zemlje... ja ću lično da pojedem Jar-Jar-a
Ko kaze da je Anakin sa Zemlje? Kao sto napomenuh pre procitaj postove do kraja.

Citat:
Demantujem da sam samog sebe negde demantovao. Molim dokaz...
Procitaj tvoj citat iz mog proslog posta, to je dokaz, a ja te sad demantujem da si demantovao mene kad si demantovao demant demanta koji uopste nisi demantovao. Misli o tome.

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (25.4.2006 u 1:12)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 1:08   #67
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Wink Re: Star Wars

@Marko_L
Kako bi to Yoda mogao da kaže...? Hm..
Možda:
" Trully wonderful the mind of the child is... but trully silly the mind of those irrational could be... Leave the toppic you should, to smart for this you are... "
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 1:18   #68
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Sve se ponavlja... Ako ces da volis Jar Jar Binksa, voli, mozda bi umsto Star Warsa trebalo da gledas "Letece medvedice".
A zašto bih kada već imam "leteće medvediće" u Star Warsu ?
Citat:
Ko kaze da je Anakin sa Zemlje?
Pa ako nije, onda ti neemaš pojma šta Anakin može, jer znam da si do sada u svom životu viđao samo Zemljane, ne ?
Citat:
Procitaj tvoj citat iz mog proslog posta, to je dokaz, a ja te sad demantujem da si demantovao mene kad si demantovao demant demanta koji uopste nisi demantovao. Misli o tome.
Demantujem ovo Eto, vidiš da može kraće i jednostavnije :P
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 1:20   #69
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

O thy power of the dark force tell me who this Imzadi is... a, now everything is clear, so clear in the darkness, M&I Moderator... So Marko L looks like Anakin, hmmm that's why he attacked me... o thy power of the dark force, tell this amateurs to start learning, 'cos so young and foolish they are... Buhahahahahaha

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (25.4.2006 u 1:29)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 1:29   #70
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
A zašto bih kada već imam "leteće medvediće" u Star Warsu
Upravo o tome ja govorim! Da ne trosim vise zglobove na ruci evo ti jedan tvoj citat:

Citat:
Očigledno je da si filmove gledao površno, ili barem površno gledaš na njih.
Ko ono gleda povrsno na njih kad ih uporedjujes sa "Letecim Medvedicima"?

Citat:
Pa ako nije, onda ti neemaš pojma šta Anakin može, jer znam da si do sada u svom životu viđao samo Zemljane, ne ?
Sad, koga i sta sam vidjao je diskutabilno... ali Anakin je obican "covek" talentovan za Silu (procitaj sto sam napisao za Mid-klorijanski broj) - Zar neko koga ti opisujes kao mocnog bi bio samo ucenik Imperatoru Palpatinu?

Citat:
Demantujem ovo Eto, vidiš da može kraće i jednostavnije :P
Upravo to je i poenta svega ovoga. Nemoze krace i jednostavnije! ili je Star Wars kakav treba ili su "Leteci medvedici" - Biraj, mada svi smo mi vec izabrali...

Poslednja ispravka: Grimm_SBL (25.4.2006 u 1:54)
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 6:22   #71
[Imzadi]
Starosedelac
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.278
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 334 puta na 149 poruka
Thumbs up Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
O thy power of the dark force tell me who this Imzadi is... a, now everything is clear, so clear in the darkness, M&I Moderator... So Marko L looks like Anakin, hmmm that's why he attacked me... o thy power of the dark force, tell this amateurs to start learning, 'cos so young and foolish they are... Buhahahahahaha

Padme: "Well, then my Jedi protector will have to prove how good he is. "
[Imzadi] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 6:28   #72
Marko_L
Mythbuster
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.205
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 370 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko MSN-a korisniku Marko_L Slanje poruke preko Yahooa korisniku Marko_L Slanje poruke preko Skypea korisniku Marko_L
Određen forumom Re: Star Wars

Anakin: "I'm here my lady, and I'll rescue Jar Jar from being eaten"

Well, I guess It is clear, so clear in the darkness...

Buhahahahahaha
Marko_L je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 8:26   #73
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
Grimm_SBL kaže:
Sto bi bilo?
Budi malo kreativan pa razmisli... :-))
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 8:37   #74
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

BTW, anakin je "litle brat" sa Tatoine-a, ako se ne varam. Eh da, strava mi se svidja onaj lik sto je imao Anija kao roba. Mislim da je u prvom djelu.
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 11:23   #75
Grimm_SBL
Veteran
 
Član od: 24.3.2006.
Lokacija: Bristol
Poruke: 537
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 58 puta na 29 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Grimm_SBL
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
GakunGak kaže:
BTW, anakin je "litle brat" sa Tatoine-a, ako se ne varam. Eh da, strava mi se svidja onaj lik sto je imao Anija kao roba. Mislim da je u prvom djelu.
Anakin je nego sta nego little BRAT! Toydorian Watto ga je drzao kao roba - i jeste strava lik!
Grimm_SBL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2006, 19:29   #76
GakunGak
Član
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: phazeddl.com i wtalk.org
Poruke: 435
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko Yahooa korisniku GakunGak
Određen forumom Re: Star Wars

Pa da. Pogotovo ona scena sa Qui Gon Jinnom kad mu mase mind trickom an on: What do ya think you some kinda Jedi so ya can wave your hand at me. Mind trick dont work on us, ONLY MONEY!!! E to je vec ono...
GakunGak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.10.2006, 18:05   #77
Alokin
Član
 
Član od: 4.10.2006.
Lokacija: Coruscant
Poruke: 154
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alokin Slanje poruke preko Yahooa korisniku Alokin
Određen forumom Re: Star Wars

Ufffffff
Tesko je odluciti,posto ja Star Wars smatram kao celinu zajedno sa stripovima ali evo ep3 posto je najnoviji!


Za sve fanove star wars srpski forum:
www.swserbia.co.sr
Alokin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2006, 15:24   #78
huligan
Starosedelac
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Panama City,Panama
Poruke: 1.294
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 42 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku huligan
Određen forumom Re: Star Wars

Po meni je sam pocetak njabolji,dakle e4 je kewa,mada sam dugo razmisljao jer svaki deo donosi neshto novo i zanimljivo,i svaki mi je na svoj nacin drag
huligan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2006, 3:16   #79
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Star Wars

Ne mogu da izvojim nijedan. Ja na njih gledam kao na jedan dugacak film ( tako ih i gledam).
Uskoro nabavljam sve delove u HD. Jeeeeeeee!
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.12.2006, 12:59   #80
srlle
Član
 
Član od: 6.11.2005.
Poruke: 279
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 20 puta na 20 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku srlle Slanje poruke preko Yahooa korisniku srlle
Određen forumom Re: Star Wars

Citat:
huligan kaže:
Po meni je sam pocetak njabolji,dakle e4 je kewa,mada sam dugo razmisljao jer svaki deo donosi neshto novo i zanimljivo,i svaki mi je na svoj nacin drag
Svaki sem epizode 1.
srlle je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Wars fan filmovi Ivan1981 Kompjuteri i film 16 2.5.2011 18:09
Star Wars Battlefront 2 M@rsh@LL Mrežne igre 26 28.2.2007 21:04
star wars 4um zleetherius Zanimljive Web lokacije 0 3.12.2005 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com