Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.3.2018, 15:59   #1
Strajder
Banned
 
Član od: 9.12.2012.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 30
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Strajder Slanje poruke preko AIM-a korisniku Strajder Slanje poruke preko Yahooa korisniku Strajder Slanje poruke preko Skypea korisniku Strajder
Određen forumom Pitanja u vezi kupovine novog misa

Pozz svima, zadnjih 5 godina koristim a4tech x7 xl-747h misa i dosad sam bio prezadovoljan misem. Jedina mana mu je bila skrol tockic koji je poceo da slajfuje pre 2 godine. U medjuvremenu sam zamenio skrol sa nekim iz nekog obicnog genius misa i sve je radilo ok sve do pre par dana kada se ponovo javio problem u skrol tockicu. Kako se mis takodje i vec dosta izlizao resio sam da ga zamenim sa istim modelom ali mi je zapao za oko i a4tech t70 terminator pa me interesuje koji je bolji od ova dva, pretpostavljam ovaj t70 posto je noviji ali posto od igara najvise igram warframe, the division i destiny 2 i poneku strategiju interesuje me da li ce mi ovaj t70 dati neku bolju prednost u tim igrama od mog sadasnjeg?

Jos jedno pitanje, posto x7 xl-747h ima anti vibrate prekidac koji mi dosta znaci jer vise podizem misa kada ga pomeram od kraja podloge te ne dolazi do pomeranja/okretanja lika u igri, interesuje me da li ovaj t70 ima neku opciju da mu se podesi osetljivost pokreta kada se mis podigne radi relokacije na podlozi?
Strajder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Hitno potreban savet u vezi kupovine Sale V Šta da kupim? 23 15.11.2011 14:00
Pitanje u vezi kupovine novog kompjutera... Dolja93. ŠDK - Osnovne komponente 30 10.10.2011 16:52
Dileme oko kupovine novog CPU kulera Bozidar007 ŠDK - Ostale komponente 15 15.7.2011 16:07
Pitanja u vezi laserskog štampača ilic stefan Ostale komponente 1 23.10.2010 23:56
Bezicni mis bojongo ŠDK - Ostale komponente 22 4.5.2006 6:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com