Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.2.2006, 22:15   #1
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Siroti mali.....

E da evo ga to čuveno pismo( neznam da lise neko već setio da baci to na ovaj forum ali ako jeste Iris može da briše ovaj post)

Siroti mali korisniče....hehe he

http://www.elitesecurity.org/tema/13...ty-obavestenje
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2006, 10:57   #2
Patton
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Patton
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Silent Hill
Poruke: 4.647
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 904 puta na 493 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Patton Slanje poruke preko MSN-a korisniku Patton Slanje poruke preko Yahooa korisniku Patton
Određen forumom Re: Siroti mali.....

Hmmm, pa nek Beocity tuzi tog korisnika ako sme, pa da vidimo ko ce gore da prodje. Prvo Beocity snifuje sve pakete svakog korisnika sto je vec krivicno delo; drugo, ne nude uslugu koju placas. Korisnik plati full internet sa svim otvorenim portovima za p2p, a Beocity ga jos napusi zato sto koristi iste, jer njihovi admini ne znaju kako se zatvaraju portovi... ccc
Patton je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.2.2006, 13:27   #3
Anak1n
Član
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Cenzurisano
Poruke: 283
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko MSN-a korisniku Anak1n Slanje poruke preko Yahooa korisniku Anak1n
Određen forumom Re: Siroti mali.....

Ma mogu da ga duvaju. Evo sta pise u ugovoru mog wireless provajdera (iz Bosne) posto kod mene (u Srbiji) nemoguc je drugi pristup osim dial-up-a (pa svercujem net preko Drine )
E ugovor kaze ovako:
Citat:
Neka tacka leva. Izvrsilac je obavezan da svojim ponasanjem ne vrsi povrede prava na tajnost podataka o Korisniku...
Znaci njega ne zanima sta cu ja da skidam s neta i u koje svrhe...a ako ucinim nesto sto se ne sme (citaj 'akovanje) onda je to druga prica...
Anak1n je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.2.2006, 12:56   #4
nikornla
Član
 
Član od: 6.2.2006.
Poruke: 38
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Siroti mali.....

citao sam ja o tome i po stranim forumima i tamo postoji jedna (bar po mom misljenju) bitna razlika. tamo ako i "uhvate" nekog da je skidao nesto ilegalno, oni NECE odmah da ga iskljucuju sa neta (negde mozda privremeno dok se ne resi problem), vec ce da mu posalju pismo/mail/sta god, u kome ce da mu saopste takva i takva stvar, skidaj dalje ilegalan sadrzaj i iskljucicemo te.

za p2p ja koristim tzv. peerguardian koji blokira sve njima poznate IP adrese raznih institucija iz celog sveta sto vladinih, sto kompanija i td.
evo u ovom momentu u bazi ima tacno 661953440 IP adresa. sigurno je da ne blokira sve, ali sigurno blokira vecinu, posto mi blokira na stotine, ako ne i hiljade IP adresa dnevno...svakodnevno postoji update sa hiljadama ili desetinama hiljada novih IP adresa, a ponekad i vise...

zeznuto je kod nas posto kao postajemo "pravna" drzava i svega moramo da se pridrzavamo cak i po strozijim kriterijumima nego inace....
nikornla je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
12/2005 "Bedni mali korisniče" oluja „Ja, igrač!” 294 12.8.2006 9:07
Mali problem sa Winamp Robert Aplikativni softver 3 22.1.2006 3:26
Mali problem postao veliki Iwan88 Kvarovi 3 17.12.2005 17:40
Mali Oglasi lorddic Forum o forumu 1 10.12.2005 18:17


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:06.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com