Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2021, 13:12   #1
Breshkovac
Banned
 
Član od: 27.7.2019.
Lokacija: GB
Poruke: 96
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko AIM-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Yahooa korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Skypea korisniku Breshkovac
Određen forumom Kupovina par naslova u disk obliku

Dragi moji prijatelji ja sam htio da kupim za sebe neke original igrice koje su izdate prije više od 10 godina.Ja ću ih redom nabrojati nema ih puno.To su Blur Return to Castle Wolfenstein Rayman Forever i još možda par igrica.Blur me zanimao jer ga nema više na steam a da kupim gift oko 300 eura je.E sad da li bi kod radio to već ne znam to bi ste mi vi mogli reći.Što se tiče Wolfensteina treba mi što bolja edicija ako ne što bolja onda edicija sa dodatkom Enemy Territory.To mi je jednostavno omiljena igrica i pored toga što je imam na 2 3 steam akaunta volio bih da je imam u opipljivom obliku.Rayman Forever to mi je možda prva igrica ikada da sam se namučio ko čovjek samo što sam je igrao preko PS1 i zvala se samo Rayman.Ja sam nešto našao na ebay e sad vi meni preporučite gdje bih ja to mogao da uzmem i da li dođe ključ za steam za Blur igricu.Hvala vam puno!

PS. Dodao bih možda i Wolfenstein 2009 i što znam NFS Carbon
Breshkovac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2021, 13:25   #2
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.355
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.987 puta na 7.034 poruka
Određen forumom Re: Kupovina par naslova u disk obliku

Realno nigde, možda na buvljaku, ali ako je bio Steam ključ možeš da se slikaš. Zato lepo skini pirata pa igraj ako ti se baš igra, multija ionako nema.

Nareži steam backup na DVD, odštampaj kutiju i eto ti omiljene igre u "opipljivom" obliku.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2021, 13:41   #3
Breshkovac
Banned
 
Član od: 27.7.2019.
Lokacija: GB
Poruke: 96
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko AIM-a korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Yahooa korisniku Breshkovac Slanje poruke preko Skypea korisniku Breshkovac
Određen forumom Re: Kupovina par naslova u disk obliku

Hvala tako sam i mislio.
Breshkovac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
XP i check disk Kroket Kvarovi 4 6.10.2011 21:36
Nestala hard disk particija Predrag Ilic Nosači podataka 5 10.7.2011 0:56
Kupovina racunara do 500 eura sa monitorom donmarko Šta da kupim? 10 24.8.2007 16:32
Instalacioni disk!!!! internacional Programi za mobilne telefone 1 27.8.2006 12:19
Hard disk is down!.... Peruzzi Kvarovi 8 21.7.2006 0:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com