Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.4.2012, 22:24   #21
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Prica je nabrzaka i uz pomoc cutscena(kao i u vecini danasnjih igara) prilepljena tako da nije data dubina koju je pisac zeleo.
Meni se svideo načina na koji Mirrors Edge priča priču. Cutscene su u stiilu stripova što definitivno ima svoju publiku. A i sam priča mi nije loša. Tokom igre osećam tu stranu potlačenog običnog naroda iz njihove perspektive i to mi je dovoljno. Da se tu išlo u neke duboke pozadinske detalje sa nekim predsednicima, generalima itd. mislim da bi se samo manje uživeo u sve to.
Ne kažem da je nešto ekstra/brilijantno ali ipak dobro se sećam da je to jedna od nekoliko igara u kojoj me je priča zainteresovala.

Inače, nekoliko meseci pre mirors Edge-a sam igrao Psychotoxic pa sam ubeđen da je Pychotoxic poslužio kao inspiracija za Mirrors Edge (ne računajući parkour gameplay). Ja sam primetio jako puno sličnosti (npr. u priči i glavnom liku i level dizajnu i šakanju iz prvog lica).

Citat:
Pogledajte samo naslove koji izlaze svake godine. Ako vasa igra ne lici na COD a pritom ne spada u nijednu do sada opsteprihvacenih zanrova, lose vam se pise. Stoga je neisplativa proizvodnja ovih dela. Ako pogledate filmsku industriju danas tamo postoji daleko veca mogucnost rizika i otvorenost industrije u kojoj svake godine vidjamo nove naslove koja uspeju da se probiju. Naravno tu su i mnogi nastavci ali je odnos nastavaka i novih ip-a bolji u koristi originalnosti sto nije slucaj kod igracke industrije.

TL;DR ne isplati se biti originalan u danasnjoj gaming industriji
To je velikim delom zbog grafike. Razmaženi igrači (i novinari koji pišu reviewse) od svake igre očekuju grafiku koja do maksimuma iskorišćava hardver. A dva puta bolja grafika mora i da košta dva puta više. Neće engine od igre sam modelovati nivoe i napraviti teksture. Ljudi to moraju da urade i neko mora da ih plati za to. Kao rezultat razvoj igara je skuplji i izdavači ne mogu da priušte slabu prodaju. To dalje znači samo igre dizajnirane da zadovoljavaju ukus proesčnog igrača (zato što ih je najviše) da bi mogle biti prodane u velikom broju komada i da vrate ulaganja.

Jedno rešenje protiv toga bi bilo da igre poskupe i neki su već počeli. A koliko vidim traže se i druge alternative da igre poskupe. Npr novi XboX i Sony će (prema dosadašnim glasinama) imati onemogućenu prodaju i razmenu polovnih igra, live streaming igranje će verovatno naplaćivati po satu ili mesečno, ekskluzive preko download servisa koje opet ne mogu biti preprodane (a imaj uistu cen ukao retail) itd... Ako retail igre ne poskupe onda će izdavači polako prestati da ih izdaju.
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2012, 23:23   #22
Asmodeus
Starosedelac
 
Član od: 30.5.2007.
Lokacija: Kuća Kafe
Poruke: 2.773
Zahvalnice: 3.539
Zahvaljeno 1.826 puta na 890 poruka
Određen forumom

Citat:
Stranger2 kaže: Pregled poruke
...
To je velikim delom zbog grafike. Razmaženi igrači (i novinari koji pišu reviewse) od svake igre očekuju grafiku koja do maksimuma iskorišćava hardver. A dva puta bolja grafika mora i da košta dva puta više. Neće engine od igre sam modelovati nivoe i napraviti teksture. Ljudi to moraju da urade i neko mora da ih plati za to. Kao rezultat razvoj igara je skuplji i izdavači ne mogu da priušte slabu prodaju. To dalje znači samo igre dizajnirane da zadovoljavaju ukus proesčnog igrača (zato što ih je najviše) da bi mogle biti prodane u velikom broju komada i da vrate ulaganja.

Jedno rešenje protiv toga bi bilo da igre poskupe i neki su već počeli. A koliko vidim traže se i druge alternative da igre poskupe. Npr novi XboX i Sony će (prema dosadašnim glasinama) imati onemogućenu prodaju i razmenu polovnih igra, live streaming igranje će verovatno naplaćivati po satu ili mesečno, ekskluzive preko download servisa koje opet ne mogu biti preprodane (a imaj uistu cen ukao retail) itd... Ako retail igre ne poskupe onda će izdavači polako prestati da ih izdaju.
Bez uvrede, ali mnogo si se nalupao u ova dva pasusa.
Prvo, grafika nema ni blizu toliko veliki uticaj na prodaju mainstream igara, vec gameplay i mass appeal koji igra ima, sto se postize obicno pojednostavljivanjem elemenata igre. COD stagnira u grafici vec 5 godina, pa je i dalje najprodavanija igra na svetu.
Najvise novca danas, kod razvoja AAA naslova ide na marketing, jer je marketing danas ono sto znacajno uvecava prodaju, mnogo lakse nego kvalitet.
Mirror's Edge je odlican primer, igra koja je izuzetna, prosla je ocajno po pitanju prodaje, jer jelte, nije se reklamirala na superbolu.
A poskupljenje AAA naslova kroz first day DLC-ove je najobicnija kapitalisticka politika, kojom se kupcima testira tolerantnost kako bi se jos koji dolar izvukao iz njih, a ne odraz stanja u kojoj izdavac pokusava da sacuva AAA naslove jer su neprofitabilni.

Sent from my GT-I9103 using Tapatalk
Asmodeus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2012, 5:29   #23
Stranger2
Veteran
 
Član od: 23.9.2009.
Poruke: 892
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 312 puta na 165 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Znači, grafika pada s neba i ne prouzrokuje dodatne troškove...

Citat:
COD stagnira u grafici vec 5 godina, pa je i dalje najprodavanija igra na svetu.
Ne možeš uzeti jednu igru kao primer. COD je izuzetak. Po ostalim igrama sa zastarelom grafikom ide red pljuvanja pa red podsmeha i tako 5-6 puta.

Inače u ovom svežem postu http://www.sk.co.rs/forum/showthread.php?t=80208
ima dva videa gde govore o problemu zašto izdavači više ne žele neke od ranije veoma popularnih igara.

Ovde takođe u skoro svakoj epizodi se dotiče te teme: http://www.gametrailers.com/game/pach-attack/12619

Citat:
Najvise novca danas, kod razvoja AAA naslova ide na marketing,
I bez te stavke budzet je uvecan http://digitalbattle.com/2010/02/20/...-budgets-ever/
nove igre su skuplje i da ne racunas marketing.

Poslednja ispravka: Stranger2 (3.4.2012 u 5:41)
Stranger2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2012, 20:46   #24
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Asmodeus kaže: Pregled poruke
Mirror's Edge je odlican primer, igra koja je izuzetna, prosla je ocajno po pitanju prodaje, jer jelte, nije se reklamirala na superbolu.
Ogromna greska marketing tima je i ono sto je danas u industriji najznacajnije za svaku igru - datum izlaska. Danas morate imati u vidu sa kojim igrama se takmicite na polici u isto vreme. Igra je kao novi ip sa kojim se ispituje i eksperimentise na trzistu izasla u novembru sto je period izlaska najvecih AAA naslova i najhajpovanijih igara godine. Ovo nije smelo da se desi, jer je Mirrors Edge ostao zapostavljen pored COD-a, Assasians creed-a, NFS-a itd igara koje se tada najvise ocekuju. A kao igra sa kratkim sp-om i bez bilo kakvog mutltiplayer-a Mirrors Edge jednostavno nije imao mesta pored ovih naslova.

Zato je za svaki novi IP i igre tipa Mirrors Edge najprikladniji datum izlaska suvi period godine. To su pocetni meseci svake godine i vreme kada je malo AAA naslova. Upravo ovo je EA uradio sa naslovima kao sto su Bulletstorm, Kingdoms of Amalur i Dead Space 2 koji je izasao u januaru i multimilonski prosao u prodaji iako je prvi Dead Space u prodaji bio zapazen kao Mirrors Edge. Marketing i dobro postavljen tajming su pola posla u industriji. EA DICE su sada svesni toga i ako/kada pocne rad na Mirrors Edge 2, sigurno imaju u planu ove suve periode za datum izlaska jer zele da se sto vise hajpa stvori oko igre i da prodaja bude bolja. Osim ovoga, izvestan je i drugaciji pristup igri za sto veci "mass appeal". Ovo znaci mutiplayer i vrlo verovatno pricu koja ima mass appeal. Sta ce to tacno biti nisam siguran ali verujem da ce tim u DICE-u nastavak uraditi na pravi nacin i nadajmo se ostati veran fanovima ovog unikata.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2012, 23:41   #25
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Takodje, nemojmo se zavaravati, porastom brzina i dostupnosti interneta, piraterija unistava industriju
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2012, 18:54   #26
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2




Mirror's Edge 2, Battlefield: Bad Company 3 appear on CVs

Citat:
An ex-EA Software Engineer has also mentioned working on implementing "the wandering of crowd system within Unreal3 engine" in Mirror's Edge 2 between July and August 2009, while a second ex-employee claims to have created "new gadgets and interactive features" into Mirror's Edge 2, with "leaderboards" and a "mini-game embedded into mirror's edge game story" highlighted.
Primecujete da se govori o Unreal3 engine-u i da je ovo verovatno bio razvoj onog prototipa koji nije dobio zeleno svetlo. Jasno je da ce DICE koristiti Frostbite 2 za razvoj jer mirrors edge 2 to zasluzuje. Ono sto mozemo da primetimo iz ovih informacije je tok kojim se razvoj krece. A to je vise sociolosko interaktivni, izvestan je multiplayer a i nesto poput autologa u NFS-u.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bratori na korisnoj poruci:
Stranger2 (20.5.2012)
Stara 12.6.2012, 13:21   #27
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2



EA working on '3 to 5' original next-gen games

Gibeau feels the end of a console cycle isn't "the right time" to announce new IPs,
and says it's better to show something "substantial" than hint at great experiences to come.



Nece Mirrors Edge 2 uskoro....
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2012, 15:17   #28
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Koliko bih ja voleo da izadje ME2, igrao bih ∞!
Ako moze neko da me ispravi, ali zar Mirror's Edge nije jedina parkour igra smestena u moderno doba bez supermoci, cudovista i sl.? Znam postoji nisko budzetna igra Free running, ali je, blago receno, katastrofa. Ja mislim da kada bi ME2 izasla, bila bi bez konkurencije upravo zbog prethodno navednog.
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2012, 17:10   #29
Monk Psycho
Član
 
Član od: 11.12.2005.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 269
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 22 puta na 20 poruka
Određen forumom

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
Takodje, nemojmo se zavaravati, porastom brzina i dostupnosti interneta, piraterija unistava industriju
ne da si lupio, nego....
Piraterija nije najveći problem, već nedostatak inovacija i kapitalizam koji uništava sve (hint CD project)

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
Monk Psycho je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2012, 17:21   #30
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.726
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Monk Psycho kaže: Pregled poruke
ne da si lupio, nego....
Piraterija nije najveći problem, već nedostatak inovacija i kapitalizam koji uništava sve (hint CD project)

Sent from my ZTE-BLADE using Tapatalk
Kapitalizam je tu od 19. veka, a ultra brzi prenosi podataka preko interneta su poceli pre nekoliko godina...

Ne znam kako si povezao ove dve stvari, u sustini hoces da kazes da se kapitalizam odjednom pojavio pre nekoliko godina i s*ebao industriju? Da si rekao ekonomska kriza pa ajde...

edit: Sta CD Projekt? To sto su dali sav dlc za dzabe (14 giga), bez drm-a i po jeftinoj ceni i OPET je igra piratizovana do besvesti, jedva su milion prodali
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2012, 17:51   #31
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Ma EA ne zna sta hoce od sebe. Prvo se zale kako im Bulletstorm i Mirrors Edge nisu bili profitabilni pa su ih zato sklonili sa strane jer nece da rizikuju, a sad planiraju nove igre jer je to kao manje rizicno nego izdati nastavak neke igre. I ME i Bulletstorm imaju jako dobru sansu za uspjeh sa nastavcima ali cike u EA-u su pametnije jbg. Da je Ubisoft odustao od dosadnog AC1 nebi smo nikad dobili odlicni AC2. Na greskama se treba uciti a ne povlaciti se pred njima.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2012, 1:57   #32
Dreamfall
Banned
 
Član od: 8.7.2006.
Lokacija: Above the Abyss
Poruke: 1.879
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 910 puta na 523 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Meni se ME jako svideo, jedino su mi na zivce isle slabo obelezene povrsine za hvatanje,doskok,wall run...zbog toga sam ginuo ko nista ...

BTW meni je bzv je sto neki COD ima xyz nastavaka, a nesto novo i inovativno kao ME ima neizvesnu sudbinu
Dreamfall je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dreamfall na korisnoj poruci:
Stranger2 (21.6.2012)
Stara 13.6.2012, 13:39   #33
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Dreamfall kaže: Pregled poruke
Meni se ME jako svideo, jedino su mi na zivce isle slabo obelezene povrsine za hvatanje,doskok,wall run...zbog toga sam ginuo ko nista ...

BTW meni je bzv je sto neki COD ima xyz nastavaka, a nesto novo i inovativno kao ME ima neizvesnu sudbinu
Svi znamo kako je ME prosao neslavno, igra se uopste nije isplatila i prodata je u nekom mizernom broju za tadasnje standarde.
Ja mislim da je to glavni razlog zasto ne zele da ulazu u nastavak...
Naravno svi mi koji smo uzivali u ovoj igri smo donekle krivi zasto je nastavak neizvestan... znate zasto.
Ja sam svoj primerak kupio i ako sam vec presao igru 2 puta sto je za mene retka pojava, kupio sam pakovanje sa muzickim cd-om.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Emix na korisnoj poruci:
Stranger2 (21.6.2012)
Stara 13.6.2012, 13:51   #34
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Ja sam svoj primerak kupio i ako sam vec presao igru 2 puta sto je za mene retka pojava, kupio sam pakovanje sa muzickim cd-om.
Taj muzicki CD, odnosno OST album je jedna od najboljih stvari koje sam cuo. Za mene je Still Alive Lise Miskovsky najbolja pesma IKAD u video igrama (lyrics+music+voice=perfection). Moje misljenje je da je ME propao zbog loseg marketinga. I da, igra nije bila savrsena, al je imala taj neki smek, bila je inovativna, bila je, jednostavno, drugacija. Al, kao sto rece dex, na greskama se treba uciti i napraviti nastavak koji ce zadrzati dobro i ispraviti lose. Moje misljenje je da ce izaci za next gen konzole i da ce je (pouceni iskustvom) opasno promovisati. Ili se ja to samo nadam...
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Assassinator na korisnoj poruci:
Emix (13.6.2012)
Stara 13.6.2012, 13:57   #35
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Assassinator kaže: Pregled poruke
Taj muzicki CD, odnosno OST album je jedna od najboljih stvari koje sam cuo. Za mene je Still Alive Lise Miskovsky najbolja pesma IKAD u video igrama (lyrics+music+voice=perfection). Moje misljenje je da je ME propao zbog loseg marketinga. I da, igra nije bila savrsena, al je imala taj neki smek, bila je inovativna, bila je, jednostavno, drugacija. Al, kao sto rece dex, na greskama se treba uciti i napraviti nastavak koji ce zadrzati dobro i ispraviti lose. Moje misljenje je da ce izaci za next gen konzole i da ce je (pouceni iskustvom) opasno promovisati. Ili se ja to samo nadam...
Pa sta mislis zasto sam uzeo to pakovanje?? Jos kada sam odgledao trailer prvi put pesma mi se prosto "zarila" pod kozu, toliko je savrsena, remek delo...
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2012, 16:20   #36
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

EA je mislio da ce sa Mirrors Edge stvoriti fransizu koja ce moci barem svake druge godine da izlazi. To se moze sa suterima i igrama koje nisu unikatne, ali kada se radi o ME tu jednostavno nema potencijala za tako nesto. Dead Space je to uspeo, sada samo prosiruju unverzum i monetariziraju fransizu u mainstream vode. Ali to ne smeta Dead Spaceu jer je takva vrsta igre - suter i bazira se na narativu prici, tako da moze da dodje do promene setinga u sledecem naslovu i to je dovoljno. Nesto sto Ubi radi sa AC. Ali Mirrors Edge je unikat i drugacija igra koja se bazira na iskustvu atmosferi i gameplayu, ne toliko na prici. Niko ne bi voleo i kupio ME2 u kome su promenjene boje, dodati novi leveli, nove skakaonice i isti gameplay.

Ne moze se sa ME lako unovciti uz minimalne napore i toga je EA DICE svestan. Zato nema nastavka, jer zele da sa nastavkom ME stane na noge i stvore nesto na cemu bi se gradila fransiza. To se vidi iz nedavnih intervjua i sigurno je da ce nastavak imati multiplayer koje bi morao da igra kljucnu ulogu za njih pored singleplayera. Najgori ishod bi bio da se zaboravi Mirrors Edge i da DICE nastavi da pravi DLC-eve za Battlefield...
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2012, 16:29   #37
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
Najgori ishod bi bio da se zaboravi Mirrors Edge i da DICE nastavi da pravi DLC-eve za Battlefield...
Što me i ne bi iznenadilo... Nažalost.

Jedan kvalitetno odrađen veliki grad sa mogućnošću za free-roaming + eventualno multiplayer mape, igranje mačke i miša pa i random generisane indoor mape u ovoj igri bi bili suvo zlato... Nije mi jasno zašto neki (kvalitetni) indie developeri ne naprave ovakvu igru, razumem da treba dosta vremena ali bi se obogatili u roku od nedelju dana... Ovakva igra može da ima mnogo modova, mapa, načina igranja, može da postoji multiplayer mod gde se igra kao FPS, mod gde se igrači jure i taguju, žmurke... Apsolutno sve što može da se igra iz prvog lica i da kombinuje elemente parkoura u celu priču. Da ne pričam šta bi se desilo ako bi na kraju izbacili i mod alate za modere širom sveta. Bum.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.7.2012, 15:54   #38
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Mirror's Edge 2 'is on the list' - EA




Citat:
A sequel to Mirror's Edge is "on the list" of things to do, EA Labels president Frank Gibeau has suggested, saying it's "really about how and when" to bring the series back.

"We have nothing to announce," said Gibeau speaking in the latest issue of Game Informer. "We love Faith. We love the property. It's really about how and when do you bring it back?

"It's on the list. It's just about looking at what teams are available, who's got the right quality approach to it, and who understands it."

EA has often hinted that a sequel to 2008's first-person free-runner could be in development.

In 2009, EA's Patrick Soderlund told VideoGamer that a "small team" was working on Mirror's Edge 2. Then, during E3 2011, Gibeau hinted that a sequel could be developed using DICE's Frostbite 2 engine.

Later in the year, DICE's Karl-Magnus Troedsson suggested that Battlefield 3's success could improve the chances of Mirror's Edge 2 being built, saying that "part of our strategy moving forward as a studio [is] that we don't just want to build Battlefield."

http://www.videogamer.com/xbox360/mi...e_list_ea.html
Ne svidja mi se sto dice postaje battlefield only studio. Glupo bi bilo da neki drugi tim pod ea krovom preuzme mirrors edge iako bi ga radili u frostbite 2. DICE or gtfo.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.11.2012, 15:01   #39
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.543
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

O boy, o boy, o boy

http://www.vg247.com/2012/11/21/mirr...s-swedish-dev/
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Assassinator (21.11.2012), bela lampa (21.11.2012), doctor (21.11.2012), ezenkiel (22.11.2012), Stranger2 (22.11.2012)
Stara 21.11.2012, 15:05   #40
Assassinator
Veteran
 
Član od: 11.3.2012.
Poruke: 813
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 457 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Mirror's Edge 2

Mirror's Edge is Still Alive!!!
Assassinator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mirror's Edge zidan grobar Akcione igre 425 9.4.2016 16:37
Hired Guns: The Jagged Edge Patton Strateške igre 10 14.6.2009 13:24
Mirror's Edge i nVidia PhysX - mit ili istina? Mihajlo77 Grafika 21 9.4.2009 12:08
EXteel KiB0rG3000xII MMORPG igre 96 2.2.2009 9:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com