Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre

Mrežne igre Multi-player igre

Pregled rezultata glasanja: Korisni linkovi za World of Tanks
Link ka temi sa kodovima: http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=77073 0 0%
Oficijelni sajt EU servera: www.worldoftanks.eu 0 0%
Glasova: 0. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.1.2017, 16:54   #27801
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mersi kaže: Pregled poruke
@ velikan "i drugo 100% sam siguran da dobar vs dobrog igraca oinaj ko ne koristi AIm bot ima da pobedi drugog u svakom duelu ... dok za prosecne igrace i lose igrace ne znam" --- citat

Iako poruka nije bas na najbolji nacin srocena i razumljiva, to nije njen, IMHO, najveci propust. Ne znam kako stojite sa osnovama logike, ali u N broju slucajeva dva istovetna protivnika trebalo bi da imaju 50% pobeda. Ako neko ima dodatne prednosti, npr. aimbot - on ce u vecem procentu pogodjati suteve koji su za ljudska bica manje verovatni, sto dakle vodi zakljucku da ce veci procenat pobeda imati citer. Tvrdnja prema kojoj, da ce u borbi izmedju dva istovetna protivnika, pobediti 100% posten protivnik, moze imati samo eticki smisao, ali nazalost i moju i vasu, ona je samo bajkovita.

Licno sam imao prilike da se uverim u mogucnosti koje pruza aimbot, igrajuci kod jednog svog prijatelja prim.aut, koje su uz pravilnu vodi zaista natcovecanskim procentom pogodaka. Ono sto veci broj ljudi ne shvata, je da aimbot, pomaze, uz naravno opadajuce prinose sa rastom skila svim igracima, kao sto pomaze i tundra, reload timer, direction box itd itd.

Naravno, imajuci u vidu mentalni i moralni sklop citera, ja ne gajim nade da cu ih preobraziti i da ce oni doziveti katarzu, sto je naravno moguce, ali u malom broju slucajeva.
prvo meni je Sprsko/Hrvatski strani jezik ..ja sam iz Bugarske tako i da nisam srocio tocno i pravopisno dovoljno je za razumjeti...(na svakom se forumu nadje neko ko uperuje prstom u pravopisne/gramaticke greske tako da te razumjem)
(imas foruma de se koristi Ruski ili engleski ili Bugarski ili Kineski to znaci da svako ko napise nesto na tim forumiam da je Englez ili Kinez ..
i da "IMHO" citat'

drugo necu da se ubedzujem ili slicno ..da je tako kao sto kazes dobri igraci koji rade oko 4k+wn8 po dnevnoj sesiji bi padali 1v1 od svakog citera sa aimbotom sa istim ili eqvivalentim tenkovima ..medzutim to nije slucaj

ja licno sam za uklanjej svih Ingame modova(ne odnosi se na garazu i ofline statistike/tank inspectore etc)(to je bila poenta mog predhodnog posta i ja sam izrazio moju poziciju o tome nisam rekao da tako mora da bude ili da neko mora da se slozi samnom)

evo jos jedan replay sa t34-3 moj licni rekord sad napravio tim tenkom 6.6k dmg

http://wotreplays.com/site/3227776#teams (nije neka zabavna igra ali nije ni lose)

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 17:32)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:20   #27802
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Niko nije upirao prstom u tebe, nego jednostavno poruka nije bila na par mesta citka, kao prvo. Ovo nisu pravopisne i gramaticke greske, ono je bila nerazumljiva recenica

Drugo ti ocigledno ne razumes (neces/ne mozes) ono o cemu pricam --- citat drugo necu da se ubedzujem ili slicno ..da je tako kao sto kazes dobri igraci koji rade oko 4k+wn8 po dnevnoj sesiji bi padali 1v1 od svakog citera sa aimbotom sa istim ili eqvivalentim tenkovima ..medzutim to nije slucaj.

Zamisli sebe - i svog klona kako igrate jedan protiv drugog. Dalje zamisli da tvoj klon ima sve nedozvoljene citove. Dalje zamisli konacan ishod. Ako moram da ovaj nacin da objasnjavam onda mislim da ne treba ni da objasnjavam, valjda smo u stanju makar malo da apstrahujemo.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:36   #27803
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Sto se ostalih modova tice u pravu si, a sto se aim bota tice klon koji bi ga koristi izgubio bi borbu (govorim o igracima koji znaju da igraju). Aim bot se trudi da pogadja slabe tacke i cim se tenk malo trgne odmah se pomeri i nisan, samim tim se rasiri i... Dok ovaj ko igra bez aim bota moze da drzi nisan mirno i saceka da se protivnik primiri. Aim bot jednostavno reaguje na svaki trzaj i on je definitivno od koristi samo crvenim i narandzastim igracima, vec zutima je on vise smetnja nego korist a o jacim igracim i da ne govorim.
Za ostale modove ponovicu jos jednom, da u pravu si.
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:38   #27804
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Mislim da posto ocigledno ne koristis aimbot @ optimum, ne znas za njegovu vaznu karakteristu - sa njim je moguce zakljucati tenk koji nam nije u vidnom polju, sto daje neverovatnu prednost. I drugo, ako si ti u hull down, a protivnicki tenk miruje, samo malo iskocis iz hull down i opalis i vratis se. Neuporedivo veci procenat pogodaka sa aimbotom.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:43   #27805
Optimum
Veteran
 
Član od: 7.11.2015.
Lokacija: Niš
Poruke: 634
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 66 puta na 55 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Pa ako mislis da je dovoljno da proviris i pucas bez da sacekas da se nisan sakupi onda ok (samo ne znam kako si unicum ako tako igras). Ja kad izvirim ne pucam odmah, kao ni ti pretpostavljam, a za to vreme dok cekam da se nisan stabilizuje mogu i da nanisanim valjda za toliko. U ostalom sta ja ovde raspravljam s tobom, ko je ovde unicum ja ili ti?
Optimum je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:44   #27806
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mersi kaže: Pregled poruke
Niko nije upirao prstom u tebe, nego jednostavno poruka nije bila na par mesta citka, kao prvo. Ovo nisu pravopisne i gramaticke greske, ono je bila nerazumljiva recenica

Drugo ti ocigledno ne razumes (neces/ne mozes) ono o cemu pricam --- citat drugo necu da se ubedzujem ili slicno ..da je tako kao sto kazes dobri igraci koji rade oko 4k+wn8 po dnevnoj sesiji bi padali 1v1 od svakog citera sa aimbotom sa istim ili eqvivalentim tenkovima ..medzutim to nije slucaj.

Zamisli sebe - i svog klona kako igrate jedan protiv drugog. Dalje zamisli da tvoj klon ima sve nedozvoljene citove. Dalje zamisli konacan ishod. Ako moram da ovaj nacin da objasnjavam onda mislim da ne treba ni da objasnjavam, valjda smo u stanju makar malo da apstrahujemo.
razimem ja sta hoces da mi kazes (ja licno nikad nisam igro protiv bota/hacka u WOT 1v1 tako da cu se ispravim NA "ne znam sa sigurnoscu"...al ja prosto ne vidim ama nikakvog smilsa da neko sa bar 3.5kwn8 recent koristi ta "pomagala" jer kao sto sam predhodno napiso pucanje u WOTu je poslednja stvar o kojoj neko treba da brihne i iza toga stojim

evo ti sadasnji replay pogledaj kako pucam (iako samo pucanje nije poenta)

http://wotreplays.com/site/3227776#teams
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:46   #27807
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke
...
ja najbolje igre imam i najzabvnije samo dan-dva posle WOT-patcheva kad xvm i taj za reload mod nisu jos spremni...
Samo da kažem da se u poslednje vreme prvo pojave čitovi za novu verziju pa onda izađe patch. Jbga, tako je. Mislim da ovo može Plazma da potvrdi.

Ja nemam problem sa ljudima što koriste čitove. Ako igram protiv igrača koji je recimo žut pa koristi čit i igra kao da je plav, meni je to isto kao da igram protiv nekog igrača koji je plav bez čitova. Jednostavno, tera me da budem bolji igrač i meni to uopšte ne smeta.

Imam jedan nalog od drugara koji je prestao da igra. Instaliraću sve čitove na laptop i nakačiti se na komšijin WiFi.
Probaću da igram da vidim kako će da ide pa ću da objavim ovde sve do detalja.
Mada i ovo može Plazma odmah da nam kaže, ne moram da se cimam.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:51   #27808
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
ljubanve kaže: Pregled poruke
Samo da kažem da se u poslednje vreme prvo pojave čitovi za novu verziju pa onda izađe patch. Jbga, tako je. Mislim da ovo može Plazma da potvrdi.

Ja nemam problem sa ljudima što koriste čitove. Ako igram protiv igrača koji je recimo žut pa koristi čit i igra kao da je plav, meni je to isto kao da igram protiv nekog igrača koji je plav bez čitova. Jednostavno, tera me da budem bolji igrač i meni to uopšte ne smeta.

Imam jedan nalog od drugara koji je prestao da igra. Instaliraću sve čitove na laptop i nakačiti se na komšijin WiFi.
Probaću da igram da vidim kako će da ide pa ću da objavim ovde sve do detalja.
Mada i ovo može Plazma odmah da nam kaže, ne moram da se cimam.
i ja sam to isto reko da se ne uzbudzujem uopste oko tih "pomagala" iz istog razloga sto si naveo .. meni jedino smeta ingame XVM i ljudi koji ga zloupotrebljavaju
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 17:59   #27809
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom World of Tanks

@velikan

Da, mogu da razumem zašto. Gledam dosta strimere i stvarno XVM focus, arty focus i fokusiranje na igrače iz određenih klanova je veoma izraženo.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 18:08   #27810
PlazmaKeksWoT
Starosedelac
 
Član od: 13.5.2012.
Lokacija: Među tabletama...
Poruke: 1.998
Zahvalnice: 192
Zahvaljeno 649 puta na 425 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku PlazmaKeksWoT
Određen forumom Re: World of Tanks

A na momenat da zamislimo igru u kojoj bi ta tundra i taj aim lock bio perk posadi ?
Onda bi zaista nesto ucinili za ravnopravnost.
Ovako, top klanovi i igraci sa dubljim dzepom ce I DALJE da koriste sve i svasta a obicna raja da ga duva.
I kakve jos pozitivne korake u 2017 WG planira ?
PlazmaKeksWoT je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 18:10   #27811
0gold
Starosedelac
 
Član od: 16.4.2010.
Poruke: 1.295
Zahvalnice: 112
Zahvaljeno 163 puta na 128 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Evo filmića


Napraviću danas sutra i za ovaj drugi replay. Problem mi je muljav upload pa dugo traje.

Jbt ljudi kako se igra ovaj RHM, jedva imam 44% win ratio
Apsolutno ničemu ne doprinosim timu, ako se pobedi ja ne stignem ni do pola mape imam 1 hitac, jedino kada izgubimo uspem da napravim neki dmg... A toiko sam se radovao RHM-u sad mi St. Emil bolji, brzina im je ista ali Emil spušta -15 stepeni cev, RHM -5...

Pre god dve sam koristio XVM pa sam prestao jer mi drastično ubija fps. Meni je XVM služio da znam koga igrača da pratim a ne koga da fokusiram. Vidim ko je tamno zelen, plav, ljubičast i idem za njim To mi je sada dosta i problem, treba u pasulj da gledam ko je kakav, desi se često da krenem sa nekim ko veze nema, na kraju partije pogledam stat a on narandžast.
0gold je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 18:15   #27812
Nebojsa_0707
Banned
 
Član od: 25.8.2014.
Lokacija: https://t.me/pump_upp
Poruke: 61
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Nebojsa_0707 Slanje poruke preko AIM-a korisniku Nebojsa_0707 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Nebojsa_0707 Slanje poruke preko Skypea korisniku Nebojsa_0707
Određen forumom Re: World of Tanks

Ne podcenjujte Rahmanjina, nikako, pruži mu šansu, može čuda da napravi...
Nebojsa_0707 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 18:34   #27813
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@ optimum ... hehe ... Ne znam da li znas ali ako su ti mete na razdaljini do 100 m ne treba da nisanis ... i kod ruskih tenkova sto je veca cifra za aim to je bolje :P. Salu na stranu, u kojoj ima i istine, da li mislis da je svim tenkovima potrebno zaista do kraja da skupe?

@ plazma --- top klanovi uglavnom ne koriste citove, . Ne kazem da pojednii njihovi regruti ne koriste citove, ali njihov core je uglavnom bez citova.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 18:57   #27814
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
PlazmaKeksWoT kaže: Pregled poruke
A na momenat da zamislimo igru u kojoj bi ta tundra i taj aim lock bio perk posadi ?
Onda bi zaista nesto ucinili za ravnopravnost.
Ovako, top klanovi i igraci sa dubljim dzepom ce I DALJE da koriste sve i svasta a obicna raja da ga duva.
I kakve jos pozitivne korake u 2017 WG planira ?
ja sam iz top clana na EU "322" svaki kandidt se proverava pre ulaska u klan ..traze se replaji ponekad .. uvek neko okacuje replaje ..posto je 322 platoonski clan i posto su svi igraci dobri u 322 svako od nas moze da prepozna sta je regularan Vanila gameplay a sta je nesto sumnjivo ..odbijani su takvi igraci ima i kickovanih (ja znam za jednog) .. ti ili bilo ko zna ili sumnja za nekog iz 322 da koristi neka od tih glupih "pomagala" napisi mu nick
(sad garant imamo nekog sa chitovima koji se je provuko ne mogu uvek da se ulove al ako WG nastavi s ovim lovom na prevarante super )
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 19:21   #27815
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
0gold kaže: Pregled poruke
Jbt ljudi kako se igra ovaj RHM, jedva imam 44% win ratio
Apsolutno ničemu ne doprinosim timu, ako se pobedi ja ne stignem ni do pola mape imam 1 hitac, jedino kada izgubimo uspem da napravim neki dmg... A toiko sam se radovao RHM-u sad mi St. Emil bolji, brzina im je ista ali Emil spušta -15 stepeni cev, RHM -5...
Ma kavi, gde može biti emil bolji od Rahmana. Uopšte na tieru 8, malo je tenkova i TD koji su mi dobri koliko on.

Pogledaj post sa predhodne strane, 6k dmg sa njim, i to sa debilskim timom.

Sa njim ne mozes da igras kao sa emilom, zbog depresije topa. Međutim, TD ima nenormalnu cammo, tako da to možeš i moraš da koristiš.



Cammo net na njega obavezno. Ja sam otključao devetku, ali mi se ne prelazi jer mi je RHM vrhunski.

Citat:
velikan kaže: Pregled poruke



crveni zuti zeleni i plavi igraci ionako ne umeju da igraju(nist licno da se ne uvredi neko) ..al zamiusli kad bi bili pod istim prtiskom od neprijatelja kao ljubicasti igraci ...verujem da bi se svi izotkazali jer nebi mogli nist da urade
Uh što bi voleo da nekad zaživi skilled XVM, pa da se vi, ljubinčanstveni nauživate, jbg ovako sa nama igračima koji ne znamo da igramo, samo gubite vreme.

P.S: gledao sam ovog Rusa sto si postavio. Jako mud0, ide full gold.Batice ako si unicum, igraj ti bez pemijum ammo. Mislim, ti ionako znas napamet stvari, koje mi obicni smrtnici ne znamo: koliko koji tenk puni, koliki ti je vidokrug na mapi tacno( bez pokazivanja)....itd. Pr0seravanje.

WOT nije vaša privatna svojina, igra je besplatna i može svako da je igra. Za razliku od vas manjine, dosta običnih ljudi ima i pravi život, sa pravim poslovima i obavezama. Tako da dosta nas ne može da igra preko hiljadu partija mesečno, koliko ti recimo napraviš.

A vežba je čudo.

Poslednja ispravka: supressor (6.1.2017 u 19:38)
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 19:29   #27816
ljubanve
Član
 
Član od: 19.1.2010.
Poruke: 457
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 39 puta na 37 poruka
Određen forumom World of Tanks

Ja sam rhm i wt igrao kad je bio top of the tree i toliko sam izgubio živaca da su mi se ogadili. Jurio sam da otvorim Grille-a do kraja meseca i baš me je procenat pobeda najviše nervirao.
Pustim rezerve i za dva sata imam 40% pobeda!

Onda sam skapirao da je jedini način da se igra u platoonu sa nekim tenkovima koji nisu TD. Ako možeš nekako probaj da igraš u platoonu, manje ćeš se nervirati.
Da se razumemo, tenkovi su odlični ali procenat pobeda me je ubijao.
ljubanve je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 19:48   #27817
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Ma kavi, gde može biti emil bolji od Rahmana. Uopšte na tieru 8, malo je tenkova i TD koji su mi dobri koliko on.

Pogledaj post sa predhodne strane, 6k dmg sa njim, i to sa debilskim timom.

Sa njim ne mozes da igras kao sa emilom, zbog depresije topa. Međutim, TD ima nenormalnu cammo, tako da to možeš i moraš da koristiš.



Cammo net na njega obavezno. Ja sam otključao devetku, ali mi se ne prelazi jer mi je RHM vrhunski.



Uh što bi voleo da nekad zaživi skilled XVM, pa da se vi, ljubinčanstveni nauživate, jbg ovako sa nama igračima koji ne znamo da igramo, samo gubite vreme.

P.S: gledao sam ovog Rusa sto si postavio. Jako mud0, ide full gold.Batice ako si unicum, igraj ti bez pemijum ammo. Mislim, ti ionako znas napamet stvari, koje mi obicni smrtnici ne znamo: koliko koji tenk puni, koliki ti je vidokrug na mapi tacno( bez pokazivanja)....itd. Pr0seravanje.

WOT nije vaša privatna svojina, igra je besplatna i može svako da je igra. Za razliku od vas manjine, dosta običnih ljudi ima i pravi život, sa pravim poslovima i obavezama. Tako da dosta nas ne može da igra preko hiljadu partija mesečno, koliko ti recimo napraviš.

A vežba je čudo.
XVM treba da se ukoni iz igre samo offline da bude .. o tom skiled MM sto pricate ne znam.. al ako su svi jednako dobri na kjraju nama win rate ima da bude 50% svima i dobrim i losim igracima ..
te krugove su ubacili kasnije nikad ih nisam korstio nit nemam potrebu(*******venje)
napiso u 5-t posta da je pucanje poslednje sto je bitno u WOTU ti si se uhavatio za gold ammo kod tog Russina i skroz si promasio poentu ..
drugo da se *******vam jos vise .. da ti zipujem mojih poslednjih 6-7 k igara pa gledaj kad te tolko zanima kolko gold pucam (*******vanje)

ne nije to *******vasnje nego prosto neke ne zanima a drugima kolko i da zelis da im pomoignes i da ih naucis necemu oni ce da ogovore JA ZNAM NE *******VAJ SE ..

kako hoces *******vaj se ako ti volja ( *******VANJE)
ti si sigurno i sbojim profesorima u skoli porico da se ne *******vaju kad su hteli nesto da te nauce jer ti ZNAS SVE


(to sto ja pisem pisem iz moje perspektive .ne znaci da je tacno al to je moja pozicija i standard za mene ..to sto je standard za mene ne znaci da je i za tebe ili za nekog treceg)

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 20:11)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 20:21   #27818
supressor
Veteran
 
Član od: 30.8.2006.
Poruke: 1.014
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 87 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Na prste se mogu prebrojati i "poznati" wot streameri, koji ne pucaju gold, cim zagusti imalo. Jeste, svima je premijum municija dostupna, i moze da je koristi svako, ali i ona po meni kvari dozivljaj, jer negira oklop kod tenkova koji ga imaju, ali nemaju nista drugo.

Kako se svi, hvataju za artiljeriju kako kvari igru skroz, a premium ammo ne smeta nikad. Inace u stvarnom zivotu artiljerija ne postoji, ali magicna municija postoji.

Sumnjam, ne mogu da garantujem naravno, da 90% unicuma ima takvu statistiku jer pucaju uglavnom premium ammo.

Meni nije problem da naucim nesto novo, na kraju krajeva zbog toga i gledam stream.

Problem je kad igrac kao ti kaze kako niko sem unicuma ne zna da igra.
supressor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 20:42   #27819
Mersi
Član
 
Član od: 26.2.2015.
Poruke: 120
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

@ supresor ... moram da se slozim sa tobom, vrlina je u skromnosti ... Svakako da wn8 govori o skilu, ali brojni faktori na njega uticu izvan skila, a i ne deluje ni malo viteski kada se neko potcenjuje, IMHO. Doduse, mozda sam ja usvojio neki poresan sistem vrednosti.
Mersi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.1.2017, 20:43   #27820
velikan
Banned
 
Član od: 1.3.2011.
Poruke: 184
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
supressor kaže: Pregled poruke
Na prste se mogu prebrojati i "poznati" wot streameri, koji ne pucaju gold, cim zagusti imalo. Jeste, svima je premijum municija dostupna, i moze da je koristi svako, ali i ona po meni kvari dozivljaj, jer negira oklop kod tenkova koji ga imaju, ali nemaju nista drugo.

Kako se svi, hvataju za artiljeriju kako kvari igru skroz, a premium ammo ne smeta nikad. Inace u stvarnom zivotu artiljerija ne postoji, ali magicna municija postoji.

Sumnjam, ne mogu da garantujem naravno, da 90% unicuma ima takvu statistiku jer pucaju uglavnom premium ammo.

Meni nije problem da naucim nesto novo, na kraju krajeva zbog toga i gledam stream.

Problem je kad igrac kao ti kaze kako niko sem unicuma ne zna da igra.
kao sto rekoh hoces li da spakujem sve replaje koje imam od 9.17 pa broji kolko gold pucam
ili pogledaj ova dva koja sam ovde okacio ili ona 2 sa wz 120 ili 121 sto su na youtube
3k wn8 sesija je Botovska i puna losih igara (ako to uopste ti racunas za Unicuma)

(ja nosim 10 gold u svakom tenku i 3-5 HE ostalo regularna municija a ispucam 10 gold u 5-10 partija ponkead ispucam sav gold kad naletim na JGPZE Jagtiger koji su hull down .. loadujem gold za kupolu na E5 koji je hull down ..loadujem gold za japanske godzile)

drugo sve dok mislis da armor ima ulogu u WOT ima da si u zabludi ..u WOT gledas da te ne pogode i samo tradujes HP kad moras a ako dingujes super ako ne nista vazno da ti napravis dobru razmenu stete bar x2 ili x4 ako ste 2vs1

i ne nije problem to sto neko kao ja kaze da drugi ne znaju da igraju .. po meni svako ko ne moze da radi bar 3 K wn8 kao recent ne igra dobro za manje od 3 k po meni to je sve jedno AFK ..(znam mnogi ce da skoce sad al to je prosto "moj" standard)

ja licno ne smatram seebe dobrim igracem i ne zameram losim igracima (meni su preko 70% igara u platonima sa igracima koji su zeleni ili zuti na XVm scali) ..stalno napredujem i ucim nove trikove ..a za dobrog igraca cu poceti da se smatram tek kad pocnem da igram dobro kao ovaj Rusin sto si ga opljuvo... ti si se uhvatio za koju miniciju koristi umesto da pratis koje pozicije on zauzima ..kako reaguje u odredzenim situacijama

WOT je sve o zauzimanju superirne pozicije ..onaj ko ima bolju poziciju taj pobedzuje i kao sto rekoh svako ima razlicite standarde .. za mene taj je Rusin najbolji kog sam video ...ovi ostali su gore dole kao ja tojest nist ne mozes da naucis ..a ako hoces da naucis nesto i da unapredis svoju igru gledaj tog Rusina i pamti i analiziraj zasto


Artiljerija ima svoje mesto u igri ... ljudi pocnu da je pljuju kad igrac pocne da zloupotrebljava XVM ili Klanska imena i fokusira odredjene igrace umesto odredzene tenkove .. ..ja nemam nsit protiv artiljerije osim ako se ne zloupotrebljava

drugoo to o statistici pricam samo za dnevne i mesecne sesije..oweral WN 8 ili WN9 su beskoristni.. ja Ingame ne koristim XVm ..ja procenim igrace po poziciji i flanku gde idu .. kad pucaju dali prave mesto za tebe i ostale da pucate dok on reloaduje ili stoji ko debil i blokira i slicno ..
ja na sve protivnicke igrace gledam kao na "bonus fragove " :P .sad ako me neko impresionira igrom pogledam ga posle igre u Personal rating smatram sve sa 10500PR kao dobre igrace a na ally team uvek kao na ally i gledam da suportujem kolko mogu ..

Poslednja ispravka: velikan (6.1.2017 u 21:25)
velikan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Forsaken World online! N.K.P.D. MMORPG igre 715 9.2.2012 21:43
World of Goo polarnimeda Male igre 77 23.3.2010 6:33
Svet kompjutera 12/2008 oluja Sadržaj novog broja SK 147 23.12.2008 14:33
Konkurs World Press Photo 2009 VojaM Fotografija 0 23.10.2008 17:33
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:29.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com