Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Programi za mobilne telefone

Programi za mobilne telefone Operativni sistemi i programi za mobilne telefone

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.7.2020, 10:04   #1
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.151
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Nestale slike iz galerije

Imam telefon Samsung Galaxy S3 NEO, nije root-ovan. Primetio sam da su mi slike sa kamere nestale, ne sve samo neke. Pokrenuo sam aplikaciju Disk Digger i ona ih pronadje, ali nije rezolucija koja je bila nego 320x180. Pokaze mi i putanju do slike

/storage/emulated/0/Android/data/com.sec.android.gallery3d/cache/imgcacheMicro.1


Nadjem taj fajl, ali ne mogu da ga otvorim. Da li ima neki program koji bi ga otvorio i da li je moguce povratiti te slike. Slike se cuvaju na SD kartici.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2020, 23:29   #2
ZvezdaniRatnik
Banned
 
Član od: 23.7.2019.
Poruke: 63
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 19 puta na 19 poruka
Određen forumom Re: Nestale slike iz galerije

Pa ja nisam neki ljubitelj mobilnih, mogu samo ovako da lupnem nesto da ti pomognem. Posto su slike na kartici prebaci karticu u citac kartica, citac kosta nekih 250 dinara, pa preko usb porta pekopiraj sve na racunar, radi rezeve. Sto se tice tog cache sto pise da su slike 320x180, to su mozda thumbnails, male slikice, koje nisu originali, neko samo preview slikice. Ko sto rekoh ako su originalne slike u pitanju, skoro svaki program za duboku pretragu preko kompa ce ih naci ako trazi bas tu extenziju, recimo jpg, png i tako dalje. Preko kompa ako trazis na toj kartici, Active Data Recovery Software ce ti naci sve, sem u slucaju da preko obrisanih slika nisu upisivani novi podaci. Ali pretraga mora da bude pod super scan. A moze da se desi i da sam mora da dopisujes extenzije u skucaju da ih je virus promenio.
ZvezdaniRatnik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2020, 10:22   #3
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Nestale slike iz galerije

Citat:
Žexonije kaže: Pregled poruke
Imam telefon Samsung Galaxy S3 NEO, nije root-ovan. Primetio sam da su mi slike sa kamere nestale, ne sve samo neke. Pokrenuo sam aplikaciju Disk Digger i ona ih pronadje, ali nije rezolucija koja je bila nego 320x180. Pokaze mi i putanju do slike

/storage/emulated/0/Android/data/com.sec.android.gallery3d/cache/imgcacheMicro.1


Nadjem taj fajl, ali ne mogu da ga otvorim. Da li ima neki program koji bi ga otvorio i da li je moguce povratiti te slike. Slike se cuvaju na SD kartici.
mislim da ti taj fajl ni ne sadrzi slike, samo tehnicke informacije o njima.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Multi] Slike sa Mobilnih Aparata od 2000g do danas! King SRB Aparati i oprema 455 3.2.2020 18:58
Browseri neke slike ne prikazuju haklberi Internet tehnologije 2 29.1.2014 12:21
Slike iz šetnje... Eni Fotografija 4 10.7.2009 13:20
Slike iz šetnje BrutaLiS Fotografija 17 10.7.2009 1:31
Ime slike Gradimir Aplikativni softver 1 8.6.2009 23:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com