Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 15.5.2008, 18:15   #2141
Black3005
Član
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 90
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Busted

Samo se zezam...jer si napravio krupan typo
šta znači typo.koliko sam skužio u ooj igri je ,,što te ne ubije to te ojača"

aha ja znam za igre:vožnja,RGB tdi. i o tome sam govorio

Poslednja ispravka: DeCoy (15.5.2008 u 18:54)
Black3005 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2008, 18:54   #2142
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Black3005 kaže: Pregled poruke
aha ja znam za igre:vožnja,RGB tdi. i o tome sam govorio
typo = greška u kucanju

Napisao si "RGB novog veka"...valjda si mislio na RPG - Role Playing Game??? ili znaš nešto što ja ne znam
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2008, 21:43   #2143
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Od cega zavisi da li cu da dobijem pri narednom levelup-u +2, +3, +4, ili +5 za odredjeni atribut? Recimo, pri pocetku igre sam dobio za intelligence +5 i vise nikada, isto tako i za speed... Btw napravio sam zenskog-breton-maga kome je birthsign "mage" i uzeo klasu mage. Doduse oni su specijalisti za prvenstveno conjuration i restoration a manje za destructive pa mi to malo smeta ali ok, bice valjda nesto. Malo mi je tesko da igram posto ove magije kojima raspolazem prave smesan dmg (najjaca dest magija pravi 25fire dmg i pritom trosi zavidnu kolicinu mane), tako da je borba sa scumpovima vrrrrlo za*ebana s obzirom da su oni cini mi se dosta rezistentni na fire dmg. Sta mi predlazete, kako da razvijam lika? Ja sam vec 7mi lvl i mahom nadogradjujem int, will, end i po malo str. Zelja mi je da nosim heavy armor ali s obzirom na mali str to je za sada dosta tesko izvodljivo i naravno da koristim prvenstveno magije kao sretstvo za borbu (znaci ne klasicna oruzja). Eh da, kako mogu da napravim svoju magiju posto sam ukapirao da je to izvodljivo??? Ajd za sada toliko pa cu verovatno uskoro da se vratim sa jos pitanja
Pozz!!!
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2008, 22:14   #2144
Len0
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Poruke: 112
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 30 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Pa kupi sebi nove spellove!
Zelja ti je da nosis heavy armor? Tesko ako si mage, jer si vec na pocetku to odlucio. nadji sebi neki "zacarani" light armor ili neki cloak.
Pravljenje magije. Nisam jos ni otisao u mage guild, pa ne znam sta tamo nude, mada sumnjam u pravljenje magije. Mozda si mislio na dodavanje dodatnog amage-a na oružije?
Mozes da pravis napitke i otrove. Treba ti viskoki alchemy skill kako bi izvukao sve najbolje iz sastojaka koje stavljas u napitak. Treba ti i neki od od onih alhemicarskih sprava.
Ja vise volim biti sjenka i svaki kill izvoditi iz sneaka, jedina magija koju koristim je Heal Minor Wounds i Fireball i scrollove.
Sto se tice ovih atributa, stvarno ne znam.
Len0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2008, 22:33   #2145
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Zavisi koje si skillove nabudžio u tom levelup-u. Ako si dobio intelligence +5 onda si verovatno nabudžio Alteration ili neki drugi skill kome je Intelligence governing attribute. Mislim da je tako...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.5.2008, 23:11   #2146
Black3005
Član
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 90
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Zavisi koje si skillove nabudžio u tom levelup-u. Ako si dobio intelligence +5 onda si verovatno nabudžio Alteration ili neki drugi skill kome je Intelligence governing attribute. Mislim da je tako...
ja mislim da moraš pazit šta ti je zadnjepridonilo napretku levela. npr. ona crvena crta ti je skoro puna i čime je napuniš to ćeš najviše moć razvit ako nisi skužio obasnit ću ti

pa ovo ne mogu podnjet odem u onaj pakao vratim se da malo ojačam ja ojačo za 3 lev. vratim se tamo opet oni skamovi što sam ih pobio.računam nema veze ajde sad sam jači lako ću ih opet sredit pobijem ih ja ko od šale idem dalje i na onom mjestu gdje je bio skump pojavio se neki dinosaur 3x jači od skampa i tako sve ostalo kako ja jačam tako i stvorenja se mjenjaju po mom levelu.pa stvarno to me nervira ali nastavit ću igrat zbog dobrih strana igre

Citat:
DeCoy kaže:
Napisao si "RGB novog veka"...valjda si mislio na RPG - Role Playing Game??? ili znaš nešto što ja ne znam
ja znam da je RGB igra sa čovom kad možeš svagdje ić ali dosta o tome

Poslednja ispravka: DeCoy (16.5.2008 u 10:11)
Black3005 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 3:14   #2147
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Zavisi koje si skillove nabudžio u tom levelup-u. Ako si dobio intelligence +5 onda si verovatno nabudžio Alteration ili neki drugi skill kome je Intelligence governing attribute. Mislim da je tako...
Jeste, tako je, ali je fora sto ti nekad da +2 a nekad +5. Kapiras sta hocu da kazem? Ja bas vodim racuna i hocu da nabudzim sto vecu manu pa budzim conjuration i illusion posto je oboma int glavni atribut. Medjutim samo mi je kod prvog lvlupa dao +5 svaki naredni put je bilo +2 ili +3

@Len0 Ma gotovo sam siguran da moze da se prave spelovi tj magije, nisam mislio na enchantovanje weapona i armora. Mislim, cini mi se da sam negde priocitao o tome. Vrlo moguce bas i u ovoj temi samo ko zna od kada i na kojoj strani. U principu ovo mi je drugi put kako igram oblivion. Igrao sam ga jos kada je izasao i to sam bas napravio stelth-ranger-elfa kao sto ti pravis ali veruj mi smorilo me je kada sam dostigo neki pozamasni lvl jel postaje nekako pretesko Generalno imas dosta fora da stvarno lako nabudzis sneaking, lockpicking, light armour i acrobatics a sve su to skilovi kojima su glavni atributi bas oni koji trebaju za nekog takvog lika. Ako te interesuje mogu da ti napisem, sada je kasno odoh da spavam.

U svakom slucaju, poenta je da bez obzira sto sam ranije igrao oblivion, nisam ni tada bas najbolje skapirao kada daje koliko poena pri lvlupu a i sada hocu da igram na totalno drugi fazon (mage vs stari stealth-archer) koji je koliko mi se cini za sada vrrrrrrlo za*eban...
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 3:29   #2148
Enigma
Član
 
Član od: 3.7.2006.
Poruke: 78
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 9 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Alek,

U pravu si - mozes da pravis svoje spells ali ce ti trebati "alat" za to. Ne znam kako stojis sa Engleskim jezikom, ali evo ti malo materijala za citanje:

Klikni odje!

Pozdrav!

E.
Enigma je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 8:40   #2149
Black3005
Član
 
Član od: 5.12.2007.
Poruke: 90
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Enigma kaže: Pregled poruke
Alek,

U pravu si - mozes da pravis svoje spells ali ce ti trebati "alat" za to. Ne znam kako stojis sa Engleskim jezikom, ali evo ti malo materijala za citanje:

Klikni odje!

Pozdrav!

E.
dug je tekst ne da mi se ali u ovom prvom sam skužio da moram biti mage tj. pridružiti se mages gild.
Black3005 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 10:55   #2150
acaf
Veteran
 
Član od: 2.9.2007.
Poruke: 739
Zahvalnice: 176
Zahvaljeno 241 puta na 134 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Skinite Frostcrag mod, ima oko 250kb, i u Frostcragu mozete da pravite svoje spellove. Ako ste strpljivi, onda morate da postanete archmage u mages guildu da bi dobili pristup onim oltarima za enchantovanje oruzja i pravljenje magija i onom specijalnom kovcegu
acaf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 11:19   #2151
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Može i bez svega toga. Svaki Default mag ima pristup onim sobama u bašti u kojima ima enchanting altara i spell making altara (jedan u jednoj a drugi u drugoj sobi.)
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 12:27   #2152
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
4th Dimension kaže: Pregled poruke
Može i bez svega toga. Svaki Default mag ima pristup onim sobama u bašti u kojima ima enchanting altara i spell making altara (jedan u jednoj a drugi u drugoj sobi.)
Gde se nalaze te sobe?
Sto se tice arch maga, treba da se rese kvestovi u svim mage giuldovima a ima ih valjda onoliko koliko grdova ima u igri. Ja sam za sada resio samo jedan
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 12:43   #2153
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Kad se učlaniš u Mages Guild, tj. kad završiš sve Recommendatione, moći ćeš da uđeš u baštu Arcane University-ja u glavnom gradu, tamo imaš Chironasium(4) za enchantovanje i Praxographical Center(9) za pravljenje magija. Dok ne završiš recommendatione imaćeš pristup samo za sobu 2.

DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Alek (16.5.2008)
Stara 16.5.2008, 12:46   #2154
4th Dimension
Starosedelac
 
Član od: 22.10.2005.
Lokacija: Tivat
Poruke: 1.767
Zahvalnice: 77
Zahvaljeno 231 puta na 166 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

U Imperial Cityju ima ona bašta iza one kapije koja je zaključana za sve ne magove (tamo gdje si nosio reference). E pa u baštama pri zidovima imaš vrata. Pogledaj tamo.

Sobe obilježene sa 4 i 9
http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Arcane_University
4th Dimension je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku 4th Dimension na korisnoj poruci:
Alek (16.5.2008)
Stara 16.5.2008, 13:18   #2155
Len0
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Poruke: 112
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 30 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Alek kaže: Pregled poruke
@Len0 Generalno imas dosta fora da stvarno lako nabudzis sneaking, lockpicking, light armour i acrobatics a sve su to skilovi kojima su glavni atributi bas oni koji trebaju za nekog takvog lika. Ako te interesuje mogu da ti napisem, sada je kasno odoh da spavam.
Pa i ne hodam drugacije nego u sneaku. Ja mislim da i napadi iz sneak-a utjecu na skill. Hvala, ali mislim da mi savjeti nece trebati, pise mi koje sillove trebam unapredjivati.
Inace, ako pravite custom like ja bih preporucio da kao skilove izaberete:
blade/marksmanship(ili oboje)
atlethics
acrobatics
restoration
sneak
armorer
Znam da bi bezveze bilo stavljati speechcraft u major skillove, ali se lako trenira. Odes do bilo kojeg imperial strazara i onda ga pokusavas intimidate(ona mala mini igra). Cak ne moras ni gledati da li mu je po volji, samo klikaj gdje stignes pa ponovo start.
@black3005 - "ja znam da je RGB igra sa čovom kad možeš svagdje ić ali dosta o tome"
Pa to je upravo RPG, ali kako si vec rekao dosta o tome.
Len0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 15:50   #2156
Pelagijska Argosija
Veteran
 
Član od: 3.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 656
Zahvalnice: 274
Zahvaljeno 291 puta na 150 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pelagijska Argosija
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
Len0 kaže: Pregled poruke
...Ja mislim da i napadi iz sneak-a utjecu na skill...
Utiču, ali kao i svaki drugi napad. Prednost napada iz sneak-a je što prvi udarac zadaje 3x veći damage u slučaju strele, odnosno 6x veći damage u slučaju mača, toljage, sekire isl.
Pelagijska Argosija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 16:06   #2157
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.378
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Ali samo ako te meta koju napadaš ne ugleda pre napada...
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 17:46   #2158
Len0
Član
 
Član od: 7.11.2007.
Poruke: 112
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 30 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Pa dobro, to se podrazumjeva.
Mozda ste me pogresno shvatili, niste mi trebali objasnjavati, bar neka ima informacija za druge.
Len0 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 19:43   #2159
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Što se napada iz sneaka tiče, on sam po sebi ne uvećava sneak skill (ili ga uvećava ekstremno malo).

Sneak skill uvećava samo šunjanje (da ne kažem sneakovanje), bez obzira da li nekoga zveknete ili ne, i bez obzira da li neprijatelja uopšte ima u blizini - pod uslovom da vas ne primete dok se šunjate - jeRbo čim neko postane svestan vašeg prisustva to onda prestaje da bude šunjanje

Ako ste zagriženi da brzo nabudžite sneak, najbolje je provaliti noću u kuću NPCja dok ovaj spava spava, i šunjati se po njegovoj gajbi - NPC spava i ne može da provali da se šunjate a igra detektuje da ste u sneak modu, da u blizini postoji NPC koji ne provaljuje vaše pristustvo i veština vam raste. Ja sam tako za jedno veče nabudžio 30 "poena" u sneak.

Što se tiče pitanja "zašto ponekad dobijam +2 a nekad +3, +4 +5" pri levelovanju odgovor je sledeći:

Svaki atribut (STR, END, INT, itd) "upravlja" nekim skillom, osim Luck-a. Npr, Strength upravlja skillovima kao što su Blade, Blunt, itd, Endurance upravlja Armorer, Heavy armor, etc.

E sad, na SVAKA dva poena koja nabudžite u nekom skillu, vi dobijate +1 na atribut pri levelovanju. Npr, tokom igre napabirčili ste 2 poena u blade (i ni u jedan drugi skill kojim "upravlja Strength) - dobijate + 1 na Strength. Nabijete +4 poena u blade skill - daje vam +2 na STR. Skupite +6 poena u blade - to je +3 na STR - sve do +10 poena u blade - dobijate maksimalnih +5 na STR.
Naravno, moguće je praviti i kombinacije, npr
+3 blade
+3 blunt
+2 hand to hand
svi ovi skillovi vezani su za STR.
Prema tome: 3+3+2=8, 8/2=4, znači dobijate + 4 na STR pri sledećem levelovanju.

Ovde koristim STR kao primer zato što sam uglavnom igrao kao fajter + buffovi, ali isti princip je i za svaki drugi atribut. Npr, uvećanje skilla koji je vezan za INT, po istom principu doneće uvećanje INT atributa pri levelovanju (tj. po +1 na atribut INT za svaka 2 poena u skillove koji su vezani za INT).

Jedini atribut za koji sve ovo ne važi je Luck, koji se uvek uvećava isključivo za 1.

Btw, iz ličnog iskustva mogu reći da se igranje sa stealthy likom koji nosi lak oklop i koji backstabbuje neprijatelje ili igranje sa čisokrvnim magom jednostavno ne isplati. Na višim nivoima neprijatelji imaju jako veliki broj HP, tako da iako vaš sneak attack daje x6 na dmg, to neprijatelju neće pojesti previše zdravlja, a onda je krhki thief suočen sa besom nekog Wraitha ili sličnog zeznutog protivnika kome će ostati sasvim dovoljno healtha da vam natenane vadi dušu na pamuk. Takođe bez obzira koji tip lika igrate, savetovao bih vam da UVEK budžite endurance - zato što pri svakom levelovanju dobijate 10% Endurance atributa. Tako će lik sa END 50 dobijati po 5 HP a onaj sa END 100 10HP. A što više HP, to vas je teže ubiti

Poslednja ispravka: shrafko (16.5.2008 u 19:55)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.5.2008, 20:16   #2160
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: ElderScrolls Oblivion

Citat:
shrafko kaže: Pregled poruke

Što se tiče pitanja "zašto ponekad dobijam +2 a nekad +3, +4 +5" pri levelovanju odgovor je sledeći:

Svaki atribut (STR, END, INT, itd) "upravlja" nekim skillom, osim Luck-a. Npr, Strength upravlja skillovima kao što su Blade, Blunt, itd, Endurance upravlja Armorer, Heavy armor, etc.

E sad, na SVAKA dva poena koja nabudžite u nekom skillu, vi dobijate +1 na atribut pri levelovanju. Npr, tokom igre napabirčili ste 2 poena u blade (i ni u jedan drugi skill kojim "upravlja Strength) - dobijate + 1 na Strength. Nabijete +4 poena u blade skill - daje vam +2 na STR. Skupite +6 poena u blade - to je +3 na STR - sve do +10 poena u blade - dobijate maksimalnih +5 na STR.
Naravno, moguće je praviti i kombinacije, npr
+3 blade
+3 blunt
+2 hand to hand
svi ovi skillovi vezani su za STR.
Prema tome: 3+3+2=8, 8/2=4, znači dobijate + 4 na STR pri sledećem levelovanju.

Ovde koristim STR kao primer zato što sam uglavnom igrao kao fajter + buffovi, ali isti princip je i za svaki drugi atribut. Npr, uvećanje skilla koji je vezan za INT, po istom principu doneće uvećanje INT atributa pri levelovanju (tj. po +1 na atribut INT za svaka 2 poena u skillove koji su vezani za INT).

Jedini atribut za koji sve ovo ne važi je Luck, koji se uvek uvećava isključivo za 1.

Btw, iz ličnog iskustva mogu reći da se igranje sa stealthy likom koji nosi lak oklop i koji backstabbuje neprijatelje ili igranje sa čisokrvnim magom jednostavno ne isplati. Na višim nivoima neprijatelji imaju jako veliki broj HP, tako da iako vaš sneak attack daje x6 na dmg, to neprijatelju neće pojesti previše zdravlja, a onda je krhki thief suočen sa besom nekog Wraitha ili sličnog zeznutog protivnika kome će ostati sasvim dovoljno healtha da vam natenane vadi dušu na pamuk. Takođe bez obzira koji tip lika igrate, savetovao bih vam da UVEK budžite endurance - zato što pri svakom levelovanju dobijate 10% Endurance atributa. Tako će lik sa END 50 dobijati po 5 HP a onaj sa END 100 10HP. A što više HP, to vas je teže ubiti
Wauuu svaka cast! Sada je skroz jasno zasto i koliko dobijam pri lvlupu Sto se tice sneak-build charactera iskusio sam bas ovo sto si opisao, tako da nikako ne preporucujem takav stil igre uprkos tome sto je zabavno

Sada me jos zanima da li ce se mozda dogoditi slicno i sa ovim magom? Mislim, imam sada magije koje nanose solidnu stetu trenutnim protivnicima ali mi je problem sto imam malo mane, za svega 3 do 4 bacanja (za ove najjace magije). Vidim da ima u igri dosta bafova ali me zanima da li postoji baf koji povecava manu ali ne za tipa 30tak sec vec nesto malo "konkretnije"?
Da li samo innteligence utice na kolicinu mane koju lik ima? Posto vidim da postoje magije koje za jedno bacanje traze i po 800 mane (ja imam svega 250tak) ne kapiram kako bih mogao da imam toliko?
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
elder scrolls, oblivion, tes


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Elder Scrolls Online Angelo Serafin MMORPG igre 1190 18.1.2024 23:55
The Elder Scrolls Online - Balkan Community LjutiNordijac Online susreti 1 5.3.2013 19:29
The Elder Scrolls Online Andross otpaTci 1 3.5.2012 20:35
Elder Scrolls MMORPG donator99 Mrežne igre 10 14.11.2007 10:42
Elder Scrolls vs Gothic? karlito brigante otpaTci 6 21.11.2006 23:58


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:40.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com