Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.1.2009, 18:46   #1
StelkeR
Član
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Bosilegrad
Poruke: 38
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Lineage2

Gledam po forumu i uopste ovde u srbiji Lineage2 i nije nesto popularan uglavnom se deca bakcu WOW-om,2Moons...igro sam ranije L2 al sam kasnije osto bez dobrog neta pa nisam igro godinu i nesto a sad se situacija malo izmenila s netom,pa me interesuje igra li neko sad L2 i gde i ako moze da mi da neki link(forum) sa tih servera da vidm koji rate i slicno inace interesuje me osrednji rate znaci serveri od x5 do x15 da nisu bagoviti(ne smetaju mi sitni bagovi al da ne dodje do varanja sa itemima i slicno)..
StelkeR je offline  
Stara 2.2.2009, 19:32   #2
A.Sasa
Član
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 35
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Lineage2

Prestao sam da igram L2 pre nekog vremena. Igrao sam na dragonu do prelaska na C6, zbog zakasnelog prelaska, dugog odlaganja i bagova gomila nasih ljudi je napustila server. Burazer je skoro posecivao njihov forum i kaze da je slabo aktivan, tako da nagadjam da je u velikoj meri server propao.
Igrao sam i na L2 Ownage-u ali samo na high rate serveru (x300 cini mi se) jer nisam zeleo da ulazem mnogo vremena u lvl-ovanje, on nije bio los, ali high rate server nekako brzo smori zbog dostupnosti svega i gomile neizivljenih ljudi koji samo cekaju da te pk-uju. Inace Ownage cini mi se ima i low rate server ali nisam tamo igrao i ne znam ima li nasih ljudi, ako te i to zanima, meni je to bilo dosta bitno jer sam na dragonu upoznao dosta dobrih ljudi, mada je bilo i drukcijih...

Izvinjavam se zbog ovolikog post-a
A.Sasa je offline  
Stara 4.2.2009, 4:35   #3
StelkeR
Član
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Bosilegrad
Poruke: 38
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Lineage2

ma nema veze dal su rusi ili ne sve jedno..nas 4-5 drugara ce igramo zajedno(igrali smo ranije na infinityC4 a sad za mesec dana otprilike dobijamo normalan internet(Kablovski) pa cemo poceti opet a i nema veze dal se kasni mnogo za ostalima i sami znate da je timska igra osnova +ulizivanje (nikad na odmet neki siledzija na tvojoj strani
ovo sad ispitujem cisto da budemo odmah spremni za L2 kad dodje net
StelkeR je offline  
Stara 4.2.2009, 4:44   #4
StelkeR
Član
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Bosilegrad
Poruke: 38
Zahvalnice: 25
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: Lineage2

Citat:
A.Sasa kaže: Pregled poruke
Prestao sam da igram L2 pre nekog vremena. Igrao sam na dragonu do prelaska na C6, zbog zakasnelog prelaska, dugog odlaganja i bagova gomila nasih ljudi je napustila server. Burazer je skoro posecivao njihov forum i kaze da je slabo aktivan, tako da nagadjam da je u velikoj meri server propao.
Igrao sam i na L2 Ownage-u ali samo na high rate serveru (x300 cini mi se) jer nisam zeleo da ulazem mnogo vremena u lvl-ovanje, on nije bio los, ali high rate server nekako brzo smori zbog dostupnosti svega i gomile neizivljenih ljudi koji samo cekaju da te pk-uju. Inace Ownage cini mi se ima i low rate server ali nisam tamo igrao i ne znam ima li nasih ljudi, ako te i to zanima, meni je to bilo dosta bitno jer sam na dragonu upoznao dosta dobrih ljudi, mada je bilo i drukcijih...

Izvinjavam se zbog ovolikog post-a
inace bas zbog toga trazim neki normalan server sa oko 5-10x rate..SF je da dodjes do A-Grade a i B-grade taakodje(treba se igra i igraaa) a sto se tice LVL-a niko ne digne vise od lvl 75 a da ga ne slisltre za nedelju dve(ako dodje do makljaze)
StelkeR je offline  
Stara 4.2.2009, 10:42   #5
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Lineage2

http://www.lineage2.com/
Nema tu sta vise da se prica... Ako hoces uzivati u mmorpg, uvek idi na originale. Prvo, ne krsis zakon o pirateriji, drugo, uvek je bolji dozivljaj.
Sale013 je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com