Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.6.2008, 23:43   #101
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
VladarTame kaže: Pregled poruke
A sta to ne valja sto se tice GTA inace mislim ne mozes samo reci meni se ne svidja mozes li navesti nesto sto ti ne valja

Mislim GTA ko GTA meni je OK volim GTA mislim stvarno to je jedna od igara koju sam uspio da igram vise od 6 mjeseci inace igru isfuram u prvom mjesecu....


Ja licno od GTA IV ocekujem mnogo mozda i previse ali u svakom slucaju cu da je uzmem

offtopic
I Bog podari ljudima znakove interpunkcije , da ih obilato koriste, ali oni oskudevase u primeni .

Ajde nikola, daj malo detaljnije utiske, rec jednog pc igraca mi nekako vise znaci, iako nisam nikad bio fan GTA serijala, cisto ortaka da savetujem da li da kupuje ovu igru kad bude kupio PS3.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.6.2008, 23:53   #102
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
offtopic
I Bog podari ljudima znakove interpunkcije , da ih obilato koriste, ali oni oskudevase u primeni .

Ajde nikola, daj malo detaljnije utiske, rec jednog pc igraca mi nekako vise znaci, iako nisam nikad bio fan GTA serijala, cisto ortaka da savetujem da li da kupuje ovu igru kad bude kupio PS3.
Hahaha, opet ona prica sa ortakom?
'Ajde priznaj vise da hoces da kupis PS3.
P.S.
Posavetuj "ortaka" da kupi MGS4.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 0:55   #103
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Hahaha, opet ona prica sa ortakom?
'Ajde priznaj vise da hoces da kupis PS3.
P.S.
Posavetuj "ortaka" da kupi MGS4.
Kako mislis opet. Pa jbg ozbiljan sam, vec nedeljama stavljam oglase svuda gde se mogu staviti online, i nikako da proda(mo) njegov komp, a max sam snizio cenu.

Jel izasao MGS 4 ?

On je razmisljao najpre o GTA 4, a tu su i Drake's Fortune, Uncharted, ... Nema se toliko para, imao bi para uz PS3 za 2 igre.
Sta bi bila tvoja preporuka, koje 2 igre ?

Mozda bi bilo i glupo da kupi GTA 4, jer ce sigurno izaci za PC, pa ce moci da igra (postoji i opcija da skupi zasebno pare za PS3, a da komp zadrzi), a MGS4 sigurno nece izaci za PC.
Daklem, logicno je da uzme dve ekskluzive, MGS4 i ... ?


Ja da imam toliko para, a bogami i vremena, rado bih kupio PS3, e i da imam 10-tak godina manje, recimo da sam srednja skola, kada je vremena na "bacanje" bilo na pretek. Dosta mi je i pc gaminga, 2 platforme bi bile bas previse.

@Dio
Nemam onih polnih problema .

Poslednja ispravka: Pjanovic (2.6.2008 u 1:28)
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 1:03   #104
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
@Dio
Nemam onih polnih problema .
Ti Pjanovicu izgleda mislis da je sve na internetu moje delo? Nisam ja ono napisao, a ionako sam izbrisao u cilju izbegavanja bana. Steta sto ovo nije jedan od onih 'opustenijih' foruma, gde bi tako nesto moglo da prodje. :/

edit: Lukavo. I ja cu.

Poslednja ispravka: Dio37 (2.6.2008 u 1:40)
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 1:29   #105
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Znam bwe, zezam se .
Ajd i ja da izbegnem ban, editovao sam prethodnu poruku .
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 9:51   #106
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Aha, posto ga zanimaju ekskluzive neka uzme Uncharted: Drake's Fortune i Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.
MGS4 izlazi 12. juna.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 14:10   #107
dodgeme
Starosedelac
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 1.455
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 194 puta na 64 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

evo sad se tek skinoh sa gta i mislim da je naslov upravu, i da definitivno zasluzuje te 10ke, pre gta3 nijedan gta nije davao ovakav oseecaj igranja.
dodgeme je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 20:32   #108
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

A Uncharted Drake's Fortune je jedna igra, ja mislio dve .

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
a tu su i Drake's Fortune, Uncharted,
.

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Aha, posto ga zanimaju ekskluzive neka uzme Uncharted: Drake's Fortune i Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots.
MGS4 izlazi 12. juna.

Znaci te dve da uzme..., nesto kapiram, a valjda je to neka kolekcionarska (PC) bolest, da bi ovog MGS4 trebalo zadrzati kada bude presao, a Uncharted kasnije da menja za nesto drugo, mozda GTA4 ako ga bude mrzelo da ceka PC verziju, mozda neki sport,...
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2008, 20:38   #109
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Da, MGS4 treba da zadrzi.
Uostalom, shvatice to i sam kada bude poceo da igra Oruzje Patriota.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.6.2008, 13:20   #110
lastexile777
Novi član
 
Član od: 31.5.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

valjda ce moga videti za Pc jednog dana
lastexile777 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.6.2008, 20:51   #111
nikola987
Član
 
Član od: 25.4.2007.
Poruke: 88
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 16 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
Pjanovic kaže: Pregled poruke
offtopic
I Bog podari ljudima znakove interpunkcije , da ih obilato koriste, ali oni oskudevase u primeni .

Ajde nikola, daj malo detaljnije utiske, rec jednog pc igraca mi nekako vise znaci, iako nisam nikad bio fan GTA serijala, cisto ortaka da savetujem da li da kupuje ovu igru kad bude kupio PS3.
Ne znam jbg,nekako mi je igra "vec-vidjeno",mada koliko mogu da primetim izgleda da sam jedini ovde koji misli tako,tako da povalcim ista lose receno da ne bih ulazio u rat sa svima .zaista sam bio velika paljevina za gta3,obrtao sam je 100x,vice city sam sa uzivanjem presao samo jedan put,i ok mi je bila ali nisam imao zelju da je igram posle toga,dok san anderas sam presao 1/3 i samo izbrisao igru...
bas danas citam review u sk ove igre i razmisljam kako neki ljudi nemaj zivot,onaj lik ce ladno da slavi izlazak igre umesto svog rodjendana,a o istorijskoj prodaji igre necu ni da komentarisem,sobzirom da je san andreas u prvoj sedmici prodat samo za sony2 oko 4 miliona promeraka,a lik prica o nekoj istoriji.
nikola987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikola987 na korisnoj poruci:
Pjanovic (4.6.2008)
Stara 4.6.2008, 21:21   #112
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
nikola987 kaže: Pregled poruke
Ne znam jbg,nekako mi je igra "vec-vidjeno",mada koliko mogu da primetim izgleda da sam jedini ovde koji misli tako,tako da povalcim ista lose receno da ne bih ulazio u rat sa svima .zaista sam bio velika paljevina za gta3,obrtao sam je 100x,vice city sam sa uzivanjem presao samo jedan put,i ok mi je bila ali nisam imao zelju da je igram posle toga,dok san anderas sam presao 1/3 i samo izbrisao igru...
bas danas citam review u sk ove igre i razmisljam kako neki ljudi nemaj zivot,onaj lik ce ladno da slavi izlazak igre umesto svog rodjendana,a o istorijskoj prodaji igre necu ni da komentarisem,sobzirom da je san andreas u prvoj sedmici prodat samo za sony2 oko 4 miliona promeraka,a lik prica o nekoj istoriji.
Ladno sam te pomesao sa drugim korisnikom, nikola87 . Znam da on nema konzolu.

Ali hvala u svakom slucaju na detaljnijem objasnjenju.
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pjanovic na korisnoj poruci:
A M G (4.6.2008)
Stara 6.6.2008, 11:02   #113
lastexile777
Novi član
 
Član od: 31.5.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Talking Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
nikola987 kaže: Pregled poruke
Ne znam jbg,nekako mi je igra "vec-vidjeno",mada koliko mogu da primetim izgleda da sam jedini ovde koji misli tako,tako da povalcim ista lose receno da ne bih ulazio u rat sa svima .zaista sam bio velika paljevina za gta3,obrtao sam je 100x,vice city sam sa uzivanjem presao samo jedan put,i ok mi je bila ali nisam imao zelju da je igram posle toga,dok san anderas sam presao 1/3 i samo izbrisao igru...
bas danas citam review u sk ove igre i razmisljam kako neki ljudi nemaj zivot,onaj lik ce ladno da slavi izlazak igre umesto svog rodjendana,a o istorijskoj prodaji igre necu ni da komentarisem,sobzirom da je san andreas u prvoj sedmici prodat samo za sony2 oko 4 miliona promeraka,a lik prica o nekoj istoriji.

Neslazem se po pitanju prodaje Gta 4 upitanju jeste istorijska prodaja jer ako se uzme u obzir da je Gta 3 najpopularniji u serijalu ( bar po stranim forumima meni su i Vc i San Andreas daleko bolji) onda i necudi da se igra prodaje duplo vise nego prethodnici jer je unapredjena u svim aspektima . Sad sto se tice misljenja svako ima svoje neko me se dopada nekom ne nekome je istorija nekom ne svacije misljenje treba postovati ali i imati svoje.Videcemo kako ce Gta izgledati na Pc onda tek moze da se donose konacne odluke. A Kuzma je dao sasvim dobru ocenu doticnoj igri uz jos bolji komentar
lastexile777 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 11:06   #114
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Nije GTA3 najpopularniji, vec Vice City, a zatim San Andreas(sudeci po rezultatima prodaje).
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 15:54   #115
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
As part of its Q2 financial reports, Take-Two has admitted that episodic content for Grand Theft Auto IV on Xbox 360 has been delayed from fiscal Q4 2008 to Q1 2009, GamesIndustry.biz reports.
Ouch...
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 18:05   #116
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Sta bre ouch... nek cute i igraju multiplayer...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 18:08   #117
donator99
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2007.
Poruke: 4.425
Zahvalnice: 318
Zahvaljeno 780 puta na 600 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Ouch za MS koji je dao 50 miliona dolara za DLC u nadi da ce izaci do kraja 2008. kako bi se na neki nacin suprostavio Sonyevom lineupu za 2008. a evo sada, DLC ce izaci 2009. kada i nece biti od neke preterane koristi.
donator99 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 18:18   #118
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

MS peh za pehom, ne znam šta oni zamišljaju...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 1:07   #119
Expressionism
Član
 
Član od: 21.10.2007.
Poruke: 240
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 62 puta na 32 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

M$ nije platio 50 mil da izadje ove godine vec da uopste ima ekskluzivu za svoju konzolu.
Expressionism je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Expressionism na korisnoj poruci:
Leonida (7.6.2008)
Stara 8.6.2008, 1:48   #120
lastexile777
Novi član
 
Član od: 31.5.2008.
Poruke: 26
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto 4 - Believe me, GTA IV is even better than the hype suggests!

Citat:
donator99 kaže: Pregled poruke
Nije GTA3 najpopularniji, vec Vice City, a zatim San Andreas(sudeci po rezultatima prodaje).

Ne slazem se po prodaji je San Andreas najpopularniji. Mada sam ja za Gta 3 rekao po FORUMIMA fanova. Opet napominjem da je San Andreas (bar po meni bolji od svih) ukjucujuci i GTA 4 jer sam ga igrao na xbox mada konzolu nikad ne bih uzeo tj kupio
lastexile777 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 19:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com