Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Zvuk na računaru

ŠDK - Zvuk na računaru Saveti u vezi sa kupovinom zvučnih karti, zvučnika, slušalica...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.2.2018, 17:46   #361
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Takstar HI-2050 za 4500 din na benchu.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2018, 13:09   #362
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Da li valjaju?
Sony MDR-ZX220
Ako ne, koje preporucujete u rangu 6-7000.
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.3.2018, 13:26   #363
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Nisam ih probao, ali ovako gledano teško da ima boljih BT za te pare.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
Miki1987 (4.3.2018)
Stara 5.3.2018, 0:11   #364
Miki1987
Veteran
 
Član od: 19.11.2005.
Poruke: 992
Zahvalnice: 584
Zahvaljeno 296 puta na 148 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Или ове?

Philips Bluetooth 4.1 SHB3075BL
Miki1987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2018, 11:56   #365
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Pozz ljudi interesuje me misljenje izmedju ova 2 modela slusalica o kojima sam citao podosta sto na headfi sto na susednom forumu, ali uvek volim da cujem ako je neko licno kod sebe koristio pa i poredio doticne ako ima takvih .


1. Superlux Hd 668b
2. Isk Hf2010 (za koje bas mnogi kazu da su slicne ali opet drugacije od takstar 2050)

3. Isk Hp3000 mi deluju ludacki kvalitetno izradom, a i manje su omaze 40 naspram 56-60 oma ko ove dve pa bi lakse bile za pogoniti, imaju spiral kabl koji se izduzuje po nivoima, nije mi jasno ovo nisam to vidjao pre. Od njih me odbija sto su On ear i nista vise a i nisam vidjao iskustva sa domacih foruma a i slabo na headfi.


Tehnicki su closed back ali nisu toliko zatvorene pa sam njih uzimao u razmatranje.


Kakve su Akg K52 u poredjenju sa svim ostalim, cuo sam pozitivne komentare na cistinu zvuka i sirinu zvucne slike kao da ne slusate closed back sluske, ali i komentare koji navode da im je kabl bio prelepljen 6 puta za godinu dana, i da su mlitave jako sa Low End delom spektruma te da su neubedljive kod filmova il bilo sta sa dosta eksplozija.



Posto u zadnje vreme sam primetio da closed back slusalice mogu da me stvarno sprevacaju da cujem neke **Bitne** detalje koje mi prenosi cale uvek moram da posezem za stavljanjem jastucica sa strane da mi nalezu posto ove Cerberus V2 imaju nenormalno dobru izolaciju cak i pri jako niskim nivoima jacine bas zbog te gustine jastucica pored ostalog.


To je jedan od 2 primarna razloga sto, bi mi trebale i semi open sluske a kako su takve obicno kod nas dostupne ili kao random on ear junk plastikaneri sto ne vrede ni 1500din a prodaju ih za 5000 ili kao jeftinije studijske sluske izbor je jasan.


-Budzet mi je 6000 i ni makac vise. Pa ako neko ima jos neki predlog da uzmem u obzir za kupovinu.




-U startu ljudi otpisujem Hd 681/samson sr950/850/Isk Hp 580(iako mi se dopao jako isprva) zato sto jednostavno ne podnosim slusalice koje nemaju zasuskan headband sa nekim bar minimalnim nivoom padinga.



Bez obzira na kvalitet zvuka to mi je deal breaker , vise nikada ne bih imao model slusalica bilo kog proizvodjaca koji kada stavis na glavu imas osecaj da ces u slucaju da si celav ili kratko osisan dobiti belege na glavi od zuljanja plastike sa vrha, isto tako mrzim krckanje pri pomeranju iako to nije cest slucaj osim ako je u pitanju neki teski krs, ili ako ste dugo osisani da ce vam napraviti gnezdo na glavi.



668b mi se dopadaju zato sto imaju izmenjive kablove, pa nemam bojazni cak iako mi se nekad pokvari jedan, samo mogu da utaknem neki 3rd party i vozim dalje, a to se kod slusalica najvise kvari pored samog kontakta kod dzeka.



S druge strane cuo sam da imaju malo jaci clamping force tj da vrse pritisak sa strane na glavu ne sam bol u usima, a to kod cerberusa v2 nije slucaj npr pa bih voleo to da izbegnem, ne racunajuci to da mogu da ih ako bude potrebe za tim rasteglim nekim predmetom il ostavim izmedju zvucnika to znam.


Za njih sam cuo da su dosta siroke zvukom i da su poprilicno balansirane al ne dosadne sa preanalitickim zvukom a to mi se dopada, treba mi nesto sto je malo vise light fazon u odnosu na ove moje spomenute koje sijaju kod house/trance i hard rock muzike, ali su preagresivne kod nekih mirnijih pesama bez obzira na zanr posto su jako tople al dark.



Isk Hf2010 ove mi se dopadaju jako izradom na oko iako treba i jedne i druge da probam tek u radnjama, svidja mi se dakle sto su velike, imaju metalnih delova u sebi pa mi samim tim deluju ko tenk i izdrzljive , sto imaju 53mm drajvere , dugacak kabl je dobra stvar ali minus je sto nema lako izmenljivih kao kod 668b al valjda je to ipak neki pristojan kvalitet kabla pa ne moram da brinem da cu ga ostetiti normalnom upotrebom,



steta sto vise proizvodjaca ne koristi debele braided varijante ko kod ovih asusovih.

Za ove sam citao da imaju gotovo klinicki lvl soundstage-a u smislu da im je separacija instrumenata na nekom sasvim drugom nivou u odnosu na vecinu superlux darivata al svako svoga konja hvali jelte .



Takodje sam citao i komentare koji navode da su darker sounding (slicno kao Bayerdynamic DT770 sto sam citao da neki opisuju)
od 668b za koje neki kazu da su suvise ostre bez vrsenja modova u smislu vadjenja sundjera (il je to slucaj samo sa 681 EVO) busenja i koje kakvih zezancija koje mi se ne rade jer smatram da tako bezveze cimam proizvod.



Koristile bi se na Xi-fi Go Pro i eventualno s vremena na vreme zavisno od potrebe sa prikopcanim Fiio A1 onim malim ampom znam nista spec ali da imam neki ubber gear ne bih ni gledao nista ispod 100+e trzista hifi sluski a ne semi casual listener zar ne.

Zanrovski razne vrste Electro House/ Big Room/ trance/hard rock/ Rep domaci i jos ponesto al ovo bi bili primarni zanrovi. Kao i za filmove/anime. Volim slusalice koje imaju energiju a opet nisu katastrofalno 1 sided u smislu da je spektar toliko fokusiran na lows/highs a da ostatak slike zvuci kao jedva passable skoro neupotrebljiv za bilo sta osim 1 zanra to je za mene junk bez obzira na cenu.

Poslednja ispravka: sale94 (6.7.2018 u 22:35)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.7.2018, 15:20   #366
sale94
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.4.2011.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.600
Zahvalnice: 2.080
Zahvaljeno 1.638 puta na 1.357 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku sale94
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Na kraju nabavih Isk Hf2010 steta sto u radnji gde sam ih kupio nisam mogao da isprobam/vadim iz kutije ko u nekim drugim radnjama sto cujem da moze al eto.


Sto ih duze slusam kao da se otvaraju sve vise, ne mislim da je to placebo vec su mi u pocetku delovale nerazradjeno kao se jos bude, al to sam imao utisak i na asus sluskama sto imam.


Ne mislim na burn in shenanigans. Od prvog momenta kad sam ih probao sto sa usb zvucnom sto kad sam dodao A1 , odma mi je postalo jasno da su recenzije silne potpuno u pravu sto se tice prakticno svega, od sirine zvucne slike kao da da i ne drzim slusalice na glavi nego da sam u centru izmedju vise zvucnika koji su rastrani u vise pravaca, znaci najrealniji nativni surround koji sam cuo veoma impresivno.


Zvukom su toliko opustajuce gotovo izoluju sasvim dovoljno da mogu na miru slusam a opet da mogu i da cujem ako treba sta mi neko govori to sam i hteo. Imam sad 2 pouzdana modela spremnih za svaku duznost.

Rekao da su stvarno neutralne i jezivo/nadrealno kontrolisane ali nisu boring niti istinski flat vec zavisno od toga sta pustam dinamika im se rasteze bas koliko treba da ne zvuci off ni u jednom zanru bile to akusticnije rock pesme ili Masni house/Rap/D&B.


Bass im je veoma utegnut kvalitetan, i zalazi duboko zvuci punchy ali ne toliko warm da preraste u overwhelming , odlicno to utice na generalnu sliku ko se plasi da ce mu nabavka studijskih slusalica zgaditi sve sto ima obilje bassa ovo je model koji vredi uzeti u razmatranje imo .

Slusao svasta od Elektonike/Rap/rock.

Ali Cerberus V2 su ipak malo pogodnije po meni cisto za Electro House i sl bas zbog closed dizajna i bassa koji je masivniji/masniji nego na Isk iako svakako manje kontrolisan nego Isk ako ne racunamo upotrebu Eq .


Mids tonovi su veoma lepi na Hf2010 ima ih u izobilju, perfektno spajaju niske i visoke tonove nisam primetio ni jedan slucaj da su zakazali u smislu zagusenosti sa ostatkom spektra ili iskakanje iz tonaliteta pri visim jacinama. Sasvim sigurno bolji nego na bilo kojim slusalicama koje sam probavao pre, bez daljnjeg (Iako Cerberus V2 imaju vrlo tople i jasne mid tonove za gaming slusalice ovo je on another lvl).



Isto vazi i za vokale sto prilikom muzike sto kod filmova zvuce mi veoma life like, imaju veoma meaty konstrukciju ne zvuce suvo uopste niti eto just 100% accurate bez duse, vec toplo gotovo na nivou fun sounding modela slusalica u consumer kategorijama, samo sa dodatkom izrazite detaljnosti prilikom menjanja tonaliteta (nikad pre nisam mogao toliko jasno da cujem tako smooth prelaze iz akorda, uz to neke detalje poput jedva cujnog recitovanja iz dubine to sam mogao da cujem al bas kao iz daljine ispod svega, a sa ovim cujem kao da sam npr prislonjen na vrata sefa.


Visoki tonovi su gotovo savrseni za moje amaterske usi, vrlo akusticni cisti ali nemate utisak da ce vam otkinuti lobanju pri vecim jacinama niti da ih je nemoguce razaznati na niskim jacinama, naprotiv toliko su precizni da ih je sasvim moguce ugodno slusati i na vrlo niskim nivoima. Nisu preostri niti preukroceni pa da npr screams u pesmama zvuce weak, a imam utisak i da dosezu vrlo daleko sto je verovatno samo osecaj posto ljudsko uho ne moze iznad 20khz da jasno cuje frekfencije ali opet to je subjektivno ko i sve ostalo .


Izradom sam isto odusevljen van svoje klase su i po tome, sad imam 2 tenka od slusalica. Ove konkretno su jako udobne(Cerberus v2 takodje al ove su mi jos udobnije) pritiska na glavu gotovo da nema, ovo mi je prvi put da imam Velur pads na sluskama i sto se mene tice ovo je awesome i sa mekanoscu i sa dubinom. Aluminijum ram/rajf i krila , dobar headband , vrlo debeo kabal sigurno ce trajati i trajati.


Za 5k mislim da se nisam za**o uopste iako sam imao drugih izbora to je to da ne smaram .

Poslednja ispravka: sale94 (8.7.2018 u 21:58)
sale94 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku sale94 na korisnoj poruci:
flamingos (13.7.2018), polarnimeda (29.6.2019), stratokaster (24.12.2019)
Stara 24.8.2018, 12:44   #367
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Treba mi predlog za 2 slusalice:

1) Prve idu za poklon. Treba da imaju dobar mikrofon zbog pricanja na Skype i gaming. Nemam neki fiksni budzet, od 3-6 hiljada. Na integrisanu zvucnu karticu ce da se kace.


2) Druge su za mene. Treba da imaju dobru zvucnu izolaciju i da mogu satima da ih nosim dok radim. Razmisljao sam Audio-Technica ATH-M20x da kupim (kod nas su 8000rsd mada ih mozda kupim u inostranstvu za 5500 dinara). Bile bi prikacene na integrisanu zvucnu karticu na laptopu. Isto nemam neki budzet, trazim balans izmedju kvaliteta izrade, dobrog zvuka, udobnosti i cene.
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2018, 14:14   #368
Picard
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Picard
 
Član od: 30.11.2008.
Lokacija: NI
Poruke: 11.787
Zahvalnice: 682
Zahvaljeno 4.326 puta na 3.571 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

2) AKG K92 možda. Ili ISK HP2011.
Picard je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Picard na korisnoj poruci:
Schnak3 (24.8.2018)
Stara 24.8.2018, 17:39   #369
Schnak3
Starosedelac
 
Član od: 1.9.2008.
Lokacija: ¯\_(ツ)_/¯🍸
Poruke: 2.047
Zahvalnice: 610
Zahvaljeno 434 puta na 256 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Zasto bas te AKG? Ove M20x mogu da cujem kod drugara kako zvuce.


Gde da nadjem ove druge? Jel su to kinezi ili fabrika pravi kralitetne slusalice?
Schnak3 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.8.2018, 21:11   #370
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Sve je sad Kinesko sto ne znaci da je lose, sto ne vidis da skoknes do neke radnje i probas pa sam izaberes one koje ti odgovaraju? Ove vece radnje uglavnom imaju izlozene tako da mozes da probas
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku C64freak na korisnoj poruci:
Schnak3 (7.9.2018)
Stara 27.8.2018, 20:18   #371
hocevar
Novi član
 
Član od: 24.5.2016.
Lokacija: Kostolac
Poruke: 1
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

U pravo vreme na pravo mesto se nasao....

I mene zanima ljudi(forumasi)gde se mogu naci kvalitetne bubuce slusalice da rade preko BT...hvala svima unapred i unazad

a takodje me zanima koji je po vama dobar mp3 player(da podrzava takodje BT)

Hvalaaaaa...
hocevar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2018, 10:11   #372
Adoox1
Član
 
Član od: 19.1.2018.
Poruke: 41
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Pozz , planiram uzeti slusalice do 25 e
Sta bi mi vi preporucili,iskljucivo mi trebaju za gaming , fortnite, PUBG, WoT i sl
Hvala
Adoox1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2019, 14:32   #373
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Slušao sam skoro Samson SR850 naručene za nekog drugog jer sam lično malo izgubio želju da eksperimentišem. Kad ono iznenađenje - što se mene tiče lagano najbolje slušalice ispod 50€ koje sam do sada čuo. Bas čvrst i brz, mnogo bolji od ISK i Superlux iste cene. Slično kao kod njih fali donje sredine, a gornja sredina i visoki istaknuti... ali imaju širu i precizniju stereo sliku - sve u svemu jasno balansiraniji, čistiji i lepši zvuk od ISK HP-580 i SL HD681.

Čak potpuno fer razmenjuju udarce sa sa AKG K92 gde svake slušalice imaju svoje prednosti i mane. Ukratko:

Samson SR850 - detaljan, precizan i analitičan zvučni potpis. Kontrolisan čvrst bas, manjak višeg basa i nižih srednjih... istaknuti viši srednji i visoki ali ne toliko da mi smetaju a i dovoljno su čisti da ne zamaraju.

AKG K92 - prirodniji frekventni balans, topliji zvuk, slabije kontrolisan mekši bas ali više detalja u mid-basu i nižim srednjim. Generalno mekši i tečniji zvuk. Meni lično ovo više prija ali sam svestan da bi mnogi preferirali SR850.

Izrada im je isto nešto kvalitetnija od proseka. Plastika je sve ali ne izgleda prejeftino uopšte. Sve u svemu za nekih 27 € koliko su izašle sa sve troškovima poreza, vrlo dobra kupovina pod uslovom da ne tražite topliji i masniji zvuk.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
HSVstoned (21.3.2019), Schnak3 (21.3.2019)
Stara 21.3.2019, 16:26   #374
HSVstoned
Deo inventara foruma
 
Član od: 29.9.2009.
Poruke: 4.484
Zahvalnice: 1.590
Zahvaljeno 1.080 puta na 773 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Ne vaze bez razloga SR850/668b/HD7 za najbolje poluotvorene AKG/Superlux-olike slusalice u tom cenovnom rangu, verovatno uz HD681b(alanced) i HD681f(lat) (mada f verzija definitivno nije za svakoga).

Samo ih treba upariti sa sto boljim DAC+AMP koji zvuci iole ''mesnato/toplo/muzikalno i to je to. Ja sam izuzetno zadovoljan kako zvuci combo E10k+HD7, jeste da je soundstage prosecan, limitiran ali zato sve zvuci kultivisano, puno, dinamicno, zabavno a opet veoma detaljno a da visoki ne predstavljaju nikakav problem, cak tu blagu treble naostrenost smatram i za prednost u ovom slucaju. ''Engaging'' trip i blaga obojenost zvuka je razlog zasto muziku ipak cesce slusam sa tom kombinacijom nego sa TR90+X6 koja objektivno zvuci malo bolje, detaljnije, uz veci soundstage ali i malo ravniji, ponekad i dosadniji zvuk. Mada sve to zavisi i od zanra, trenutnog raspolozenja itd.
HSVstoned je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2019, 21:32   #375
NeverSayNeverAgain
Član
 
Član od: 28.8.2017.
Poruke: 119
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Aibo,
Gde se mogu kupiti?
Hvala.
NeverSayNeverAgain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2019, 23:10   #376
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Slušalice do 50 evra

Ja sam sa Ali-Expressa, tamo su oko 22 € u bulk varijanti bez fancy kutije... i na to je bilo nekih 600 din poreza i otvaranja paketa.

Viđao sam i kod nas, mislim u Mirtos Music, ali su tu nešto ispod 5K din.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2019, 11:33   #377
NeverSayNeverAgain
Član
 
Član od: 28.8.2017.
Poruke: 119
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 10 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Prelistacu sada ponudu.

Hvala ti.
NeverSayNeverAgain je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.4.2019, 14:32   #378
Elven-Grobar
Novi član
 
Član od: 13.4.2010.
Poruke: 6
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

Mene interesuju on ear BT slusalice, budzetski da je do 60-70e. Bitno mi je da ne spadaju, do sada, a i dalje koristim zicane Sony MDR-ZX300, one su mi ok (cak sam i zadovoljan, eto koliko sam skroman sto se tice zvuka). Glavna stvar je sto su pocele tokom treninga da mi smetaju i spadaju, a i sam dzek je vec poceo da se izlizuje i lako ispada. Tako da, koristile bi se naravno za muziku najvise u toku treninga, grad i ostale neke aktivnosti. Bio bih veoma zahvalan na necijoj preporuci...
Cisto barem od dva zla biraj manje... U tom nekom cenovnom rangu za modele koji su on-ear ono sto mi je zapalo su JBL 500BT ili Sony WH-CH500 BT/NFC. Ukoliko je neko upoznat da jos nesto moze da se ponudi, a da je dostupno ovde, cenio bih sugestiju.
Elven-Grobar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2019, 1:58   #379
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.009
Zahvalnice: 1.797
Zahvaljeno 955 puta na 581 poruka
Određen forumom Re: Slušalice do 50 evra

kakvo je sad stanje?

nije mi toliko bitna velicina ili tip pad-ova. trazim nesto pre svga da dobro zvuci, da ima dinamiku. da ima basa, za neku elektronsku muziku ali i da moze neki rock/metal da se slusa?
islo bi na realtek-ovu integrusu (alc887).

na umu su mi superlux hd-681evo / 668b i isk hf2010 / hp980.

moze neki top 4 od ovoga da se napravi i eventualno doda jos nesto sto ne moram da cekam mesec dana da stigne?

i jos jedno pitanje - gde ih najlakse udenuti a da ne vadim zvucnike? jer, front out mi ne radi.
polarnimeda je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2019, 11:35   #380
Akumu
Veteran
 
Član od: 3.1.2006.
Poruke: 817
Zahvalnice: 285
Zahvaljeno 209 puta na 123 poruka
Određen forumom Slušalice do 50 evra

Ja koristim 681-evo, a najviše slušam ekstremni metal i trance i zadovoljan sam, dobre su.

Dodaću FX6 ovih dana, pa ću da napišem dodatne utiske.

OnePlus 6/Tapatalk
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
headphones, slušalice

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Konfiguracija od 450 do 500 evra Bodibiber Šta da kupim? 58 3.3.2009 2:02
mp4 player do 100 evra Partybreaker ŠDK - Foto i audio/video 19 10.10.2008 17:50
Konfiguracija do 800 evra. Axsusill Šta da kupim? 8 23.9.2008 23:40
5 komponenti do 330 evra canon Šta da kupim? 7 7.12.2007 2:36
Dilema: koji skener je najbolji u rangu do 275 evra Kostarum Rex Persia ŠDK - Ostale komponente 2 26.12.2006 20:51


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com