Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.6.2018, 17:04   #121
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Svima vama se ove igre igraju, prvenstveno zato sto ovakvih igara na PC-u prosto nema. Da nije TR, ne bi imalo apsolutno nista da se odigra iz ovog zanra. Ali nakon sto predjete, komentariste kako su igre dobre i da su zabavne ali da to nije TR i da ne bi trebale da se tako zovu. Sto nikako nije fer. To je kao kad udjes u neki skupi restoran narucis jelo, najedes se posteno i kazes: "Nasao sam nesto u posledjem zalogaju, necu da platim."

Malo ti ta analogija sa hranom nije baš najsrećnija. Ako se već držiš hrane onda je ovo sa TR kao kad bi neko "rebutovao" na primer, gulaš, pa umesto svinjetine, luka, paprike i masti u to ubaci ribu, karfiol, peršun i maslinovo ulje (jerbo je ovako zdravije i hipsterskije) i nazove ga, naravno, gulaš. Da, zove se teko, verovatno je i ukusno, naravno i mnogo zdravije, ali, za ime Božje, to nije gulaš ma kako ga nazvali.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 5 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
doctor (16.6.2018), Exia (17.6.2018), Lex987 (18.6.2018), MasterChief2 (16.6.2018), simke85 (18.6.2018)
Stara 17.6.2018, 20:25   #122
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
Fabriek kaže: Pregled poruke
Nova Larina (!?) ličnost može da se opiše u najkraće rečenicom. Uh, ah, oh, joj, puc, puc, uh, oh.

Možeš misliti, učini nenamerno prvo ubistvo u životu i jedva živa ostane od šoka, nakon 5 minuta, tamani 128726363445 neprijatelja na ostrvu.
To kako ona sada moze da se opise uopste nije poenta mog komentara. Ja nisam ni rekao da je ona sada ne znam ni ja koliko kompleksna niti da je razvoj njenog lika ravan Nameless One-u iz PST......Ali ako je ona sada odjednom unistena licnost, pitam se sta jeto bila ona stara Lara pa je toliko kompleksna i razvijena kao licnost......Na to mislim, a ne da kontriram koliko je ona sada vrh vrhova sto se tice price itd. jer mislim upravo suprotno. Prica ni sada ni ranije nije bila Bog zna sta, ali je cinjenica da je noviji TR dosta fokusiraniji na to nego sto su stariji delovi ikada bili.

E sad, vezano za generalnu diskusiju u temi:
Opet to "stari fan" vs "novi fan" . Covek moze da uziva i u jednom i u drugom serijalu. To sto je nova Lara drugacija ne znaci da neki ljudi ne mogu uzivaju i da vide Laru i u jednom i u drugom. Isto vazi i za obrnuto.

Naravno da je dosta drugacija sada, ali meni sve te igre imaju i dalje neki Tomb Raider osecaj. Igrao sam ih sve. A i ljudi vole da misle kako su poslednji delovi stare Lare bili neki biseri. Da fokus nije promenjen imali bi sablonski TR nastavak koji ne bi mnogo opstao, po meni. A ljudi bi se opet bunili (kao i onda)

Mislim da ne vredi prepirati se oko toga
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 20:45   #123
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.540
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.484 puta na 3.995 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

"Unistena" je zato sto su od jedne ikone video igara koja je bila spretna, pametna, znatizeljna, pomalo uobrazena ali vecinom dobra osoba, avanturista, u globalu badass sto bi se reklo, napravili masovnog ubicu koju je najmanje brga za grobnice, a kamo li ljude. Uz to nova Lara je nespretna, bez samopouzdanja nakon 2 igre ("You can do it Lara!!!") i jos mnogo toga.

Kao sto rekoh stara Lara je bila mnogo vise od oblina i da pitate bilo koju djevojku/zenu koja je igrala i stare i nove TR igre mislim da bi vecina odgovorila da je stara Lara mnogo bolji lik.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Aibo (17.6.2018), doctor (3.7.2018), Fabriek (17.6.2018), MasterChief2 (17.6.2018)
Stara 17.6.2018, 21:29   #124
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Resih da zaobidjem ove nove Tomb Raidere. Nije to to. Hvala momci na pojasnjenju
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2018, 22:40   #125
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
"Unistena" je zato sto su od jedne ikone video igara koja je bila spretna, pametna, znatizeljna, pomalo uobrazena ali vecinom dobra osoba, avanturista, u globalu badass sto bi se reklo, napravili masovnog ubicu koju je najmanje brga za grobnice, a kamo li ljude. Uz to nova Lara je nespretna, bez samopouzdanja nakon 2 igre ("You can do it Lara!!!") i jos mnogo toga.

Kao sto rekoh stara Lara je bila mnogo vise od oblina i da pitate bilo koju djevojku/zenu koja je igrala i stare i nove TR igre mislim da bi vecina odgovorila da je stara Lara mnogo bolji lik.
A stara Lara nije ubijala gomilu ljudi i busila ljude po Veneciji, Parizu i ostalim evropskim gradovima ? Potamanila pola zivotinjskog sveta ako cemo iskreno, pola ugrozenih vrsta od dinosaurusa pa do tigrova (ako se vec gleda ta logika gameplay-prica) Jos ih ubijala sva puna sarkazma i bez imalo kajanja...Pljackala grobnice i sta sve ne....ali to je ocigledno generalna dobrota
Reci da novu Laru briga za ljude i grobnice nakon potrage za Himiko, pokusaja da spase Jonah-u, Propheta, Samantu one ljude u drugom delu koje spasava i da ne pominjem, je po meni potpuno bezveze. Potraga za "izvorom" i izgubljenim ostrvom ocigledno nije dovoljno avanturisticki.

Ja se jednostavno ne slazem, ali neka ostane na tome.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Emix (17.6.2018), MitraljezaC (17.6.2018), pike8 (17.6.2018), Vladimirus86 (17.6.2018)
Stara 17.6.2018, 23:36   #126
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Pa, sad, ako ćemo iskreno, u prvih pet Tomb Raider igara Lara je ubila manje ljudi nego u prvoj trećini "rebuta". Jednostavno, tamanjenje neprijatelja u starim igrama je bilo samo sporedna (i vrlo retka) aktivnost, dok je u novim igrama gotovo sama suština igre (ali dobro odrađena).
I kako je to "ubijala sva puna sarkazma i bez imalo kajanja"??? I ako je "stara Lara" pljaćkala grobnice, šta li radi ova nova u onim pećinama - pravi muzeje od njih??
Ali ovo da je dinosaurus ugrožena vrsta me je lepo nasmejalo...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
Fabriek (18.6.2018)
Stara 18.6.2018, 0:40   #127
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Pa, sad, ako ćemo iskreno, u prvih pet Tomb Raider igara Lara je ubila manje ljudi nego u prvoj trećini "rebuta". Jednostavno, tamanjenje neprijatelja u starim igrama je bilo samo sporedna (i vrlo retka) aktivnost, dok je u novim igrama gotovo sama suština igre (ali dobro odrađena).
I kako je to "ubijala sva puna sarkazma i bez imalo kajanja"??? I ako je "stara Lara" pljaćkala grobnice, šta li radi ova nova u onim pećinama - pravi muzeje od njih??
Ali ovo da je dinosaurus ugrožena vrsta me je lepo nasmejalo...

Opet kazem, moja poenta uopste nije da opovrgnem cinjenicu da nova Lara tamani ljude i ubija ugrozene vrste . Pljacka i ubija itekako. Poenta je da su po toj logici i jedna i druga masovne ubice, i da prethodna pokazuje mnogo manje kajanja nakon toga....ali odjednom ispada ova nova ne brine za ljude a ona stara dusa od coveka u sustini. Pa gde ste vi u prethodnim igrama videli Laru kako pati i pokazuje iskreno kajanje za svoje postupke? Da spasava ljude, pokusava iskreno da im pomogne, zaplace itd? Ovo sve pominjem upravo zbog te tvrdnje da je stara Lara nekako vise dobra i kompleksnija, ne ulazim u to kome se sta vise svidja.

Ja se slazem da taj kontrast (kaje se pa ubija na stotine) u novijim igrama jeste kontradiktoran ali sa moje tacke gledista, igre su ipak igre, i mislim da ne bi trebalo na svaku gameplay mehaniku gledati bukvalno. Ako cemo tako onda ni jedna igra nema smisla ako gledamo raznorazne mehanike. Pa u WOW igri bosovi se respawnuju svake nedelje, sto ne znaci da smo ih u glavnom Loru ubili stotinu puta (banalan primer, salim se ne uporedjujem bukvalno ove igre ) Sto naravno ne znaci da na to ne treba gledati kao na manu, i meni je zasmetalo, ali ne toliko da me potpuno izbaci iz takta. Naravno, shvatam da to nekome smeta i to je OK. Slazem se da je fokus igra dosta drugaciji, ali, uprkos tome, mislim da je novoj Lari dato mnogo vise prostora za njen lik, kako se oseca, kome pomaze, koji su motivi itd. Kako je to odradjeno moze da se debatuje, ali je cinjenica da je tu mnogo vise prostora dato.

Sto se tice dinosaurusa, ako se ispostavi da na nekom ostrvu zaista ima dinosaurusa, ja mislim da je bezbedno reci da su verovatno ugrozeni i da ih ima jako malo
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 1:23   #128
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Pa Lara nikada nije ni bila neki fini lik al' ni antagonista. Nego, očigledno, pljačkaš grobnica i radila je svoj pos'o.

Ova nova Lara je cela u fazonu "uhhh ohhh so difficult ahhh I almost died ohhh another challenge ihhh uhhh jump do that QTE ahhh ohh QTE side characters acting uhhh basic and shitty character development ooohhh QTE" a između toga izroka 40 plaćenika.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 7:44   #129
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Classic Lara je bila jednodimenzionalan lik. I najvise je bila popularna zbog svojih atributa. Isto mogu da kazem i za Legend/Underword Laru. Fokus je konstantno bio na njenim atributima, grudima, zadnjici, usnama... itd. Sto su na kraju krajeva i sami developeri forsirali.

Kontam da nova Lara ne odgovara svakome ali reci kako je classic Lara bila lik a ova nova nije je zaista preterivanje i nista drugo. Moze nekome da lik ne odgovara i tu se svaka prica zavrsava.

Nova Lara je mnogo kompleksniji i kvalitetnije odradjen lik. Developeri se nisu (na svu srecu) fokusirali na zenske atribute i stavili to u prvi plan. Nisu se libili da dotaknu psiholosku stranu lika. Kao i ono sto ce u ovoj igri najvise doci do izrazaja a to je koliko zelja za osvetom moze da nas zaslepi i kako izbalansirati izmedju dobrog i zla, i koliko je uopste ta linija tanka. Slazem se da je nova Lara previse mracna i da bi trebala malo cesce da se smeje. Ali je daleko bolji i kompleksniji lik od jednodimenzionalne Lare.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 9:17   #130
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Sto se tice dinosaurusa, ako se ispostavi da na nekom ostrvu zaista ima dinosaurusa, ja mislim da je bezbedno reci da su verovatno ugrozeni i da ih ima jako malo
Čuj, ne bi bilo loše da se snimi film Lara Croft and Jurassic World. Pa kad Ališa i Kris krenu da se ganjaju sa dinosima po misterioznim predelima i tajanstvenim grobnicama...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2018, 13:06   #131
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
Emix kaže: Pregled poruke
Classic Lara je bila jednodimenzionalan lik. I najvise je bila popularna zbog svojih atributa. Isto mogu da kazem i za Legend/Underword Laru. Fokus je konstantno bio na njenim atributima, grudima, zadnjici, usnama... itd. Sto su na kraju krajeva i sami developeri forsirali.

Kontam da nova Lara ne odgovara svakome ali reci kako je classic Lara bila lik a ova nova nije je zaista preterivanje i nista drugo. Moze nekome da lik ne odgovara i tu se svaka prica zavrsava.
To što je kompleksniji lik ne znači automatski da je bolji. Deo lika uvek treba da ostane nedovršen i treba da ga ispuni sam igrač a ne developer. Prosto mi se povraća od kontrasta: čas situacija u kojima je ona jadna patetična i ranjiva pa čas samelje ceo squad plaćenih ubica. I ne znam kako je vama to kul lik.

Ono što je classic igrama falilo je dobar storyline i poneki side character što je ono što ove nove igre kao i imaju. Sve ostalo je cinematic-action-adventure trash u poređenju sa fokusom prethodnih igara.

Podsetimo se i da je rasprava o tome kako novi TR nije ono što je predstavljao stari TR a ne kako je novi TR loša igra.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Feferedon (18.6.2018), filpan (18.6.2018), Leonida (18.6.2018), MasterChief2 (18.6.2018), simke85 (18.6.2018), Skenderevo (18.6.2018)
Stara 18.6.2018, 21:26   #132
Iceman_37
Starosedelac
 
Član od: 2.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.775
Zahvalnice: 511
Zahvaljeno 931 puta na 530 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Pa dobro oni su u prvoj igru "objasnili" posle tog prvog ubistva zasto joj je bilo tako lako. Ona sama je rekla
Kad ju je kontaktirao Roth gde mu je saopstila da je ubila coveka a da nakon toga nije mogla da veruje koliko joj je bilo "lako" da potamani ostale.
Borba za zivot, potamanis jednog, u soku si i sledeceg momenta je ili oni ili ja. I naravno probila je led. Opet ne bi ovako mogao svako, ali zar ne pricamo ovde o Lari? Znaci ta zena ima neku posebnu crtu u sebi (ultimate killing machine ) i neku tomb raider sudbinu pa eto jos tada su krenule da isplivavaju njene ostrije osobine koju su zamagljene sa taticom i njihovim odnosima.

Naravno moglo je to mnogo bolje, ali eto igra je to tako jeftinije objasnila one-linerom i sta sad....
Iceman_37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 0:00   #133
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Što su uopšte ulazili u izgradnju jeftinog lika i jeftine premise sa franšizom koja je postojala cirka 15 godina unazad i za koju su faktički imali skoro pa savršen blueprint?

Mogli su, recimo, da odu u smeru neke third-person semi-open world exploration metroidvanie/platformera bez mnogo komplikovanja sa gomilom grobnica, tunela, skrivenih levela, sa dosta akcije slične onoj iz prve dve igre. But noooo, hajde da napravimo cinematic krljačinu sa QTE eventima, kliše likovima i gomilom nelogičnosti.

Ne kažem ja da igra ne treba da vam se dopada - svako voli šta voli ali ne mogu da podnesem činjenicu da se ovo zove Tomb Raider i da je vama reboot gotivan kao takav.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 11:21   #134
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Što su uopšte ulazili u izgradnju jeftinog lika i jeftine premise sa franšizom koja je postojala cirka 15 godina unazad i za koju su faktički imali skoro pa savršen blueprint?
Da li treba podsecati da je taj "savrsen blueprint" imao 3-4 preslikana nastavka (od kojih je jedan bio remake) koji su bile dobre igre, ali nisu bas najbolje prosli generalno gledano. I sami fanovi su vec poceli da negoduju o slicnosti izmedju naslova....... Prodaja je opadala, pokusali su nesto novo.

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Ne kažem ja da igra ne treba da vam se dopada - svako voli šta voli ali ne mogu da podnesem činjenicu da se ovo zove Tomb Raider i da je vama reboot gotivan kao takav.
Zato sto je to i dalje Lara Croft, posecuje egzoticne lokacije, istrazuje stare civilizacije, posecuje davno napustena mesta i grobnice (da, igra ima grobnica itekako, ma koliko ljudi pricali suprotno i ne mislim samo na bezvezne challenge itd.), pomalo istrazuje i paranormalno, skakuce, planinari i resava zagonetke (koje, slazem se, nisu toliko kompleksne kao ranije ali su i dalje zagonetke).
Meni isto tako nije jasno kako vama ovo uopste nije TR samo zato sto se cela igra ne zasniva na zagonetkama.....Drugacija svakako, ali toliko drugacija da odjednom nema nikakvih slicnosti je meni van svake pameti.

Pa ljudi su zvali Uncharted TR na steroidima, a sada ovaj TR odjednom uopste nije TR, bolje da su dali drugo ime itd. A da su dali drugo ime onda bi to bio OW TR ili jos jedan TR na steroidima


Igre jesu drugacije i to se ne spori, fokus je na neki drugim stvarima i to je jasno.....Ali meni je u srzi igre i ta prica o devojci, avanturisti, koja istrazuje davno zaboravljene civilizacije Bogu iza nogu, sve to sa dozom paranormalnog, dosta planinarenja skakutanja i akcije. Meni je to i dalje TR.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 12:21   #135
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Novi TR je bleda kopija Uncharteda. Nakon odigrane Uncharted dvojke (masterpis), to je više nego jasno..

Poslednja ispravka: nameless1 (19.6.2018 u 12:31)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 17:47   #136
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Novi TR je bleda kopija Uncharteda. Nakon odigrane Uncharted dvojke (masterpis), to je više nego jasno..
Isto tako je i Uncharted inspirisan TR igrama, sa naravno dosta svojih novina. Uncharted 2 je zaista odlican, u to nema sumnje. Licno sam uzivao i u jednom i u drugom.
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 18:00   #137
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Uncharted je inspirisan starim TR-om, dok je novi TR inspirisan Unchartedom.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 18:02   #138
Bascelik
Starosedelac
 
Član od: 19.5.2009.
Poruke: 2.501
Zahvalnice: 884
Zahvaljeno 1.169 puta na 629 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Bascelik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 18:08   #139
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.6.2018, 18:52   #140
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.350
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Shadow of the Tomb Raider

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Uncharted je inspirisan starim TR-om, dok je novi TR inspirisan Unchartedom.
Naravno, to sam i mislio. Zasto bi bilo drugacije, novi TR nije ni postojao kada je izasao Uncharted?
Jedni druge "kopirali" mi dobili dva (po meni) odlicna serijala, svi srecni svi zadovoljni
pentraksil je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Najbolji Tomb Raider phoenix[illusion] Akcione igre 114 14.3.2021 12:09
GamersGate DeCoy Online kupovina igara 237 16.12.2014 0:23
Tomb Raider 1 Jvss Akcione igre 11 29.5.2013 22:36
Tomb Raider: Downfall zdravkelja Akcione igre 32 8.7.2010 11:32
Novi Tomb Raider sledece godine! F@n@T!c_KV® Akcione igre 14 14.11.2006 0:31


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:43.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com