Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 27.1.2015, 20:29   #661
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.727
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Epilog je nemojte da kupujete preordere i nove igre na šnj sajtovima, niti da plaćate punu cenu koju regularno traže izdavači. Sačekajte godinu i kusur kad cene padnu pa onda kupite kod zvaničnih prodavaca. To će više da zaboli Ubisoft i ostale bahate izdavače nego sav neartikulisani rant po internetu.
Epilog svega je da smo mi nebitni, kupili ili ne kupili. I da hocemo ne mozemo da naskodimo ubisoftu...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku nexexcalibur na korisnoj poruci:
Atwa013 (27.1.2015), Exia (28.1.2015), Sh0m1 (27.1.2015)
Stara 28.1.2015, 3:00   #662
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Epilog je nemojte da kupujete preordere i nove igre na šnj sajtovima, niti da plaćate punu cenu koju regularno traže izdavači. Sačekajte godinu i kusur kad cene padnu pa onda kupite kod zvaničnih prodavaca. To će više da zaboli Ubisoft i ostale bahate izdavače nego sav neartikulisani rant po internetu.
A u medjuvremenu, ako vam se igra, onda "iso demo".
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 14:26   #663
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
Original Story:

In an update to yesterday’s story about deactivated Far Cry 4 keys, Ubisoft has provided additional information about the situation. The company says that players affected are, essentially, in receipt of stolen property.

"We strongly recommend that players purchase keys and downloadable games only from the Uplay Store or their trusted retailers," the company said in a prepared statement. "We regularly work with our authorized resellers to identify and deactivate fraudulently obtained and resold keys. In this case, we confirmed activation keys were recently purchased from EA’s Origin store using fraudulent credit card information and then resold online. These keys may have been deactivated. Customers who may have been impacted should contact the vendor where they purchased the key for a refund."

We approached Kinguin, one of the retailers in question yesterday about the matter. At that time, the company told us something quite different.

"The banned game copies in question were acquired through licensed wholesale distributors and as such the origin of the ‘keys’ is the publisher himself,” said Kinguin chief marketing officer Bartłomiej Skarbiński.

We've reached out to Kinguin again for comment on this revelation. We'll update should we receive a response.
Citat:
Update #1: EA has confirmed Ubisoft's assertion that the fraudulent keys in question were purchased from Origin. The company provided us with additional detail.

"A number of activation keys for Ubisoft products were purchased from Origin using fraudulent credit cards, and then resold online," an EA representative told us via email. "We identified the unauthorized keys and notified Ubisoft. If you are having trouble with an activation key, we recommend you contact the vendor who sold it to you for a refund. We strongly advise players only purchase keys from Origin or trusted resellers. For more information on our policy is available here: http://help.ea.com/en/article/should-i-purchase-my-ea-downloadable-games-from-cd-key-sellers/."

EA has since removed Ubisoft games from Origin. The publisher says this was to "protect against further fraudulent purchases."

We removed Ubisoft games from Origin to protect against further fraudulent purchases. We've followed up with EA with a request for more information, including why Ubisoft games were targeted and how removing that publisher's catalog improves security.

EA has declined to provide further detail at this time.
Citat:
Update #2: Kinguin has responded to our follow-up request for comment on this situation. The company is working with customers on a case-by-case basis.

"Every customer whose game has been revoked from Uplay games' library can contact Kinguin Customer Support for help,' says chief marketing officer Bartłomiej Skarbiński. "Our Customer Service representatives are resolving each case individually in order to help everyone affected by this unpleasant situation."
http://www.gameinformer.com/b/news/a...edit-card.aspx
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 19:32   #664
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Kinguin kljucevi kupljeni od Rusa po ekstremno niskoj cijeni i sada je taj Rus nestao

http://www.vg247.com/2015/01/28/king...ctivated-keys/
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 19:45   #665
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

U fazonu Del Boja: ključevi "off the back of a lorry"
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 19:50   #666
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Vratiće samo onima koji su platili dodatni dolar za G2A Shield, Kinguin Guard ili kako god se zove ta prevara. Ko nije platio dodatni harač može samo da ga duva.

I molim te objasni kako je ovo šamar Ubisoftu? G2A/Kinguin je zayebo stvar prodajući kradene ključeve koji su deaktivirani i sasvim je normalno da oni snose odgovornost za obeštećivanje bud... ovaj kupaca.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:09   #667
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
I sta mislis, koji procenat tih ljudi ce opet kupiti neku Ubijevu igru?
95% ili više.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:14   #668
Emix
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.5.2010.
Poruke: 5.634
Zahvalnice: 583
Zahvaljeno 1.563 puta na 894 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

U svakom slucaju los potez Ubisofta, pogresan nacin su izabrali po mom misljenju a negativan marketing im je najmanje potreban.
Emix je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 20:22   #669
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
Atwa013 kaže: Pregled poruke
Ih, sad...ti suvise podcenjujes ljude...
Ne nego ti suviše precenjuješ mindless rant po internetu.

Citat:
- Ba'te neću više ništa da kupim od ovog Ubisofta, lopovi kradu pošten narod!!!111!
- Jes ba'te, šabani najgori deteim*****

Mesec dana kasnije...

- Ba'te, si vid'o novi AC će bude na Marsu!
- Uuuuuuu ba'te dojajno!
Da je tako kako ti kažeš, EA, koji je štafetu najpljuvanijeg izdavača prošle godine prepustio Ubisoftu, bi bankrotirao pre xy godina.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku DeCoy na korisnoj poruci:
Atwa013 (28.1.2015), player1 (29.1.2015), Rainman (28.1.2015)
Stara 28.1.2015, 22:23   #670
Rainman
Starosedelac
 
Član od: 5.1.2006.
Poruke: 2.394
Zahvalnice: 1.365
Zahvaljeno 2.322 puta na 924 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Odakle ti to da ce da bude na Marsu? To bi bilo zanimljivo, mozda uradim pre-order (sa ovog kinguina - tu je nekako najpovoljnije)
Rainman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.1.2015, 22:34   #671
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.369
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.997 puta na 7.041 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

^^
Inside informacija, dobio sam jutros premium poltronski paket na uPlay-u, očigledno da neko iz Ubisofta prati diskusije na SK Forumu.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 21:05   #672
pantelicdragan
Član
 
Član od: 14.6.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 120
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Pozz) Ako bi mogla jedna pomoc.Stigao sam do dela igrice gde se na mapi ide do slova H.Tu treba sa onom letilicom da pratim kamion,i prilikom pracenja da unistim pored puta onaj punkt sa hranom,a posle i jos jedan kamion koji stoji pored puta.Onda prilikom pracenja dolazim do mosta i kamion koji pratim iz letilice staje- eksplodira i misija nije uspela.Ima jos jedan kamion koji mi dolazi u susret sa drugog kraja mosta...Nzn,sta treba da uradim
pantelicdragan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 22:10   #673
Roronoa Zoro
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Mihajlovac City
Poruke: 2.491
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 241 puta na 181 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Roronoa Zoro
Određen forumom Re: Far Cry 4

treba ti onaj skill da možeš da iskočiš iz vozila i onda ibaciš vozača i nastaviš dalje, ja to nisam imao pa sam ga ubio i onda brzo upao u kamion da se bomba ne bi aktivirala
Roronoa Zoro je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 31.1.2015, 22:27   #674
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
Roronoa Zoro kaže: Pregled poruke
treba ti onaj skill da možeš da iskočiš iz vozila i onda ibaciš vozača i nastaviš dalje, ja to nisam imao pa sam ga ubio i onda brzo upao u kamion da se bomba ne bi aktivirala
Moze i tako, ali zapamti da kamion ne sme da se zaustavi na duze od par sekundi. Znaci, kada ukrades kamion moras da pazis kako vozis, jer svako duze zaustavljanje znaci fail. Pozeljno je imati M79 grenade launcher, jer ga mozes koristiti prilikom voznje (jednom rukom).
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.2.2015, 0:20   #675
pantelicdragan
Član
 
Član od: 14.6.2010.
Lokacija: Šabac
Poruke: 120
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Hvala puno kolege
pantelicdragan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2015, 22:17   #676
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.544
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Citat:
In January, we reported extensively on a situation involving fraudulent Far Cry 4 keys. Ubisoft had discovered that the keys were bought with a stolen credit card and decided to deactivate all of them.

Ubisoft has continued to investigate the matter and has amended its decision. “After further investigation into the matter of keys that were fraudulently purchased on EA's Origin store, we are reinstating keys for consumers who already had successfully activated and started playing the games,” a representative told us via email. “Any remaining fraudulently obtained and resold keys have been deactivated.”

The publisher says it will continue to deactivate fraudulently purchased keys in the future. “We are working with EA to prevent situations like this from happening again, and we will continue to deactivate keys that are found to be fraudulently obtained and resold,” we have been told. “We strongly recommend that players purchase keys and downloadable games only from the Uplay shop or trusted retailers.”

Retailers Kinguin and G2A both issued statements on the matter in January when their customers reported that keys purchased from the sites were made inactive. You can read our previous coverage for more on this story.
http://www.gameinformer.com/b/news/a...y-playing.aspx
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2015, 1:39   #677
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Igra ko igra je ok daleko bolja od fc2 i 3 (po meni) dodushe ovo po meni nije farcry al ajd xD

Samo mi je jako glupo ovo sto rade sa novim naslovima....mozes misliti igra nepodrzava dual core...zasto LOL

I prinipa svim ovim oloshima koji vode ovaku tupavu politiku nikad vishe necu dinara dati
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2015, 19:26   #678
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Da li su patchevi na kraju sredili probleme sa optimizacijom, mouse acceleration i seckanjem igre (stuttering)?
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2015, 17:22   #679
bacacar
Veteran
 
Član od: 3.1.2009.
Lokacija: Nis, Srbija
Poruke: 914
Zahvalnice: 339
Zahvaljeno 382 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

^
Nisu! Posto mi 1.6.0, iz nekog razloga nije radila, skinuo sam 1.7.0 i igra radi, ali seckanje i fps drop su jos uvek tu. Prilicno frustrirajuce s obzirom da je fps 50-60 i iznenadni pad na 30 u toku voznje zna bas da zasmeta. Nisam imao izbora i primenio sam "fix" koji je ranije pominjan, i igra sada lepo radi na nvidia/ultra podesavanjima bez ingame aa(kroz drajver sam ukljucio FXAA). Jeste nema mipmap-a ali sam kroz drajvere dodao par tweek-ova i sad su i teksture pristojne. Konfa iz profila!

Elem, odusevio sam se alternativnim krajem i mislim da je on jedini razlog sto intro ne moze da se preskoci. Prvi put sam ga odgledao, ali kad sam krenuo ponovo(pukla mi igra) ostavio sam komp i otisao da veceram. Kad sam se vratio imao sam sta da vidim!
bacacar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2015, 17:27   #680
darijan zivkovic
Veteran
 
Član od: 4.11.2006.
Poruke: 577
Zahvalnice: 413
Zahvaljeno 566 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Far Cry 4

Meni je 1.6 dosta bolje radila od 1.4. Stavio sam teksture na medium jer ne vidim razlike izmedju medium i high tekstura, osim sto na high cesto sjecne, a ostalo very high/high i sjeckanja skoro da i nema.
darijan zivkovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com