Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.9.2015, 11:58   #5141
Vlajk@
Veteran
 
Član od: 16.3.2015.
Lokacija: epicentar
Poruke: 813
Zahvalnice: 830
Zahvaljeno 246 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
^^^^ Pa cekaj, zar nije tokom tog kvesta
Nije to taj kvest... Ja isto ne mogu da predjem "most wanted", identican bag je u pitanju.
Vlajk@ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Vlajk@ na korisnoj poruci:
pentraksil (20.9.2015)
Stara 20.9.2015, 12:40   #5142
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Vlajk@ kaže: Pregled poruke
Nije to taj kvest... Ja isto ne mogu da predjem "most wanted", identican bag je u pitanju.
Aaaaa OK, onda nisam siguran.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2015, 20:14   #5143
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.131
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.349 puta na 691 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Witcher 3

Kako bre tri meseca aktivnog igranja i tek stigao do Ciri? Spucah sve za 3 dana aktivnog igranja (50ak sati in game timea) na krvi i slomljenim kostima, a radio sam masu side questova.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2015, 21:06   #5144
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Pa kako bi se igra onda hvalila da ima "250 sati sadržaja"?
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2015, 22:46   #5145
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Kako bre tri meseca aktivnog igranja i tek stigao do Ciri? Spucah sve za 3 dana aktivnog igranja (50ak sati in game timea) na krvi i slomljenim kostima, a radio sam masu side questova.
Ja je jos nisam presao, i mogu ti reci, ima tu vise od 50 sati za mene....Svaki cosak posecujem i svaki kvest sam radio....ima tu mnogo vise od 50 sati (za mene) i jos nisam presao. Cekam ekspanzije i novi komp pa mozda krecem opet kao covek.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2015, 23:50   #5146
2SaiNt4U
Starosedelac
 
Član od: 1.2.2009.
Poruke: 2.629
Zahvalnice: 525
Zahvaljeno 1.136 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Andross kaže: Pregled poruke
Kako bre tri meseca aktivnog igranja i tek stigao do Ciri? Spucah sve za 3 dana aktivnog igranja (50ak sati in game timea) na krvi i slomljenim kostima, a radio sam masu side questova.
Ja sam igru zavrsio da mi je ostalo jos puno neotkrivenog, spucao sam 100h na igru, nisam koristio uopste konja, i POI su bili iskljuceni na mapi.

Za mene, optimalan game time kakav sam i ocekivao od igre, uber megahit, top 10 of a decade.
2SaiNt4U je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 0:46   #5147
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Ni ja je još nisam završio, a igram je isto otprilike 2-3 meseca, mada ne svaki dan i ne po ceo dan, a bilo je i pauza od po desetak dana.
Ovaj kraj za koji sam čuo da je malo nagao i rapidno progresivan, baš i nije takav. Nađoh Ciri i očekivah da će to uskoro da se privede kraju, ali ne beše tako.
Na moje zadovoljstvo, traje duže nego što sam mislio. Sad sam level 34, u toku je poslednja misija, tj. jedna od njih. Opet sam na Skellige i
Spoiler za misija:
tražim Sunstone i pokušavam da oslobodim Fringillu Vigo.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 1:31   #5148
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Stavi to u vezi Ciri u spojler, jer realno to jeste zesca spojlercina za nekog ko jos nije do tu dosao.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 12:29   #5149
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
buraz kaže: Pregled poruke
Stavi to u vezi Ciri u spojler, jer realno to jeste zesca spojlercina za nekog ko jos nije do tu dosao.
Ne može nikako da bude spojler, pošto su ljudi to već pominjali u ranijim postovima, a uostalom svako razuman kapira da će negde pri kraju igre Geralt da konačno nađe Ciri.
Drugi događaji su nepredvidivi i predstavljaju spojlere, a ovaj svakako ne spada u tu grupu.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxiMD na korisnoj poruci:
player1 (23.9.2015)
Stara 23.9.2015, 13:07   #5150
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
Ne može nikako da bude spojler, pošto su ljudi to već pominjali u ranijim postovima, a uostalom svako razuman kapira da će negde pri kraju igre Geralt da konačno nađe Ciri.
Drugi događaji su nepredvidivi i predstavljaju spojlere, a ovaj svakako ne spada u tu grupu.
To sto je neko ranije postavio ne znaci da nije spojler....Nema to veze sa razumom ili sto bilo ko moze da predpostavi, spojler je spojler, deo price je deo price....Nije to Batman i Brus Vejn pa da bude toliko ocigledno. Ne mora nesto biti nepredvidljivo da bi se stavilo u spojler, tako da nisi u pravu. Ocekivati nesto je deo iskustva, nije isto sto i znati 100% sta ce da se desi (videti negde ili da ti kaze neko)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 16:31   #5151
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom The Witcher 3

Evo ja sam na drugom prelazu i "ne cepidlacim" kao u prvom.

Ako nemam para, istrazujem points of interest, ako imam para ignorusem ih sem ako su bas usput (jer nisam kupio Witcheta da bi igrao "Ubisoftov open world"). Isto i za witcher contacte. Fokusiram se na glanvi kvest i bitne side-questove (mada ne jurim da zavrsim sve side-questove u istom poglavlju sem ako znam da ce sledece poglavlje da ih failuje). Obracam paznju na witcher gear treasure huntove samo ako stvarno planiram da nosim tu opremu itd... Obavezno koriscenje konja i fast travela (sem ako lokacije izmedju dva putokaza nikad nisam radio peske, onda ih prodjem bar jedonom tradicionlno).

Nadam se da ce ovako da mi igra prodje uzbudljivije bez previse filera, a da ce odlozeni side questovi i poneki witcher contact da popune rupe u kvalitetnom sadrzaju izmedju main kvestova u kasnijim poglavljima.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
nameless1 (23.9.2015)
Stara 23.9.2015, 18:04   #5152
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
To sto je neko ranije postavio ne znaci da nije spojler....Nema to veze sa razumom ili sto bilo ko moze da predpostavi, spojler je spojler, deo price je deo price....Nije to Batman i Brus Vejn pa da bude toliko ocigledno. Ne mora nesto biti nepredvidljivo da bi se stavilo u spojler, tako da nisi u pravu. Ocekivati nesto je deo iskustva, nije isto sto i znati 100% sta ce da se desi (videti negde ili da ti kaze neko)
Po definiciji da, ali u praksi je ipak ovako kao što sam rekao. Dakle, ta informacija nikom neće "pokvariti" igru, jer je samo jedan detalj u celoj glavnoj priči, a i ne verujem da je iko ko igra TW3 očekivao nešto drugo po tom pitanju. Tako da u praksi ipak nije spojler, jer nikome ne kvari igranje igre.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku maxiMD na korisnoj poruci:
player1 (23.9.2015)
Stara 23.9.2015, 18:53   #5153
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
Po definiciji da, ali u praksi je ipak ovako kao što sam rekao. Dakle, ta informacija nikom neće "pokvariti" igru, jer je samo jedan detalj u celoj glavnoj priči, a i ne verujem da je iko ko igra TW3 očekivao nešto drugo po tom pitanju. Tako da u praksi ipak nije spojler, jer nikome ne kvari igranje igre.
A ja opet kazem, ako tebi nije spojler ne znaci da nekome drugom nije. Deo je raspleta tako da jeste spojler, bila to praksa ili ne. Ne mozes da znas da li ce nekom da pokvari utisak ili ne, ima bezbroj ljudi na forumu koji ni ne gledaju trejlere niti znaju sta se desava u igri, bukvalno idu na suvo.....i onda dodje neko i otkrije ovo. Deo price je deo price, non stop ovakva rasprava, nije nikakva nauka staviti spojler tag za nesto sto se desi u igri, bilo to nekome ocigledno ili ne.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 19:36   #5154
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Najzad završio igru. Mislim da sam odradio sve misije, osim Skellige's Most Wanted koja mi je bagovala i one bezveze misije gde
Spoiler za misija:
onom liku na jednom od malih ostrvaca treba da donosim religiozne knjige.

Sve u svemu, igra je sjajna, zaista oživljen svet iz knjiga. Zadovoljan sam krajem, malo zbunjen, imam neke nejasnoće, ali sve u svemu je ok.
Sad sledi malo pauze, pa ću početi novi prelaz, ali ne New Game+, nego običan New Game od početka da bih mogao da odaberem drugačije odluke iz TW2. U stvari, kod mene ima samo dve varijante, jer sam dvojku uvek igrao na isti način, jedina razlika je bila u Chapter 3.
Ovaj put sam igrao varijantu gde je (za one koji nisu igrali TW2, a čitaju ovo, ako ih ima)
Spoiler za spojler:
Geralt spasao Saskiu, a ne Triss, tako da je Radovid pustio da Witch Hunter-i slobodno ubijaju sve koji imaju veze sa magijom, Conclave se raspala, tj. pobijeni su.
A sada ću igrati alternativu.
Ako je neko igrao obe varijante, interesuje me da li ima bitnih razlika?
Što se tiče kraja TW3 zanima me samo
Spoiler za KRAJ IGRE:
da li je Ciri zapravo neutralisala White Frost kada je prošla kroz onaj portal ili šta?
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.9.2015, 21:35   #5155
nesudjeni clocker
Član
 
Član od: 3.7.2014.
Lokacija: Novi Sad/Požega
Poruke: 101
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 43 puta na 33 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
Ako je neko igrao obe varijante, interesuje me da li ima bitnih razlika?
Apsolutno nema nikakvih razlika.

Citat:
maxiMD kaže: Pregled poruke
Što se tiče kraja TW3 zanima me samo
Spoiler za KRAJ IGRE:
da li je Ciri zapravo neutralisala White Frost kada je prošla kroz onaj portal ili šta?
Spoiler za kraj, nisu neki spojleri:
U dva od tri kraja ona pobedjuje White Frost. U "losem" kraju ne. Nznm tacno koji si kraj dobio, al ako je los onda ces znati.
nesudjeni clocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2015, 6:54   #5156
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

^naprotiv, to vazi za sva tri kraja
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2015, 12:34   #5157
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Onaj Imlerith je smešan! Liku bukvalno skineš prve dve faze helti prelagano, okom da ne trepneš, a onda se on u*ere u tebe ko niko! Kako ga dobiti?
EDIT: Dobio sam ga.
Hahahahaha. Secam se da sam zbog te borbe i ja siktao na forumu i lupao po tastaturi, pa sam morao da googlam strategiju za njega i na kraju sam ga kezual iseko kad sam shvatio da se uvek teleportuje IZA tebe, sto znaci da kad je kamera okrenuta prema njemu samo treba uraditi roll unapred i seckati ga dok mu se zaglavi onaj malj. Mnogo frustrirajuca borba.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2015, 13:40   #5158
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ajde bre...
Nego sad me živo zanima, kakva je borba sa ostalom ekipom, tj Caranthirom i Eredinom? Ko je najteži od trojice?
Imlerith je ubedljivo najteži. Ako ti kažem zbog čega to bi već bili spoileri.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2015, 16:15   #5159
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
Dovahkiin kaže: Pregled poruke
Ajde bre...
Nego sad me živo zanima, kakva je borba sa ostalom ekipom, tj Caranthirom i Eredinom? Ko je najteži od trojice?
Slične su težine, svaki na svoj način.
Imlerith mi nije bio nešto posebno teži od ostalih (igram na "normal" težini), ali mislim da me jeste najviše namučio, tj. skinuo najviše health-a, a čak mislim i da sam jednom zaginuo.
Eredin me je, s druge strane, najviše iritirao, nekako mu je najsporije opadao health, ali kad sam provalio foru bilo je ok.
Caranthir mi je bio nazanimljiviji, tj. borba sa njim, ne smem da kažem zašto. A čini mi se da je bio i najlakši.
Borbe sa Eredinom i Caranthirom su u mom slučaju znatno duže trajale nego sa Imlerithom, ako se dobro sećam.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2015, 16:47   #5160
maxiMD
Član
 
Član od: 16.1.2012.
Poruke: 198
Zahvalnice: 109
Zahvaljeno 82 puta na 45 poruka
Određen forumom Re: The Witcher 3

Citat:
nesudjeni clocker kaže: Pregled poruke
Apsolutno nema nikakvih razlika.
Hoćeš da kažeš da
Spoiler za spojler:
čak i ako u TW2 na kraju spasem Tris i Radovid ne započne pokolj čarobnjaka, do toga svejedno nekako ipak dođe u TW3? I potpuno isto crkveni fanatici spaljuju koga stignu po Novigradu?

Ako je tako, onda su baš omanuli po pitanju importa. Očekivao sam značajnije razlike, bar u Novigradu, a i po pitanju pojavljivanja/nepojavljivanja likova.
Sad sam se baš smorio, jer nema razloga da ponovo prelazim igru ako je baš sve isto.
Eeee, al' dobro, mora i TW3 da ima poneku manu.
maxiMD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
fantasy, rpg, witcher


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
The Witcher 2 - Assassins of Kings Psycho13 Role-Play 4767 21.7.2020 14:23
The Witcher The mighty Boo Role-Play 3333 6.5.2018 23:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:08.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com