Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Modovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Modovi Budite jedinstveni - modifikujte svoj računar

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 22.11.2005, 19:46   #1
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom KKnD

gledao sam razne sajtove ali i dalje ne znam kako da na najlepsi i najexplozivniji nacin unistim komp(kada bih naravno,nemam para za izivljavanje).Mislim da bih najvise voleo da pustim kasperskog da skenira za viruse,defragmentujem disk,pustim Adaware da radi,ucitavam nivo u Far Cry-u,i dok se sve to lepo 'krcka' skinem ventilator sa coolera(pod uslovom da je malo stariji AMD koji nema zastitu i mnooogo se greje).I taman kad pocne da se pusi,stavim na procesor vlashu vrlo hladne vodke tako ga mucim sve dok ne svisne.Kasnije bi isla standardna mehanicka obrada svi delova(citaj krljanje sekirom,oblikovanje bejzbolkom i fina dorada cekicem).Posle bih sve to polio sa mnoogo benzina,zapalio i dok gori pevao:BURN MOTHERFU*KER BURN!Usitnjavanje glodalicom i pakovanje presom podrazumevano.Posle dato mom debelom macku na hemijsku preradu vrlo jakim zeludacnim kiselinama.Na kraju dovesti Mister Burnsa(iz Simpsonovih) da kaze "EXCELLENT!"

p.s.

Istu masinu bih sklopio i prodao Jugodati jer sam cuo da oni traze takve masine da bih kasnije prodavali(uz sitne dorade)
ACHTUNG je offline  
Stara 22.11.2005, 21:16   #2
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Talking Re: KKnD

Citat:
!ACHTUNG! kaže:
gledao sam razne sajtove ali i dalje ne znam kako da na najlepsi i najexplozivniji nacin unistim komp(kada bih naravno,nemam para za izivljavanje).Mislim da bih najvise voleo da pustim kasperskog da skenira za viruse,defragmentujem disk,pustim Adaware da radi,ucitavam nivo u Far Cry-u,i dok se sve to lepo 'krcka' skinem ventilator sa coolera(pod uslovom da je malo stariji AMD koji nema zastitu i mnooogo se greje).I taman kad pocne da se pusi,stavim na procesor vlashu vrlo hladne vodke tako ga mucim sve dok ne svisne.Kasnije bi isla standardna mehanicka obrada svi delova(citaj krljanje sekirom,oblikovanje bejzbolkom i fina dorada cekicem).Posle bih sve to polio sa mnoogo benzina,zapalio i dok gori pevao:BURN MOTHERFU*KER BURN!Usitnjavanje glodalicom i pakovanje presom podrazumevano.Posle dato mom debelom macku na hemijsku preradu vrlo jakim zeludacnim kiselinama.Na kraju dovesti Mister Burnsa(iz Simpsonovih) da kaze "EXCELLENT!"

p.s.


Istu masinu bih sklopio i prodao Jugodati jer sam cuo da oni traze takve masine da bih kasnije prodavali(uz sitne dorade)
Hahaha...Što je najcrnje,za Jugodatu si u pravu...Ja sam kupio kod njih
Carl Jonson CJ je offline  
Stara 26.11.2005, 12:31   #3
ACHTUNG
Starosedelac
 
Član od: 2.11.2005.
Lokacija: Aarhus
Poruke: 2.025
Zahvalnice: 58
Zahvaljeno 148 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Yahooa korisniku ACHTUNG Slanje poruke preko Skypea korisniku ACHTUNG
Određen forumom Re: KKnD

Ovo je inace bila jedanput tema Cveta Kompjutera.
ACHTUNG je offline  
Stara 27.11.2005, 19:52   #4
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: KKnD

Nisam bio rođen kad je bio Cvet kompjutera
Carl Jonson CJ je offline  
Stara 29.11.2005, 23:50   #5
Ivan Jovanovic
Novi član
 
Član od: 19.11.2005.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 12
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: KKnD

Зашто си тако агресиван.
Користи суптилне методе типа електромагнетне индукције или статичког електрицитета. Кратак спој је такође дивна ствар. Можеш још да пробаш да на неким местима додаш екстра масу (да одводи струју тамо где не треба).
Буди креативан. Једна погрешна жица тамо, једна овамо и ето куршлуса.

Али свиђа ми се Burn Mother*ucker Burn. Нарочито онај део где се скида кулер и CPU полива вотком.

- Иван
Ivan Jovanovic je offline  
Stara 30.11.2005, 16:31   #6
sErGiO
Član
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 257
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: KKnD

Ma sipaj kantu vode u otvoreno kuciste
sErGiO je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com