Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.9.2017, 19:09   #2741
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

lol


nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
player1 (24.9.2017)
Stara 24.9.2017, 19:25   #2742
helen
Veteran
 
Član od: 8.1.2009.
Lokacija: Nbg
Poruke: 581
Zahvalnice: 140
Zahvaljeno 107 puta na 87 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ne znam šta je smešno, ali mi je drago da vidim legendarni Hokuto no Ken na PS4. Odlična manga za adaptaciju.
helen je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2017, 20:22   #2743
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

Čovek očigledno ima neke probleme sa japancima.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.9.2017, 21:39   #2744
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Postoji razlog zasto sve igre za japansko trzite ne budu izdate i na evropskom i americkom trzistu.

Japanci su nekako "cudni".
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
nameless1 (24.9.2017)
Stara 24.9.2017, 21:47   #2745
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Čovek očigledno ima neke probleme sa japancima.
Ne, ne.. nemam ja problem sa Japancima. Volim njihovu istoriju, kulturu, kinematografiju, pa i književnost, iako sam čitao samo par pisaca (Bašoa, Kavabatu, Kobo Abea, Tanizakija, Sosekija i Mišimu). Ali, što se igara, animea i manga tiče, 90% stvari ne mogu da svarim i mislim da je sve to u potpunosti operisano od ukusa. Svaka čast ozbiljnijim i kvalitetnim stvarima, ima ih (npr. mange Junji Ito-a, Akira, Studio Ghibli, Grave of The Fireflies, Ghost in the Shell, MGS, From Software naslovi, itd), ali ovo ostalo samo opičena japanska omladina i legije weebs-a (smehotresne živuljke) mogu da vole. Mnogo takvih gluposti sam video na ovom TGS-u, mada uopšte ne znam šta sam tu tražio kog đavola.

Citat:
helen kaže: Pregled poruke
Ne znam šta je smešno, ali mi je drago da vidim legendarni Hokuto no Ken na PS4. Odlična manga za adaptaciju.
Meni je bukvalno svaka sekunda tog trejlera urnebesna.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2017, 21:01   #2746
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

-_-


nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Leonida (25.9.2017)
Stara 25.9.2017, 21:46   #2747
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Posto vidim da delimo isto misljenje povodom vecine igara (anime kiddy smeca ) koje poticu sa japanskog trzista... nemoj slucajno (sto se meni zamalo i desilo, posto sam odgledao par gameplay klipova) da propustis Yakuza 0! Igra je nesto najbolje sto sam odigrao u poslednjih par godina (uz TW3, Dishonored 2 i Uncharted 4/Lost Legacy).

...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
nameless1 (25.9.2017)
Stara 25.9.2017, 22:11   #2748
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Pa kažu da je ceo Yakuza serijal duhovni naslednik Shenmue-a. Ako ima grama istine u tome onda je to igra ipo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2017, 22:20   #2749
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Pa kažu da je ceo Yakuza serijal duhovni naslednik Shenmue-a. Ako ima grama istine u tome onda je to igra ipo.
Jos cekamo da se pridruzis nasoj PS4 sekti
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2017, 22:39   #2750
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Posto vidim da delimo isto misljenje povodom vecine igara (anime kiddy smeca ) koje poticu sa japanskog trzista... nemoj slucajno (sto se meni zamalo i desilo, posto sam odgledao par gameplay klipova) da propustis Yakuza 0! Igra je nesto najbolje sto sam odigrao u poslednjih par godina (uz TW3, Dishonored 2 i Uncharted 4/Lost Legacy).
Napisah na prošloj strani sve igre koje planiram da nabavim i odigram na PS4, a među njima je i Yakuza. Upoznat sam sa serijalom, neću to da propustim.

Igra ima japanskih tripova, ali u svedenoj meri, kao Nier Automata, a to već mogu da istrpim- u određenom smislu, to čak može i doprineti ukupnom iskustvu..

Poslednja ispravka: nameless1 (25.9.2017 u 22:47)
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
Leonida (26.9.2017), player1 (25.9.2017)
Stara 25.9.2017, 22:40   #2751
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom PlayStation 4

Čekam i ja. Mada teško da ću se kvalifikovati za sektu, probaću da zbijem sve što mi se sviđa u npr. godinu, godinu ipo dana i prosledim ga nekome još uvek mladog i očuvanog.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 12:38   #2752
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Wishlistovao sam sl. igre: Bloodborne, TLOU, Horizon, Journey, Uncharted serijal, Nioh, Nier Automata (Pro je najbolja verzija), Until Dawn, Heavy Rain & Beyond Two Souls, God of War 3 Remastered, Yakuza 0, Persona 5 (ovo baš nije za moj ukus, ali je igra isuviše dobro prihvaćena da je ne probam), Ratchet & Clank, The Last Guardian.. plus ove što tek trebaju da izađu, pre svega Death Stranding (ovo je prelomilo da uzmem konzolu). Ako sam nešto prevideo, prihvatam preporuke- pod uslovom da nisu pedo-japanske bljuvotine.

Pljuješ po japanskim igrama a oko pola igara koje su nabrojao su japanske igre.

To što nisi čuo za Monster Hunter serijal (jedna od najpoularnijih franšiza u Japanu), dosta govori o tome koliko si upoznat sa japanskim igrama.

Poslednja ispravka: vetar. (26.9.2017 u 13:54)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 16:09   #2753
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ne pljujem ja sve japanske igre, već 90% njih sa kojima sam upoznat. Onih 10%, međ koje spadaju i ove pobrojane, me interesuju (a Dark Souls i MGS volim). Monster hunter, ili kako već, je još jedno u nizu japanskih smeća za njihove domaće i weeaboo klinje. Zašto bih ja bio upoznat sa time? Ono što je kvalitetno na ovaj ili onaj način dopre do tebe..

PS. Znači ovaj serijal je u zadnjih desetak godina izlazio samo za Nintendo konzole? Hehe, sada mi je jasno zašto nisam upoznat i zašto si ti butthurt. Kao što sam rekao, Nintendo igre su, sa par izuzetaka, uglavnom za decu- nemam ja šta tu da tražim, osim da odigram novu Zeldu na CEMU emulatoru.

PPS. Ne izgleda ovaj MHW toliko loše da se kaže da je apsolutno japansko smeće, ali me genocid nad raznoraznim življuljkama ne interesuje ni u igrama gde je to sporedna aktivnost (npr. Far Cry 3), a kamoli tamo gde je glavna mehanika. Znam da to Japanci vole, pa samim tim i weebs-i, a ja ću preskočiti.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 17:41   #2754
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ne pljujem ja sve japanske igre, već 90% njih sa kojima sam upoznat. Onih 10%, međ koje spadaju i ove pobrojane, me interesuju (a Dark Souls i MGS volim). Monster hunter, ili kako već, je još jedno u nizu japanskih smeća za njihove domaće i weeaboo klinje. Zašto bih ja bio upoznat sa time? Ono što je kvalitetno na ovaj ili onaj način dopre do tebe..

PS. Znači ovaj serijal je u zadnjih desetak godina izlazio samo za Nintendo konzole? Hehe, sada mi je jasno zašto nisam upoznat i zašto si ti butthurt. Kao što sam rekao, Nintendo igre su, sa par izuzetaka, uglavnom za decu- nemam ja šta tu da tražim, osim da odigram novu Zeldu na CEMU emulatoru.

PPS. Ne izgleda ovaj MHW toliko loše da se kaže da je apsolutno japansko smeće, ali me genocid nad raznoraznim življuljkama ne interesuje ni u igrama gde je to sporedna aktivnost (npr. Far Cry 3), a kamoli tamo gde je glavna mehanika. Znam da to Japanci vole, pa samim tim i weebs-i, a ja ću preskočiti.
Pa Monster Hunter je dopreo do većine ljudi koji prate gaming industriju, zato se i digla ogromna prašina zato što izlazi za PS4 i na Zapadu.
Igra sigurno ne bi bila toliko popularna da je *****e, i ne bi se digla tolika prašina što najzad stiže i na PS4 i na Zapad.

Ne, Monster Hunter je izašao i za Vitu recimo, ali je serijal uvek bio popularniji na handheld konzolama, a pošto je 3DS naravno jedna od najpopularnijih konzola ikada u Japanu, 3DS je imao ogromnu većinu Monster Hunter igara.
Ja uopšte nisam "butthurt" nego ti lupaš neke gluposti i deliš epitete igrama (Japansko smeće i *****e, igre za decu...) bez ikakvih činjenica, pri tom je očigledno da nisi baš najbolje informisan i da ne znaš baš o čemu pričaš.
Igraćeš Nintendo igru za decu!? Očigledno nešto nije u redu sa tobom.

To šta ti neku igru voliš ili ne voliš, ne znači da je ta igra "Japansko smeće i *****e", ili "igra za decu", to znači da ti samo ne voliš te igre i ništa više.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 17:51   #2755
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

The Last of Us Remastered 10$

https://store.playstation.com/#!/en-...ELASTOFUS00000
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
nameless1 (26.9.2017)
Stara 26.9.2017, 19:29   #2756
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Vetre, apsolutno me ne zanima Monster Hunter, 3DS, Vita, Wii U.. tako da ne želim da se raspravljam sa Nintendo fanboyem. Jesam laik, priznajem- komentarišem samo ono što vidim. Nova Zelda mi se sviđa, Mario mi je simpatičan, dok sve ostalo mi deluje detinjasto, neprivlačno. Jbg, tako stoje stvari, svidelo se to tebi ili ne.

I to što je nešto popularno u Japanu i što se weebsi i hipsteri raduju što dolazi na zapad.. možeš da okačiš mačku o rep. Nije to znak kvaliteta.

Monster Hunter 4 trejler


O čemu bre mi ovde pričamo?!

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
The Last of Us Remastered 10$
To se traži! Uskoro ću imati dve od tri igre zbog kojih sam primarno nabavio PS4 (Bloodborne mi je već u biblioteci).
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 20:43   #2757
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Vetre, apsolutno me ne zanima Monster Hunter, 3DS, Vita, Wii U.. tako da ne želim da se raspravljam sa Nintendo fanboyem. Jesam laik, priznajem- komentarišem samo ono što vidim. Nova Zelda mi se sviđa, Mario mi je simpatičan, dok sve ostalo mi deluje detinjasto, neprivlačno. Jbg, tako stoje stvari, svidelo se to tebi ili ne.

I to što je nešto popularno u Japanu i što se weebsi i hipsteri raduju što dolazi na zapad.. možeš da okačiš mačku o rep. Nije to znak kvaliteta.

O čemu bre mi ovde pričamo?!

Mašiš poentu i pišeš gluposti i dalje, nebitno je da li tebe neka igra zanima, poenta je da te igre nisu *****e samo zato što tebe ne zanimaju.
Ovaj "Nintendo fanboy" je već odigrao više od polovine PS4 igara koje si ti "Wishlistovao".

Ako je neka igra veoma popularna i ima dobre kritike, naravno da je u pitanju kvalitetna igra.
Sigurno nije *****e samo zato što tebe ne zanima.

Bar si priznao da si laik, a iz tvog pisanja je očigledno da nemaš pojma o čemu pričaš, tako da je svaka dalja rasprava besmislena.

Poslednja ispravka: vetar. (26.9.2017 u 20:57)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 21:43   #2758
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Mašiš poentu i pišeš gluposti i dalje, nebitno je da li tebe neka igra zanima, poenta je da te igre nisu *****e samo zato što tebe ne zanimaju.
Ako mi nešto izgleda kao s****e, ja ću tako i da napišem. To je moje mišljenje. Ako nekoga to vređa, šta da mu radim. Ti imaš fanboy mozak i tvoj mentalni sklop ne dozvoljava da neko ima drugačiji pogled na te kiddie igre koje toliko obožavaš. Možemo pričati o ukusima, ali objektivna je činjenica da Nintendo igre izgledaju kao pravljene za decu. Ako misliš da to ne stoji, ti sprovedi anketu, pa pokaži ljudima taj 3DS i videćeš i sam; gledaće te kao da si zaostao u razvoju.

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ovaj "Nintendo fanboy" je već odigrao više od polovine PS4 igara koje si ti "Wishlistovao".
Hoćeš kolačić zbog toga? Ja sam oduvek bio PC igrač, konzole me nikada nisu interesovale; PS4 je to promenio, zato što ima dovoljan broj naslova koji me interesuju i to opravdava kupovinu..

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Ako je neka igra veoma popularna i ima dobre kritike, naravno da je u pitanju kvalitetna igra.
Sigurno nije *****e samo zato što tebe ne zanima.
Izem ti logiku!

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Bar si priznao da si laik, a iz tvog pisanja je očigledno da nemaš pojma o čemu pričaš, tako da je svaka dalja rasprava besmislena.
Druže, šta je to što ja trebam da znam kako bih promenio mišljenje vezano za tvoj voljeni Monster Hunter? Kakva je to tajna koju ne vidim? Očigledno čovek mora biti genije da bi shvatio takve kompleksne stvari.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 22:28   #2759
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ako mi nešto izgleda kao s****e, ja ću tako i da napišem. To je moje mišljenje. Ako nekoga to vređa, šta da mu radim. Ti imaš fanboy mozak i tvoj mentalni sklop ne dozvoljava da neko ima drugačiji pogled na te kiddie igre koje toliko obožavaš. Možemo pričati o ukusima, ali objektivna je činjenica da Nintendo igre izgledaju kao pravljene za decu. Ako misliš da to ne stoji, ti sprovedi anketu, pa pokaži ljudima taj 3DS i videćeš i sam; gledaće te kao da si zaostao u razvoju.

Hoćeš kolačić zbog toga? Ja sam oduvek bio PC igrač, konzole me nikada nisu interesovale; PS4 je to promenio, zato što ima dovoljan broj naslova koji me interesuju i to opravdava kupovinu..

Izem ti logiku!

Druže, šta je to što ja trebam da znam kako bih promenio mišljenje vezano za tvoj voljeni Monster Hunter? Kakva je to tajna koju ne vidim? Očigledno čovek mora biti genije da bi shvatio takve kompleksne stvari.
Ti možeš da imaš mišljenje koje hoćeš, ali bez obzira što ti se te igre ne dopadaju ili te ne interesuju, činjenica je da nisu *****e.
Ovde uopšte nije priča o Nintendo igrama, odradio sam ti reply zato što si napisao da su japanske igre *****e.
Ja nisam fanboy pošto ne igram samo Nintendo igre, volim gomilu igara i franšiza koji nemaju veze sa Nintendom tako da sam svakako kompetentniji od tebe kada je reč o igrama pošto igram više različitih igara sa više različitih platformi.
Nintendo igre jesu šarene i mogu delovati dečije, ali to su igre koje mogu igrati i deca i odrasli bez ikakvih problema i da podjednako uživaju u tome (to je u stvari i najveća prednost Nintendo igara, što ih svako može igrati),
ali ti opet naravno nemaš pojma o čemu pričam nego izjavljuješ "da je zabrinjavajuće kada odrasli ljudi igraju Nintendo igre".

To što si oduvek bio PC igrač i tek sada uzeo konzolu dosta toga objašnjava, vidi se da si "hardcore PC master race gamer" koji je izašao iz pećine.
Ja imam konzole od ranih 90" i imao sam gomilu Sega, Sony i Nintendo konzola, uz PC.

Pa naravno da kritike medija i popularnost igre odrđuju da li je u pitanju kvalitetna igra, sigurno to ne određuje neki random hejter.

Druže, priznao si da si laik, drugo priznao si da nisi čuo za Monster Hunter i nisi imao pojma o čemu je reč.
Mene Monster Hunter ne interesuje niti volim taj tip igre, ali znam da je u pitanju kvalitetna i popularna igra bez obzira što ja ne ne volim taj tip igara.

Poslednja ispravka: vetar. (26.9.2017 u 22:57)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2017, 23:05   #2760
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ja govorim u svoje ime. Imam svoje ukuse i mišljenja i ne tvrdim da su oni univerzalna, objektivna istina. Milioni ljudi vole Bibera.. da li to znači da je njegova muzika objektivno kvalitetna? Monster Hunter nije nekakvo umetničko remek delo, pa da ima nepobitnu vrednost, već se samo sviđa ljudima u Japanu i ja to ne sporim. Meni deluje bezveze i ne vidim šta ti tu smeta? Mislim, o čemu mi uopšte ovde diskutujemo? Razmišljaš kao neka komunjara..

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
To što si oduvek bio PC igrač i tek sada uzeo konzolu dosta toga objašnjava, vidi se da si "hardcore PC master race gamer" koji je izašao iz pećine.
Aj, ne lupetaj, leba ti! To što sam ja uvek bio zainteresovan samo za PC gaming, ne znači da nisam pratio šta se dešava na konzolama. Istina, Nintendo i prenosne konzole su me uvek najmanje interesovale. Od 6-te godine sam imao Komodor 64, imao sam šta da igram.

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
ali ti opet naravno nemaš pojma o čemu pričam nego izjavljuješ "da je zabrinjavajuće kada odrasli ljudi igraju Nintendo igre".
Već sam ti rekao da sam te na switch temi trolovao sa time, a ti se i dalje pališ. Ne mislim da je zabrinjavajuće da odrasli igraju Nintendo igre (planiram i sam da igram BOTW), ali da je istina da većina njih izgledaju detinjasto. Ajde ti pokušaj da pobiješ tu tvrdnju..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
djuras (29.9.2017)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ozivljavanje PS1 batakpudla Konzole 35 14.9.2015 16:58
Pitanje za Sony Playstation 2 Helldiver ŠDK - Ostale komponente 9 24.2.2014 9:49
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Treba mi spindle hub za Playstation 1! rapsod Brbljaonica 6 25.1.2010 20:25
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com