Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > Online susreti

Online susreti Zakazivanje okršaja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2017, 23:24   #1
Dzoni Gitara
Novi član
 
Član od: 15.1.2017.
Poruke: 3
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Trazim partnera za platoon u WOT Blitz-u

Ne znam tacno gde bi trebalo da postavim ovu temu, pa hajde ovako da "banem", sto se kaze...
World of tanks blitz igram neko vreme, nisam clan niti jednog klana, nisam igrao u platunu uopste. Daleko sam od sjajnog u ovoj igri, pa trazim partnera za platun (jednog ili vise) radi poboljsanja statistike i vestine borbe.
Podaci: na trenutno 1326 odigranih bitaka WR mi je 48.64%. Trenutno sam tier V igrac (imam tier VI tenk sa kojim nisam odigrao ni jednu partiju). Razvijam rusku liniju srednjih tenkova, i iz 243 borbi sa T-34 imam rezultat od 119 pobeda, 122 poraza i 2 neresena ishoda.
Voleo bih da mi neko kaze koliko igraca najvise moze da formira platoon - 2,3,4, 5,6,7?
Znam da nisam privlacan onima sa velikim procentom uspesnosti. Ni meni nisu privlacni gori od mene. Pa bi najpostenije bilo traziti prvenstveno sebi slicnog, a natpolovicni ako su voljni - tesko da mogu da ih odbijem. Win rate nije jedino merilo, bitna je ostrascenost, zelja za napretkom i razmena misljenja i iskustva.
Mislim da je bolje da prvo "iz svog plemena" pokusam da nadjem saborce. Ako mi se ovde izjalovi, probacu na Wargaming sa nekim strancima, sta da se radi... Ako ima interesenata, neka se oglase ovde... dimnim signalom iz topa koji se pusi nakon ispaljenog zrna u vazduh...
Dzoni Gitara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2017, 22:28   #2
Dzoni Gitara
Novi član
 
Član od: 15.1.2017.
Poruke: 3
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Trazim partnera za platoon u WOT Blitz-u

Problem resen, tako da ova tema moze da se obrise.
Dzoni Gitara je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Android igre, nove i stare! King SRB Igre za mobilne telefone 462 22.1.2022 21:30
[Android] World of Tanks Blitz Android! King SRB Igre za mobilne telefone 36 19.1.2017 14:58
nVidia će zadržati samo šest partnera Dusan Despotovic Vesti 16 23.10.2008 10:43


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:21.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com