Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Foto i audio/video Fotoaparati, Televizori, MP3 i DVD/DivX plejeri...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.7.2011, 19:57   #1
djuka89
Novi član
 
Član od: 13.4.2011.
Lokacija: Bečej
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom CANON PowerShot A495 ili FUJI FinePix AV150

Dvoumim se izmedju ova dva digitalna fotoaparata, do sada sam imao canon A530, ali se pokvario, u servisu ne mogu da nadju vise deo za taj model, a sve i da ga nadju popravak kosta pola cene od ova dva navedena fotoaparata. E sada me zanima da li ova dva fotoaparata prave lepse slike od A530, sa kojim sam bio prezadovaljan 5 godina, koliko sam ga koristio. Znam da imaju vise megapiksela, i da su noviji modeli, ali me zanima da li ce boje biti prirodne, domet blica itd.. I da, znam da Fuji ima HD video zapis, ali to ne bi bilo presudno u izboru. Najbitnije mi je da pravi dobre fotografije. Mada pozeljno je da snima bar donekle dobar video. ako postoji jos nesto u tom cenovnom rangu, predlozi su dobro dosli.
djuka89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.7.2011, 13:47   #2
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: CANON PowerShot A495 ili FUJI FinePix AV150

ja bih izabrao canon...posto ima bolji kvalitet slike, moze da se ubaci chdk, pa sa njim dobijas manuelne opcije, dobijas duzu ekspoziciju, i dobijas super aparat za te pare
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.7.2011, 20:31   #3
Stefke
Član
 
Član od: 27.7.2011.
Lokacija: Bor
Poruke: 50
Zahvalnice: 20
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: CANON PowerShot A495 ili FUJI FinePix AV150

Citat:
djuka89 kaže: Pregled poruke
Dvoumim se izmedju ova dva digitalna fotoaparata, do sada sam imao canon A530, ali se pokvario, u servisu ne mogu da nadju vise deo za taj model, a sve i da ga nadju popravak kosta pola cene od ova dva navedena fotoaparata. E sada me zanima da li ova dva fotoaparata prave lepse slike od A530, sa kojim sam bio prezadovaljan 5 godina, koliko sam ga koristio. Znam da imaju vise megapiksela, i da su noviji modeli, ali me zanima da li ce boje biti prirodne, domet blica itd.. I da, znam da Fuji ima HD video zapis, ali to ne bi bilo presudno u izboru. Najbitnije mi je da pravi dobre fotografije. Mada pozeljno je da snima bar donekle dobar video. ako postoji jos nesto u tom cenovnom rangu, predlozi su dobro dosli.
Ja bih uzeo FUJI FinePix AV150 jer sa cannon a495 imam lose iskustvo.Cela ta A serija je po meni veoma losa
Stefke je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Canon PowerShot SX130 IS - potrošnja baterija i punjač Spooky Foto i audio/video 22 28.2.2011 9:55
Fuji, Canon ili Nikon? mezzano ŠDK - Foto i audio/video 9 17.7.2010 13:02
Ekvivalent za Canon PowerShot A650 IS? urke ŠDK - Foto i audio/video 9 20.6.2010 12:39
Uputstvo za Fuji FinePix 9600 Dragan Stanic Foto i audio/video 1 15.2.2009 13:52
Fuji Finepix s5600 Neo_89 Foto i audio/video 2 14.5.2008 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com