Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.2.2012, 18:53   #21
Silver_Stoleone
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 112
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 25 puta na 11 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
Milos011 kaže: Pregled poruke
Sa ovim ne mogu nikako da se složim. Visina prilikom koje udaraš lopticu nema nikakve veze sa pravcem loptice. Ima veze sa putnjaom (parabolom) kojom će loptica ići a ne sa pravcem. Pa po toj logici, lopticu koja pada ne možeš nikako da udariš da ode dijagonalno?

Naravno da mozes, to se izvodi iz zgloba i tu nastupa ona prica o kontroli. Meni je i dalje misterija zasto mislis da toga u DMT nema?
Pa igram DMT svaki dan, i svaki dan dolazim u situaciju da lopticu bukvalno sa terena pokupim i posaljem po dijagonali, ono sto Marej i slicni igraci redovno rade. Zato su developeri ubacili koriscenje strelica koje imaju ulogu zgloba iz realnog tenisa, da u tim situacijama izvlacis ostre uglove i/ili dizes lopticu sa terena. Predpostavljam da je tako sa svakom simulacijom tenisa.

Citat:
Prođi tutorijal i odigraj nekoliko mečeva Full Ace Tennis pa ćeš da vidiš kako je odrađena fizika kretanja loptice, fizika udaraca, podloga... i koliko je bitno pozicioniranje igrača. Mnogi igrači FAT su bivši igrači DMT.

Kada sam rekao da neću da spamujem temu mislio sam zbog toga što na ovom forumu postoji tema i za DMT i za TE pa ja nisam pisao na tim temama kako su te igre loše a kako ih ova "šije". To je spamovanje. Isto kao kada na PES forumu dođu neki i pišu kako je s*anje a "FIFA je konza".
Upravo zbog ovoga je potrebno 'spamovanje', jer ce neko sa strane ko cita tvoje postove nedajboze pomisliti kako je fizika kretanja loptica, fizika udaraca, podloga i sve ostalo losije u DMT-u. Sve to je apsolutno vrhunski uradjeno, sto se tice raznovrsnosti udaraca, podloga i fizike, DMT i Full Ace su jako slicni, a Full Ace ni u jednom segmentu nije drasticno bolji kao sto ga predstavljas. Pa jos uporedjujes DMT sa Fifom Sorry bro, mora neko da napise da je to gomila gluposti.

A sto se tice ovih koji su presli na Full Ace...sto ih ne pitas zbog cega? Evo, ja cu ti reci. Pre par godina postojala je potpuno drugacija verzija Dream Match Tennisa od ove danas. To je bila najbolja simulacija tenisa ikad, toliko raznovrsnosti nikad nisam video ni u jednoj teniskoj igri. Ali onda je igra krenula da se menja, uveden je Super Hard Shot(koji je danas osnovan udarac u DMT), promenjene su karakteristike udaraca mnogih igraca, neki su postali nerealno brzi itd, tako da su mnogi koji su nekad igrali DMT na vrhunskom nivou odustali jer su poceli da ih deru novi i bolji igraci.
Ja sam Super Hard Shot vezbao mesecima dok ga nisam doveo do perfekcije, neka mi neko navede bilo koju simulaciju koja se vezba mesecima da bi u njoj postao dobar? Zato se i zove simulacija, zato sto je teska i realisticna. Da ne govorim o tome da DMT ima minimalan tutorijal, ono sto si ti video na practice modu je 15% ukupnog gameplay-a. Sve ostalo vezbas sam i provaljujes kroz igru.

Full Ace sam igrao cim je izasao, odmah sam rekao da je igra dobra i teska, ima mnogo slicnosti sa DMT ali mi se ne svidja.
Silver_Stoleone je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.2.2012, 19:35   #22
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

De čoveče smorio si....

Dobro de...bolji je DMT...evo ti teme pa piši tamo koliko je dobar.

http://www.sk.rs/forum/showthread.php?t=47764&page=2
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.3.2012, 20:35   #23
mike
Novi član
 
Član od: 3.5.2006.
Poruke: 10
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Pozdrav.
Instalirao sam pomenuti demo i pokusao da igram sa gamepadom,medjutim samo dugme za ulazak u igru i dugme kojim se vracam u predjasnje opcije radi. Svi ostali tasteri ne rade. Da li neko ima ideju u cemu je problem?

p.s. gamepad savrseno normalno radi u ostalim igrama.
mike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2012, 8:52   #24
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Citat:
mike kaže: Pregled poruke
Pozdrav.
Instalirao sam pomenuti demo i pokusao da igram sa gamepadom,medjutim samo dugme za ulazak u igru i dugme kojim se vracam u predjasnje opcije radi. Svi ostali tasteri ne rade. Da li neko ima ideju u cemu je problem?

p.s. gamepad savrseno normalno radi u ostalim igrama.
Ne znam šta bi mogao da bude problem. Meni radi normalno... a i ostalim igračima. Pretpostavljam da je neko setovanje samo u pitanju.

Možeš da postaviš pitanje developeru igre na forumu.

http://forum.fullacetennis.com/
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.6.2012, 9:01   #25
Milos011
Član
 
Član od: 24.1.2012.
Poruke: 43
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 21 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Full Ace Tennis Simulator

Izašao je dobar patch koji sređuje sve stadione (podloge, reklame, mreže), rekete i neke zvučne efekte. Stvarno je dobro urađen.

Inače igra sada ima bazu od preko 2000 igrača (sređenu) kao i sve ATP Turnire.

http://fullacefan.free.fr/viewtopic.php?pid=200#p200

Pogledajte video.
http://www.youtube.com/watch?v=VvEVe...ature=youtu.be
Milos011 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Apache: Air Assault Stranger2 Simulacije vožnje 40 28.6.2015 12:22
Ship Simulator Extremes Stranger2 Simulacije vožnje 30 15.4.2012 16:37
Virtua tennis 2009 cope05 Sportske simulacije 606 3.3.2012 17:06
Tennis Elbow 2011 Devilish Soldier Sportske simulacije 12 24.5.2011 23:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com