Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.9.2010, 18:00   #141
Stefan 5
Starosedelac
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: Priboj
Poruke: 1.755
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 301 puta na 178 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Citat:
WU TANG CLAN kaže: Pregled poruke
Problem je sto je kosarku mnogo,mnogo teze simulirati od fudbala,zato se godinama muce.
U Live 10 ono što mi je bilo bolje u odnosu na 2K je fun factor kao i u prethodnim Live igrama(izuzev NBA Live 08 PC) . Da li je to promenjeno u 2K 11 pošto vidim da ga igraš?
Stefan 5 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2010, 18:53   #142
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Ne znam sta je za tebe fun factor,sto se mene tice sto realnije to zabavnije.A Live tako nesto nikad nije nudio.
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2010, 12:19   #143
Apex predator
Član
 
Član od: 6.9.2010.
Lokacija: Cacak
Poruke: 98
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

EA se ovo godine ukopao totalno sto se tice kosarke.Iako je prosle godine razlika izmedju 2K i Live nije bila velika ove godine ce biti jos veca.Evo vidite shvatili su da ce da prsnu na trzistu pa su igru odlozili do daljnjeg ali ne verujem da ce igra biti nesto mnogo bolja posle ta tri meseca.Realno 2K11 ce biti najbolja kosarkaska simulacija ikada.
Apex predator je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2010, 7:47   #144
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

NBA Elite 11 delay could cost EA $60 million


Ordinarily in basketball, a delay of game penalty costs a team no more than a free throw and possession of the ball. But when the delayed game is NBA Elite 11, the punishment could be more severe

In a note to investors, Wedbush analyst Michael Pachter said the delay could cost publisher Electronic Arts as much as $60 million. Pachter lowered his holiday quarter revenue projections for the publisher from $1.52 billion to $1.46 billion, reflecting the loss of 1.1 million sales of NBA Elite 11.


Perhaps worse, Pachter thinks the game's 2011 first quarter sales will now be less than before, even with the game presumably launching in that window. In revising his figures, Pachter said he only expects the game to sell 500,000 copies at launch. When NBA Elite 11 was still set for an October launch, Pachter had expected sales of 550,000 for the January-March quarter. He even raised the prospect of it being canceled outright.

Those sales won't disappear completely. Pachter said most of the sales NBA Elite would have claimed will now be taken by Take-Two Interactive's NBA 2K11. While the delay has caused EA to release NBA Jam as a stand-alone product on the Xbox 360 and PlayStation 3 this holiday season, Pachter said the arcade-style title is "not a true substitute" for NBA Elite 11.
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2010, 18:18   #145
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

NBA Elite 11 Cancelled


When NBA Elite 11 was delayed around the time NBA 2K11 hit store shelves, you must have had a slight inkling that it was a bad sign. Well, it was, as EA has today confirmed the cancellation of its once upcoming b-ball title which was meant to redefine and re-brand the fledgling NBA Live franchise. This info coming via EA’s John Schappert, who confirmed the often rumored cancellation during a call with an investor today.
Furthermore, Schappert noted that “future development of that franchise will be handled at EA Tiburon in Orlando,” although no time lines or development specifics were given.

Fortunately, hoops simulation fans have the wonderful NBA 2k11 to power them through this year’s virtual season as spends the off-season figuring out its new gameplan


I bolje za njih,oni nece moci da naprave igru kao 2K11 jos 3 godine.
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2010, 18:35   #146
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Bas sam ovu vest zeleo da komentarisem, i da mi je zao oko 100-tinak ljudi koji su dobili otkaze u EA Canada a koji su do sada radili na NBA fransizi. Sada je NBA fransiza preseljena u EA Tiburon. Ako znate da NHL i fifa dolaze iz EA Canada, a madden iz EA Tiburon, sve ce vam biti jasno. Salim se, sigurno ce biti dovedeni novi ljudi(ne daj boze da rade oni sto rade na madden-u ) koji ce poceti sve ispocetka ili barem za svoju osnovu uzeti nba live 10. Takodje, izvesna je siguna nova promena naziva. Nece ostati naziv Elite, posto je doneo samo lose(onaj jesus bug sa 700 000 view-a na yt je dovoljan)

Ovo je klasican primer greske koju je napravila jedna velika kompanija. NBA live 10 je bio odlican i umesto da se nadogradjuje ta igra, poceo je tzv reboot svega i na kraju je usledio FAIL. Velike pare su izgubljene, a otkazivanje Elite 11 je logicna odluka i pokusaj ublazavanja.

Zelim sve najbolje EA NBA fransizi i da se vrati u dane slave kada je bila zaista kvalitetna igra.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bratori na korisnoj poruci:
pokies (7.11.2010)
Stara 3.11.2010, 18:38   #147
Lars03
Član
 
Član od: 30.8.2009.
Lokacija: Campbell, CA
Poruke: 495
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 142 puta na 95 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Nadam se da ovo nije kapitulacija Live serijala, bili su dobra zabava dugo godina, bilo bi steta da ovako odu u zaborav.
Lars03 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2010, 20:28   #148
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Nece odustati,tacnije nadam se da nece.Konkurencija je vrlo vazna,da nije bilo Live 10,2K se nebi toliko trudio oko 2K11.Sa druge strane vest da ce na igri raditi Tiburon je uzasna.Oni ne mogu da srede Madden zadnje tri godine,kako li ce samo da se snadju sa kosarkom koja je mnogo kompleksnija za simuliranje.

EA je definitivno na ovoj generaciji konzola izasao kao gubitnik i male su sanse da ce uspeti da se priblize NBA 2K serijalu.Posle meseca dana igranja 2K11 ja i dalje vidim po neku novu animaciju svakog dana.


Ali ako su pametni pocece da razvijaju tehnologiju i docekati sledecu generaciju spremni.Ako uopste imaju ambicija da prave simulaciju,Elite svakako to nije bio.
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2010, 21:21   #149
Sh0m1
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2009.
Lokacija: Bladehenge
Poruke: 4.267
Zahvalnice: 5.145
Zahvaljeno 994 puta na 697 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sh0m1
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Hahahaha odgledah jesus bug sad
ahahaahaha
Sh0m1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2010, 9:43   #150
Emonac
Član
 
Član od: 3.10.2009.
Lokacija: Ljubljana
Poruke: 95
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 20 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Meni baš drago što čujem ovakvu vest.
Sad će valjda, konačno, da se bace na posao i naprave Euroleague basket. Mislim, da je kvalitet euro basketa neosporan i da je več krajnje vreme, da se oda počast i našoj košarci.
Emonac je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2010, 10:46   #151
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Citat:
Bratori kaže: Pregled poruke
Ovo je klasican primer greske koju je napravila jedna velika kompanija. NBA live 10 je bio odlican i umesto da se nadogradjuje ta igra, poceo je tzv reboot svega i na kraju je usledio FAIL. Velike pare su izgubljene, a otkazivanje Elite 11 je logicna odluka i pokusaj ublazavanja.
Ne znam da li znaš to, ali za NBA Live 10 glavni programer/producent igre je bio Mike Wang koji je došao u EA iz 2KSports/Visual Concepts, a NBA 2K10 je prvi basket na kojem on nije bio glavni. Međutim, kad je trebalo da se radi novi Live, Wang je želeo nešto sasvim drugo od glavešina EA, te se vratio nazad u 2KSports i uradio ono što je hteo, najbolju simulaciju basketa i jednu od najboljih sportskih igara uopšte - 2K11.
Mada mi je žao što Elite nije izašao, baš bi mi dobro došlo malo smeha u pauzama Asocijacije na 2K11...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2010, 12:05   #152
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Da,istina je da je Wang najzasluzniji za to sto mnogi misle da je Live 10 bolji od 2k10.Mada opet,sam tim je bio dobar,iako su pravili greske sa 08,09,opet su na celu sa Mikeom odradili dobar posao.Nazalost,EA je EA,barem sto se kosarke tice.A mislim da je tek katastrofalna ideja da igru radi tim koji radi i Madden.Mislim,WTF?
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2010, 12:26   #153
Bratori
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2010.
Lokacija: There… Earth. I wish you could see it like I do...
Poruke: 1.384
Zahvalnice: 357
Zahvaljeno 1.100 puta na 450 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Znam da je Wang zasluzan sto je live 10 imao odlican kvalitet, ali ipak je tu i citav tim koji radi na igri i koji bi znao sta treba da radi za live 11. Da su samo usavrsavali elemente live 10, live 11 bi bio odlican. Umesto toga, umesan je deo ekipe koja radi na NHL da naprave reboot u vidu Elite i na kraju je ispao promasaj.

Sada je NBA fransiza preseljena u EA Tiburon sto ne znaci da ce momci sa maddena preci da rade NBA. Iz EA Tiburon dolaze Madden, EA MMA, NCAA, Tiger. Ali razliciti timovi rade na razlicitim igrama. Trebalo bi da budu dovedeni novi ljudi koji ce odluciti sta ce dalje sa NBA fransizom. Za sada su detalji o tome nepoznati.
Bratori je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2010, 12:57   #154
WU TANG CLAN
Član
 
Član od: 21.6.2006.
Poruke: 390
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 165 puta na 84 poruka
Određen forumom Re: Nba elite 11 ?!

Citat:
Emonac kaže: Pregled poruke
Meni baš drago što čujem ovakvu vest.
Sad će valjda, konačno, da se bace na posao i naprave Euroleague basket. Mislim, da je kvalitet euro basketa neosporan i da je več krajnje vreme, da se oda počast i našoj košarci.
Pravili bi oni ali ko ce to da kupi?Dovoljno je videti TV rejtinge za Euroleague.



@Bratori Pa svakako da Wang nije napisao svaku liniju coda za Live 10.Ali sve ideje su njegove i to se tacno vidi u 2K11.Ali EA je odlucio da napravi najbolju kosarku ikad i doveo tipa zaduzenog za NHL.
WU TANG CLAN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
[Kućište] Cooler Master Elite 360 veseliburek Opisi, recenzije i testovi 5 9.4.2010 22:47
Elite daljinski SK fan Foto i audio/video 4 8.6.2009 19:36
c64 Elite Zoran_KS Stare igre 30 18.11.2007 22:43
Elite klon Brains Simulacije vožnje 22 26.8.2006 21:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com