Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.4.2007, 1:41   #441
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Butcher kaže: Pregled poruke
Imam problem u misiji kada treba da ugasim prvi reaktor od tri,pise mi press f to turn the miricle mashine off!!ja non-stop klikcem f ali nepali!!)
Ista priča...ono kad odbrojava vreme u X16Lab u Yantaru. Jedva sam ugasio prva dva prekidača, nestalo mi municije i na kraju nekako preživeo sa 15 metaka i najslabijim pištoljem i taman kad stignem do one komandne table gde je treći prekidač, on neće da povuče ručicu. Sve do sada je bilo OK, ali ovde nema šanse. Jel' ima neki cheat ili bilo kakvo rešenje? Ne pada mi na pamet da igram igru iz početka jer je igram na najtežem nivou i baš sam se namučio da stignem dovde
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 1:46   #442
Nicolas
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: No pain!
Poruke: 3.062
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 397 puta na 300 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Da vam bacim ja neki save neposredno posle toga?
Jel ste sigurni da je bug?
Meni je bas prosao ok taj deo, nego kad povucete sve tri treba da krenete ka jednoj tacki pa se onda stvori druga valjda.
Zar nije tu X18 lab?
Nicolas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 6:02   #443
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Butcher kaže: Pregled poruke
Imam problem u misiji kada treba da ugasim prvi reaktor od tri,pise mi press f to turn the miricle mashine off!!ja non-stop klikcem f ali nepali!!da li treba da imam neko odredjeno oruzje ili sta....nece da radi...pomozite mi nisam pri kraju igre imam 499 poena.......i expirienced sa!!
Sredio sam stvar....nije u pitanju bug, nego se prekidači vrate u prvobitni položaj ako izađeš gore kroz ona vrata kad prestane odbrojavanje. Sad treba da isključim onaj schorcher ili šta već. Mnogo me nervira što nigde ne možeš da nađeš dovoljno dobre municije. Kupio sam onu pušku cal. 9x39mm kod onog naučnika kad sam izašao iz labx16 i od tad nigde nisam naleteo na municiju....najveći deo neprijatelja rokam pištoljem (onaj P9m sa pancirnom municijom čuda pravi ). Nego, kome se carstvu privoleti...duty ili freedom? Ili da iskuliram i jedne i druge ako hoću dobar kraj? Našao sam guide-a i doktora ponovo u onom prolazu i saznao o, khm, Streloku. Sad treba da idem u Pripyat u onaj hotel, ali sam usput uzeo zadatak od barmena da svratim do schorchera i ugasim ga. Neko reče da ne treba tamo da se ide drugi put da ne bi prerano završio igru. Šta dalje?
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 9:16   #444
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Upravo sam i ja nabavio. Igra je jedna od najboljih koje sam igrao i ne secka mnogo što je najvažnije.
Jedino me nerviraju oni kučići kad ih izleti 6-7
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 11:07   #445
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

pozdrav svim stalkerima!
samo da se javim da sam se i ja pridružio ovom ludilu od igre (kupio sam novu grafulju da bih mogao da igram xD )

imam jedno pitanje, ne toliko vezano direkto za igru. naime, uzeo sam nekoliko screeshotova (po default-u F12), ali ne mogu da ih pronađem nigde po 'ardu.
da li neko zna kuda odlaze screenshotovi?

pozz.
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 13:04   #446
nex999
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Lokacija: Cacak
Poruke: 248
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 152 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

@Rocker:
mozes da iskuliras i duty i freedom, a mozes da se pridruzis i jednima i drugima...a opet mozes i da zaratis sa njima...to je svejedno, jer je to bitno SAMO za susret sa wish granterom i ostvarenje zelje...tu kako okrenes, dobijas LOS zavrsetak...
Dakle, treba da ugasis Scorchera u svakom slucaju...I onda ces cuti Granterov poziv...a ti OBAVEZNO svrati u Pripyat do hotelske sobe i pokupi sta treba (posto si odradio kvest sa doktorom)...i onda tek kreni ka elektrani...
Uvek napraviti SAVE kad se udje u reaktor kod WishGrantera!Tu se prica racva na lose/dobre zavrsetke.
@daedalus:
pogledaj ovde :c:documents and settings\all users\documents\STALKER SHOC tu bi trebalo da stoje (mada ja nisam radio SS-ove)
nex999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku nex999 na korisnoj poruci:
daedalus (24.4.2007), Rocker (25.4.2007)
Stara 24.4.2007, 14:09   #447
daedalus
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Zemoon
Poruke: 322
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 32 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

jeste tu, hvala
daedalus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.4.2007, 22:08   #448
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Sredio sam stvar....nije u pitanju bug, nego se prekidači vrate u prvobitni položaj ako izađeš gore kroz ona vrata kad prestane odbrojavanje. Sad treba da isključim onaj schorcher ili šta već. Mnogo me nervira što nigde ne možeš da nađeš dovoljno dobre municije. Kupio sam onu pušku cal. 9x39mm kod onog naučnika kad sam izašao iz labx16 i od tad nigde nisam naleteo na municiju....najveći deo neprijatelja rokam pištoljem (onaj P9m sa pancirnom municijom čuda pravi ). Nego, kome se carstvu privoleti...duty ili freedom? Ili da iskuliram i jedne i druge ako hoću dobar kraj? Našao sam guide-a i doktora ponovo u onom prolazu i saznao o, khm, Streloku. Sad treba da idem u Pripyat u onaj hotel, ali sam usput uzeo zadatak od barmena da svratim do schorchera i ugasim ga. Neko reče da ne treba tamo da se ide drugi put da ne bi prerano završio igru. Šta dalje?
nex999 ti je u sustini sve rekao,mada ja bih dodao da je najbolje da iskuliras i jedne i druge i da ostanes slobodnjak. Ako se pridruzis Duty-jima,Freedom frakcija ti automatski postaje neprijatelj i obratno. Zato je najbolje iskulirati i jedne i druge i ici dalje po svojim kvestovima,jer recimo ti ides svojim putem i ako se pridruzis Duty-ju a negdje usput naletis na Freedome,ovi ce gledati da te roknu,a nece biti ovih drugih da ti pomognu,jer ti ides svojim putem i slabo ces biti onda u grupi sa Duty-jima. Zato je najbolje ostati slobodan i biti friendly i sa jednima i sa drugima.
Monolithi su ti u svakom slucaju neprijatelji i bice tu jos dosta rokanja,pogotovu sto igras na najtezem nivou. Ma bice ti veselo na kraju sigurno,vidjeces E da,kad dodjes tamo gdje je Brain Scrocher,kad ga ugasis imaces zestok napad Monolitha nakon toga,bice ih mislim oko 25-30 i svi ce biti do zuba naoruzani,tu ce biti zestoko. Ali trebalo bi da nadjes tu dosta municije,mislim da ih dosta tu nosi GP37 i imaju municije za nju,uzmi je extra je Mada my favorite je i dalje Vintar BC,uh kako je dobar snajp
U Pripyatu pazi na snajpere,ima ih dosta sa gauss-om.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maverick78 na korisnoj poruci:
Rocker (25.4.2007)
Stara 24.4.2007, 23:30   #449
nex999
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Lokacija: Cacak
Poruke: 248
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 152 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

yep, to je to...a i podseti me:
HINT: Treba se OBAVEZNO prosetati bazom freedoma...u jednoj od baraka na podu stoji VSS Vintorez (tj, gorepomenuti Vintar)...NAJ-PRANGIJA u igri...1 metak u glavu ubija instant, a pogadjanje je savrseno lako izvesti...
hehe...ovo je jace od mene...ubacili su foru da bude "kao" u stvarnosti...ta utoka koristi 9x39 sub-sonicni metak...koji se ponasa kao "tracer" i vidi se tokom leta do mete....tako da ako se eventualno promasi prvim metkom, drugim nije tesko pogoditi ....i obavezno staviti na pojedinacnu paljbu...rokanje sa ovom pucom- VRH!!
plasma-rifle ili sta vetj...puca za sissies
nex999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 2:14   #450
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
nex999 kaže: Pregled poruke
yep, to je to...a i podseti me:
HINT: Treba se OBAVEZNO prosetati bazom freedoma...u jednoj od baraka na podu stoji VSS Vintorez (tj, gorepomenuti Vintar)...NAJ-PRANGIJA u igri...1 metak u glavu ubija instant, a pogadjanje je savrseno lako izvesti...
hehe...ovo je jace od mene...ubacili su foru da bude "kao" u stvarnosti...ta utoka koristi 9x39 sub-sonicni metak...koji se ponasa kao "tracer" i vidi se tokom leta do mete....tako da ako se eventualno promasi prvim metkom, drugim nije tesko pogoditi ....i obavezno staviti na pojedinacnu paljbu...rokanje sa ovom pucom- VRH!!
plasma-rifle ili sta vetj...puca za sissies
Znaci jos jedan ljubitelj Vintara Jao ja sam bio odusevljen sa njom,definitivno je naj! Ja sam na nju naletio tamo kad sam trebao izvuci onog Kruglova,bila je kod jednog od onih mercs-a,posle sam se vracao kod barmena da kupim nesto municije za nju. A vidis nisam je nasao u bazi Freedoma,tacnije nisam fino sve pregledao. Tamo sam se cisto zadrzao da napijem onog lika da mi kaze gdje je onaj granade launcher Elem,Vitnar je zakon! ima ugradjen i silencer,pa se ustekas negdje i samo ih skidas,skines jednog i malo se pomaknes,a oni nemaju pojma odakle ih rokas
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 5:08   #451
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: S.t.a.l.k.e.r.

Čekajte, nisam baš pohvtao nazive svih pušaka...taj Vintar, jel' to ona puška sa integralnim prigušivačem u cal. 9x39? Ako je to ta, odlična je (mada ima i ona bez prigušivača i sa grenade launcherom, ali mi je ova ipak bolja), samo slabo ima municije za nju. Ja sam je dobio kad sam branio granicu sa Freedom-ovcima i uzeo je od jednog roknutog Monolith-a. Nego, nikako da provalim koji scope ide na nju. Onaj prvi, ruski, ne pasuje a ne može ni onaj sa M4. Hteo sam da je bacim kada sam naleteo na G37, ali sam opet našao nešto malo municije i i dalje je čuvam. Problem mi je samo težina, jer pored nje i G37 vučem i Dragunova, koji uopšte nije lagan, ali je zato dosta puta dobro poslužio (headshot-pada bilo ko). BTW, iskulirao sam i freedom-ovce i duty i prisustvovao jednom njihovom okršaju. Sačekao da se poubijaju i onda "istrvinario" gomilu municije. Nego, sad tek što sam ušao u Pripyat, odmah sam dobio zadatak da se sastanem sa ostalim Stalkerima i da krenem do elektrane. Jel' moram da ih pratim ili mogu da odem prvo do hotela u onaj stash pa tek onda? 'oće li mi onda propasti ovaj zadatak da idem sa njima? A kad sam isključio onaj scorcher, opet je bio onaj fleshback i kad sam se porbudio, čuo sam glas i dobio zadatak da odem do wishgrantera....šta sad od svega toga prvo uraditi?!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 7:00   #452
Zvonko Skener
Novi član
 
Član od: 30.9.2006.
Poruke: 18
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 4 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
Nego, sad tek što sam ušao u Pripyat, odmah sam dobio zadatak da se sastanem sa ostalim Stalkerima i da krenem do elektrane. Jel' moram da ih pratim ili mogu da odem prvo do hotela u onaj stash pa tek onda? 'oće li mi onda propasti ovaj zadatak da idem sa njima? A kad sam isključio onaj scorcher, opet je bio onaj fleshback i kad sam se porbudio, čuo sam glas i dobio zadatak da odem do wishgrantera....šta sad od svega toga prvo uraditi?!
Idi prvo sa Stalkerima, nisu loša ekipa za čišćenje terena, a i s' njima ideš samo do određenog dela; posle se možeš muvati po Pripyatu koliko hoćeš. Onda u hotel obavezno. A u elektrani, pre nego što odeš do wishgrantera, napraviš jedan poseban save da možeš da isprobaš nekoliko različitih krajeva.
Zvonko Skener je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Zvonko Skener na korisnoj poruci:
Rocker (25.4.2007)
Stara 25.4.2007, 7:14   #453
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Jeste li primetili da kada idete na NEW GAME (singleplayer kampanja) dok ucitava pise "loading client", "connecting to server" i "synchronising"?
Da li se stvarno konektuje na server, i zasto?
PS :
Igra mi na high podesavanju za grafiku ima uzasno losu grafiku! Sve senke su nekako... kockaste!
Imam nVidia GeForce 7300GT
Ima li neko ideju sta je u pitanju?
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 9:45   #454
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Gde da nađem ovu živuljku
Rekao mi Sidorovič da mu nađem rep od stvorenja zvanog Pseudodog

zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 9:49   #455
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
nex999 kaže: Pregled poruke
@Rocker:
mozes da iskuliras i duty i freedom, a mozes da se pridruzis i jednima i drugima...a opet mozes i da zaratis sa njima...to je svejedno, jer je to bitno SAMO za susret sa wish granterom i ostvarenje zelje...tu kako okrenes, dobijas LOS zavrsetak...
Dakle, treba da ugasis Scorchera u svakom slucaju...I onda ces cuti Granterov poziv...a ti OBAVEZNO svrati u Pripyat do hotelske sobe i pokupi sta treba (posto si odradio kvest sa doktorom)...i onda tek kreni ka elektrani...
Uvek napraviti SAVE kad se udje u reaktor kod WishGrantera!Tu se prica racva na lose/dobre zavrsetke.
@daedalus:
pogledaj ovde :c:documents and settings\all users\documents\STALKER SHOC tu bi trebalo da stoje (mada ja nisam radio SS-ove)
Koji su duty a koji freedom kako da ih prepoznam?
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 10:05   #456
alien
Član
 
Član od: 22.12.2005.
Poruke: 97
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Question Re: S.t.a.l.k.e.r.

Koji su minimalni zahtevi.Ja imam Barton 2600, 1GB Ram-a, FX 5600 VIVo. Da li mogu da igram na minimalna podesavanja.
alien je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 10:14   #457
Dio37
Starosedelac
 
Član od: 3.2.2007.
Lokacija: Rubacava
Poruke: 2.282
Zahvalnice: 334
Zahvaljeno 1.167 puta na 469 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dio37
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Minimum System Requirements

System: Intel Pentium IV 2.0 GHz or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 10000 MB
Other: nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600

Recommended System Requirements

System: Intel Core 2 Duo E6400 or equivalent
RAM: 2048 MB
Video Memory: 256 MB
Other: nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
Dio37 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 11:03   #458
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
fingerprint kaže: Pregled poruke
Jeste li primetili da kada idete na NEW GAME (singleplayer kampanja) dok ucitava pise "loading client", "connecting to server" i "synchronising"?
Da li se stvarno konektuje na server, i zasto?
PS :
Igra mi na high podesavanju za grafiku ima uzasno losu grafiku! Sve senke su nekako... kockaste!
Imam nVidia GeForce 7300GT
Ima li neko ideju sta je u pitanju?
Stavi lighting na full dynamic light, pa da vidis sta su senke... Mada sa tvojom grafom seckace ti ko ludo...
Pitanje za sve: Koje je najbolje odelo, dali ona exosceleton odela ili neko drugo. Trenutno imam ono zeleno, sto je isto kao ono narandzasto, samo bolje jer stiti i od metaka. Bolje je i od SEVA odela. Jel ima neko bolje?
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 13:28   #459
fingerprint
Veteran
 
Član od: 5.11.2006.
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Poruke: 1.121
Zahvalnice: 394
Zahvaljeno 594 puta na 222 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku fingerprint Slanje poruke preko Yahooa korisniku fingerprint
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

Citat:
Master Neo kaže: Pregled poruke
Stavi lighting na full dynamic light, pa da vidis sta su senke... Mada sa tvojom grafom seckace ti ko ludo...
To znam (probao sam) ali ima li nacina da isteram to sa svojom grafom?
Koja bi bila najbolja podesavanja?
Da li je pametno da iskljucim explorer dok igram?
Evo moje konfe :
Intel Core2Duo E6300
Kingston 1024Mb RAM DDR2
Grafu si procitao. Zanima li te i maticna? (ne razumem se bas u hardware, pa ne znam sta bi moglo da pomogne)
A problem sa S.T.A.L.K.E.R-om je sledeci :
Grafika je super u enterijerima (razbija) ali napolju ume da se ponasa cudno. Drvece (tacnije lisce) ima neku polu-providnu borduru, i kroz nju mogu da vidim samo teren. Objekti u daljini su nekako... pikselizovani
Unapred hvala
fingerprint je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2007, 13:37   #460
nex999
Član
 
Član od: 5.8.2006.
Lokacija: Cacak
Poruke: 248
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 152 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: S.t.a.l.k.e.r.

@Rocker: Vintorez (na koji ja mislim) ima ugradjen scope nalazi se na podu barake preko puta sedista freedom-a (tamo gde im je gazda)
@fingerprint: stavi novi drajver za grafiku (91.37- ako koristis neki stariji od njega, instaliraj 91.37) pa probaj sa njim; proveri da nije u drajverima ukljucena neka od opcija za Antialiasing.
@zdravkelja: Duty drzi pod kontrolom naselje u kom se nalazi bar i arena...Freedom drzi "military barracks" deo...Dutyjevci imaju crvene delove na odelima i upecatljiv grb na ramenu...dok su freedomovci uglavnom full-zeleni
U svakom slucaju kad pridjes nekome od njih i pocnes dijalog, pise im koja su frakcija ispod imena.
Pseudodog-a nisam pronasao, ali bi on trebalo da se nalazi sa svojim coporom ispred onog zabarikadiranog tunela na nivou kordon...desno na mapi od srusenog nadvoznjaka.
@Master Neo: po meni je najbolje SEVA odelo (i duty-jevska verzija istog), mada ni military stalker odelo nije lose.Ako se malo pomuci, moze se doci do DVA seva odela...(u wild teritory-ju ima radioaktivna kuca sa sefom)...
nex999 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nex999 na korisnoj poruci:
fingerprint (25.4.2007)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Shadow Man caine Akcione igre 5 23.5.2014 20:28
Shadow Factory miša topola Male igre 4 20.12.2009 13:53
Shadow Quest Nash Knight Male igre 6 22.11.2008 17:29


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com