Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Video/TV softver

Video/TV softver Video programi, formati, kodeci, konvertori, DVD/TV softver, satelitski/DVB programi, DivX i sl.

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2007, 21:51   #1
Bane456
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 31
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Koji player pusta DVDrip???

Ovako: skinuo sam film sa neta resident evil apocalypse dvdrip 700MB i ne mogu da ga pustim,dosta sam trazio po netu ali nisam imao srece usput sam skidao i neke programe koje prevode razne formate ali nisam nasao ni jedan koji prevodi DVDrip u neki drugi format.
Od playera imam:

BS player pro version 2.00
Power DVD version 7.00
VLC media player 0.8.6a
Winamp 5.03
QuickTime player 7.0.2
RealPlayer 10.5
Windows media player 10.00.00.4058

A od kodeke
K-Lite Codec Pack...
Bane456 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2007, 22:27   #2
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Citat:
Bane456 kaže: Pregled poruke
Ovako: skinuo sam film sa neta resident evil apocalypse dvdrip 700MB i ne mogu da ga pustim,dosta sam trazio po netu ali nisam imao srece usput sam skidao i neke programe koje prevode razne formate ali nisam nasao ni jedan koji prevodi DVDrip u neki drugi format.
Od playera imam:

BS player pro version 2.00
Power DVD version 7.00
VLC media player 0.8.6a
Winamp 5.03
QuickTime player 7.0.2
RealPlayer 10.5
Windows media player 10.00.00.4058

A od kodeke
K-Lite Codec Pack...
Pa u kom je formatu film. DVDrip ne postoji kao format, tako se obilježe filmovi koji su ripovani iz DVD-a u DivX format (DivX format je širi pojam).
Pogleda u properties tofa filma u koji je foramt kompresije (pod stavnok sumarru), ili uključi da ti se vide ekstenzije (na tools folder options, kartica view pa tu imaš opciju show known file extensions), na postuj koja je ekstenzija.
Takođe napiši koju ti grešku izbaciju ovi plejeri, naročito VLC i BS.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 9:17   #3
Bane456
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 31
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Film se nalazi u AVI formatu. Pokusao sam sa jos nekim programima da ga otvorim ali nista verovatno je ostecen. Kako da sigurno znam da je ostecen? I da li mu ima spasa?
Bane456 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 10:37   #4
Mr.Deeds
Starosedelac
 
Član od: 11.9.2006.
Lokacija: Nedodjija
Poruke: 1.508
Zahvalnice: 582
Zahvaljeno 139 puta na 103 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Mr.Deeds
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Svi player-i pustaju avi(ja mislim). Napravi shot da vidimo sta ti izbacuje, verovatno je do codec-a.
Mr.Deeds je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 10:51   #5
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

@ bane445, posto se jos uvek nije pojavio dvd-rip ovog filma, a ja pratim sve dvd-ripove koji se pojavljuju, mogu ti blago reci da je to fake [laznjak] koji zahteva da se download-uje neki player cijeg se naziva ne secam bas najbolje, ali u svakom slucaju mora da se plati da se skine... Znaci uzaludno skinutih 700mb po mom misljenju... Ispravite me ako gresim...
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 11:01   #6
NenadN
aka Shon3i
 
Avatar korisnika NenadN
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 2.246
Zahvalnice: 7
Zahvaljeno 191 puta na 129 poruka
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Citat:
@ bane445, posto se jos uvek nije pojavio dvd-rip ovog filma
Koliko ja zam
Resident Evil: Apocalypse je drugi deo i postoji milion DVDRipova, a treci deo Resident Evil: Extinction ne postoji DVDRip jos jer DVD izlazi tek sredinom decembra IIRC.

S obzirom da je avi samo kontejner, i takav ne moze da diktira koji ce formati da budu u njemu predlazem ti da instaliras poslednji ffdshow koji mozes naci na www.x264.nl. Na istom sajtu mozes naci i matroska splitter koji ima mogucnost da splittuje i AVI fajlove, u slucaju da je windowsow avi splitter zakazao.
NenadN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 11:02   #7
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
@ bane445, posto se jos uvek nije pojavio dvd-rip ovog filma, a ja pratim sve dvd-ripove koji se pojavljuju, mogu ti blago reci da je to fake [laznjak] koji zahteva da se download-uje neki player cijeg se naziva ne secam bas najbolje, ali u svakom slucaju mora da se plati da se skine... Znaci uzaludno skinutih 700mb po mom misljenju... Ispravite me ako gresim...
Mislim da griješiš, jer postoji grdilo torenata sa ripom ovoga filma.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	Clipboard02.jpg
Viđeno:	76 puta
Veličina:	79,5 KB
ID:	12847  
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 11:42   #8
muki85
Starosedelac
 
Član od: 14.1.2007.
Lokacija: Čubura
Poruke: 2.415
Zahvalnice: 862
Zahvaljeno 514 puta na 347 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku muki85
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

My bad Mislio sam da pise Extincion ... Ae pozzzz... A sto se tice toga da ti fale neki kodeci, moguce je, ja pre praktikujem da sam instaliram kodeke neko ove pakete, jer su mi jedno vreme pravili probleme... Ako hoces da me poslusas, instaliraj divx, xvid, ac3filter, i 3ivx kodeke zasebno, i neces imati problema, ne postoji video fajl koji sam nasao a da nisam uspeo da ga pustim uz pomoc gore pomenutih... Ae pozzz...

Poslednja ispravka: muki85 (17.10.2007 u 11:50)
muki85 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 19:56   #9
JovanK
V.I.P. Phone Zone
 
Član od: 10.9.2006.
Lokacija: Trebinje @REPUBLIKA_SRPSKA@ Moja mašina:Fujitsu AH530
Poruke: 4.002
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 1.090 puta na 707 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku JovanK Slanje poruke preko Skypea korisniku JovanK
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Citat:
muki85 kaže: Pregled poruke
My bad Mislio sam da pise Extincion ... Ae pozzzz... A sto se tice toga da ti fale neki kodeci, moguce je, ja pre praktikujem da sam instaliram kodeke neko ove pakete, jer su mi jedno vreme pravili probleme... Ako hoces da me poslusas, instaliraj divx, xvid, ac3filter, i 3ivx kodeke zasebno, i neces imati problema, ne postoji video fajl koji sam nasao a da nisam uspeo da ga pustim uz pomoc gore pomenutih... Ae pozzz...
K-Lite Codec Pack ima sve te kodexe, pa i poneki više.
JovanK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2007, 21:45   #10
Bane456
Član
 
Član od: 10.1.2006.
Poruke: 31
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Koji player pusta DVDrip???

Moja greska zapravo o cemu se radi: resedent evil (prvi deo) sam gledao bas davno i do pre neki dan nisam znao da postoji drugi deo zapravo za njega sam saznao tako posto sam video najavu za treci deo, onda sam skinuo drugi (resident evil apocalypse) a potom i treci (resedent evil Extinction) izvinjavam se sto sam uneo zabunu. Problem je u trecem (resedent evil Extinction). Posto vi pratite DVDrip-ove i kazete da jos nije izasao (a i logicno je posto je film izasao nedavno ) znaci da sam ja skinuo (kao rece Muki85) fake [laznjak].
U svakom slucaju hvala svima, koliko vidim nista mi drugo ne preostaje nego da skinem drugi. Po mom misljenju bolje to nego da komp zatrpavam svakakvim programima i kodecima.
Bane456 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koji video (divx) player koristite? the 1st one Video/TV softver 208 26.6.2012 10:50
Koji antivirus Milos Bozic Zaštita 118 31.5.2007 12:48
Road Rush kodovi? Darth Ivan Stare igre 5 1.11.2006 22:41
dvd+divx player, pitanja sasha vukelic ŠDK - Foto i audio/video 3 27.1.2006 18:59


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 21:39.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com