Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.5.2010, 2:28   #1
peex
Novi član
 
Član od: 2.5.2010.
Poruke: 5
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom SHOUTcast DSP plugin v1.9.1 bag?

Da li plugin za Winamp SHOUTcast DSP v1.9.1. (iz 2001-2007) ima BAG sa izborom ecodera i sejvovanja i kako taj BAG resiti????
Instalirao sam Winamp 5.53 skino sam SHOUTcast DSP plugin v1.9.0 (1999-2005) podesio enkoder na mp3, i radio je proradio bez problema jedino sto sam stekao utisak da su slabiji encoderi u ovoj verziji.... Pa sam ga kroz dva dana deinstalirao obrisao i Winamp i poceo iz pocetka. Instalirao sam istu Winap ver.5.53. samo ovog puta sam zeleo da isprobam novu verziju plugina za stream radio SHOUTcast DSP v1.9.1 (2001-2007), podesio sam mp3 encoder pustio radio, radilo je bez problema cak mi se cini i da mnogo bolji zvuk. Posle nekog vremena restartovao sam PC pokrenuo ponovo Winamp i radio, podesavanja za DSP v1.9.1 opcija enkoder, nisu stojala onako kako sam ih podesio na mp3 vec je plugin vratio na neki njegov preset za ACC+encoder. Primetio sam da svaki put kad startujem Winamp da je encoder na ACC+ a ne na ona podesavanja koja sam ja ostavio (MP3). Par puta sam zaboravio da podesim encoder jer smatram da su podesavanja zapamcena. Tako sam primetio ovaj BAG u SHOuTcast v1.9.1, ili je mozda greska samo kod mene. (koristim WIN XP sp2) Moze li neko da mi pomogne da resim ovaj BAG oko ovog plugina?????
peex je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Aimp SHOUTcast Radio gavranpero Audio softver 7 31.12.2010 16:42
potreban photoshop plugin za ispravljanje ivica gooroo Grafički softver i radovi 3 13.10.2009 19:48
Shoutcast DSP Plugin problem! Rukometas Audio softver 0 4.1.2009 19:08
Tvrdoglavi Sketch and Toon plugin koji se zaljubio u BodyPaint Geomaster Grafički softver i radovi 0 28.4.2008 20:08
Isotope Ozone (plugin za Winamp) Beagle Zvuk na računaru 6 16.8.2007 11:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com