Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.7.2010, 5:33   #121
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Citat:
Markonije kaže: Pregled poruke
A sto se tice elektro-tehnike,prava,ekonomije i sl. nebitno vam je totalno,izaberite neku gde ima veci procenat neznijeg pola,a kad dodje vreme za fax izaberite sta vam je volja.
Uz dužno poštovanje and no disrespect, ali baš usled ovakvog načina razmišljanja dobar deo studenata zaglavi na fakultetu do srednjih godina života a posle famozne diplome postaju kilavi eksperti koji se mahom trude da nađu uhlebljenje u javnom sektoru (pošto za privredu nisu). Ako ti biraš srednju školu / fakultet na osnovu broja pripadnica lepšeg pola, debelo si pobrkao životne prioritete
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
jozvan_Kg (2.8.2010)
Stara 19.7.2010, 12:47   #122
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Citat:
pivonroll kaže: Pregled poruke
Pre upisa valjda dobro razmislite i pre svega se dobro raspitate sta upisujete. Jednostavno, to vam je jedna od prekretnica u zivotu i od nje zavisi kako cete se vi formirati i kao licnost/osoba i kao sposoban/nesposoban radnik/sef/sljaker. Ja sam zavrsio Teslu ( u Beogradu) i moram reci da mi je to bila mnogo bolja solucija nego da zavrsim neku gimnaziju. Jednostavno, lepo sam razmislio cime zelim da se bavim, tj. uvideo sam sta me interesuje i krenuo odmah sa specijalizacijom. Da sam upisao gimnaziju sumnjam da bih ovako dobro poznavao racunare kao sto ih poznajem danas ( a to je deo onoga cime sam odlucio da se bavim).
Sve što si rekao stoji. Samo, zar stvarno očekuješ da pubertetlija od 14 - 15 godina zna jasno čime želi da se bavi u životu? Mene je u tom dobu zanimalo hiljadu stvari, osam godina učenja elementarnih vještina u osnovnoj školi mi nije pomoglo ni najmanje da se odlučim kojim putem da nastavim, da vidim šta mi ide od ruke a šta ne, a kamoli da imam okvirnu sliku šta da očekujem od života, kakve su mi šanse za zaposlenje sa određenim usmjerenjima, koja stečena znanja mogu da upotrebim itd. Gimnazija zbog toga pruža najšire obrazovanje, prohodnost na sve fakultete i jednostavno, šansu da za četiri prolongiraš izbor svog životnog poziva. Priznaćeš da je svršeni maturant sa 18 godina mnogo zreliji i sposobniji da trezveno odredi ciljeve nego dečko na kraju osnovne škole.

Dodaću i to da su od ove školske godine u Crnoj Gori ukinuti diferencijalni ispiti za upis na fakultete. To u praksi znači da je nemoguće upisati ijedan društveni fakultet za završenom srednjom medicinskom ili elektrotehničkom školom. To je priličan hendikep, što se i pokazalo prilikom upisnog roka krajem juna. Još jedna potvrda da je izbor gimnazije kao srednje škole za većinu svršenih polumaturanata pravi izbor.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 13:04   #123
Nikola95
Veteran
 
Član od: 7.1.2008.
Lokacija: Herceg Novi
Poruke: 1.090
Zahvalnice: 791
Zahvaljeno 238 puta na 168 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Nikola95
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Citat:
Dimo kaže: Pregled poruke
Još jedna potvrda da je izbor gimnazije kao srednje škole za većinu svršenih polumaturanata pravi izbor.
Ne znam šta im je to trebalo, sad će još manje ljudi da studira u CG.
Nikola95 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 14:36   #124
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

@Dimo, može da se radi razlika predmeta i da se upise druga struka, al mislim da treba i malo da podmažeš proces kojom vezicom

Što se mene tiče, ne mislim da sam pogrešio sa gimnazijom. Interesovala me je elektrotehnika i na kraju osnovne, ali Teslu nisam hteo da upišem, što je ispalo pametno jer sam u jednom trenutku za vreme gimnazije potpuno izgubio interesovanje za elek. i da sam bio u stručnoj ne znam kako bi uopšte prošao. Posle tog perioda sam mnogo zrelije razmislio o svemu i shvatio da je to ono što stvarno želim i posvetio sam se tome.

Osim toga, ko kaže da ženski faktor nije bitan? 'Ajte molim vas, sa 15-16 godina je pojedincu stvarno bitno da ima devojku, da ima prvi seks (i još mnogo posle prvog) i da isproba taj deo života. Bolje da ganjam ribe i da se izgubim u tome za vreme gimnazije nego da me to pogodi na fakultetu. Naravno može sve to i u školama gde nema devojaka, al je ovako daleko lakše, i lepše.

A kao odgovor na prvobitno pitanje vezano za zlatnu školu od 16 soma jevreja, beži od toga, za te pare možeš da kupiš novog Peugeot-a i da finansiraš studije 7 godina, a stvarno ne verujem da prave neke posebne eksperte tamo...
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 18:33   #125
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ako je u 21. veku, pored 1 kafića/kluba/restorana po glavi stanovnika u prestonici, pored Mirca, Fejsa, poznanika i poznanica "iz drugih priča", osobi od 16-17 godina neophodno da upiše srednju školu "sa dosta riba" da bi "dobio malo", onda sa takvom osobom stvarno nešto nije u redu...

Ybt, ako nisi nisi neki tunjavac dobićeš "ono" sve i da ideš u vatikansku školu za papine telohranitelje. Daće ti prodavačica preko puta ako ništa drugo. A opet, ako si neki pede*čić, nećeš dobiti sve i da ideš u Prvu ekonomsku gde na jednog muškarca dolaze 2 devojke.

Ko upisuje srednju i fakultet zbog riba, po meni je stvarno težak idiot.. (a i kako se smuvati sa osobom sa kojom se svakodnevno provodi veći broj sati na predavanjima.. skroz ubija mistiku, nepoznato, zadovoljstva otkrivanja, upoznavanja, itd...).

Dimo: Stephen Hawking je sa 15-16 znao svoju profesionalnu orijentaciju, tako da to tvoje ne stoji baš. Samo treba biti iskren prema sebi, zaboraviti nakpalanja matorih i pritiske sa strane, i upisati ono što tebe lično interesuje. Ako upišeš ono što te ne interesuje (zbog riba ), sve i da za tim usmerenjem postoji tržišna tražnja, bićeš očajan stručnjak i na bilo kakav održiv i kontinuiran profesionalni razvoj i usavršavanje možeš da zaboraviš u roku od odma.

@SirDuck, ja razumem da ti se po glavi sad motaju crni ne(obrijani) trouglići, kapiram da si relativno skoro dobio kola od matorih (jel Pežo u pitanju?) pa bi sad ovo-ono, ali spusti malo loptu na zemlju brate. Ovakvim načinom razmišljanja i razgovora ćeš stvarno upropastiti nekog mučenika koji te možda bude poslušao, pa upiše medicinsku zbog riba, iako ga u suštini interesuje elektrotehnika i IT. Znaš bolje od toga majku mu.. (valjda)..

Poslednja ispravka: shrafko (19.7.2010 u 18:43)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 20:50   #126
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Više volim obrijane, hvala. Punto, ne pežo, dakle nije auto za kurčenje, te ne mogu da izigravam šmekera, kola koristim da mogu da dođem od tačke A do tačke B, a ne da muvam ribe. Osim toga, upisao sam ETF, dal misliš da je to zbog riba?

Nisam rekao da je najbitniji, nego da nije nebitan, a postoji velika razlika izmedju ta dva. Ne znam, ja bi ipak radije da se gledam na casovima sa nekom lepojkom nego sa nekim tipom, tvoje afinitete neću da stavljam u pitanje, al zar nije logično? Što se mistike tiče, ko ebe mistiku, to je bitno posle kad ne juriš trougliće nego tražiš devojku. Kažeš da bi svakako dobio ono? Onda super, al veruj mi, ima ih premnogo koji još nisu, a imaju po 19 godina.

Mislim da Hoking nije baš mogao da ide u sportsku gimnaziju, za ne?

Elem, šlogiraćeš se, al ja sam upisao gimnaziju jer mi je blizu, a i jer nisam mogao da se definišem

I da, onaj kojeg mogu da za***** mora da bude kompletni idiot da tako olako posluša savet nekoga čiji samo nick zna sa nekog levog foruma

PS: Pežo sam pomenuo jer je sada 11-12 soma eura, a ona škola je 16 (ako se ne varam). Nadam se da se bar slažemo oko toga da je debilno davati tolke pare na tu "računarskugimnazijuilštaveć"

PPS: Kad ćeš dođeš na neko okupljanje, pri ovako glupim i nepotrebnim raspravama je neophodno pivo

cheers
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 21:17   #127
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Prijatelju, (slažemo se za računarsku gimnaziju i Pežo, a i Punto može da prevaziđe svoje konstrukcione nedostatke ako ga lepo voziš, ne nabijaš u crveno stalno, adekvatno šaltaš i redovno servisiraš.. mada ebeš Pežo, ja bih za 6,000 evra uvezao Seliku iz inostranstva ), gledanje lepojki na fakultetu na koji si otišao da bi nešto naučio i da bi se usavršio? Daj, ne zasmejavaj me.. Ako ti se gleda lepojka i radi nešto više sa njom, priđi bre nekoj na ulici ili u kafani, reci "zdravo, ja sam Danilo, to i to i to...jel si za piće/može telefon itd". Msm, kapiraš sistem... od gledanja nema selameta, ti ćeš jednog dana morati da projektuješ raketu maltene, ako ne naučiš kako da "zbariš" bilo gde i bilo kada, zadovoljavaćeš se "gledanjem iz prikrajka" i još koječime, da ne ulazim u detalje sad. Od GLEDANJA nema vajde. Od GLEDANJA riba na FAKULTETU nema vajde. RIBE se gledaju u KLUBU, gde su znojave, gde piče feromoni, gde društvene barijere padaju, i gde se započinje jedna operacija koju ti imaš na umu. na FAKULTETU se UČI, ili me neko nije obavestio?

Nemoj me pogrešno shvatiti, odlazak u klubove i muvanje pripadnica suprostnog pola je podjednako bitno za razvoj tvoje ličnosti kao i odlazak na vežbe, ali imaj u vidu da se za sve zna vreme i mesto.

Naravno, sad može početi tirada "kako su fakulteti gubljenje vremena" i "kako su profe smorovi" i znate šta - bili bi savršeno u pravu Ali treba imati u vidu da, uprkos svim svojim nedostacima, visokim školarinama za naš jadni standard u Srbiji, nezainteresovanosti profesora, zastarelom gradivu i lošim i neodržavanim prostorijama u kojima povremeno nema grejanja u amfiteatru zimi (), taj isti fakultet pruža mogućnost "golicanja" tvoje mašte pojedinim stvarima koje taj "smor od profesora" kaže, na ovaj ili onaj način, a ti - ako si pametan - ćeš otići na wikipediu, posećivati sajtove sa oprečnjim mišljenjima, naučiti da analitički razmišljaš, da razlučiš šarenu lažu od pravih stvari, itd... Ali ti nećeš biti u situaciji da pratiš šta onaj tamo ke*a ako gledaš u sise obližnje plavuše. U te siste ćeš gledati negde uveče, kad nećeš razmišljati o serverskim rekovima i klaudima, implementaciji INSPIRE direktive u Srbiji i prednostima i manama globalizacije u tranzicionim društvima.

Therefore, I find your logic flawed

P.S: Za pivo nemoj da se sekiraš, ja ne vozim kad pijem, al ti si se sad motorizovao, što znači da mogu da ti nabijam komplekse negde dok uz treće pivo ti budeš pio čaj od hibiskusa
P.P.S: Za ovo zavlačenje na finjaka i za "moje afinitete" malo preteruješ. Ako nastaviš, onda ću i ja pre ili kasnije da preteram, i onda će jednom od nas dvojice biti jako žao na brzopletosti i puštanju m*da

Poslednja ispravka: shrafko (19.7.2010 u 21:53)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.7.2010, 23:44   #128
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ma daaaj Shrafko nemoj da si toliko ozbiljan, zezamo se pobogu.. Naravno da neces birati svoju sudbinu po tome koliko ces poprsja gledati usput, samo ako vec mozes da biras - bolje VISE nego manje zenskih grudnih koseva. Niko normalan nije toliko zeljan da mu je to zvezda vodilja (ako je doootle dosao, definitivno mu treba pomoc (s)experta)

BTW. Ne pokusavam da glumim Sv. Savu (preterano mnogo fale mi brkovi), samo znam da ste obojca razumni ljudi i nema potrebe da se kljucate oko ovoga
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 0:19   #129
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Srafko, mislim da si ti jedini od nas dvojice koji je ovu raspravu shvatio ozbiljno. Tvoje afinitete nisam dirao niti puštao ****. Ne moraš sve tako uvek ozbiljno da shvataš. Ne mogu da se raspravljam s tobom jer nema leba da te neko ubedi u nešto suprotno od tvog mišljenja, a sve sam pokušao prijateljskim tonom koji ti nisi skontao. Jbg.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 0:40   #130
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ljudi, pričajte vi šta hoćete, znam ja vrlo dobro da ste intelektualci i da ćete tek biti intelektualci (a to valjda i sami žellite), ali imajte u vidu da je ova rasprava javna i da će je čitati i neki SilverBulett i neki Gavra. I oni neće shvatiti ovo kao zezanje, shvatiće ozbiljno. Moja gospođa radi sa studentima prve godine, i na pitanje "Zašto ste upisali FB", mali broj kaže "da bi zaradili više, usavršili se, itd.", najveći broj složi izgubljen pogled, a oni odvažniji kažu i "zbog roditelja" i "zato što ovde ima dosta riba".

Šta mislite, da li osoba koja ne poseduje vaše intelektualne sposobnosti može totalno pogrešno da protumači vaše zezanje. Pre nego što odgovorite, uzmite u obzir koliko puta neko zorana845 (ili kakogod, što li je morao taj broj da stavlja, nikako da zapamtim?!) pogrešno protumači a čovek se zeza. Sad vidim da ga neko drnda zbog zezanja na temu Slezindžer teniskih loptica apropos njegove aluzije na Trikolorku na naslovnici julskog SK-a.

Sve što od sagovornika tražim je logika i iskrenost. Ako mi kaže nešto nelogično, trudiću se da ga ispravim. Ako ja kažem nešto nelogično ili netačno - ispravite me, pobogu!

Ali nemojte da očekujete da klimam glavom na alegorije koje prevazilaze granice dobrog humora i drugarskog zezanja.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 2:07   #131
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ček ček, ja sad tek kontam da si ti razumeo da sam rekao da upisujem fakultet po ribama?

Dal ti misliš da sam ja toliko nezreo-zagoreo-pič*opata-idiot da bi tako razmišljao?
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 3:38   #132
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Pazi, ako se jako dobro sećam, ti si bio jedan od najgrlatijih u "Herojima foruma", i uživao si da ističeš tuđe greške, da ne kažem nešto gore (da ponižavaš n00bove, kako bi na vrlo pogrešan način istakao svoje kapacitete). Koliko puta si nekom rekao "brate, to nije Pentium Athlon IV"? Retko, al si bio prvi da se nekome ceriš iza leđa

Ja te tad nisam znao (ne znam ni sada uostalom), ali vidiš kakvo sam loše mišljenje stekao o tebi, zahvaljujući nečemu što si pisao u zayebanciji, baš kao i ovo ovde.

Mislim da dalja rasprava nigdne ne vodi, lets move on, zadržaću svoja mišljenja za sebe, a ti nastavi kako misliš da je najbolje, meni ne smetaš

Poslednja ispravka: shrafko (20.7.2010 u 3:46)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 9:30   #133
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ti internet forum shvataš previše ozbiljno. Kako god...

PS: Ako se dobro sećam ja sam tražio da se zatvore "Heroji", a ako se loše sećam who gives a shit.
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 11:55   #134
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Citat:
SirDuck kaže: Pregled poruke
Ček ček, ja sad tek kontam da si ti razumeo da sam rekao da upisujem fakultet po ribama?

Dal ti misliš da sam ja toliko nezreo-zagoreo-pič*opata-idiot da bi tako razmišljao?
Ja mislim

Hvala Bogu, pa me prirodne nauke uopste ne zanimaju, a fimejl prezens je samo bonus
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 12:10   #135
SirDuck
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.4.2006.
Lokacija: Iznad KST-a
Poruke: 5.384
Zahvalnice: 821
Zahvaljeno 2.075 puta na 1.080 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Ako se *****avaš : Haha

Ako se ne *****avaš: Mali je BG, uvek se negde sretnemo
SirDuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 14:27   #136
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Naravno da se zaje6avam
Spoiler za ...:
ionako si mi uvek nekako "veselo" delovao...


Inace, za osnovce mali savet, nemojte u XIII i X gimnaziju. Profesori su u velikoj meri kreteni i sadisti. Najiskrenije.
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 18:05   #137
Packy
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: NBG
Poruke: 3.410
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Sta ja tek da kazem za moj smer?
Ja ocekivao moj je neki gay smer,kad ono ispade na svakog momka idu dve devojke.xD
@Srlandand: Imaj na umu kada hocu sledeci put da te vidim da sa mnom moze biti i Duck.
A vi iz NS-a nemojte uopste upisati Lazinu gimnaziju ili ste u kur** bukvalno.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2010, 0:28   #138
daniloBG
Član
 
Član od: 28.9.2008.
Lokacija: Cerak
Poruke: 181
Zahvalnice: 46
Zahvaljeno 44 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

зашто по мом мишљењу НИКАКО не уписивати гимназију:

- са гимназијом не можеш нигде да се запослиш
- и са стручном школом (четворогодишњом) могуће је уписати било који факултет
- тежа је, и тиме просек бива лошији (више рада а мањи просек)
- под притиском си да мораш да намакнеш бодове и упишеш факултет
- и ако дођеш до последње године факса и не завршиш исто ти је као да имаш само основну школу

главни разлог за толико навалу на гимназије су гнушање од стручних школа у фазону "шта ће моје дете у тамо некој стручној школи моје дете је за гимназију, јер оно ће да студира! итд итд" и онда после ђаво буде крив

препоручујем добре средње школе типа економске, туристичке а има и више "риба" него у гимназијама
daniloBG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2010, 0:53   #139
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Vidi se da nisi isao u gimnaziju... Svaka je potpuno razlicita, tako da ne mozes da generalizujes. A vise bez faksa nigde ne mozes da se zaposlis...
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.8.2010, 0:59   #140
boshkodj
Veteran
 
Član od: 4.7.2008.
Lokacija: Somewhere along the line
Poruke: 505
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 34 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Srednje škole, utisci, saveti, razmena iskustava

Kakvo se znanje stice u gimnazijama se vidi po broju osvojenih nagrada na takmicenjima...

Oni sto misle da ce nesto o programiranju i o racunarima nauciti u elektrotehnickim skolama, neka prvo pogledaju rezultate takmicenja iz istih.
boshkodj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
srednja skola, upis

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pomoć za izbor srednje škole GrofSuboticki Opšta kultura 85 31.1.2021 12:10
Rezultati upisa u srednje škole 2008/2009 urke Brbljaonica 74 20.7.2008 15:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:09.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com