Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica > Opšta kultura

Opšta kultura Knjige, školovanje, muzika, film, TV...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.9.2008, 1:55   #121
pyost
Član
 
Član od: 30.10.2005.
Lokacija: Vancouver, BC
Poruke: 475
Zahvalnice: 48
Zahvaljeno 95 puta na 75 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

To stoji kao mogucnost, da, ali ja ne vidim zasto bi zatvorili RAF (doduse, nisam upoznat sa procesom akreditacije)... Uvek je tu Softverski inzenjering na ETFu

A za ostale koji imaju slicna interesovanja - zasto RAF? Prvo sto mi pada na pamet jeste radno okruzenje. Bio sam na fakultetu nekoliko puta i imam samo reci hvale za ucionice, amfiteatar i same kompjutere. Sve radi kako treba (tu racunam i klime ) tako da je sve u svemu prijatno biti tamo. Takodje sam bio i na ETFu (mislim da je u pitanju deo koji koristi SI), koji je isto odlican, ali sam ipak stekao utisak da je RAF bolje opremljen, sto i nije za cudjenje uzevsi u obzir da je privatan fakultet. Dalje, studenti Racunarskog fakulteta koje znam licno su jako zadovoljno, a tu su i slucajevi kada ljudi prelaze sa drugih fakulteta i "preporadjaju" se. Trece, meni jako vazno, radi se ono sto individualca interesuje. Stvari koje se uce na silu se zaborave, ali kada sa uzivanjem uzmes da deljes neku knjigu iz C++ ( :P ), to je vec druga stvar.

Sto se tice cene, ona jeste za nase uslove velika, ali studiranje u inostranstvu na ustanovama pribliznog i veceg kvaliteta je daleko skuplje. Ekstremni primer je Oxford za koji je za 3 godine potrebno odvojiti circa 70.000€. A tu su i stipendije za one uspesnije na takmicenjima, pa i nije sve toliko crno. Samo treba nauciti algoritme i razviti matematicku logiku

U krajnjoj liniji, mislim da je manje vazno imati papir na kome pise Bachelor of Science (ili sta se vec dobije) nego znati raditi to sto ta diploma tvrdi. Privatni fakultet, pa se kao lakse dolazi do diplome... A sta je Pravnim fakultetom u Krajugejvcu? Drzavnom. Moze neko da dodje tako do diplome, da se relativno lako zaposli, ali nece proci neprimeceno kada zaposleni krene da koristi uglaste zagrade umesto viticastih i sl. Ako ljuda sa pravim znanjem to blagovremeno i demonstriraju, nacice jedan posao. A za svaki sledeci tu je vec radni staz i pozitivne reference.

Toliko.

Poslednja ispravka: pyost (2.9.2008 u 2:07) Razlog: Imam jos sta rec'
pyost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 13:23   #122
Casper'NS
Član
 
Član od: 6.7.2008.
Lokacija: ^^
Poruke: 64
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 27 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
King James kaže: Pregled poruke
Posto me jedino informatika interesuje imam samo 2 opcije u NS-u:VPS i PMF.FTN sam odpisao jer sam cuo da je jos gori od PMF-a.E sad,ja bih radije u VPS,mada ne znam koliko je to pametno.S' druge strane keva mi neda tu nego me tera na PMF,a ja znam da to necu zavrsiti,jer tu matematika kida,a ja sam glup za istu.A i na prijemnom se polaze samo matish tako da se mogu pozdraviti sa budzetom.Sad,recite mi vi ima li buducnosti sa VPS i da li na PMF-u matish bas toliko kida?
Nije tačno da imaš samo te opcije, kad već razmišljaš o VPŠ u NS-u (ako si na to mislio), razmisli o ECCF (Ekonomski fakultet), odmah preko puta ti je... Studiram tamo, doduše ne na informatičkom smeru, ali mogu ti reći da im matematika uopšte nije bauk, a po novom nastavnom planu iz ove godine imaš 2 usmerenja na informatičkom smeru i još jedna bitna stvar, tu je i akreditacija...

Poslednja ispravka: Casper'NS (2.9.2008 u 15:05)
Casper'NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.9.2008, 15:43   #123
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

RAF ima prostor neki ali nema dovoljno doktora nauka koji su sad neophodni za akreditaciju... sem toga ima jos puno stvari koje su potrebne za akreditaciju (vecina stvari je pravljena kao da namerno hoce da pozatvaraju privatne) a koje RAF trenutno ne ispunjava. Cak i kada bi ispunio, postoji ogranicenje koliko studenata moze da upise fakultet zavisno od kvadrature prostora, a po onome sto ja znam, RAFu se ne bi isplatilo da upise tako mali broj studenata obzirom da mora da placa nenormalno visoke takse za akreditaciju. Jednostavno ekonomski nije opravdano i pored cinjenice da su im skolarine medju najskupljim u zemlji.

Pametnije ti je da uspes da se upises na budzet i zavrsis neki drzavni faks u roku a paralelno za tu razliku u parama odradis certifikate koje u nasoj zemlji mozes da dobijes (cisco, ms...) i time sebi povecas sanse za kasnije zaposljavanje a sem toga steknes i realno znanje + formalno zvanje...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku genius na korisnoj poruci:
Eddy (2.9.2008)
Stara 25.9.2008, 19:00   #124
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Danas je 25.09.2008 godine. Ja sam četvrti razred gimnazije i pomalo ma hvata nervoza jer ne znam šta ću dalje da studiram! Volim istoriju, književnost (bez jezika, samo književnost ), filozofiju ali svi znaju da od toga nema `leba! Sa računarima se odlično snalazim ali mi je ideja studiranja imformatike odbojna ( ne znam zašto, možda zato što će dok ja završim biti gomila imformatičara i nije ni neki prestiž imati zvanje imformatičara)! Imam mogućnost da studiram u Slovačkoj (pošto sam Slovak) i idem u "Slovačku gimnaziju" (mada većinu predmeta slušam na srpskom jer nema dovoljno profesora) Razmišljam o Arhitekturi, to mi se sviđa a voleo bih da budem arhitekta! Problem što nisam talentovan za crtanje, u osnovnoj su mi sve crteže crtale drugarice a u srednjoj sam se već nekako snalazio! A prijemni ispit u Slovačkoj za Arhitekturu je već u Januaru! Sad koliko ste vi upoznati sa arhitekturom, koliko tu treba kreativnosti, kakva je poduna za zapošljvanje i koliko treba krativnosti po završetku faxa (predpostavljam da mi kreativnost nije jača strana)Im fuc**d up! Šta da radim? ( znam da na ovo pitanje mogu samo sam sebi da odgovorim, but what you gonna do)

Konfuznost mog posta objašnjava moja povećana nervoza zbog ovog studiranja!

Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 19:42   #125
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Moja drugarica upisla bibliotekarstvo na filoloskom. Ima mnogo knjizevnost, malo kompjuteri... i u sustini ima mesta obicno kad je prijemni pa bi trebalo da mozes da upadnes i na budzet...

E sad za poso... to nikom nije zagarantovano
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.9.2008, 19:57   #126
Guardian
Član
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Srbija - Slovačka
Poruke: 379
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 73 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Hvala, ne brinem se ja za budžet, u srednjoj imam prosek oko 4.90! Ali problem je zaposlenje a bibliotekar i nije naručito prosperitivno (ako se tako kaže)!
Nego, ima li ovde neki arhitekta da mi odgovori na pitanje i predošlog posta?
Guardian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 14:28   #127
de facto
Član
 
Član od: 22.8.2008.
Lokacija: tuzla(BIH)
Poruke: 84
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku de facto
Question pomoc pri upisu na fakultet

Ovako,kao prvo izvinjavam se ako potoji ovakva tema trazio sam je ali nisam nasao,,dakle planiram se upisati na fax trenutno pohadjam saobracajnu skolu pa sam mislio i nastaviti saobracajni fakultet smjer"komunikacije"ali sam negdje cuo da i na elektrotehnickom fakultetu postoji ovaj smjer,,,zanima me dal postoji stvarno i dal je to isto ili bar slicno jedno drugome i kolike su mogucnosti zaposlenja sa ovim fakultetima..........HVALA NA SVIM ODGOVORIMA,,,POZZZ
de facto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.9.2008, 22:58   #128
Gorankx
Član
 
Član od: 4.7.2007.
Lokacija: Mali Zvornik
Poruke: 419
Zahvalnice: 24
Zahvaljeno 40 puta na 36 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Gorankx
Određen forumom Re: pomoc pri upisu na fakultet

Znam da postoji taj smer na elektrotehnici ali neznam u cemu je razlika izmedju ova dva smera.
Gorankx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 0:39   #129
de facto
Član
 
Član od: 22.8.2008.
Lokacija: tuzla(BIH)
Poruke: 84
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 5 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku de facto
Određen forumom Re: pomoc pri upisu na fakultet

ljudi daj pomozite ovo je stvarno zapelo,,,ako znate,,a znate,,, pisite jer nemam bas puno informacija o ovome a neophodne su mi pa sam mislio da vas pitam i sad pisite.....pozzz
de facto je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2008, 14:54   #130
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: pomoc pri upisu na fakultet

Citat:
ALKO16 kaže: Pregled poruke
ljudi daj pomozite ovo je stvarno zapelo...
Zar je zaista toliko tesko bilo otici na Google, naci adresu sajt Elektrotehnickog fakulteta i potraziti smerove koji se na njemu mogu upisati

Imas sve informacije koje te zanimaju na oficijelnom sajtu fakulteta.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 15:08   #131
KING JACK
Član
 
Član od: 17.6.2007.
Poruke: 259
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: pomoc pri upisu na fakultet

Da li neko ima informacije o smeru savremene racunarske tehnologije?Mozda bi to upisao ali ne znam nista o tom smeru a na sajtu vise tehnicke u nisu nema nista sto bi mi pomoglo.
KING JACK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 15:14   #132
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Sve sto te zanima o fakultetima ima OVDE. pa dalje treai sta ti treba ,vecina fakuleta imaju soje sajtove koje ces lako naci preko ovog
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2008, 16:05   #133
KING JACK
Član
 
Član od: 17.6.2007.
Poruke: 259
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
Sve sto te zanima o fakultetima ima OVDE. pa dalje treai sta ti treba ,vecina fakuleta imaju soje sajtove koje ces lako naci preko ovog
Ima ovde dosta korisnih stvari ali kada ukucam u search savremene i racunarske tehnologije ne izbacuje nista a meni su potrebne informacije o tome...
KING JACK je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 2:36   #134
next
Veteran
 
Član od: 17.8.2006.
Lokacija: Varvarin (Caught somewhere in time...)
Poruke: 868
Zahvalnice: 915
Zahvaljeno 212 puta na 114 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku next Slanje poruke preko MSN-a korisniku next
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Pa verovatno je za tebe onda izbor ETF i to smer RTI ili mozda SI...
next je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 8:33   #135
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

^^PA to je onda ovo sto ti rece next ,malo vise o tome ces naci na zvanicnom sajtu gde imas apsolutno sve informacije...

Sad ne znam da li hoces da se bavis softverom ,inzenjerstvom ,informacionim tehnologijama(ovo je na FON.u),.....
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 19:00   #136
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Ehej, društvo, i meni bi valjala mala pomoć...

Bavim se fotografijom već neko vreme i planiram da upišem fakultet vezan za to. E sad, tražio sam fakultete po Beogradu (pošto mi je želja da tamo studiram) ali sam samo dva našao. Državni (fakultet primenjenih umetnosti: link) i privatni BK link.

Ovaj državni mi nešto ne uliva poverenje. Na sajtu nema da pišu informacije o upisu na fakultetu kao ni cena studiranja. Predmeti (PDF) mi takođe... Hm, slobodno kažite da grešim, ali meni ovde neki predmeti nemaju veze sa fotografijom. Niko od ljudi koje sam pitao da je išta znalo o njemu.

BK fakultet, već su mi ga preporučili ljudi koje poznajem. Kažu da je malo skup (a gde nije, 3500 evra godina ) ali da se isplati koje se znanje dobije. Da li je zaista tako? Takođe, sajt im je sasvim lepo urađen i sve su informacije tu. A evo i predmeta (PDF, strana 24 i 25).

Citat:
Državni fakultet kaže:
Испит за проверу склоности и способности полаже се из области: цртања, сликања или моделовања и области струке за коју се конкурише. Програм испита са ближим обавештењима о садржају и начину полагања испита може се добити на Факултету.
Hm, crtanje nemam pojma, slikanje nemam pojma a modelovanje još manje. :/ Ovo bi mi bila velika prepreka za upis. A ni to mi ne ide nešto... Kao kada bih hteo sada da crtam i slikam, moram da znam da fotografišem?! Voleo bih da me prosvetlite...

Citat:
BK fakultet kaže:
PROGRAM ISPITA
ZA PROVERU SKLONOSTI I SPOSOBNOSTI

Kandidat podnosi portfolio fotografija koji je sam realizovao i koji na najbolji način predstavlja njegova interesovanja i dotadašnja fotografska ostvarenja.
Ispit se polaže iz dva dela, raspoređena u dva dana.

PRVI DAN
• Kandidatima će biti prikazan izbor od desetak fotografija od kojih svaki kandidat po sopstvenim merilima treba da izabere tri fotografije i o njima
napiše eseje u dužini od jedne stranice, kojima objašnjava razloge za izbor i vrednosti izabranih fotografija.

DRUGI DAN
• Razgovor o portfoliu, esejima i opštim interesovanjima
Ovo je pun pogodak za mene.

Backup opcija... Nemam je. Nešto sam previše siguran u ovu fotografiju.

Ima li još neki fakultet za fotografiju u Beogradu?
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku hacker_aca na korisnoj poruci:
Wolverine (16.2.2010)
Stara 13.10.2008, 19:28   #137
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

sto se primenjene tice, ako nisi all-round, tj ako neces da budes kombo umetnik, onda nemoj to da upises, jer sto se tice grafickog smera (u koji spada i odsek fotografija) tu fotografi rade najvise stvari koje nemaju veze sa fotografijom. kasnije se to iznivelise, ali u prvim godinama je fotografima najgrdje naravno, gleda im se kroz prste maksimalno na predmetima tipa crtanje, ali opet, oni sve to moraju da rade, a fotkanje je samo jedan od predmeta.
sto se upisa tice, i tu se fotografima gleda kroz prste maksimalno, znaci, ti na upisu, kao fotograf, ako se dobro secam, imas crtanje, slikanje i strucni deo. nijedan fotograf na primenjenoj nije upisao, a da je znao da crta, a kamoli da slika, tako da je za fotografe kriterijum milion puta nizi nego za, recimo, ilustratore. e sad, zato strucni deo treba da odradis kako valja.
strucni deo ti je, valjda, ja nisam fotograf, ali mislim da se secam, u studiju i poljena. unutra udjes, podesis svetlo kako oces, postavku kako oces, caknes par puta i to ti je to. sto se tice poljena, dobijes temu, i ides i fotkas po gradu ono sto tripujes da je adekvatno za temu, valjda dok ne istrosis film. naravno, sve radis sa analognim aparatom. ne znam da li je crno-belo.
sto se tice nekih drugih sitnica koje zivot znace, primenjena je super, bleja, zezanje i tako to, za bk ne znam kako je tamo, ali imam utisak da je ekipa zasu.
ako ti nije zao da dajes tolke pare, upisi bk svakako onda, imaju dobru opremu i strucnije predmete, meni je to recimo astronomska cifra, da ne pominjem sto ne mozes na budzet da odes nikad.
e sad, na primenjenoj, opet, fotografima nista ne fali, rade stvari koje im generalno ne trebaju, ali je zato bleja sa kolegama do jaja, a fotkaju i uce sta treba, pa sad vidi, ne znam.
sto se tice para i tih tripova, ranije je bilo samofinansiranje 180 000, to platis jednu godinu i onda predjes na budzet, posto ako uspes da padnes godinu i ostanes na samofinansiranju, to znaci da si verovatno otisao, pljuno dekana u facu, onda ga prebio stanglom, a i tad bi dobio sesticu iz neceg, a ne bi pao.
sada nemam pojma, valjda je uvedena bolonja i neki blesav trip da svi koji upisu placaju 200 000, ali preko 4 godine, znaci 50 000 godisnje, nema budzeta.
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
hacker_aca (13.10.2008), Wolverine (16.2.2010)
Stara 13.10.2008, 21:17   #138
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Radije bih da se fokusiram i unapređujem u jednom pravcu nego istovremeno u više njih. U redu je bleja, zezanje (nisam od kamena ) i te stvari ali ipak ne bih da zbog toga idem na taj faks. Ipak, izgleda mi kao da se puno rade ostale stvari a ne samo fotkanje. Možda ga ipak ja preskočim.

Hvala na odgovoru!
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 21:32   #139
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: pomoc pri upisu na fakultet

Citat:
KING JACK kaže: Pregled poruke
Da li neko ima informacije o smeru savremene racunarske tehnologije?Mozda bi to upisao ali ne znam nista o tom smeru a na sajtu vise tehnicke u nisu nema nista sto bi mi pomoglo.
Ja sam tamo i samo da znaš da u ovoj školi u stvari završavaš dve. Prva je ta što si upisao a druga, nezvanična, je posmatranje svakojakih kreatura sa skraćenicama ispred imena. Kod jednog profesora je hard od 160GB zadnja reč tehnike, na vežbama sedite vas troje-četvoro ispred abakusa sa Win98 itd. Potpune informacije za upis preko telefona ili mejla nema šanse da dobiješ, a na šalteru, koji radi od 11 - 13h, ćeš sve završiti tek iz 3. puta. Sve u svemu, stekneš veliko životno iskustvo. Inače, za upis u 3. godinu ti ne treba nikakav uslov.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2008, 21:41   #140
Doolio
Starosedelac
 
Član od: 15.5.2007.
Poruke: 1.291
Zahvalnice: 379
Zahvaljeno 401 puta na 272 poruka
Određen forumom Re: Pomoć za izbor fakulteta

Citat:
hacker_aca kaže: Pregled poruke
Radije bih da se fokusiram i unapređujem u jednom pravcu nego istovremeno u više njih. U redu je bleja, zezanje (nisam od kamena ) i te stvari ali ipak ne bih da zbog toga idem na taj faks. Ipak, izgleda mi kao da se puno rade ostale stvari a ne samo fotkanje. Možda ga ipak ja preskočim.

Hvala na odgovoru!
naravno, zato sam ti i odgovorio informativno, pa ti sam izvagaj
u sustini, neki size:
-demija po kadru za fotografe sasvim okej (ostali predmeti/smerovi kako te ukaki) - bk ne znam kakav je po tom pitanju
-bleja bolja na demiji dvesta posto
-sirina vs uska strucnost - na demiji siroko, na bk uza orijentacija
-opremljenost - bk sigurno bolji pet puta
-organizacija - takodje
-cena - demija jeftinija nekih 7-9 puta
-priznatost - e to ne znam, ne znam kako se sada krecu privatni fakulteti

u svakom slucaju, jos se raspitaj, ove stvari o kojima nisam informisan bi mogle biti jako bitne (profesorski kadar, vrednost diplome).

Poslednja ispravka: Doolio (13.10.2008 u 21:48)
Doolio je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Doolio na korisnoj poruci:
hacker_aca (13.10.2008)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
automatika, elearning, elektronika, fakultet, fit, prijemni, sta upisati, studije, visoka skola

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Prebacivanje igrara na K750i uz pomoć USB kabla Željko Aparati i oprema 4 31.1.2007 11:43
Ruteri - potrebna pomoć! shobra Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 25.10.2006 0:40
Pomoć! (Google) drpiga Tekstovi u SK 6 19.1.2006 21:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com