Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 2.2.2024, 1:03   #1
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.609
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 428 puta na 276 poruka
Određen forumom Stellar Blade

Stellar Blade Gameplay Overview Trailer | State of Play


Vec je bilo reci da je Project Eve promenio ime, ali nisam mogao da nadjem temu ni za jednu ni za drugu. Najavljeno za 26.04. Izgleda odlicno, dosta otvoreno i mirise na Automatu...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.3.2024, 13:21   #2
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.321
Zahvalnice: 996
Zahvaljeno 3.975 puta na 2.395 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Zanimljiv naslov. Mislio sam da će biti čist hack and slash kao Bayonetta, ali vajb stvarno vuče na Automatu.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.3.2024, 0:26   #3
polarnimeda
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.11.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.066
Zahvalnice: 1.814
Zahvaljeno 971 puta na 595 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

I dobro je sto je tako.
Nek od Bayonette kao asocijacija ostanu samo stikle, a ni to ne treba.
polarnimeda je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.4.2024, 13:04   #4
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.609
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 428 puta na 276 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Na osnovu demoa rekao bih da ce ovo biti odlicna zanimacija dok se ceka Shadow of the Erdtree. Ima tu i Automate i poslednjih Darksidersa, prilicno lepo to sve izgleda i borba i istrazivanje su dosta dobri. Mozda mi je kretanje delovalo malo nezgrapno ali ne mora da znaci. Utisci nakon demoa su mi dosta blizu utiscima nakon odigranog Lies of P, pa se nadam da ce tako biti i kad igra izadje.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2024, 11:00   #5
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.321
Zahvalnice: 996
Zahvaljeno 3.975 puta na 2.395 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

DF je baš nahvali. Konačno igra koja je potpuno gotova i ispolirana na day 1. Meni predobro izgleda i hype me radi. Čeka se za PC.

Stellar Blade PS5 - Digital Foundry Tech Review - An Ultra-Polished Action Game
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.4.2024, 11:24   #6
DBrave
Starosedelac
 
Član od: 7.5.2006.
Lokacija: Lion
Poruke: 1.895
Zahvalnice: 465
Zahvaljeno 496 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Igrao sam demo i nemam zamerke sa tehnicke strane.
Ja licno ne volim bas nesto takve igre, ne verujem da cu je nabavljati.

Svako ko ima prilike neka proba demo, traje nekih 1-2h.
DBrave je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.5.2024, 8:58   #7
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.407
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 486 puta na 286 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Igra meseca u novom majskom broju SK.
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2024, 21:43   #8
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.212
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.080 puta na 1.281 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Shift Up is exploring a Stellar Blade PC version and a sequel
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2024, 22:50   #9
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.609
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 428 puta na 276 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Dok ja pocnem da igram ovo Eve ce postati nebinarna...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2024, 12:30   #10
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.609
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 428 puta na 276 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Počeo konačno da igram pre par dana.Stigao sam do Xiona gde se igra ipak, izgleda, otvara malo.Pisao sam ranije da mi deluje da je neki open world u pitanju a do sada je igra bila prilično linearna.Bez mape.Kao što sam već ranije rekao po meni igra pravljena pod teškim uticajem Nier Automate, FF-a i DarkSiders-a (3. dela najviše).Ne bih je baš svrstavao u neki souls like ili souls lite.Neprijatelji se respawnuju nakon odmora na check pointu i to je to.Do CP-a se neuporedivo lakše stiže i ima ih prilično često.Combat je odličan i Naytiba bosevi su odlično urađeni. Jedan od skilova je da se olakša perfect parry, nadam se da neću morati taj skil da aktiviram.Generalno za sada borba sasvim ok i bosevi su više nalik bosevima u nekom GoW-u nego u nekom Sekiru, ER-u ili LoP.Muzika nije ni blizu onoj u Automati ali sasvim lepo ide uz dešavanja u samoj igri.Ne izgleda ništa wow i morao sam da instaliram ponovo demo jer mi se činilo da izgleda lošije nego na demou, ali sam se ipak istripovao i dobra je i sa te strane.Level dizajn takođe dobar. Ima i plivanja i ronjenja.
Odlična igra za sada.Definitivno još jedan redak naslov za koji se još od starog naziva videlo da će da isporuči ono što najavljuje.Taman do 21.06...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Aibo (30.5.2024)
Stara 18.6.2024, 10:51   #11
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.609
Zahvalnice: 179
Zahvaljeno 428 puta na 276 poruka
Određen forumom Re: Stellar Blade

Još jedna recka u mom gaming portfoliu...

Sve u svemu odlična igra.Možda je malo zakazala u vidu priče kada se sve stavi na papir i kada se uporedi sa Automatom sa kojom bih je ja ipak najviše poredio, ali ne smeta ni malo.

Igra ima dve veće zone, grad Xion i Wasteland i manje linearnije zone u koje se ide kako se priča odmotava.Delovi u pustinji dosta podsećaju na Jedi Survivor.Delovi u manjim zonama dosta liče na Darksiders III.Grad je opet FF7... bukvalno su od svega uzeli jedno fino kvalitetno parče i napravili Frankenštajnovo čudovište.

Što se tiče borbe, definitivno najmanje ima souls igre u svemu ovome.S obzirom da postoje WB pumpe koje omogućavaju oživljavanje nakon smrti, razni dodaci koji utiču na borbu, odbranu, beta, hlađenje bete... najviše mi pada na pamet God of War.Skilovi su čak takvi da omogućavaju i lakši perfect parry i perfect dodge, plus što i u dodatnoj opremi postoji takva da dodatno olakšava perfect parry i perfect dodge.U prvom prelazu postoje normal i story mod (koji je lakši naravno), a new game + ima i hard mod koji opet ima neke nove skilove. Zbog svega ovoga težina neće biti problem nikome ko je osetio agoniju From umiranja.Pojedini bosevi pred kraj ipak nisu baš šetnja po parku.Dijapazon neprijatelja nije preterano širok, mada kada se na kraju uđe u galeriju neprijatelja sasvim je ok.Alpha i Elite Naytibe, od velikih i sporih do humanoidnih brzih (klasika za ovakav tip igara, ali prilično interesantna plejada likova).

Nisam puno sporednjaka odradio zato što igra maltene na malo više od pola šalje na put bez povratka a nema free roama nakon završetka.Ni tu nisu zakazali jer to što sam odradio i nije toliko fetch i sreću se interesantni likovi.

Što se tiče same Eve i drame oko njenih kostima, moram da priznam da su pojedini potpuno besmisleni u smislu onoga šta radite u samoj igri, vremena i prostora u kom se igra odigrava, ali je sve to tako prokleto zabavno i neverovatno dobro modelirano i animirano.Eve je badass tokom cele igre i ko zna koja, sad već, po redu heroina u gejmingu, pa stvarno ne vidim prostora za bilo kakav hejt i lov na veštice ovde.

Od mene velika preporuka za sve koji vole ovakve igre pogotovo kada bude izašao PC port.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku m1aden na korisnoj poruci:
Aibo (18.6.2024), DBrave (18.6.2024), ogisha (19.6.2024)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Blade & Soul Alexfun MMORPG igre 320 22.6.2016 21:53
[Mobilni telefon] ZTE Blade Q Lanikor Opisi, recenzije i testovi 5 1.10.2014 19:44
Scarlet Blade Online senseo91 MMORPG igre 11 13.5.2013 9:26
[Mobilni telefon] ZTE Blade III Dekip Opisi, recenzije i testovi 3 29.12.2012 19:20
Stellar Dawn DylaN MMORPG igre 0 15.7.2010 0:05


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com