Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.10.2019, 0:37   #361
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Da, na to sam zaboravio. Ne igram ništa sa kontrolerom, pa nikada nisam ni išao na podešavanja za kontrolere. Mislio sam da do sada nisam igrao nijednu igru koja ima auto-aim, a da se igra mišem.
Destiny 2 ima mali auto-aim cak i sa misem cini mi se. I neke pucacine iz treceg lica. Ali je uglavnom odmah iskljucen
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 1:41   #362
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ima igara kao što su Halo i Halo 2 koje na PC-u imaju bullet magnetism, recimo, ali nemaju aim assist u pravom smislu te reči.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 11:00   #363
sonebrate
Član
 
Član od: 1.9.2009.
Lokacija: Košice, Slovačka
Poruke: 303
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 118 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ja zaista ne shvatam jednu stvar - ako ti se igra ne sviđa, nemaš nameru da je igraš, zašto si na temi o istoj?? Ja ne volim pucačine iz prvog lica, MENI LIČNO su te igre (ne sve, ali ogromna većina) strašno glupe, ali ima ljudi koji to vole, poštujem to i ja bih bio teški idiot da idem na temu o, racimo, DOOM ETERNAl i da pišem kako je igra bezveze jer je priča bezveze, oružja već viđena, ništa novo u gejmpleju...
Pomenu se ovde u temi gomile odličnih sitnica koje doprinose imerziji RDR2 (lik je na YT napravio 6 videa sa po 20 zapanjujućih sitnica u igri) i onda se neko uhvati jedne i kaže da je to bezveze, da su druge stvari bitnije...???? Alo, to su sitnice koje i ne primetiš u igranju, ali je zapanjujuće da su uopšte tu.
Evo još jedne zapanjujuće sitnice koju sam danas video na nekom klipu - naiđeš na lovca na medvede koji se ulovio u svoju zamku. Možeš da ga ostaviš, možeš da ga ubiješ i opljačkaš ili možeš da ga spaseš iz zamke i on ti ponusi jednu stvar da biraš iz njegove bisage. Posle ko zna koliko igranja taj isti lik te sretne u gradu, prepozna i odvede do prodavnice oružja gde možeš da kupiš jedno na njegov račun. A to nije jedini takav "random" susret. E, ako to nije nešto što zapanjuje i silno doprinosi realnosti i imerziji, onda...
I sa ovim: "Od ljudi koji slepo uzdižu neki produkt, jedino su gori oni kojima se nikad ne može udovoljiti, kojima čak i ovakve pozitivne stvari mogu da zasmetaju." se apsolutno slažem.
Apsolutno se slažem. Ja se ne obazirem na ocenu kao takvu, već čitam šta ljudi pišu i zbog čega ta ocena. Negativan komentar ti kaže mnogo više o igri od pozitivnog.

Recimo na Steamu-u je lik dao negativan review za Wargame Red Dragon zato što mu je igra teška i kompleksna. Pa majmune, ako nije po tvom ukusu ne znači da je loša, nemoj nikakvu ocenu da ostaviš. Ja takođe ne volim igre tipa Counter Strike, šuplje su mi i nemaju mi tu imerziju kakvu ja volim, ali ne idem okolo da ostavljam loše ocene, bilo bi kretenski sa moje strane.

Nikada neću razumeti takve likove...
sonebrate je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sonebrate na korisnoj poruci:
altb (5.11.2019)
Stara 28.10.2019, 11:45   #364
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
sonebrate kaže: Pregled poruke
Recimo na Steamu-u je lik dao negativan review za Wargame Red Dragon zato što mu je igra teška i kompleksna. Pa majmune, ako nije po tvom ukusu ne znači da je loša, nemoj nikakvu ocenu da ostaviš. Ja takođe ne volim igre tipa Counter Strike, šuplje su mi i nemaju mi tu imerziju kakvu ja volim, ali ne idem okolo da ostavljam loše ocene, bilo bi kretenski sa moje strane.

Nikada neću razumeti takve likove...
Ipak ne slazem sa ovim u potpunosti, mislim da su recenzije potpuno druga stvar....

Ukusi su razliciti i meni je taj komentar da je mnogo teska mnogo znacajniji nego da neko napise " Vau super je odusevljen sam" ili nesto slicno. Slazem se za neke glupe recenzije ali on nije ni napisao da je losa vec da je ne preporucuje jer je teska. I to je sasvim OK, jer cak i meni koji volim Red Dragon to govori da nije laka igra i navesce me da probam.

Da ljudi kojima igra nije po ukusu ne ostavljaju komentare onda bi imali samo pozitivne komentare i nista vise, malo je bezveze. Mnogu ljudi nisu sigurni da li ce im se svideti igra i taj komentar mnogo govori. Govori mnogo cak i onima koji vole takav tip igara.

Ali opet, ne treba ici iz krajnosti u krajnost. Bolje objasniti zasto ti se ne svidja ili zasto ti se svidja pa neka ljudi prosude sami. Dok god je smislena recenzija.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 14:20   #365
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Ukusi su razliciti i meni je taj komentar da je mnogo teska mnogo znacajniji nego da neko napise " Vau super je odusevljen sam" ili nesto slicno. Slazem se za neke glupe recenzije ali on nije ni napisao da je losa vec da je ne preporucuje jer je teska. I to je sasvim OK, jer cak i meni koji volim Red Dragon to govori da nije laka igra i navesce me da probam.

Da ljudi kojima igra nije po ukusu ne ostavljaju komentare onda bi imali samo pozitivne komentare i nista vise, malo je bezveze. Mnogu ljudi nisu sigurni da li ce im se svideti igra i taj komentar mnogo govori. Govori mnogo cak i onima koji vole takav tip igara.
Stvar je u tome što ljudi ostavljaju komentare na igru iz perspektive gledanja YT snimaka. Ili pljuju po igri jer njima "ne leži", mnogo su bitnije neke druge stvari, itd. Neki pišu da je igra dosadna jer se puno jaše, da su zadaci bezveze i svoj LIČNI stav uzimaju kao krajnje merodavan.
Na temi o Witcher 3 je bilo ljudi koji su pisali da im je borba prelagana i da bi bilo bolje da su borbu napravili izazovnijom. Za koga bi bilo bolje?? Aman, ljudi, ako vam je default W3 lak, nasvirajte na najteže, isključite sva pomagala (što je moguće uraditi u meniju) ili pičite Dark Souls. Meni LIČNO, kao i mnogim ljudima koje znam, koji imaju po sat-dva dnevno za igranje, savršeno odgovara ta težina, jer nemam želju da taj sat koji imam potrošim na mlaćenje sa jednom grupom bandita kakvih ima na stotine u W3. Onda bih je igrao bar tri godine, zaboravivši šta je bilo na početku i izgubio nit priče. Pa za Assassins Creed Odyssey sam uzeo odmor ne bih li je igrao kako valja, a isto planiram i za RDR2, bar pet radnih dana da se uživa u igri kako treba.
Ja sam i Witcher 2 kada se pojavio batalio zbog težine kakva je bila kada se tek pojavila, pre prvih pačeva i ispravki silnih bagova. Jednostavno, na onoj prvoj bici sa 4-5 vojnika uspevao sam da preživim najduže minut. To me je strašno smorilo i razočaralo, ali nikad nisam rekao da je igra loša, niti sam ikada posle pokušao da je odigram, što mi je i sada žao. Baš kao što su me i Dark Souls igre odbile svojom težinom. I nikad nisam pisao da je igra loša, jednostavno MENI LIČNO ne odgovara i to je to. A to što je meni teška ne znači da je ZAISTA TAKO i da će i drugima biti teška.
Problem je u tome što ljudi pišu da je igra bezveze i za to daju najbanalnije moguće argumente ili ne argumentuju uopšte ili prosuđuju na osnovu snimaka sa YT. Vrlo retko ćeš naći nekoga ko je probao i igrao nešto i dao smisleni komentar. Kritikovati RDR2 da je linearan je kao reći da je problem što Drina uvek teče nizvodno . Pa, naravno da je linearan kad ima neku priču koja mora da ide svojim tokom. Moje najomiljenije igre su linearne do zla Boga, jer imaju fantastičnu priču, a to su Mafia i SW:KotOR, pa i Witcher 3. Zbog te priče su i to što jesu. Koja to igra nije linearna, živo me zanima?? Ne računam ove Battle Royale igre ili sportske (mada i tu imaš linearni Career mod). Koja je to igra apsolutno nelinearna od samog početka?
Ni ja ne volim komentare koji uzdižu do nebesa neke igre, ali negativni komentari su u 90% slučajeva čista razmaženost, lenjost, hipsteraj oko toga da si "in" ako pljuješ po svemu, neznanje, pa i čista glupost. Bar kad su u pitanju AAA igre koje se prodaju u milionskim tiražima.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 15:14   #366
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Stvar je u tome što ljudi ostavljaju komentare na igru iz perspektive gledanja YT snimaka. Ili pljuju po igri jer njima "ne leži", mnogo su bitnije neke druge stvari, itd. Neki pišu da je igra dosadna jer se puno jaše, da su zadaci bezveze i svoj LIČNI stav uzimaju kao krajnje merodavan.
Pa to je poenta....svaka recenzija je subjektivna. Ti ako napises da ti se igra dopada to je isto tvoj licni stav koji je isto toliko merodavan kao i njegov.

Sto naravno ne znaci da ja podrzavam pljuvacke recenzije koje nemaju veze sa vezom. Ali je recenzija koja pominje tezinu i koja smatra da nije za njega je potpuno OK. Cak iako je nekome dosadno jahanje to je sasvim OK...neko ne voli takve stvari.

Vi kao da ocekujete da se samo pozitivno prica o nekoj igri, sto je po meni u istom rangu kao u bezumna pljuvacina. Mislim da ni to nije dobro. Opet kazem, ne podrzavam pljuvacine poput "DIS SUKZ" i kao sto su neki pomenuli ovde za detalje...ali kada neko pomene tezinu i kaze sta mu stvarno nije odgovaralo onda je to meni sasvim OK. Ne moze ni sve pozitivno, ukusi su razliciti.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 16:16   #367
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Vi kao da ocekujete da se samo pozitivno prica o nekoj igri, sto je po meni u istom rangu kao u bezumna pljuvacina. Mislim da ni to nije dobro. Opet kazem, ne podrzavam pljuvacine poput "DIS SUKZ" i kao sto su neki pomenuli ovde za detalje...ali kada neko pomene tezinu i kaze sta mu stvarno nije odgovaralo onda je to meni sasvim OK. Ne moze ni sve pozitivno, ukusi su razliciti.
Ma, u redu je to vezano za težinu, to sam i ja napisao. Ali stvar je u tome što neko, na primer, Witcher 3 nazove lakom igrom, a igra je "po difoltu" i mrzi ga da pročačka menije i podesi težinu i isključi pomagala (lično video 2 primera toga). Ili pominju neke krajnje nebulozne "mane" kao što su "linearne misije" u igri koja ima neku dobru priču. Ili da im smetaju neke nebitne sitnice.
Da se ne ponavljam, svako ima svoje mišljenje i pravo da ga iznese, kao i da se ne slaže sa nečim, za to forumi i služe. Ali to treba bar da ima nekakvog smisla, ništa više.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.10.2019, 16:28   #368
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ma, u redu je to vezano za težinu, to sam i ja napisao. Ali stvar je u tome što neko, na primer, Witcher 3 nazove lakom igrom, a igra je "po difoltu" i mrzi ga da pročačka menije i podesi težinu i isključi pomagala (lično video 2 primera toga). Ili pominju neke krajnje nebulozne "mane" kao što su "linearne misije" u igri koja ima neku dobru priču. Ili da im smetaju neke nebitne sitnice.
Da se ne ponavljam, svako ima svoje mišljenje i pravo da ga iznese, kao i da se ne slaže sa nečim, za to forumi i služe. Ali to treba bar da ima nekakvog smisla, ništa više.
A da, tu se naravno slazem...Zato i kazem da recenzija mora da bude smislena...Ako se neko zali na tezinu a igra na Easy to je vec idiotluk.

Sve u svemu, ako je smislena recenzija (pozitivna ili negativna) nemam apsolutno nikakvih problema sa tim. Tako bi i trebalo da bude.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2019, 10:19   #369
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Jos samo nedelju dana, jos uvek ne verujem da dolazi na PC. Juce najavljen Death Strending, lepih vesti nema kraja. Sony bi mogao nesto od svojih AAA naslova da proseta na PC.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku rendzer25 na korisnoj poruci:
Shonkas (29.10.2019)
Stara 29.10.2019, 12:18   #370
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.396
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 481 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Jos samo nedelju dana, jos uvek ne verujem da dolazi na PC. Juce najavljen Death Strending, lepih vesti nema kraja. Sony bi mogao nesto od svojih AAA naslova da proseta na PC.

Na primer Gran Turismo (svi znamo da se to neće desiti).
code master je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2019, 23:19   #371
Skenderevo
Starosedelac
 
Član od: 20.11.2010.
Lokacija: Khorinis
Poruke: 2.069
Zahvalnice: 3.728
Zahvaljeno 979 puta na 534 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
rendzer25 kaže: Pregled poruke
Sony bi mogao nesto od svojih AAA naslova da proseta na PC.
Letos sam na pozajmljenom PS3 odigrao The Last of Us, i neopisivo mi je zao sto brdo PC igraca nije iskusilo onakav masterpiece od igre. Ako se ovaj trend portovanja Playstation ekskluziva nastavi, mozda dobijemo TLoU 2.
Skenderevo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.10.2019, 23:33   #372
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Postoji PlayStation Now tako da PC igraci mogu da igraju i PS3 i PS4 igre.



dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
rendzer25 (30.10.2019)
Stara 30.10.2019, 0:39   #373
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Zašto bi iko sad igrao Red Dead preko PS Now kada za nedelju dana dolazi verzija koja će biti superiornija u svakom smislu od konzolaških
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 1:13   #374
Mocko
Starosedelac
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: Beograd, povremeno Trebinje
Poruke: 1.338
Zahvalnice: 1.009
Zahvaljeno 283 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Zašto bi iko sad igrao Red Dead preko PS Now kada za nedelju dana dolazi verzija koja će biti superiornija u svakom smislu od konzolaških
The Last of Us i prvi Red Dead su i dalje PS ekskluzive.
Mocko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 1:20   #375
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Zašto bi iko sad igrao Red Dead preko PS Now kada za nedelju dana dolazi verzija koja će biti superiornija u svakom smislu od konzolaških
Zato sto prvog RDR-a nema na PC-ju a price su usko povezane ?

Iako je ovo prequel, ipak je dobro upoznati Marstona i kompaniju pre igranja RDR2. Igrati po redosledu po kojem su i pravljene Koliko sam ja razumeo, ima tu dosta sitnica i detalja koje su mnogo znacajnije ukoliko znate sta se desava u prvom delu

Sa druge strane, RDR je po meni najbolja R* igra, steta je ne odigrati je, sto zbog price, sto zbog kvaliteta igre. I onda za par dana odigrati jos bolju verziju
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 13:28   #376
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Mocko kaže: Pregled poruke
The Last of Us i prvi Red Dead su i dalje PS ekskluzive.
Uncharted?

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Sa druge strane, RDR je po meni najbolja R* igra, steta je ne odigrati je, sto zbog price, sto zbog kvaliteta igre. I onda za par dana odigrati jos bolju verziju
Uf, već sam pisao da sam "preskočio" igranje Witcher 2, jer je kad se pojavila bila preteška i puna bagova, pa kad su je ispečovali trakeljisao sam nešto drugo, pa onda dođe i Witcher 3...
Pre 6-7 meseci je W2 na nekom popustu bio jedva preko 2 evra, te sam je pazario rešivši da je konačno odigram. Ali, džabe. Posle igranja W3 nikako nisam mogao da se naviknem na neudobne kontrole i još neke stvari koje mi nikako nisu prijale tokom igranja. Grafika mi je najmanji problem i sada ponekad opalim Ečstatiku ili Twinsen Odyssey , ali ne znam zašto kontrole su mi baš smetale.
Zato ne znam kako bi nekome posle RDR2 moglo da izgleda vraćanje na RDR, jer iako grafički nema neke velike WOW razlike , verovatno je sve ostalo, počev od gejmpleja, do okruženja i atmosfere, uz pogodnije kontrole na strani dvojke zbog čega igranje keca bi bilo kao silazak sa konja na magarca.
Mislim, bar meni bi bilo tako.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 14:15   #377
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Preload vam je poceo oko 110GB
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku JAZO na korisnoj poruci:
NastyB (30.10.2019), pentraksil (30.10.2019), RedMantella (30.10.2019), Shonkas (30.10.2019)
Stara 30.10.2019, 14:22   #378
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^^ Zato je mozda bolje da pokusa pa ako moze, moze. Kao sto si i napisao, vracanje na RDR posle RDR2 mozda ne bi bilo idealno Bolje da se zavrsi pre pa onda na poboljsanja.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 15:39   #379
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
JAZO kaže: Pregled poruke
Preload vam je poceo oko 110GB
Au, pa do 5-og bi se skinulo i preko onog dial-up modema.

Ništa gore, danas skinem 110 i onda čekam, a većina igre na hardu...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.10.2019, 16:57   #380
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja cekam kljuc
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com